User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message150554
manysh

[The Game]



Status: Offline
(since 16-09-2019 15:54)
Joined: 10 Aug 2010
Posts: 1600, Topics: 78
Location: Heaven

Reputation: 247.7
Votes: 45

   
Post Posted: 05-11-2013, 20:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:

mai plangi mult? iti meriti soarta asa ca nu mai plange nu a facut abuz de nimic...gg pirinush cel mai bun gm!

ps: aseara cand l-ai chemat pe nero si imi dadea mie 1k mute si la ai tai ca ma injurau le dadea 300 de min..era frumos nu ?

@ nu imi mai activa casutza si nu mai folosi numele guildei,nu am chef de cancanul tau...ne-a dat mute asta e - nu mai plange printeso` -

scz de offtopic -


"Prea mulþi oameni supraestimeazã ceea ce nu sunt ºi subestimeazã ceea ce sunt!"



Last edited by manysh on 05-11-2013, 20:52:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-11-2013, 21:18:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te.a bagat nimeni in seama- TOPIC NAME
Report a Gamemaster
Am raportat un GM, ai ceva de spus? sau ce rost are postul tau aici?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jag

[Creep]



Status: Offline
(since 02-05-2020 20:18)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 894, Topics: 14
Location: Vitan

Reputation: 154.5
Votes: 18

   
Post Posted: 05-11-2013, 21:21:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
Allybetrayer wrote:
Nume caracter ingame:Radical
Nume Gamamaster implicat:Pirinush
Data si ora abuzului:11.5.2013 - nu eram online.
Detalii:
Aveam mute pe Radical din acest post
http://forum.wow-freakz.com/MUTE-t263301.html muteul de 2000 minutes.
Si azi in jurul orei 6 cred( nu eram online nu stiu) am primit 10k mute de la Pirinush.
Acesta a spus pe forumul guildei mele
Pirinush wrote:
Ca de 2 luni tot nu incetati cu injuriile intre voi si m-am saturat de atatea porcarii si topicuri pe forum de mute. Ati primit amandoi mute, ca voi incepeti tot timpul discutiile (leaderii guildelor)

Pentru ce am luat mute? vreau sa imi arati de cate ori am luat eu mute pentru injuraturi catre ascension? si de cate ori a luat many ?
Vreau sa stiu unde scrie aici
http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html
ca imi pot lua mute 10k minute peste 2000 cand eu nici nu sunt online? pe motiv 0, nu ai nici o dovada ca am incalcat regulamentul.

Confirm, si asta nu e prima abatere pe care o face pirin in bataie de joc fata de madness > http://oi40.tinypic.com/imlzfb.jpg ( atributiile unui gm, nu cred ca implica si suferinta de a intra intr-o guilda cand vrea( exceptand faptul ca verifica bugs) si sa isi si bata joc de membrii acesteia).


CONFIRM acest bug (o exprimare total neinspirata)...acum am 2 puncte de discutat:

1. Durs de ce se baga in problema pe care o are radical cu many si cu pirinush? si se apuca sa confirme

2. Pirinush daca "tinea" doar cu o guilda atunci primea doar unu din ei mute (radical sau many) asa au primit amandoi pentru ca daca UNU din ei (radica sau many) primea mute si celalalt NU atunci cel care NU primea mute continua cu jignirile. Eu consider ca Pirinush a aplanat si aplaneaza cat poate el de bine acest "conflict". Cat despre acel print de la Durs in care Pirinush pur si simplu le zice sa invete script la Hagara 10hc este invalid...chiar eu am patito cu ei cand eram in guild am luat intr-o seara numai putin de 60 de wipe-uri pe 10hc pentru ca nu se stia deloc scriptul...sa folosesc aceasi expresie ca si Durs care in mod clar el confunda acest topic cu unu pt bug report...acel print este INVALID.

Nu stiu daca opinia mea care este OBIECTIVA (chiar daca sunt din guilda AscensioN) dar consider ca Pirinush nu favorizeaza nici o guilda

Acum toti din Madness or sa sara pe mine ca le-am activat casuta...daca durs nu are voie sa se bage eu de ce ma bag si alte tampenii de genul asta...spun doar asa: DACA aveti ALTE print-uri cu actiuni ale lui Pirinush MAI CLARE ca ar favoriza vreo guilda sau pe Many sa posteze aici si sa ignore acest post.

