User
Pass
2FA
 
 

HKP vs. Ultraxion 25 Man Heroic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message13693
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 21-11-2013, 01:03:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Filmu nu e pe main site ca sa vada playerii actuali, e ca sa vada oamenii care nu joaca aici.

Cu ce e mai bun decat al celor din Unstoppable? Unstoppable nici nu are raid frames acolo, nu se vede niciun debuff, nimic. In ultima faza HKP face cel mai bun switch, pe un healer atunci cand se ia cel mai mult damage.

Chiar sunteti frustrati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 21-11-2013, 01:27:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

See you at the next PvE Event daca tot ziceti ca scriptul se rezuma la apasarea unui buton :)

OFF-Topic: momentan INL best guild pe genesis, poti sa ai 18241 de video pe main site, asta nu te face best guild. La fel cum nici un boss realm-first nu te face best guild, avand in vedere ca iei 10+ wipes la un boss si dupaia il omori nu ma incalzeste cu nimic. Daca il dadea careva din first try, da , toate respectele, dar sa pici un boss dupa N ore de wipe nu mi se pare un accomplishment si nu mi se pare un motiv intemeiat de cearta si flame.Nu te intreaba nimeni pe strada cate wipe ai luat pe freakz la ultraxion sau in ce guilda esti.

Now stop fighting and enjoy the movie :)




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 21-11-2013, 03:05:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer aceste discutii pe tema filmului de pe prima pagina este un ** ca sa fim sinceri... nu conteaza cine e pe prima pagina daca e in interesul servarului... am dreptate? Si totus daca spuneti ca vreti sa aratati scripturile bosilor pt cei care vin pe sv nu trebuie sa mentionati guilda care apare in video e un fel de ''reclama mascata'' (flame on) de ce nu puneti video pe main page in care sa apara doar Freakz prezinta.. aceste filme de pe prima pagina aduc doar flame la fel s-a intamplat si cu bosul din bh unde o guilda a facut video care a fost tinut pe prima pagina cateva ore si in acel moment a aparut flame...
Din acest motiv ar fi mai bine ca pe prima pagina sa fie expus video de la guilde fara a fii mentionat numele guildei respective pt ca pana la urma jucatori care vin pe sv nu ii intereseaza in mod direct ce guilda a facut bosul ii intereseaza comunitatea in sine si ce are de oferit... si sa fim seriosi voi daca ati merge pe alt sv si ati vedea doar o guilda prezentata nu ati avea parerea ca doar ei sunt ''capabili'' de ceva? nu ati crede ca e singura guilda care ofera progres sau alte nebuni...
Sper ca nu o luati in nume de rau dar mai bine nu ati mai reda numele guildelor pe main page .. (e parerea mea daca nu va place sa fiti sanatosi)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kEvorkian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2017 15:14)
Joined: 29 Apr 2011
Posts: 64, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 360.8
Votes: 9

 
Post Posted: 21-11-2013, 04:30:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShortyBoy wrote:
Sincer aceste discutii pe tema filmului de pe prima pagina este un ** ca sa fim sinceri... nu conteaza cine e pe prima pagina daca e in interesul servarului... am dreptate? Si totus daca spuneti ca vreti sa aratati scripturile bosilor pt cei care vin pe sv nu trebuie sa mentionati guilda care apare in video e un fel de ''reclama mascata'' (flame on) de ce nu puneti video pe main page in care sa apara doar Freakz prezinta.. aceste filme de pe prima pagina aduc doar flame la fel s-a intamplat si cu bosul din bh unde o guilda a facut video care a fost tinut pe prima pagina cateva ore si in acel moment a aparut flame...
Din acest motiv ar fi mai bine ca pe prima pagina sa fie expus video de la guilde fara a fii mentionat numele guildei respective pt ca pana la urma jucatori care vin pe sv nu ii intereseaza in mod direct ce guilda a facut bosul ii intereseaza comunitatea in sine si ce are de oferit... si sa fim seriosi voi daca ati merge pe alt sv si ati vedea doar o guilda prezentata nu ati avea parerea ca doar ei sunt ''capabili'' de ceva? nu ati crede ca e singura guilda care ofera progres sau alte nebuni...
Sper ca nu o luati in nume de rau dar mai bine nu ati mai reda numele guildelor pe main page .. (e parerea mea daca nu va place sa fiti sanatosi)

Cand o sa facem upload pe youtube cu titlul la video "Freakz prezinta " atunci o sa apara , daca te uiti mai bine apare titlul de pe youtube , nothing else.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 21-11-2013, 10:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in intro apare hkp de 2 ori, si genesis horde. La sfarsit apare "now recruiting". Cica daca te uiti mai bine....macar te-ai uitat la video?

Si de ce pe main page e filmul facut de HKP si nu cel facut de Unstoppable? Fiindca e mai bun. Editing facut cum trebuie, interfete mai smechere, au bagat si cum urla boss-ul, mai multe POV-uri, no fartstep music. Au meritat mai mult. Si zic asta avand boala pe juma de HKP.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 21-11-2013, 12:13:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:

Cu ce e mai bun decat al celor din Unstoppable? Unstoppable nici nu are raid frames acolo, nu se vede niciun debuff, nimic. In ultima faza HKP face cel mai bun switch, pe un healer atunci cand se ia cel mai mult damage.


Kinook invata sa citesti, sau ai "boala" si pe termenu asta?


