User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90714
purik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2013 20:31)
Joined: 02 Jul 2010
Posts: 26, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 76.6
Votes: 2

 
Post Posted: 15-10-2013, 19:56:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) - 4 ore pe zi, iar in weekend mai mult.
2. Clasa: Shaman
3. Main Spec/OFF spec: Restoration / Elemental.
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stormeyee
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place sa stau in spate, sa dau heal in timp ce altii fac damage-ul. Sunt genul de jucator care joaca support / healer, etc.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente PVE cum sunt vizibile in Armory.
Rotatia = Healing Rain, Chain Heal, Riptide si Earth Shield mereu pe tank (riptide pe membrii ce iau cel mai mult damage), iar in rest Chain Heal, sau Greater Healing Wave pe un membru cu HP critic. Daca nu este nevoie de heal, ceea ce se intampla rar, dau Lightning Bolt pentru a-mi regenera mana.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WoW de pe patch-ul 1.8.1. Am experienta in multiple raiduri si din TBC, WOTLK, iar pe Cata stiu DS (boss-ii care merg), Firelands (boss-ul care merge), Baradin Hold (boss-ii care merg).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am mai fost in Paragon Unity, dar am iesit din cauza inactivitatii guildei.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur guildei voastre deoarece am un prieten acolo si din cate am observat sunteti o guilda experimentat, activa si serioasa. Mi-ar placea sa fac parte dintr-o guilda in care cred ca imi este locul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragoste33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2015 19:07)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 105, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 121.3
Votes: 7

 
Post Posted: 15-10-2013, 20:15:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

~Acceptat~

/w Dragoste/Paradisse/Lania in game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 15-10-2013, 23:47:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Joc aproximativ zilnic, iar pe zi cam 1-3 ore, in functie de ceea ce fac. In cazul raidurilor stau si 3+ ore.

2. Clasa:
Priest

3. Main Spec/OFF spec:
Main spec-ul meu este Holy. Insa am un gear la fel de bun si pentru Shadow. As dori sa ma schimb, sa joc shadow. Am jucat foarte mult si shadow, si holy. Deci nu o sa am probleme.

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Falls

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Aleg sa joc Shadow pentru ca tot timpul esti intr-o competitie, tot timpul poti avea un rezultat mai bun al DPS-ului. In comparatie cu holy, unde (pentru mine) totul pare sa devina plictisitor. Este cu totul altceva sa incerci sa joci progresiv, in comparatie cu heal-ul, unde nu-i asa de mare satisfactia.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Spec-ul meu este: 7/0/22 (se vede pe armory). Ca rotatie, ce sa spun.. intotdeauna depinde de situatie. Incep cu SW:P, Devouring Plague, Vampiric Touch, apoi Mind Blast cand am orbs 3-2-1. Cel mai important mi se pare sa ai grija de Empowered Shadows, sa-l ai cat mai repede, este esential pt un shadow priest. Statsuri importante: int > spel hit cap > haste=mastery > crit. Trinketele de asemenea sunt destul de importante, am Cunning of the Cruel si Insigna of the Corrupted Mind, amandoua sunt pe normal (397 ilvl).

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc World of Warcraft cu multa vreme in urma, mai exact de pe Vanilla. Am inceput a joc cu shaman, si mi-a placut foarte tare. Ulterior am incercat toate clasele, deci le cunosc pe toate. Am ramas insa la priest, si am si un alt char shaman -. Nu am jucat constant, am avut si pauze de apox 2-3-5 luni. Am jucat mult, chiar f mult pe TBC, WOTLK apoi pe Cataclysm pe 4.0.6, iar dupa o pauza destul de maricica am revenit pe 4.3.4. Referitor la raiduri, le-am facut pe toate ca sa zic asa, iar acum pe 4.3.4 stiu tot ce se poate face, mai ales cele importante: ds hc, fl hc.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Sunt pe freakz de vreo 5 luni, aproximativ. Prima si singura guilda in care am fost se numeste Paragon Unity. A fost un colectiv bun acolo, asta si urmaresc la o guilda. Nu mi place sa ies/intru dintr-o guilda in alta. Am decis sa parasesc guilda pentru faptul ca totul a devenit cam monoton, putine raiduri, si multe chestii o luasera razna. Si mai bine m-am retras, multi au facut-o.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Mai multi prieteni au venit la voi in guilda, si este o guilda cu potential, dat fiind progresul pe care il are. Doresc sa invat cat mai multe lucruri, sa imi fac prieteni si sa imi petrec timpul distrandu-ma. Ar putea fi o experienta noua pentru mine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 16-10-2013, 13:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acc /w un officer in joc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nimrod

[PedoBer]



Status: Offline
(since 09-09-2014 14:34)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 22, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 136.9
Votes: 4

