User
Pass
2FA
 
 

Caracterele nefolosite dupa o perioada sa fie sterse
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message6934
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 21-10-2013, 19:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun pentru server-ul de wow sa stearga caracterele nefolosite in ultimele 6 luni.


Last edited by onutalin on 24-10-2013, 06:38:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 21-10-2013, 20:03:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt deacord.
cred ca va fi bine sa stearga de la 6 luni.Pentru ca 3 luni e putin..( poate teai dus in vacantain alta tara,sau schimbi locu de trai si nui internet.. si multe multe altele) chiar si la armata. ( odata in 6 luni precis ca o vina acasa).

Deci 5-6 luni e de ajuns.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 21-10-2013, 20:06:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost un clean-up in urma cu ceva timp cred ca va dura mult pana la urmatorul,pana la urma ce-i asa important la un nume?nu faci roleplay s.a.m.d. alege alt nume cum am facut cu totii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 21-10-2013, 20:11:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uzzydk wrote:
A fost un clean-up in urma cu ceva timp cred ca va dura mult pana la urmatorul,pana la urma ce-i asa important la un nume?nu faci roleplay s.a.m.d. alege alt nume cum am facut cu totii.


A fost pe 4.0.6 anul trecut in primavara daca nu ma insel, nu e mult timp de atunci? sa mai faca acum unu sau din 6 in 6 luni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 21-10-2013, 20:20:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu te inteleg dar a fost primul clean-up in 3 sau 4 ani de cand e server-ul deschis.Daca ai primit un raspuns negativ deja ce te face sa crezi ca acum raspunsul pe care urmeaza sa-l primesti din partea staff-ului va fii unul pozitiv?




Last edited by Uzzydk on 21-10-2013, 20:22:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 21-10-2013, 20:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din 6 in 6 luni ati inebunit daca nu poti juca o perioada gata trebuie sa dispari din peisaj ? vrei sa te cheme gheorghita in wow pune-ti alt nume tot la fel de praf ai fi ...
terminati cu mentalitatile astea comuniste ...tine numele ocupat auzi la ei ....frate daca eu am descoperit freakzu inaintea ta am dreptul sa tin ocupat ce nume vreau daca erai mai destept ca mine nu jucai pe alte servere si apoi cand vedeai ca sunt de cacao te mutai pe altu unde numele tau unic in lume e ocupat.
si numele meu de pe serverul pe care am jucat 3 ani si ceva pe alt server e inca ocupat dar nu m-am plans mi-am gasit alt nume si l-am facut celebru
bafta jucati mai mult si plangeti-va mai putin


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 21-10-2013, 20:33:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O propunere foarte proasta dupa parerea mea. Gata, le stergem caracterele ca au numere prea frumoase. Cred ca e al treilea topic pe care il faci pe tema asta. Ba ca sa-l gasesti pe ala, ba sa-i stergi caracterul. Ce nume vrei, poate cunosc eu playerul si vorbesc cu el

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-10-2013, 20:37:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

caracterele low level gen lvl1 facute numai sa tina numele da, insa cele de 85 garantant nu.

daca nu pot juca wow un an din diverse motive si vreau sa ma apuc dupa de ce sa o iau iar de la zero ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 21-10-2013, 20:54:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E logic ca ar trebui sa fie sterse charactere care nu au intrat 6 luni si mai mult.
Pentru ca cine stie cind o sa vine gandul la niste indivizi sa apuca iarasi de wow..poate dupa 1 an..2 sau 3...si ce?treaba voastra..daca nu ati jucat in wow in 6 luni macar odata - inseamna ca nu va trebuie.
Ca un exemplu - la mine este frate,care o jucat aici..juca o luna si pe urma nu o mai intrat,dupa un an iarasi o intrat si o jucat citeva zile..si pentru ce sa fie ocupat numele ?

Asta ca in oras,daca o murit om - sa lasam apartament asa?pe urma altu/jumate de oras...orasu intreg...si nimeni nu o sa traiasca in aceste apartamente numai ca acolo poate sa vine acel care o trait?nu mai ziceti asa variante.

Locul pe serveru nu e de cauciuc,si pentru a face mai buna performanta si stabilitate - ar fi bine de curatit aceste MBs de informatie inutila.


Propun si alta varianta - cele caractere sa fie mutate pe un HDD cu backup ,si dupa queue sa fie restabilite dar cu alt nume ( la alegere)
Deci toti o sa fie multumiti.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 21-10-2013, 21:11:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Comparatia pe care o faci tu nu are nici o legatura,aici pe freakz treburile merg altfel,pe alte servere se da wipe aici nu,ce conteaza asa de mult un nume?si ce te face sa crezi ca daca s-ar da wipe nu ti-ar ocupa iar cineva numele?Gandeste-te ca sunt multi care au twinks de 70,80 cu bis items.close topic


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 21-10-2013, 21:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uzzydk - deci dau exemplu pentru tine. tu ai venit pe server si vrei sa faci char cu nume Uzzydk....si nu poti pentru ca el e ocupat cu un individ care nu era ingame de la primu razboi mondial.

