User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message195697
gecson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2014 17:55)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 84.1
Votes: 2

 
Post Posted: 31-10-2013, 00:31:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Zilnic , dupa ora 20:00 am timp
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: Survival / Marksmanship
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Uglyboy
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/268/7txc.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca , jucat bine , ofera cea mai mare performanta!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc hunter de pe expansiunea Wotlk , full progress!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Legiune , The revengers , am iesit din the revengers pentru ca nu mai era activitate pve!
12. Detalii PC*. Procesor 3,2 gh dual core amd , placa video 1gb dedicata , 4g de rami ddr3!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru a progresa in materie de pve dar si pentru a socializa !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt stundent , timpul liber il petrect practicand hobby-urile respectiv : Sala de forta si jocurile pe internet , muzica...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa fie activitate pve si sa progresam impreuna !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Am vorbit cu Scarr

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 31-10-2013, 09:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scarr wrote:
Katherine wrote:
Voua chiar vi se par optionale cerintele din model?

Posturile incomplete vor fi ignorate!


pe hunter l-am verificat eu stai linistit cu damage, chill, chill -)
EU PARCA AM ZIS CEVA LEGAT DE PLAYED.TIE TI SE PRE CA TUCA TUCA ESTE MAIN?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yusei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-11-2013 18:13)
Joined: 17 Jul 2013
Posts: 41, Topics: 5
Location: Spain

Reputation: -159.5
Votes: 7

 
Post Posted: 31-10-2013, 19:34:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Chloe a aparut world of romcraft iti sugerezi sa-l incerci.O sa-ti gasesti toti semeni pe acolo -

Scuze de of topic am editat doar ceva - bfta voua ceilalti



Gaming is more then just a game...



Last edited by yusei on 03-11-2013, 15:38:37; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 31-10-2013, 19:47:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yusei wrote:
1. Nume IRL: Sam
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5/6 h/day
5. Clasa: druid
6. Main Spec/OFF spec: balance/resto
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yusei
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : il cunosc cel mai bine
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe 3.3.5 pe freakz,am progres full la icc, 4.0.6 tot pe freakz , progres full cu voi. 4.3.4 progres full
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HKP INL ALL STAR
12. Detalii PC*. 2gm ram 3.2ghz i3 1gb ddr3 placa video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarce sunt multe persoane pe care ii cunosc de ceva timp si deoarece in aceasta guilda am petrecut cel mai mult timp.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt in clasa a 11-a . Imi place foarte tare sa inot si sa ies prin cluburi.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hope to take me back -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Vad ca te-ai chinuit pana la urma.Nu-i nimic,e placerea mea absoluta sa iti mai dau inca o data un mare si calduros RESPINS.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vita-de-vie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 18:32)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.8
Votes: 3

 
Post Posted: 31-10-2013, 20:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citat:
1. Nume IRL: Denis
2. Varsta: 14 (fac imediat 15)
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul incat sa ajung la fiecare raid.
5. Clasa: Pala
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Retry
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ciully
8. Screenshot cu Interfata*: Am interfata simpla nu imi place sa am interfate tunate, http://i.imgur.com/D0tJiiW.jpg aveam healbot off dar la raid il folosesc.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place foarte mult.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai full progres pana atm ds 10/25h .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Sunt venit de pe Exodus.
12. Detalii PC*. Am ts3/am microfon/am vreo 50 fps la raid 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca aveti full progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev imi place matematica, sunt un tip social si amuzant.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 31-10-2013, 21:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vita-de-vie wrote:
Citat:
1. Nume IRL: Denis
2. Varsta: 14 (fac imediat 15)
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul incat sa ajung la fiecare raid.
5. Clasa: Pala
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Retry
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ciully
8. Screenshot cu Interfata*: Am interfata simpla nu imi place sa am interfate tunate, http://i.imgur.com/D0tJiiW.jpg aveam healbot off dar la raid il folosesc.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place foarte mult.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai full progres pana atm ds 10/25h .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Sunt venit de pe Exodus.
12. Detalii PC*. Am ts3/am microfon/am vreo 50 fps la raid 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca aveti full progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev imi place matematica, sunt un tip social si amuzant.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Da-mi whisper in-game si vorbim.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kalymera

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2016 14:27)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 2