Am facut acest topic doar strict pt a arata un punct de vedere al unui player care nu da 2 bani nici pe Many, Radica sau Durs...doar consider ca nu are nici un rost pedepsirea lui Pirinush.Nu am nici cea mai mica intentie de a instiga la flame. Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 05-11-2013, 22:05:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs vrei warn sau ce cauti in topicul asta?

+ printul acela e de cand eram in guilda voastra deci nu dovedeste nimic

++ am voie sa intru in ce guilda vreau sa verific daca se fac sau nu exploits (warlord zon'ozz taunt exploit rings any bells)


@Radical

De 2 luni tot va injurati ca 2 ratati in old town de fiecare data cand va intalniti, v-am tot dat mute 1440, nu pricepeti , v-am dat 10 000. Si tu ai aceasi vina ca si cei din Ascension. Nu ai buton de ignore? Daca nu ai fa un bug report si il repar sa poti sa dai si tu ignore daca te deranjeaza ce scriu altii despre tine.

It's just a game, go get a life si nu mai suferiti aiurea in old town (valabil pentru amandoi, si many si tu).

La urmatoarea abatare aveti amandoi 20 000 pana va invatati minte sa nu mai tot injurati ca la usa cortului.

Tu zici ca nu l-ai injurat, dar nici de oprit nu l-ai oprit, din contra il incurajai.

In concluzie asteptati 1 saptamana sau go donate.




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 05-11-2013, 22:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
Durs vrei warn sau ce cauti in topicul asta?

+ printul acela e de cand eram in guilda voastra deci nu dovedeste nimic

++ am voie sa intru in ce guilda vreau sa verific daca se fac sau nu exploits (warlord zon'ozz taunt exploit rings any bells)


@Radical

De 2 luni tot va injurati ca 2 ratati in old town de fiecare data cand va intalniti, v-am tot dat mute 1440, nu pricepeti , v-am dat 10 000. Si tu ai aceasi vina ca si cei din Ascension. Nu ai buton de ignore? Daca nu ai fa un bug report si il repar sa poti sa dai si tu ignore daca te deranjeaza ce scriu altii despre tine.

It's just a game, go get a life si nu mai suferiti aiurea in old town (valabil pentru amandoi, si many si tu).

La urmatoarea abatare aveti amandoi 20 000 pana va invatati minte sa nu mai tot injurati ca la usa cortului.

Tu zici ca nu l-ai injurat, dar nici de oprit nu l-ai oprit, din contra il incurajai.

In concluzie asteptati 1 saptamana sau go donate.

Poftim? eu am facut report pentru faptul ca iti bati joc de guilda, in ideea in care si eu fac parte din guilda asta.
Nu MAI erai in guilda noastra, ci ai intrat cu gm pentru a-ti bate joc ca noi nu suntem in stare sa picam un bos. Nu veni cu dume de genu,
+ -urile tale nu imi dovedesc mie nimic, incerci sa te scoti dar incerci degeaba.

Edit: Aici nu mai e o dicustie intre Radical si tine, ci este o discutie intre Guilda madness si faptul ca iti bati joc de ea, nicidecum nu am legatura cu guilda adversa...invata sa imi citesti reportul
Edit2: Ti-am mentionat si faptul ca vei veni cu vrajeala asta de escape plan:"intru sa verific buguri" cand tu ai intrat doar ca sa ne prinzi online si sa ne arati faptul ca nu suntem in stare sa facem un progres.


Zon'ozz banned our healers



Last edited by Durs on 05-11-2013, 22:14:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-11-2013, 22:13:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
Durs vrei warn sau ce cauti in topicul asta?

+ printul acela e de cand eram in guilda voastra deci nu dovedeste nimic

++ am voie sa intru in ce guilda vreau sa verific daca se fac sau nu exploits (warlord zon'ozz taunt exploit rings any bells)


@Radical

De 2 luni tot va injurati ca 2 ratati in old town de fiecare data cand va intalniti, v-am tot dat mute 1440, nu pricepeti , v-am dat 10 000. Si tu ai aceasi vina ca si cei din Ascension. Nu ai buton de ignore? Daca nu ai fa un bug report si il repar sa poti sa dai si tu ignore daca te deranjeaza ce scriu altii despre tine.

It's just a game, go get a life si nu mai suferiti aiurea in old town (valabil pentru amandoi, si many si tu).

La urmatoarea abatare aveti amandoi 20 000 pana va invatati minte sa nu mai tot injurati ca la usa cortului.

