User
Pass
2FA
 
 

Free Chat
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 60, 61, 62  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message115383
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 02-01-2014, 13:27:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In concluzie:
1. Bleedeffect a luat legs-urile pe merit , iar tu faci spam pe aici si nici n-ai dovezi ca te-ar fi ninjat macar.
2. Initial te-ai suparat pentru trinket cand omul l-a dat la roll , se vede clar ca l-ai primit de la mine (2 armory links o dovedesc + ca am evidentiat acest lucru).
3. Ai inceput toata chestia asta deoarece noi am ras de tine pentru nenumaratele fail-uri pe care le-ai avut cand te dadeai destept , citez : "sa scoata cineva mount de reforge" , "eu ma joc Bm si BM" , separat de astea erai paralel cu scriptul de la Hagara , desi tu te dadeai full progress hc pana ne-am uitat pe armory la guilda voastra , inclusiv la tine.

In scurt timp dupa ce ti-ai luat-o ai devenit un hater ... Thank u fanboy -.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DennySxxL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2014 15:08)
Joined: 26 Aug 2010
Posts: 152, Topics: 18
Location: Craiova

Reputation: 176.2
Votes: 7

 
Post Posted: 02-01-2014, 16:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba ia nu mai postati aici ca este un topic al guildei si o sa primiti warn , nu ne intereseaza de alte persoane deci gura si stati jos . Happy new year revengers !!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 02-01-2014, 16:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani si tie Dennys -.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeParanoia

[Death Stalker]



Status: Offline
(since 04-10-2022 17:37)
Joined: 11 Aug 2012
Posts: 1058, Topics: 81
Location: Craiova

Reputation: 1612.4
Votes: 100

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-01-2014, 17:45:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar au inceput haterii sa faca spume la noi pe chat?

-->LA MULTI ANI!<--



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2018 17:56)
Joined: 27 Aug 2013
Posts: 141, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: 239.7
Votes: 9

 
Post Posted: 02-01-2014, 19:18:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tshammy wrote:
demonte wrote:
RevengersNinJalai wrote:
Da citez si citesc,spre deosebire de cei ,ca tine ; Deoarece se potriveste situatiei perfect si a dezumanizarii pe care o creeaza lumea virtuala,cam atat am avut de spus despre minunatii oameni pe care i-am intalnit din Revengers,spor la invatat!

Sper sa luati BACUL si sa faceti ceva cu viata voastra!


Cam cat de dezumanizat virtual sa fii,incat sa vi sa plangi o fapta facuta de cineva intr-un joc virtual,dar mai ales sa ai impresia ca daca plangi aici chiar vei rezolva ceva? Iti spun eu: cam cat tine!

Nu te chinuii sa-l faci sa inteleaga ceva, la cei 16 ani ai lui ii e imposibil sa inteleaga.Cred ca cei din guilda lui nu il lasa sa vorbeasca si trebe sa se manifeste undeva, am dreptate Iulie?


Esti tare amuzant nu inteleg de ce ma acuzi asa fara dovezi.Mie chiar nu-mi pasa de guilda vaostra si de ce faceti cu globalu' .Eu nu aveam cum sa fiu ninjat de cineva de la voi pentru ca nu fac raiduri cu globalu'.Am un singur char adica Iulie cu care fac raiduri numai cu guilda,deci te rog inceteaza sa ma acuzi asa si sa injuri in game.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 02-01-2014, 19:30:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iulie wrote:
Tshammy wrote:
demonte wrote:
RevengersNinJalai wrote:
Da citez si citesc,spre deosebire de cei ,ca tine ; Deoarece se potriveste situatiei perfect si a dezumanizarii pe care o creeaza lumea virtuala,cam atat am avut de spus despre minunatii oameni pe care i-am intalnit din Revengers,spor la invatat!

Sper sa luati BACUL si sa faceti ceva cu viata voastra!


Cam cat de dezumanizat virtual sa fii,incat sa vi sa plangi o fapta facuta de cineva intr-un joc virtual,dar mai ales sa ai impresia ca daca plangi aici chiar vei rezolva ceva? Iti spun eu: cam cat tine!

Nu te chinuii sa-l faci sa inteleaga ceva, la cei 16 ani ai lui ii e imposibil sa inteleaga.Cred ca cei din guilda lui nu il lasa sa vorbeasca si trebe sa se manifeste undeva, am dreptate Iulie?


Esti tare amuzant nu inteleg de ce ma acuzi asa fara dovezi.Mie chiar nu-mi pasa de guilda vaostra si de ce faceti cu globalu' .Eu nu aveam cum sa fiu ninjat de cineva de la voi pentru ca nu fac raiduri cu globalu'.Am un singur char adica Iulie cu care fac raiduri numai cu guilda,deci te rog inceteaza sa ma acuzi asa si sa injuri in game.
vrajala ta n u mai posta aici ca si asa eati cel mai slab priest de pe server

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2018 17:56)
Joined: 27 Aug 2013
Posts: 141, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: 239.7
Votes: 9

 
Post Posted: 02-01-2014, 22:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daeron wrote:
Iulie wrote:
Tshammy wrote:
demonte wrote:
RevengersNinJalai wrote:
Da citez si citesc,spre deosebire de cei ,ca tine ; Deoarece se potriveste situatiei perfect si a dezumanizarii pe care o creeaza lumea virtuala,cam atat am avut de spus despre minunatii oameni pe care i-am intalnit din Revengers,spor la invatat!

Sper sa luati BACUL si sa faceti ceva cu viata voastra!


