User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94433
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 03-12-2013, 20:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZaPus wrote:

Model cerere:
1. Clasa/Main Spec/Off Spec:
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
3. Link Armory:
4. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
5. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
6. Detii chare la hoarda pe care sa fii activ?
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
8. PrintScreen cu interfata:
9. PrintScreen cu Reccount la Dummy,5Mil DMG DONE la Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind(DPS ONLY):
10. PrintScreen cu Achivs(4.0.6&4.3.4):
11. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?:

Recrutari deschise pentru toate clasele!Prioritate vor avea:
1xPala Retri
1xWarr Arms
1xShaman Enha/Elem
1xRogue
1xPriest Shadow,2xPriest Holy/Disci
1xMage Fire
2x Warlock Destruction


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geo10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2017 12:26)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 20, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 94.7
Votes: 3

 
Post Posted: 10-12-2013, 15:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-7 ore /zi
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: Retribution/Holy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azzwraith BUG la trinket!!
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca ma pricep foarte bine
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Eu am luat aproape tot dupa ghiduri freakz s, si la stats fiecare dupa cum vrea eu joc la mastery si crit
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Joc WOW de la TBC pana acum , si am facut majoritatea cu exceptia ulduaru
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Unstoppable , am primit kick deoarece nu am putut intra o perioada
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :pentru ca este o guilda buna cu oameni seriosi si amuzanti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 10-12-2013, 19:04:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cauze evenimentelor In-Game in urma carora majoritatea conducerii guildei s-a apucat sa joace pe Blizzard, RECRUTARILE SUNT INCHISE PANA LA VARA!
Multumesc pentru intelegere,be nice!
,Mane -


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad_nicu99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2014 06:31)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Italy

Reputation: 74.9
Votes: 4

 
Post Posted: 05-01-2014, 22:55:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW :
-depinde, de obicei sunt online 4-5 ore pe zi
-daca este zi de raid sunt online mai mult timp in acea zi
- daca muncesc s-ar putea sa dorm mai devreme
pentru ca ma trezesc in fiecare dimineatza la 3...sofer pe camion

2. Clasa : Mage-GONZAL
3. Spec : MAIN - FIRE
OF - Frost

4 Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gonzal

5 De ce ai ales specul pe care joci acum?
-pentru ca da cel mai bun dps in raiduri si nu orisicine stie juca fire in pve asa cum ar trebui juca deci am ales sa devin unul din cei mai buni ... eu unul sunt ff multumit de dps meu pot dovedi in orice raid mergem si dumy ..

6 Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Magul fire nu il inveti in 2 zile sau o saptamana mai ales in PVE ,rotatia o improvizezi in anumite cazuri nu are una fixa iar gearul cu ,cat il ai mai mare cu atata e mai bine ptr a scoate dps in raid .Statusul este baza unei clase/spec ,la mage cu cat ai mai mult crt + intelect cu atat mai bine ,creste sansa la critice /procuri mai des cu haste mai mult depinde si de gear

7.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
- hm pai m-am apucat cand sa bagat cataclysm am facut toti bosii pe hc pe n.....(cei ce sunt bagati in joc) daca vreti sa vb despre toata exp mea ...vb si pe ts

8.8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-una din guilde a fost Unstopablle, iar ultima a fost Azeroth most wanted din care am iesit pentru ca nu se faceau raiduri de HC si sa si destramat...
- momentan sunt intr-o guilda care numai ce sa mutat de la hoarda nu cunosc niciunu stau in ea ptr ca am Mass Resurection -)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
-doresc sa ma stabilesc intr-o guilda buna cu progres unde sa imi fac prieteni si sa ma distrez alaturi de ei participand la raiduri instante etc...
= am inteles ca este o guilda buna cu plaieri de treaba cu progres ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pannik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2014 19:21)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 4
Location: Azerbaijan