Tu zici ca nu l-ai injurat, dar nici de oprit nu l-ai oprit, din contra il incurajai.

In concluzie asteptati 1 saptamana sau go donate.

Pyrine dar tu te auzi ce spui ? cum sa il opresc eu daca el injura? am gm sa ii dau mute? asta nu e cumva treaba ta? sau cel care e pus sa dea mute?
Eu iau 10000 de minute mute ca ala ma injura si eu nu il opresc? Foarte frumos.
Ia arata.mi pyrine cate muteuri de 1440 mi.ai dat tu.
Ti.am aratat mai sus cate i.ai dat lui many doar pe main char.
Pai atunci ar trebui sa fie modificat regulamentul "Daca unul te injura si tu nu faci nimic, primesti si tu mute ca el", ca aparent pe asta ai dat muteul.
Pirinush wrote:

La urmatoarea abatare aveti amandoi 20 000 pana va invatati minte sa nu mai tot injurati ca la usa cortului.

Arata.mi cand am luat eu mute pentru injuraturi catre Ascension sau Many ?
Practic tu ai boala pe mine ca ala ma injura si eu nu il injur sau cum ? ca nu inteleg, spune.mi motivul pentru ce imi dai 10k minute mute cand aveam deja mute si nu avea nici o treaba cu Ascension.
Si ca tot imi spui de "DONATE", eu am bagat ceva banuti in serverul asta prin donatii....acum tu vii sa ma iei cu " iti dau mute ca nu l.ai oprit pe many cand te.a injurat si nu i.ai dat ignore"...apoi ma "obligi" sa donez, pai ce te opreste sa nu imi banezi toata guilda pe acelas motiv si sa imi spui tot " DONATE".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manysh

[The Game]



Status: Offline
(since 16-09-2019 15:54)
Joined: 10 Aug 2010
Posts: 1600, Topics: 78
Location: Heaven

Reputation: 247.7
Votes: 45

   
Post Posted: 06-11-2013, 00:09:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba atata te plangi pe aici...imi mai activezi mult casutza ? Oare mai folosesti mult numele meu in discutiile tale cu pirinush?du.te si doneaza un rinichi si scoateti mute.u....ti.a dat pt ca ai injurat,la fel si mie ce mai comentezi atat ca un copil de 12 ani?ce sa se astepte lumea de la tn cand tu plangi dupa una pe mess...cand folosesti forumu nu mai scrie many dupa fiecare cuvant...

@SCZ DE OFFTOPIC, DAR ACEST INDIVID SUFERA DE NEBAGARE IN SEAMA !(eu stiu ca iti place cancanul,promit ca te duc la expozitie )
Ps:nu ma intereseaza problema ta cu pirinush,dar numele meu sau al guildei mele sa nu il mai folosesti ai inteles ma radical?last post here.

Pup pirinush best gm!


"Prea mulþi oameni supraestimeazã ceea ce nu sunt ºi subestimeazã ceea ce sunt!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wednesday

[Black Velvet]



Status: Offline
(since 01-09-2021 14:44)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 4597, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 1156.3
Votes: 71

 
Post Posted: 06-11-2013, 00:26:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vã dau 2 warnuri la fiecare dacã nu încetaþi în momentul ãsta. Ce dracu, aveþi 3 ani? Încetaþi în rahat.

This fire's burning, burning me, to bring you back to life...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-11-2013, 01:08:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Empyrium wrote:
Vã dau 2 warnuri la fiecare dacã nu încetaþi în momentul ãsta. Ce dracu, aveþi 3 ani? Încetaþi în rahat.


Aveți 20(?) ani si rade o fata de voi ca va comportati ca la Grãdinițã.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calarasu

[Roaga'te la toteme]



Status: Offline
(since 23-06-2016 16:49)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 226, Topics: 26
Location: Colosseum

Reputation: 82.3
Votes: 30

   
Post Posted: 06-11-2013, 07:48:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Empyrium wrote:
Vã dau 2 warnuri la fiecare dacã nu încetaþi în momentul ãsta. Ce dracu, aveþi 3 ani? Încetaþi în rahat.


Aveți 20(?) ani si rade o fata de voi ca va comportati ca la Grãdinițã.


Crede'ma pe cuvant ca are si de ce. Vrei o portie de buna dispozitie? E mai rau ca la gradinita in Dwarven cand se cearta astia. Dar ce e mult strica.

