User
Pass
2FA
 
 

Death Knight
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4343
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 25-10-2013, 11:52:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ori dai reroll in ceva DPS si joci PVP ca tot omul. Blood DK nu e facut pentru high rated PVP. Joci daca vrei arene low rated cu el, de fun.

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cheesburger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2014 14:55)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 42, Topics: 3
Location: Therenas

Reputation: 63.6
Votes: 2

 
Post Posted: 25-10-2013, 12:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ KINOOK.....te referi la 4.0.6 sau la patch-ul curent ?..blood poate si este in stare de high rates(nu top 10, dar 15 sigur)..depinde doar sa sti cu ce se mananca..un exemplu plauzibil iti pot da...2400 si ceva ca 2xblood personal rating cu inca un prieten . Atata timp cat nu sunteti in cunostinta de cauza..de ce mai incercati sa argumentati ? Nu prezentati nici o relevanta in ceea ce ziceti plus ca nu aveti exemple plauzibile.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 25-10-2013, 14:06:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N e l l y wrote:
Da degeaba imi explici teoria asta pentru ca ring of frost nu e stun -


go https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=82691&&name=ring-of-frost
and READ:
Effect #1 Apply Aura: Stun
Targets: TARGET_DEST_DEST, Enemies in targeted area
Mechanic: Freeze

go https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=48792&&name=icebound-fortitude
and READ
Effect #1 Apply Aura: Immunity - Mechanic
Affected Mechanics: Stun
Targets: Caster
si in caz ca nu ai inteles also READ:
Attributes - [Client-Side] Show "ability" instead of "spell"
- [Client-Side] Don't hide unit weapons in sheath
- Doesn't generate threat
- Remove auras which the spell offers immunity against
- Send amount to client buff

si in caz ca nu stii sa citesti o informatie atat de dezvoltata despre spell ..go to school
Din stun, roots, charm, fear, polimorf, unde credeai tu ca se incadreaza Ring of frost? in pata mare si alba sub forma de cerc cu aburi?! (Sarcasm!)

Toate clasele sunt OP daca stii sa joci cu ele, dar probabil singurul lucru pe care tu il stiai despre icebound fortitude este "Damage taken reduced by 20%"

ps: scuze de culori dar am simtit nevoia sa subliniez ceea ce altii doar trec cu vederea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 25-10-2013, 14:36:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gamer, acela nu este stun effect....stiu ca asa scrie dar este doar un termen folosit impropriu...nu te lua dupa orice tooltip aberant.
Banuiesc ca este folosit termenul stun pt a arata ca imparte dr cu stunuri (deep freeze de exemplu)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sergy

[The Druid]



Status: Offline
(since 09-10-2020 17:17)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 818, Topics: 144
Location: universul vazut

Reputation: 201.5
Votes: 16

 
Post Posted: 25-10-2013, 15:49:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu te lua de IQ-ul meu ca sigur e mai mare ca al tau

iar eu vorbeam de ring of frost din punct de vedere al DR-ului, si anume ca da share cu stun, iar ca addon-ul meu imi scrie "stunned" pe ecran daca intru in ring, nu stiu sigur daca esti cu adevarat stun sau daca este un freeze ce doar face DR la stun, fara sa fie defapt, habar n-am


eu rogue monk demon hunter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-10-2013, 15:54:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cheesburger wrote:
Sugestia mea e sa faceti undeva la 2.4k rate ca blood, apoi sa reveniti cu feedback...pana atunci ce cititi voi din ziarul Click @ blood e irelevant...no offence dar e mult mai challenging ca blood la +2k rate decat oricare alta clasa..+1 daca partenerul vostru e tot blood. 4.0.6 a fost genial pentru blood..4.3.4 not so much..dar..ori te adaptezi la schimbari, ori ramai la 8 games per week.


Prin genial, intelegi no-brainer?

Pe 4.0.6 am facut aproape 2k rating arene 1v2.. (faceam dual log si imi boostam off charele la 5 wins..) Bateam teamuri de heal dps..