Reputation: 74
Votes: 3

 
Post Posted: 06-01-2014, 14:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?Depinde de zi...am cel putin 2-3ore disponibile pe zi
2. Clasa: Dk/Human
3. Main Spec/OFF spec:Frost-dps/tank-in constructie
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pannik
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece joc de pe 3.3.5.Si sunt obisinuit cu acest spec.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de inainte sa se bage lk pe freakz pe 3.3.5... am jucat mai multe clase(Paladin/saman/hunter/rougue)insa dk a ramas preferatul meu si am continuat sa joc aceasta clasa.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) (Opus/Deathwish...si altele)nu am mai jucat 1 timp .....acum vreau sa ma reapuc
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? As dori sa intru la voi in guilda...deoarece am auzit ca aici pot gasi seriozitate/oameni capabili si educati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 06-01-2014, 16:41:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum am mentionat mai sus Recrutari Inchise datorita mutarii pe blizz a majoritatii staffului de officeri/sgm.Sorry guys.
DACA VA MAI EXISTA VREO CERERE PE ACEST TOPIC PANA LA REVENIREA PE FREAKZ A GUILDEI,NU SE VA RASPUNE soo don't waste your time. -
*TO BE EDITED IN CAZ DE REVENIRE A ORICARUI MEMBRU CE DORESTE RECONSTRUCTIA GUILDEI.


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mongol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 15:46)
Joined: 18 Apr 2011
Posts: 3, Topics: 2
Location: Kazakhstan

Reputation: 42.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-01-2014, 20:14:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-au redeschis recrutarile ! Cautam tank/heal/dps, minim 395!

Model cerere:
1. Clasa/Main Spec/Off Spec:
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
3. Link Armory:
4. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
5. La ce bossi nu sti script in acest moment?:
6.Stats priority (pe specul tau) :
7. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?:


Officer We pee in moonwells!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 06-02-2014, 21:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda We Pee In Moonwells a redeschis recrutarile pentru orice clasa/spec.Va rog sa folositi modelul de cerere de mai jos -
ZaPus wrote:

Model cerere:
1. Clasa/Main Spec/Off Spec:
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
3. Link Armory:
4. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
5. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
6. Detii chare la hoarda pe care sa fii activ?
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
8. PrintScreen cu interfata:
9. PrintScreen cu Reccount la Dummy,5Mil DMG DONE la Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind(DPS ONLY):
10. PrintScreen cu Achivs(4.0.6&4.3.4):
11. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?:


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thx123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2014 11:36)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

 
Post Posted: 11-02-2014, 23:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZaPus wrote:
Guilda We Pee In Moonwells a redeschis recrutarile pentru orice clasa/spec.Va rog sa folositi modelul de cerere de mai jos -
ZaPus wrote:

Model cerere:
1. Clasa/Main Spec/Off Spec:
Warrior/Main spec Arms/Off fury
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
In fiecare zi in jur de 4-5 ore ,dar pot si mai mult in weekend-uri sau
daca este raid.
3. Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Skycrusher
4. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):Spec
arms s-a schimbat foarte mult in cataclysm .Eu personal joc la crit si mastery mi se par cele mai bune pentru arms in 4.3 .Pentru a-mi creste dps-ul
joc cu stance dance adica mortal strike il dau in battle stance iar restul in berseker stance pentru a da cat mai mult damage .
5. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Am jucat prima oara Wow pe retail din 2008 pana la inceputul anului 2013 ,deci am ceva experienta in toate raid-urile din Wotlk si Cata ,iar acum 7 luni am venit pe
freakz dar am jucat cu pauze si acum m-am gandit sa ma tin de el o vreme .
6. Detii chare la hoarda pe care sa fii activ?
Am un shaman ,dar in ultima vreme n-am fost activ pe el
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
N-am fost in guilde mari si respectate ,doar in guilde fara nume pentru ca nu m-am decis serios sa joc ca si acum.

