User
Pass
2FA
 
 

Recuperare

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery
Author Message450
hiena0590

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2013 11:16)
Joined: 22 Oct 2013
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

 
Post Posted: 28-10-2013, 14:12:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character Name:Retro
Item Name & ID:
Armory Link:
Details: (optional) Cu riscul de a-mi lua warn pentru ca nu am postat in sectiunea potrivita(nu stiu unde sa postez aceasta problema).Am fost un jucator activ destul de mult timp cam acu 1 an.Aveam Main char pe evolution hunter mm nick retro.La un moment dat acel realm s-a inchis si a trebuit sa se faca un transfer de chare pe genesis(corectati-ma dak gresesc)S-a facut transferul si avand un alt cont cu alt hunter de lvl 7 (am vrut sa imi pastrez nickul) a trebuit sa imi redenumesc hunteru de pe evolution.Zis si facut l-am redenumit retrox.Problema mea e urmatoarea:de la transfer nu am mai intrat pe contul cu charu de lvl 7(ori am uitat parola,ori contu are vreun bug)Eu vreau doar sa imi recuperez acel cont.Vreau sa stiu daca se pot verifica ip-urile sdupa care acel cont a fost accesat si coincide cu ip-ul care il folosesc pentru contul curent respectiv cel cu retrox si daca se poate face ceva.Trebuie sa precizez ca acel cont nu a fost activat de ceva timp si practic e degeaba.Daca faza cu ip-ul nu ajuta la o rezolvare care e solutia doar daca e o solutie,macar dati-mi useru prin pm ca parola o incerc eu(am vreo 5 variante de parole pe care le folosesc pe conturile de wow)
Multumesc, si astept un raspuns si o rezolvare .(preferabil de la Shocker, Raster, Juhziz, cobrel sau oricine ma poate ajuta)

Btw ma refer la ip-ul care a fost folosit la momentul crearii conturilor(au fost facute de pe pc)...intre timp mi-am luat un laptop si e f probabil sa apara 2 ip-uri in baza de date:O3

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 30-10-2013, 19:27:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Char name/Account name la contul pierdut?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiena0590

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2013 11:16)
Joined: 22 Oct 2013
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

 
Post Posted: 31-10-2013, 01:04:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Char name/Account name la contul pierdut?

char name retro/account name nu stiu pentru ca eu aveam 3 conturi mari si late pe freakz.. pe 2 am intrat pe al 3-lea nema...account name la contul de pe care joc este hiena0590 am chare si pe genesis si pe exodus cu retro in ele se poate vedea ca au fost create de foarte mult timp la fel si charul retro de lvl 7 .Macar vreau sa sa stiu dak am sanse sa recuperez...eu imi dau seama cum suna si astea sunt singurele detalii/info pe care le pot da si speram daca le verificati si vedeti ca charele au fost create in aceeasi perioada de timp de pe acelasi ip si puneti toate lucrurile cap la cap...o sa ajungeti la o concluzie...sunt un dobitoc ce am uitat parola si va rapesc din timpul vostru pentru un r....t.(dak ma ajutati o sa fiu un dobitoc fericit:)) )
multumesc ca ai raspuns la topicul meu #alexander0810!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 01-11-2013, 20:14:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Check PM
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 01 November 2013 18:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery  


The time now is 23-09-2024, 06:21:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x