User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184863
gabie90

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2018 10:40)
Joined: 17 Jan 2012
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 4

 
Post Posted: 24-10-2013, 20:30:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore pe zi,poate si mai mult:))
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: arms pve/arms pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Khrum
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/ZQxTx8P
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Acest spec mi s-a parut cel mai bun pt stilul meu de joc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW de pe WoTLK,am jucat pe Rowow dupa care m-am mutat pe Freaks.Pe WoTLK full 25h progres ICC si RS,pe 4.0.6 full progres,iar pe 4.3.4 fara Zon'ozz 25h.Cam atat pe scurt.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Light of Dawn - guilda buna cu progres,dar mentalitatea gm-ului m-a lasat rece
Perverts - guilda cu playeri buni,a fost bine dar vroiam progres pe 25h
12. Detalii PC*.
AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.61 GHz,8Gb DDR 3,placa video GeForce GTS 450
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Betrayers este o guilda buna,full progres,exact ce caut eu.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Bagabont -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/6fl5pH6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
quinwaz

[The Betrayers]



Status: Offline
(since 31-05-2018 21:08)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 148, Topics: 18
Location: Piatra Neamt

Reputation: 361.6
Votes: 11

 
Post Posted: 24-10-2013, 20:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gabie90 wrote:
1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore pe zi,poate si mai mult:))
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: arms pve/arms pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Khrum
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/ZQxTx8P
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Acest spec mi s-a parut cel mai bun pt stilul meu de joc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW de pe WoTLK,am jucat pe Rowow dupa care m-am mutat pe Freaks.Pe WoTLK full 25h progres ICC si RS,pe 4.0.6 full progres,iar pe 4.3.4 fara Zon'ozz 25h.Cam atat pe scurt.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Light of Dawn - guilda buna cu progres,dar mentalitatea gm-ului m-a lasat rece
Perverts - guilda cu playeri buni,a fost bine dar vroiam progres pe 25h
12. Detalii PC*.
AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.61 GHz,8Gb DDR 3,placa video GeForce GTS 450
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Betrayers este o guilda buna,full progres,exact ce caut eu.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Bagabont -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/6fl5pH6


Leagati contu cel din joc cu cel de pe forum si dupa iti dau inv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 24-10-2013, 22:19:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ khrum: imi dai /w cand ma vezi on sau te caut eu cand intru. ( sau lui zokk =) )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabie90

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2018 10:40)
Joined: 17 Jan 2012
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 4

 
Post Posted: 24-10-2013, 22:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata am legat contul.^^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 24-10-2013, 23:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te caut eu maine dupa 16:00. Imi dai PM daca mai ai anumite nelamuriri.


/bagat.
Mai cautam 1 warrior. 397 pve + achievs hc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
seby1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2014 19:20)
Joined: 26 May 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 3

 
Post Posted: 25-10-2013, 17:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sebi
2. Varsta: 16
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai cum vin de la scoala....12 ore...
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Main:Combat off:subtlety
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dafaquwant
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=2mzz8g8&s=5#.Umk1tflzmNY
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece este cel mai bun pentru PVE!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de 8 ani am ineput pe TBC unde am facut cred..toate raidurile posibile..lich king am jucat pe un raid instant 80 PVP insa....si de vreo 6 luni m-am trecut pe 4.3.4...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in KVt...s-a spart
12. Detalii PC*. Intel core 2 duo processor..2,53ghz..etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :deoarece este o guilda activa cu full progress hc..
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :linistit..nu injur ...simtul umorului ..hobby-uri:wow..fotbal...etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu prea mai am nimic...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/view.php?pic=ff5kkl&s=5#.UmqSVPlzmNY:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rowdytz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 16:21)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 25-10-2013, 20:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

seby1998 wrote:
1. Nume IRL: Sebi
2. Varsta: 16
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai cum vin de la scoala....12 ore...
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Main:Combat off:subtlety
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dafaquwant
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=2mzz8g8&s=5#.Umk1tflzmNY
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece este cel mai bun pentru PVE!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de 8 ani am ineput pe TBC unde am facut cred..toate raidurile posibile..lich king am jucat pe un raid instant 80 PVP insa....si de vreo 6 luni m-am trecut pe 4.3.4...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in KVt...s-a spart
12. Detalii PC*. Intel core 2 duo processor..2,53ghz..etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :deoarece este o guilda activa cu full progress hc..
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :linistit..nu injur ...simtul umorului ..hobby-uri:wow..fotbal...etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu prea mai am nimic...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/view.php?pic=ff5kkl&s=5#.UmqSVPlzmNY:


Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 26-10-2013, 19:21:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile la Warrior inchise. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 27-10-2013, 22:37:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI INCHISE LA TOATE CLASELE CU EXCEPTIA LA HUNTERI.RECRUTAM 2 HUNTERI MINIM 395 ITLVL SI 30 ZILE PLAYED


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandrooh

[The Hunter]



Status: Offline
(since 14-12-2021 20:26)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 44, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 166.9
Votes: 8