8. PrintScreen cu interfata:http://imageshack.com/a/img534/8109/mmig.jpg
9. PrintScreen cu Reccount la Dummy,5Mil DMG DONE la Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind(DPS ONLY):http://imageshack.com/a/img542/4898/m95r.jpg
10. PrintScreen cu Achivs(4.0.6&4.3.4):http://imageshack.com/a/img849/9301/km98.jpg nu prea ma achivs pentru nu mi-am batut capul cu ele.
11. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?:
Deoarece de cand am venit pe freakz ma uitam asa din curiozitate dupa guilde si o tot vedeam pe a voastra prin stormwind si am observat ca erati uniti si am vorbit cu mai multi playeri din guida voastra si mi sau parut de treaba si sociabili.As dori tare mult sa ma alatur unei guildei renumite ca a voastra .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 13-02-2014, 19:51:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skycrusher-Acceptat. /w Duelf,Frecmentaa,Manee,Haw pt inv.

''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
juve2000
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2014 21:52)
Joined: 12 Feb 2014
Posts: 66, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -144.2
Votes: 9

 
Post Posted: 20-02-2014, 10:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: flavius
2. Varsta (minim 16): 19
3. Localitate: Sarmas
4. Nume In - Game: Pepssi
5. Clasa / Rasa: Human/MAGE
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pepssi
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): FIre(400++) /frost(400+++)
8. Profesii: Blacksmit
9. Microfon + ts3: yep
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4gb ram + 1gb nividia geforce 210(Xtg) intel dual core -
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? E singurul ok depe acest expansion.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Crit/haste rulleaza procs per (dots) si criticala din harmfullspells imi da procs pyro care aduce o eficienta la dps.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: fireball,pyro,living(combustion) dar si fireblast are un roll ok
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? stiu la toti
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? nici unul .
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Ultima g depe hoarda a fost The revenger a trebuit sa renunt la ea datorita transferului depe h
17. Cate ore joci wow pe zi? 12-13
18. La ce ora te culci de obicei? 1-2(in timpul scolii) in wekend cat cuprinde sau vacante.
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=461830817277209&&set=a.263245120469114.62064.100003508836250&&type=1&&theater
20. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala si sql/develor .
21. De ce Unstoppable? dece nu ?
22. De ce crezi ca vei fi acceptat? datorita capacitatilor mele de dps si camarad
23. Descrie-te in 2,3 randuri:O fire calma ok , generos si de aici mai incolo o sa ma cunoasteti -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 20-02-2014, 14:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

juve2000 wrote:

21. De ce Unstoppable? dece nu ?
i -.

Forum gresit sau model de cerere gresit? -


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
juve2000
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2014 21:52)
Joined: 12 Feb 2014
Posts: 66, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -144.2
Votes: 9

 
Post Posted: 20-02-2014, 17:06:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci am folosit model de cerere de la iei fiindca e mai complex soz.. nam fost atent -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 20-02-2014, 18:03:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w Duelf,Frecmentaa,Manee,Brober,Robykos In-Game pt. inv. /w Duelf,Frecmentaa,Manee pt un scurt interviu -

''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
matazx3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2018 21:45)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 109, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 91.1
Votes: 14

   
Post Posted: 22-02-2014, 00:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Clasa/Main Spec/Off Spec:Warlock Demo/Aff
2. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 6ore/7zile
3. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cyry
4. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: Full Int&Mastery 17%hit si ~2000 haste
5. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): am inceput pe 3.3.5 cu rogue, am continuat pe 4.0.6 cu DK tank si in cele din urma spre final de 4.0.6 am inceput sa joc warlock
6. Detii chare la hoarda pe care sa fii activ?: Am un rogue
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Unstoppable (Power Infusion rage quit), Crushers (lipsa de activitate)
8. PrintScreen cu Reccount la Dummy,5Mil DMG DONE la Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind(DPS ONLY): http://tinypic.com/view.php?pic=11jrxcp&&s=8
9. PrintScreen cu Achivs(4.0.6&4.3.4):http://i59.tinypic.com/2h3sfg0.jpg
10. De ce vrei sa te alaturi guildei noastre?: De-al dracu si de ambitios -




This is for long forgotten light at the end of the world

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Next    


The time now is 01-10-2024, 02:01:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password