 
Post Posted: 18-10-2013, 19:18:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
-5 -6h depinde la ce ora ajung acasa
2. Clasa:
-Hunter
3. Main Spec/OFF spec:
-Main Surv /off: Marks
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nimrodftw
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
-Deoarece este cel mai potrivit spec pt dps ,dintre toate 3 specurile parerea mea ca surv are cel mai bun dps.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-in primu rand apar mereu discutii pe tema mastery sau haste ,la inceput pana sa faci bunusul de 2 t13 parerea mea este ca trebuie jucat la haste ,dupa ce faci bonusul trebuie sa ai un haste decent ca sa nu ramana cobra shot la cast time in jur de (1.5 -1.58) si sa bagi mastery deoarece iti creste dps.....in momentul de fata eu joc la mastery.
-ca rotatie este foarte simpla Hunter Marks >Serpent>Black Arrow(la cd)>Explosive>x3(x2 daca ai t13 +1 arcane) ,acum depinde la lock and load ,daca procuie cand Focusul este peste 60 rotatia este Explosive>Arcane>Explosive>Arcane >explosive ( in general cu bonusul t13) cam asta este.
-Gemming , agility stack !!!!!
-Stats: Hit (pana la cap)>Mastery>Crit>haste(probabil trebuie sa ai grija de el sa nu ajungi cu cobra la cast 1.6)
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-Am avut guilda pe acest servev cand era WOTLK si am facut full progres, guilda era pe Evolution
-Cata full run pe blizz.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-Paragon Unity ,deoarece nu sunt oameni on si nu prea este activitate.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
-Este o guilda buna,care face raiduri.

Inca ceva in legatura cu celalat Hunter de 400 ilvl , nu este pt pve ,nu mai intru pe el ,daca intru pe el intru doar sa fac meciurile de arena ,puteti verifica nu am g cu care sa fac activitate.

Multumes Anticipat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 19-10-2013, 09:01:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimrod-Acceptat /w unui officer pt inv
Recrutam:
1 Priest Shadow;1Priest Holy
1 Fire Mage
1 Druid Balance
1 Rogue
1 Shaman Elem/Enha
1 Hunter
1 Warr Arms
Recrutari deschise insa pt orice clasa/spec.


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denp31

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2013 16:14)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: France

Reputation: 33.1
Votes: 1

Post Posted: 25-11-2013, 09:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
pot juca in zi 6-7 ore.
2. Clasa:
Druid
3. Main Spec/OFF spec:
Main feral/off restoration
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Foxreed
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece imi place la dps.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc deaja doi ani in wow.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am fost in anonimous,am deces sa o parasesc deoarece nu full progres si nu fac raid in fiecare zi.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sunteti o guldie capabila si faceti raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skippyhb

[Vet]



Status: Offline
(since 28-12-2013 09:24)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 56, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 3

   
Post Posted: 25-11-2013, 13:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

foxreed respins 1 gear slab 2 nu ai completat cum trebuie aplicatia 3 esti roman? :\
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
darkterror

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2013 15:21)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 31.3
Votes: 1

 
Post Posted: 29-11-2013, 14:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :In weekend, 5-6 ore sau oricat e nevoie
2. Clasa: Shaman
3. Main Spec/OFF spec: Restoration/Enhancement (nu prea joc pe off spec)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dannyqt
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca DPS gasesti peste tot, plus ca am jucat cu heal destul de mult
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente:http://tinypic.com/view.php?pic=sykx15&s=5#.UpiCqNJdUZo
Rotatie:Rotatia depinde de urmatoarele situatii:
-daca un player este low HP si nu continua sa incaseze dmg este nevoie de un ripide urmat de 2x greater healing waveuri cu bufful de tidal waves si de inca un greater healing wave fara bufful de tidal waves iar daca este low HP si continua sa incaseze dmg este nevoie de un greater healing wave instant ( cu nature's swiftness ) si de un ripide urmat de 2x greater healing waveuri pentru a-i umple hpu
-daca raidul ia un dmg aoe minim si sunt stacati este nevoie de un healing rain pentru a le umple hpu iar daca nu sunt stacati trebuie healati separat cu un ripide si un healing wave fiecare.
-daca raidul ia un dmg aoe mediu si sunt stacati este nevoie de un healing rain si de 2-3 chain healuri pt playeri cu mai putin HP iar daca nu sunt stacati trebuie healati intai playeri cu mai putin HP folosind ripide si un greater healing wave.
-daca raidul ia un dmg aoe mare si sunt stacati este nevoie de un healing rain urmat de ripide si 2x greater healing wave pentru playeri cu low HP
Gemuri: Eu folosesc Burning shadowspirit diamond -meta, Purified shadow spinel -blue, Brilliant queen's Garnet -red, Artful lava coral -yellow
Stats:Cel mai important este intellectul caci nu ofera doar mana ci si spell power sau crit si ar trebui stackat cat de mult se poate, apoi folosesc spirit caci pune probleme healerilor cu mana si risti sa ramai fara mana in raid,eu sunt de parere ca ar trebui stakat pana la un anumit nivel si anume 2200-2400 (cred ca e suficient)
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : M-am apucat de WOW de pe BC, am facut Black Temple, SWP, Karazhan, TK si multe dungeonuri; apoi pe LK am facut ICC, Naxx, OS, VoA;iar apoi pe Cata am facut tot ce se putea, fara FL, si joc si MoP in paralel (nu prea conteaza asta)
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost in HKP la hoarda, a fost destul de bine, doar ca erau prea imaturi si cereau prea mult, dar am si eu o viata, am un liceu de terminat etc. si am parasit acea guilda si mi-am mutat charul la alianta fiindca hoarda e plina de noobi si nu ai cu cine sa joci acolo
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Vreau sa fac performanta si vreau sa ma distrez