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amirith

[Fan Rivala Videos]



Status: Offline
(since 19-05-2022 19:20)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 1197, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 98.6
Votes: 82

         
Post Posted: 21-11-2013, 13:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
momentan INL best guild pe genesis

S@L P@ !!! E tot ce am vrut sa aud... i don't give **** despre g care se lauda cu first boss sau tot felu de video (respect totusi pt film HKP, am doar respect pentru voi).
Guildele adevarate se vad la eventuri unde este adevarata competitie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 21-11-2013, 14:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Video celor de la hkp este mereu pus pt ca ei au pe canalul lor multe videos cu encounter la bossi si un player nou se va uita si la alea, le gaseste pe toate acolo.daca de la inceput s`a pus video la hkp nu mai sperati la vreun video pe main page @ other guilds. cred ca asta e logica staffului
On: Ya nice job




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 21-11-2013, 14:16:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:

Kinook invata sa citesti, sau ai "boala" si pe termenu asta?


citisem. Doar mi-am spus si eu parerea de ce e mai bun.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 21-11-2013, 15:24:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amirith wrote:
Pirinush wrote:
momentan INL best guild pe genesis

S@L P@ !!! E tot ce am vrut sa aud... i don't give **** despre g care se lauda cu first boss sau tot felu de video (respect totusi pt film HKP, am doar respect pentru voi).
Guildele adevarate se vad la eventuri unde este adevarata competitie.


Nu, guildele adevarate sunt cele care au primele bosii pe farm.
Daca reusesti sa faci un boss pe hc, apoi next reset iti iei wipe de iti vine acru... nu merge asa. Oricum... aici nu prea avem ce spunde din moment ce avem 5 bosi si o saptamana la dispozitie sa ii dam jos... (+ ca ii poti da pe 4 dificultati si poti da ress de mai multe ori decat ai playeri in raid).
Deci guildele decente, care isi dau silinta nu au cea mai mica problema in a-l da jos.

Sincer era mai interesant sa dea release la bosi tot cum a dat acuma(unu azi, unu ieri), dar sa nu poti face pe HC decat cand bati DW. Astfel asteptam pana la ultimul boss, apoi cand guildele ar avea acces la HM, atunci ar incepe adevarata competitie. 8 bosi cruzi pe HC.
Asa... boss now, done.



Twitch
Vand wow gametime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nytrox

[bored]



Status: Offline
(since 13-05-2018 13:05)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 995, Topics: 82
Location: Bucuresti

Reputation: 136.7
Votes: 67

   
Post Posted: 21-11-2013, 17:14:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Filmu nu e pe main site ca sa vada playerii actuali, e ca sa vada oamenii care nu joaca aici.

Cu ce e mai bun decat al celor din Unstoppable? Unstoppable nici nu are raid frames acolo, nu se vede niciun debuff, nimic. In ultima faza HKP face cel mai bun switch, pe un healer atunci cand se ia cel mai mult damage.

Chiar sunteti frustrati.

nu zic nimic legat de videoclpul asta,dar la zon'ozz cred ca un mage pov era mult mai ok decat un druid pov.Uite si un quote de la un player neutru ambelor guilde:
myt42xxx wrote:
Ãsta da PoV, nu resto druid care stã pe loc ºi cu capu-n grid. /potato



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Awayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2015 09:00)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 82, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 18

 
Post Posted: 21-11-2013, 19:10:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baetii nu mai visati la prima pagina.Momentan mai aveti de mancat...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 21-11-2013, 20:43:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desi nu mai joc, observ tot ce se intampla. Suferiti pe burta goala de cand va stiu, ati avut event unde sa dovediti de ce sunteti in stare. INL e winner.

HKP ajunge pe prima pagina pentru ca asta e scopul lor cand apare un boss nou daca nu v-ati dat si voi seama inca, nu prea se agita pentru realm first momentan (dupa cum zice Drodu).

Hatereala asta e tipica si nu o sa rezolvati nimic cu ea, meh.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 21-11-2013, 22:30:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura suferinta de aici e cea produsa de toti bagatorii in seama care nu au alta treaba decat sa-si mai arunce si ei pararea pe unde apuca asupra unor playeri sau guilde, exemplu foarte bun fiind tu. Nu joci dar tot te apuci sa scrii, pentru ca de', asa se practica pe forum si in-game. Si pana la urma tot apare un gm, unde va spune ca sunteti "prosti" si demonstreaza acest lucru foarte usor, ex. Zohl (foarte bine din partea lui) si va mai si umileste. Asta e viata voastra sociala, unde aparent va hraniti "aerele" de mari stiutori.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-11-2013, 22:40:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asterixx wrote:
Singura suferinta de aici e cea produsa de toti bagatorii in seama care nu au alta treaba decat sa-si mai arunce si ei pararea pe unde apuca asupra unor playeri sau guilde, exemplu foarte bun fiind tu. Nu joci dar tot te apuci sa scrii, pentru ca de', asa se practica pe forum si in-game. Si pana la urma tot apare un gm, unde va spune ca sunteti "prosti" si demonstreaza acest lucru foarte usor, ex. Zohl (foarte bine din partea lui) si va mai si umileste. Asta e viata voastra sociala, unde aparent va hraniti "aerele" de mari stiutori.

@asterix cand iesim la o bere cu old boys? Trec luni prin buc

Frumos video. Tin sa felicit acel auto-attack de pe spell bar, nu m-am gandit niciodata ca poti urmari range-ul doar dupa auto-attack. (Cand am zis frumos video nu am fost ironic).



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 21-09-2024, 03:24:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x