 
Post Posted: 30-10-2013, 10:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 21
3. Localitate: Lugoj-Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in timpul sapt nu prea pot sta ca sunt la facultate si aici merge cam greu netul dar in weekend stau cat timp e nevoie
5. Clasa: hunter
6. Main Spec/OFF spec: Surv/mm
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dracodar
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : m
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk cleard@freakz cata 4.0.6 cleared@ freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light of Dawn am iesit deoarece 25 h nu il pridneam ca se facea in timpul saptamanii
12. Detalii PC*. nu sunt sigur ce am dar stiu ca nu am treaba cu ms/fps
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca este o guilda organizata si se fac raiduri cu mare placere
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu am
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KinkyNesquiK

[MF Psycho]



Status: Offline
(since 09-08-2020 17:29)
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 30, Topics: 8
Location: Oltenita

Reputation: 279.1
Votes: 5

 
Post Posted: 30-10-2013, 18:56:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Procopie Razvan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Oltenita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat e nevoie,stau acasa toata ziua.
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kynkinesquik
8. Screenshot cu Interfata*: http://img580.imageshack.us/img580/998/s76g.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E singurul in masura sa scoata Dps in Pve.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pai am inceput pe Vanilla(toxic-wow) nu intelegeam prea multe,apoi am inceput sa ma dezvolt pe TBC(xwow) am inceput cu guilde mici(inspiration,the betrayers) dar ce-a mai multa experienta am acumulat-o in Gravity in care eram activ la orice raid si cu care am facut progres 2-3 ani.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Gravity,The Betrayers(TBC),Showdown,Unstoppable,The Revengers.
12. Detalii PC*. 2Gb Ram,placa video ATI Radeon HD 2400 XT 512 RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau o guilda care impune respect si din moment ce nu am mai fost activ Pve ceva timp neavand o guilda capabila,m-am gandit ca sunteti ce-a mai buna solutie
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Pai am terminat liceul,nu lucrez,timp liber am destul,imi place fotbalul,tenisul de picior,si tenisul de masa,imi place competitia,sunt ambitios si ma descurc in orice imprejurare.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu gasesc altele.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://img19.imageshack.us/img19/5598/2h7k.jpg



Last edited by KinkyNesquiK on 30-10-2013, 19:27:50; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Katherine

[Wishmaster]



Status: Offline
(since 26-02-2017 12:12)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 300, Topics: 45
Location: Madrid

Reputation: 216.6
Votes: 34

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2013, 18:58:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KinkyNesquiK wrote:
1. Nume IRL: Procopie Razvan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Oltenita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat e nevoie,stau acasa toata ziua.
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kynkinesquik
8. Screenshot cu Interfata*: http://img580.imageshack.us/img580/998/s76g.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E singurul in masura sa scoata Dps in Pve.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pai am inceput pe Vanilla(toxic-wow) nu intelegeam prea multe,apoi am inceput sa ma dezvolt pe TBC(***) am inceput cu guilde mici(inspiration,the betrayers) dar ce-a mai multa experienta am acumulat-o in Gravity in care eram activ la orice raid si cu care am facut progres 2-3 ani.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Gravity,The Betrayers(TBC),Showdown,Unstoppable,The Revengers.
12. Detalii PC*. 2Gb Ram,placa video ATI Radeon HD 2400 XT 512 RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau o guilda care impune respect si din moment ce nu am mai fost activ Pve ceva timp neavand o guilda capabila,m-am gandit ca sunteti ce-a mai buna solutie
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Pai am terminat liceul,nu lucrez,timp liber am destul,imi place fotbalul,tenisul de picior,si tenisul de masa,imi place competitia,sunt ambitios si ma descurc in orice imprejurare.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu gasesc altele.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



Post incomplet !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TucaTuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2014 10:03)
Joined: 30 Oct 2013
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 2

 
Post Posted: 30-10-2013, 20:59:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan Suciu
2. Varsta: 19
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in week: toata ziua, in timpul saptamani seara dupa ora 8:30
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: Bm/ sv
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=TucaTuca
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am inceput sa joc wow un cu un range( warlock). Hunterul a fost al doilea ca si clasa, si de atunci tot cu el imi place. In pvp si pve sunt tot pe primile locuri
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : am inceput sa joc pe vannilla cu un warrior apoi pe TBC cu warlock. in wotlk cu hunterul si acuma continui tot cu el. Am facut aproape toate raidurile de pe aceste patch-uri
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): prin 2 guilde elite hackers si inca 1 perverts nu ne intelegeam
12. Detalii PC*. 3 gb ram 3 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: prima data Haissam a vb cu mine, si mi-a spus despre voi, dorinta mea ii sa va ajut cu ce pot sa sa cresc si eu putin.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Studiez automatizari, si sport : karate, kick-box, baschet...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Katherine

[Wishmaster]



Status: Offline
(since 26-02-2017 12:12)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 300, Topics: 45
Location: Madrid

Reputation: 216.6
Votes: 34

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2013, 22:14:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voua chiar vi se par optionale cerintele din model?

Posturile incomplete vor fi ignorate!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 30-10-2013, 23:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Katherine wrote:
Voua chiar vi se par optionale cerintele din model?

Posturile incomplete vor fi ignorate!


pe hunter l-am verificat eu stai linistit cu damage, chill, chill -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 03-05-2024, 22:28:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x