 
Post Posted: 01-11-2013, 23:19:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan.
2. Varsta: 20.
3. Localitate: Tg-Jiu.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cateva ore zilnic.
5. Clasa: Warlock.
6. Main Spec/OFF spec: Destro.
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lookyi
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Cel mai bun spec PVE pentru warlock.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC - cam toate instantele , WOTLK (freakz) - full pve content , Cata (freakz) - full pve content ( exept zon HC)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : AscensioN - M-am mutat la hoarda.
12. Detalii PC*. : I5 , 8GB rami , 1gb placa video.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progress , seriozitate , fun.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt activ , serios , perseverent.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/716/undl.jpg/


http://thetural.com/wow/img/n_G511lnEb.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 02-11-2013, 01:03:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kalymera wrote:
1. Nume IRL: Bogdan.
2. Varsta: 20.
3. Localitate: Tg-Jiu.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cateva ore zilnic.
5. Clasa: Warlock.
6. Main Spec/OFF spec: Destro.
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lookyi
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Cel mai bun spec PVE pentru warlock.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC - cam toate instantele , WOTLK (freakz) - full pve content , Cata (freakz) - full pve content ( exept zon HC)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : AscensioN - M-am mutat la hoarda.
12. Detalii PC*. : I5 , 8GB rami , 1gb placa video.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progress , seriozitate , fun.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt activ , serios , perseverent.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/716/undl.jpg/
RESPINS MINIM 30 PLAYED



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iwasborat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2016 20:41)
Joined: 03 Oct 2013
Posts: 32, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -0.6
Votes: 2

 
Post Posted: 02-11-2013, 19:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scz de asta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snake[ftw]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2015 17:24)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 20, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -24.1
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2013, 20:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde intre 7-8 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: HEAL/RETRY
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necrophobix
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place si joc de ceva timp ......
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat si pe wotlk am facut icc , dar am jucat pe neverendless dupa am venit pe freakz 4.3.4 .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Nu am mai avut o guilda buna dupa ce am iesit...... din guilda voastra (dar nu am vrut sa fiu dat afara)
12. Detalii PC*. 1 gb ram , placa video integrata dar imi iau in iarna altul.....
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca imi place modul in care tratati membri guildei si sunteti oameni cu care se pot face raiduri foarte usor.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana serioasa , imi place sa fac sport, s a joc footbal, cam atat -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Imi pare foarte rau de ce sa intamplat data trecuta imi cer mii de scuze si vreau sa fiu primit ..... scz daca e vreun deranj .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. sunt heal....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 02-11-2013, 21:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

snake[ftw] wrote:
1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde intre 7-8 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: HEAL/RETRY
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necrophobix
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place si joc de ceva timp ......
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat si pe wotlk am facut icc , dar am jucat pe neverendless dupa am venit pe freakz 4.3.4 .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Nu am mai avut o guilda buna dupa ce am iesit...... din guilda voastra (dar nu am vrut sa fiu dat afara)
12. Detalii PC*. 1 gb ram , placa video integrata dar imi iau in iarna altul.....
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca imi place modul in care tratati membri guildei si sunteti oameni cu care se pot face raiduri foarte usor.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana serioasa , imi place sa fac sport, s a joc footbal, cam atat -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Imi pare foarte rau de ce sa intamplat data trecuta imi cer mii de scuze si vreau sa fiu primit ..... scz daca e vreun deranj .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. sunt heal....

Rejected.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mekasmm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2014 11:35)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.1
Votes: 1

 
Post Posted: 04-11-2013, 12:40:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 12
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi 6 ore de dimineata de luni pana vineri iar in weekend 6-5 ore
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: heal holy 397 ilvl/discipline
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Mekasmm
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : holy = da bine heal este aoe si e f bun in pve
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai eu ma joc de la 9 ani wow pe original lick king iar dupa mam apucat de freakz sunt pe freaks de 1 an m-am jucat 24 de zile+ 30 zile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverst in primul rand nu era de mine injurau si faceau ca toti dreaci
12. Detalii PC*. de la emag a costat 16 milioane
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am vazut ca este buna si aVETI FULL PROGRES
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu lucrez sunt casnic am 12 ani invat la Ion Barbu sector 5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 04-11-2013, 12:49:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mekasmm wrote:
1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 12
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi 6 ore de dimineata de luni pana vineri iar in weekend 6-5 ore
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: heal holy 397 ilvl/discipline
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mekasmm
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : holy = da bine heal este aoe si e f bun in pve
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai eu ma joc de la 9 ani wow pe original lick king iar dupa mam apucat de freakz sunt pe freaks de 1 an m-am jucat 24 de zile+ 30 zile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverst in primul rand nu era de mine injurau si faceau ca toti dreaci
12. Detalii PC*. de la emag a costat 16 milioane
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am vazut ca este buna si aVETI FULL PROGRES
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu lucrez sunt casnic am 12 ani invat la Ion Barbu sector 5

Respins.Recrutarile la priest sunt inchise plus ca nu ai contul legat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nemoo

[Assasin]



Status: Offline
(since 05-08-2020 11:19)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 4940, Topics: 50
Location: Bulgaria

Reputation: 1278.8
Votes: 81

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-11-2013, 18:45:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.Recrutam DK minim 397 ilvl





Migrations can take up to 24 hours to be completed, DM-ing me will not make your migration get completed faster

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 05-11-2013, 14:25:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM URMATOARELE CLASE

2 DK BLODD
2 HUNTERI
2 ROGUE
2 MAGI FIRE
2 DRUZI FERAL



MINIM 395 ITLVL SI 30 PLAYED



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 17-09-2024, 04:41:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x