1. Sunt contra demote Pirin pentru "acuzare de npotism" sau ce e acolo
( GM> player = face ce vrea , citez : "Sa ma tragi pe mine, Shocker, la raspundere sau sa imi critici actiunile" - din regulament )
( Sa ziceti mersi ca nu va da ban )

2. Nu folositi numele guildelor voastre , in problemele voastre personale , chiar daca sunteti Guild Masteri in ele.
( Nu voi tineti oamenii in Guilda ci oamenii va tin pe voi acolo sus, iar aici este "report a gm, nu report a guild" )

3. Many aprinde focul iar celalalt/celalalti il intretin , asta e din ce vad eu , nu vad prea mult dar este deajuns.
( Eu de ce imi pot da log off cand incepe "distractia" ca sa evit asa ceva , si voi nu?)

4. "Va dau mute 20000 min" , eu propun ban temporar ingame cat si pe forum la urmatoarea problema / circ / distractie intre cei 2
( Cum noi restu de membri ai celor 2 guilde putem evita , puteti si voi .)

Mai este un punct "5" care este cam terifiant ...dar are o boaba de adevar :

Nu vreau ca problema asta sa ia o oarecare anvergura de "bisericute" in care sunt partasi si GM de o parte si de alta, chiar daca deja capata o oarecare forma.
Si o zic din chestii concrete.

Bafta si aveti grija de voi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-11-2013, 09:07:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calarasule ce propui tu ma? un ban? PE CE DOVEZI? Ma cum s.au trezit toti cu "propuneri" peste noapte.
Nu am tras pe shocker la raspundere, am VENIT SA RAPORTEZ UN ABUZ, si nu eu am implicat guildele, Pirin a facut.o cand mi.a dat mute ca sunt "gm.ul guildei madness".
E report a GM master nu va mai bagati ca tziganii in seama cu motivul " mi.a activat casuta" cand nu era vb despre voi, ci despre cum PYRIN da MUTE PE NIMIC! CAND ERAM OFFLINE si cand aveam mute deja din cu totul alt motiv(CARE MACAR E UN MOTIV CE INCALCA REGULAMENTUL), numai spun de minciunile care le aduce
Pirinush wrote:

@Radical
v-am tot dat mute 1440, nu pricepeti
- ce mute mi-ai dat tu mie pana acum? .
As putea spune si eu de tine Pyrine cand stateai in SW pe playchar si te uitai cum injura si nu faceai nimic(ca deh radical trebuie sa faca ceva ca el e cel injurat, sau cei din madness) , dar nu o fac pentru ca nu am dovezi si nu imi permit.
Astept raspuns daca ce a facut e bine si daca mai este un regulament de care eu si restul freakzului nu am auzit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 06-11-2013, 10:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta deja nu mai esti topic de reclamatii gm,calarasu de cand ai tu voie sa vorbesti colorat baiatu?
1.gm este peste un player normal,dar nu aduce comparatia socker/pyrin
2.totul a inceput de la report a gm ,ceea ce a urmat esti din spiritul de colegialitate
3.fiecare are voie sa faca ce vrea
4.de cand esti tu cineva pe acest server(persoana cu rank)sa propui ceva (nu mai saruta ...si vezi de treaba ta)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-11-2013, 11:15:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mute-ul ramane, reclamatie respinsa.

Posteaza doar cu o reclamatie noua.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-11-2013, 23:37:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: keyalis
Nume Gamamaster implicat: rage.
Data si ora abuzului: 06.11.2013 ~23:20
Detalii: Am luat mute doar pt ca am vrut sa dau un item care era la boss si nu il mai voia nimeni, fara sa cer ceva la schimb.


Am facut cerere de unmute dar am primit urmatorul raspuns
Code:
No unmute.

Nu te pune nimeni sa dai iteme din bh, fie ca le vinzi sau le dai moka. Sa-ti fie invatatura de minte.

http://forum.wow-freakz.com/cerere-unmute-t263682.html

In regulament nu exista nici o pedeapsa pentru asa ceva. Daca scria numai faceam nici un post.
http://forum.wow-freakz.com/Rules-and-Regulations-Updated-24-Aug-2013-t58312.html



Last edited by mihai25 on 06-11-2013, 23:40:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 06-11-2013, 23:40:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No unmute, nu cred in scuzele de genul.
Ar fi trebuit sa stii asta, ma asteptam la mai mult de la tine dar m-am inselat. Raspunsul l-ai primit in topic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 62, 63, 64  Next    


The time now is 29-09-2024, 08:33:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x