Cam cat de dezumanizat virtual sa fii,incat sa vi sa plangi o fapta facuta de cineva intr-un joc virtual,dar mai ales sa ai impresia ca daca plangi aici chiar vei rezolva ceva? Iti spun eu: cam cat tine!

Nu te chinuii sa-l faci sa inteleaga ceva, la cei 16 ani ai lui ii e imposibil sa inteleaga.Cred ca cei din guilda lui nu il lasa sa vorbeasca si trebe sa se manifeste undeva, am dreptate Iulie?


Esti tare amuzant nu inteleg de ce ma acuzi asa fara dovezi.Mie chiar nu-mi pasa de guilda vaostra si de ce faceti cu globalu' .Eu nu aveam cum sa fiu ninjat de cineva de la voi pentru ca nu fac raiduri cu globalu'.Am un singur char adica Iulie cu care fac raiduri numai cu guilda,deci te rog inceteaza sa ma acuzi asa si sa injuri in game.
vrajala ta n u mai posta aici ca si asa eati cel mai slab priest de pe server


Cel mai slab priest?- Credeam ca locul ala iti este rezervat tie.Oricum nu mai postez aici imi vad de viata mea poate va vedeti voi de a voastra,multa bafta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shalins

[Nightfall]



Status: Offline
(since 02-06-2014 19:21)
Joined: 23 Sep 2013
Posts: 30, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.5
Votes: 15

 
Post Posted: 02-01-2014, 22:11:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai slab priest?- Credeam ca locul ala iti este rezervat tie.Oricum nu mai postez aici imi vad de viata mea poate va vedeti voi de a voastra,multa bafta.[/quote]


de ce ma, tu ai viata?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RevengersNinJalai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2014 22:02)
Joined: 02 Jan 2014
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 03-01-2014, 12:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma sunt satul de guildele astea ale voastre,unde GM-ii favorizeaza anumite guilde,fac tot felul de "combinatii",dau itemele la 50% din pret,dau ban aiurea,pentru spam si ptr ninja nu se da ban?Se pare ca nu,doar sunt octrotiti de GM's(unii,nu toti)...cam asta-i cu serverul,ma bucur ca a fost ultima zi petrecuta pe aici,printre voi,salutare!

Gen Revengers care e plina de ninja!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeParanoia

[Death Stalker]



Status: Offline
(since 04-10-2022 17:37)
Joined: 11 Aug 2012
Posts: 1058, Topics: 81
Location: Craiova

Reputation: 1612.4
Votes: 100

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-01-2014, 12:38:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RevengersNinJalai wrote:
Ma sunt satul de guildele astea ale voastre,unde GM-ii favorizeaza anumite guilde,fac tot felul de "combinatii",dau itemele la 50% din pret,dau ban aiurea,pentru spam si ptr ninja nu se da ban?Se pare ca nu,doar sunt octrotiti de GM's(unii,nu toti)...cam asta-i cu serverul,ma bucur ca a fost ultima zi petrecuta pe aici,printre voi,salutare!

Gen Revengers care e plina de ninja!

Iesi acas'



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RevengersNinJalai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2014 22:02)
Joined: 02 Jan 2014
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 03-01-2014, 12:56:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DeParanoia wrote:
RevengersNinJalai wrote:
Ma sunt satul de guildele astea ale voastre,unde GM-ii favorizeaza anumite guilde,fac tot felul de "combinatii",dau itemele la 50% din pret,dau ban aiurea,pentru spam si ptr ninja nu se da ban?Se pare ca nu,doar sunt octrotiti de GM's(unii,nu toti)...cam asta-i cu serverul,ma bucur ca a fost ultima zi petrecuta pe aici,printre voi,salutare!

Gen Revengers care e plina de ninja!

Iesi acas'


Si inca ceva,aici nu o sa va puna MoP,nici macar full content Cataclysm....

Plus ca e plin de copilasi gen,acest specimen cu "Iesi acas'" care va lua cu siguranta BAC-ul de la Galati...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(since 09-08-2024 15:52)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 03-01-2014, 15:19:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultimul an de presedentie...

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klindawins

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2014 21:36)
Joined: 05 Sep 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 60.3
Votes: 6

 
Post Posted: 03-01-2014, 15:30:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wewqeqwdasfwqerwqfsdaf
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RevengersNinJalai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2014 22:02)
Joined: 02 Jan 2014
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 03-01-2014, 23:05:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti ziceti ca e nasol MoP,dar stii vorba aia cu vulpea?


Vulpea zice ca strugurii sunt acrii pentru ca nu ajunge la ei...


Asa si voi cu MoP,nu a-ti jucat si acuma o dati ca e aiurea,in August apare Warlords pe retail....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tshammy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2014 09:41)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 31, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 124.9
Votes: 5

 
Post Posted: 03-01-2014, 23:47:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RevengersNinJalai wrote:
Ma sunt satul de guildele astea ale voastre,unde GM-ii favorizeaza anumite guilde,fac tot felul de "combinatii",dau itemele la 50% din pret,dau ban aiurea,pentru spam si ptr ninja nu se da ban?Se pare ca nu,doar sunt octrotiti de GM's(unii,nu toti)...cam asta-i cu serverul,ma bucur ca a fost ultima zi petrecuta pe aici,printre voi,salutare!

Gen Revengers care e plina de ninja!

Ultima ta zi pe aici? si ne-ai scris noua? nici nu sti ce onorati ne simtim:D
Sper sa nu mai aud de tine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 60, 61, 62  Next    


The time now is 22-09-2024, 05:31:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x