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragoste33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2015 19:07)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 105, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 121.3
Votes: 7

 
Post Posted: 29-11-2013, 14:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat Whisper Dragoste / Paradisse / Lania cand intru sau orice alt sgm/ofiter.

Love Is Forever


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 30-11-2013, 12:31:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru toate clasele!Prioritate vor avea: 1xPala Retri,1xWarr Arms,1xShaman Enha/Elem,1xHunter,1xRogue,1xPriest Shadow,2xPriest Holy/Disci,1xMage Fire,2x Warlock Destruction
Model cerere:
1. Clasa/Main Spec/Off Spec:
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
3. Link Armory:
4. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
5. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
6. Detii chare la hoarda pe care sa fii activ?
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
8. PrintScreen cu interfata:
9. PrintScreen cu Reccount la Dummy,5Mil DMG DONE la Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind(DPS ONLY):
10. PrintScreen cu Achivs(4.0.6&4.3.4):
11. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?:


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raybonciu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2013 21:04)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 01-12-2013, 19:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Clasa/Main Spec/Off Spec:survival
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):4-6 ore pe zi
3. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ubisoft
4. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):am ales specult surv deoarece mi se potriveste mai bine ca stil de joc
http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&cn=Ubisoft&group=1 talentele
rotatia de o folosesc :Serpent Sting -> cooldowns -> Explosive Shot -> Black Arrow -> Cobra Shot -> Explosive Shot -> Arcane Shot -> Explosive Shot -> Cobra Shot -> Explosive Shot -> Cobra Shot -> Repeat Prior
stat prioritati :Agility > 8% Ranged Hit > Haste Cap > Critical Strike > Mastery > Haste
5. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):TBC(BT,Hyjal,karazhan,SP) WOTLK(toate raidurile) cata(DS N,Firelands,BH)
6. Detii chare la hoarda pe care sa fii activ? NU
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Conflict Friends am plecat din cauza certurilor dintre ofiteri care afectau toata guilda
8. PrintScreen cu interfata: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img5/4420/eg3v.png
9. PrintScreen cu Reccount la Dummy,5Mil DMG DONE la Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind(DPS ONLY):
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img5/4420/eg3v.png
10. PrintScreen cu Achivs(4.0.6&4.3.4): http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img600/4927/d9ky.png
11. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?:
Am ales guilda datorita unui prieten care este in guild si mi-a povestit despre admosfera din guild si performantele facute in raiduri ,astefel am ajuns la concluzia ca we pee in moonwells e genul de guild din care vreau sa fac parte.
Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 01-12-2013, 20:34:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ubisoft-Acceptat 2 saptamani teste
Recrutari deschise pentru toate clasele!Prioritate vor avea:
1xPala Retri
1xWarr Arms
1xShaman Enha/Elem
1xRogue
1xPriest Shadow,2xPriest Holy/Disci
1xMage Fire
2x Warlock Destruction


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akizzo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 10:24)
Joined: 16 Nov 2013
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.8
Votes: 3

 
Post Posted: 02-12-2013, 20:08:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Vro 5-6 ore pe saptamana ca's cu scoala si vin seara la 19:00
2. Clasa: Rogue
3.MainSpec/OffSpec:Combat/Assassination
4.Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Herlok
5.De ce ai alex specul pe care il joci acum:L-am ales pentru ca da DPS mare.
6.6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):Sincer e bun asa cum este ..
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Am inceput sa joc wow dupa 4.0.6 ma invatat un prieten sa joc
8.8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost in Equinox si am dai gquit pt ca era inactiva doar 1 raid de hc full pe saptamana cu aiceiasi oameni
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pt ca este o guilda buna si cu bun simt
Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamelot522

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-02-2016 16:44)
Joined: 01 Jun 2012
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 12.7
Votes: 12

 
Post Posted: 02-12-2013, 20:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Herlok perioada de proba
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Next    


The time now is 01-06-2024, 05:36:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x