Deci tu incerci sa faci altii -
Uzzydc
Uzzydkpro
Uzzydksuper
Uzzydkk
Uszydk
Uzzydkwtf
Uzzydkftw
Uzzydkimbapro
si multe altele...si aceste nume sunt ocupate tot..si ce tu faci? un nickname gen de Uzyuzyuzy sau mai dus la cap - ililililili sau macar dogdogdog s.a.m.d.....

cred ca clar am raspuns.
Deci asa e viata,daca nu joci - nu trebuie sa ocupi numele ingame.
Daca nu folosesti ceva - dai la altu.
Dar asa - nici singur nu folosesti si nici nu dai la altu.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 21-10-2013, 21:45:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca unu moare intr-un oras nu e bagat altu necunoscut in locul lui in apartament ci din familie ...
deci daca unu nu mai intra asta nu inseamna ca trebuie sa ii ia unu locul imediat ca imediat se baga sacalii sa fure nume...

o optiune mult mai adevarata ar fi daca ar fi verificate mailurile ... si la o luna de inactivitate sa primesti un mail de confirmare ca o sa revii candva si tot asa iar cand nu mai confirimi pac pac ti se sterge charu dar cu optiunea sa ti-l recuperezi ca atunci cand ti-l stergi singur in decurs de cateva zile iar daca numele e ocupat sa faca sistemul automat ce stie el mai bine(iti adauga o litera sau cate e cazu)


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 21-10-2013, 22:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
uzzydk - deci dau exemplu pentru tine. tu ai venit pe server si vrei sa faci char cu nume Uzzydk....si nu poti pentru ca el e ocupat cu un individ care nu era ingame de la primu razboi mondial.

Deci tu incerci sa faci altii -
Uzzydc
Uzzydkpro
Uzzydksuper
Uzzydkk
Uszydk
Uzzydkwtf
Uzzydkftw
Uzzydkimbapro
si multe altele...si aceste nume sunt ocupate tot..si ce tu faci? un nickname gen de Uzyuzyuzy sau mai dus la cap - ililililili sau macar dogdogdog s.a.m.d.....

cred ca clar am raspuns.
Deci asa e viata,daca nu joci - nu trebuie sa ocupi numele ingame.
Daca nu folosesti ceva - dai la altu.
Dar asa - nici singur nu folosesti si nici nu dai la altu.

Omule eu am venit aici acum 2 ani si ceva si bineinteles ca nick-ul era folosit de unul de lvl 11,si ce?mi-am schimbat numele,astea sunt niste aspecte care nu ar trebui sa conteze asa de mult,eu va inteleg si nu am nimic cu voi dar vreau si voi sa intelegeti ca ceea ce solicitati nu se poate.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 21-10-2013, 23:01:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu daca donez 350$ pentru un char si am un loc de munca la N.A.S.A. si intru doar de paste si de craciun trebuie sa-mi fie sters dupa o perioada? nu stiu de unde naiba va vin ideile astea; nu va puteti pune alte nume? sunteti vedete in jocul asta si trebuie sa va cunoasca lumea? eu zic ca daca dublezi o litera sau mai pui ceva extensie moldoveneasca la sfarsit gen: "WTF,GLAD,GLADX,MVP,etc" nu te incurca la gameplay;



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 22-10-2013, 06:56:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
din 6 in 6 luni ati inebunit daca nu poti juca o perioada gata trebuie sa dispari din peisaj ? vrei sa te cheme gheorghita in wow pune-ti alt nume tot la fel de praf ai fi ...
terminati cu mentalitatile astea comuniste ...tine numele ocupat auzi la ei ....frate daca eu am descoperit freakzu inaintea ta am dreptul sa tin ocupat ce nume vreau daca erai mai destept ca mine nu jucai pe alte servere si apoi cand vedeai ca sunt de cacao te mutai pe altu unde numele tau unic in lume e ocupat.
si numele meu de pe serverul pe care am jucat 3 ani si ceva pe alt server e inca ocupat dar nu m-am plans mi-am gasit alt nume si l-am facut celebru
bafta jucati mai mult si plangeti-va mai putin


Adevar spune semnatura ta -
ba omule nu fi cretin ca nu m-am plans cei cu stresu asta pe tine, ai 12 ani? ce te bagi in seama ca, chiloti in tub?

Posturi unite automat, 22-10-2013, 07:56:47

skyreaker24 wrote:
caracterele low level gen lvl1 facute numai sa tina numele da, insa cele de 85 garantant nu.

daca nu pot juca wow un an din diverse motive si vreau sa ma apuc dupa de ce sa o iau iar de la zero ?


Am uitat sa precizez numele care eu il vreau e lvl 1 chiar ar fi aiurea sa stergi un caracter de 85 eu ma refer la astea lvl 1 si uitate de ele sau..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 23 November 2013 08:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 29-09-2024, 23:32:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x