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cheesburger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2014 14:55)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 42, Topics: 3
Location: Therenas

Reputation: 63.6
Votes: 2

 
Post Posted: 25-10-2013, 17:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prin genial, intelegi no-brainer? ..intelegi gresit amice....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 25-10-2013, 17:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

offtopic: Azwraith daca tot imi activezi casuta vocala ai putea sa o faci intr-un topic care ma intereseaza si nici decum intr-unul in care iti place sa iti dai importanta.
PS: te rog mai spune-mi chestii despre mine.. se pare ca nu ma cunosc asa de bine pe cat credeam
In legatura cu IQ-ul unei persoana, din moment ce in viata ta nu ai vazut cum arata un astfel de test prin care se stabileste coeficientul de inteligenta (=IQ) nu inteleg cum poti sa ii jignesti pe altii..

Ontopic: Joci ce vrei si daca faci rating mare cu dk blood, toti cei care incep sa strige "dk blood e clasa de noobi"sunt doar ofticati care mor de ciuda pentru ca ei cu o clasa de pro, nu pot sa te bata pe tine cu o clasa de noob.


 
Staff message (aste):
 
Daca aveti ceva de rezolvat, go prin PM. Aici sa fie subiect inchis, urmatoarea persoana care posteaza iar primeste warn.

Iar tu laanah daca tot ce crezi cu IQ-ul asa mare, taceai si gata. Dar se pare ca-ti place sa tot arunci bete-n roate.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cheesburger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2014 14:55)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 42, Topics: 3
Location: Therenas

Reputation: 63.6
Votes: 2

 
Post Posted: 25-10-2013, 18:03:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 pentru on-topic-ul de mai sus @ laanah
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-10-2013, 18:57:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok,deja ma simt nevoit sa iti inchid gura daca nu intelegi cu frumosul:
https://youtube.com/watch?v=XRm21Fy54mY:

.be
GO DELETE IRL
@high rate blood e imposibil
repet,nu veniti cu teorii..cand o sa ajungeti cu blood dk la ,,2,5k rate'' atunci sa povestiti de skillul blood dk-ului
nu aveti cum? aduceti video,poze de pe retail[filmate de altii]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 25-10-2013, 19:36:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
N e l l y wrote:
Da degeaba imi explici teoria asta pentru ca ring of frost nu e stun -


go https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=82691&&name=ring-of-frost
and READ:
Effect #1 Apply Aura: Stun
Targets: TARGET_DEST_DEST, Enemies in targeted area
Mechanic: Freeze

go https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=48792&&name=icebound-fortitude
and READ
Effect #1 Apply Aura: Immunity - Mechanic
Affected Mechanics: Stun
Targets: Caster
si in caz ca nu ai inteles also READ:
Attributes - [Client-Side] Show "ability" instead of "spell"
- [Client-Side] Don't hide unit weapons in sheath
- Doesn't generate threat
- Remove auras which the spell offers immunity against
- Send amount to client buff

si in caz ca nu stii sa citesti o informatie atat de dezvoltata despre spell ..go to school
Din stun, roots, charm, fear, polimorf, unde credeai tu ca se incadreaza Ring of frost? in pata mare si alba sub forma de cerc cu aburi?! (Sarcasm!)

Toate clasele sunt OP daca stii sa joci cu ele, dar probabil singurul lucru pe care tu il stiai despre icebound fortitude este "Damage taken reduced by 20%"

ps: scuze de culori dar am simtit nevoia sa subliniez ceea ce altii doar trec cu vederea


Sincer eu n-am nicio treaba cu tine si degeaba te agiti pe aici ca oricum eu am dreptate, iar ca sa-ti explic asa mai pe babeste ca vad ca altfel nu intelegi, ring of frost e un fel de polymorph ma, mai mult sau mai putin.Dk blood nu este o clasa cu care sa faci pvp si nici pe 406 cand avea avantaje imense fata pe 434, iar din punct de vedere al topicului eu cred ca a inteles asta ce trebuia sa inteleaga despre specurile de la dk si parerea mea este ca ar cam trebui sa inchideti topicul asta.

Raster / Shocker / Ravenous / Juhziz




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 23-09-2024, 08:28:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x