User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message150482
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 08-01-2014, 13:49:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Victoor wrote:
Snoppy wrote:

Quote:
Sa aduci replici injurioase/persiflatoare la adresa donatorilor;

Cu asta cum facem?


Nu vad sa fii adus tu vreo dovada cum ca te-a injurat, si ca sa fiu sincer, daca as fi fost in locul tau, mi-ar fi fost rusine sa mai postez in continuare, avand in vedere ce ss a postat cyad. Toti avem perioada asta de glorie, cu tupeu maxim, dar crede-ma ca trece rapid.

scuze, eu nu am rank pe ts sa va dau kick atunci cand intrati si daca era sa inregistrez(ceea ce nu am putut pentru ca mi-a dat kick de 2 ori), meh cred ca stii vorba cu popa si pupatu'. Mai nasol a fost ca mi-a dat global mute, exceptie whisper tab-ul. Tie ti se pare corect sa intrii pe ts(tu Victordabull) si sa-mi povestesti despre Rhastamon si sa insinuezi ca e *** si multe alte povesti, cand noi avem raid? Cea mai mare greseala pe care au facut-o cand au facut channel de ts a fost sa dea la toti gm-ii rank pe ts si scosul comenzii de ban. P.S: nu eram prost sa inregistrez cu ts-ul sa auda ca il inregistrez. -


Evident ca iar infloresti povestea care era la 2 dimineata, intre mine, tine, flash, akyzor si synu, esti un mincinos si jumatate. Numa' bine. Sigur faceati raid la 2 dimineata. Ar trebui sa-ti fie scarba de tine insuti, ca mie deja mi-e, dar degeaba. Pe mine nu ma intereseaza de mute-ul tau, probabil l-ai meritat, probabil nu, pe mine ma deranjeaza tupeul asta ordinar si pe langa asta , minciunile astea ieftine si vechi de sute de ani, sfatul meu: revino-ti ca nu-ti iese atitudinea asta, e prea mult pentru tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2014, 13:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Victoor wrote:
Snoppy wrote:
Victoor wrote:
Snoppy wrote:

Quote:
Sa aduci replici injurioase/persiflatoare la adresa donatorilor;

Cu asta cum facem?


Nu vad sa fii adus tu vreo dovada cum ca te-a injurat, si ca sa fiu sincer, daca as fi fost in locul tau, mi-ar fi fost rusine sa mai postez in continuare, avand in vedere ce ss a postat cyad. Toti avem perioada asta de glorie, cu tupeu maxim, dar crede-ma ca trece rapid.

scuze, eu nu am rank pe ts sa va dau kick atunci cand intrati si daca era sa inregistrez(ceea ce nu am putut pentru ca mi-a dat kick de 2 ori), meh cred ca stii vorba cu popa si pupatu'. Mai nasol a fost ca mi-a dat global mute, exceptie whisper tab-ul. Tie ti se pare corect sa intrii pe ts(tu Victordabull) si sa-mi povestesti despre Rhastamon si sa insinuezi ca e *** si multe alte povesti, cand noi avem raid? Cea mai mare greseala pe care au facut-o cand au facut channel de ts a fost sa dea la toti gm-ii rank pe ts si scosul comenzii de ban. P.S: nu eram prost sa inregistrez cu ts-ul sa auda ca il inregistrez. -


Evident ca iar infloresti povestea care era la 2 dimineata, intre mine, tine, flash, akyzor si synu, esti un mincinos si jumatate. Numa' bine. Sigur faceati raid la 2 dimineata. Ar trebui sa-ti fie scarba de tine insuti, ca mie deja mi-e, dar degeaba. Pe mine nu ma intereseaza de mute-ul tau, probabil l-ai meritat, probabil nu, pe mine ma deranjeaza tupeul asta ordinar si pe langa asta , minciunile astea ieftine si vechi de sute de ani, sfatul meu: revino-ti ca nu-ti iese atitudinea asta, e prea mult pentru tine.

PENTRU TINE 2 DIMINEATA E 9 SI JUMATATE? CAND ERAM 33 pe ts? Ok, nu mai accept absolut nici un comentariu din partea ta si daca te deranjezi sa scrii n-ai decat nu-ti mai raspund. Daca vreau aduc 20+ din guilda sa confirme.
btw, deaia nu te suporta sharpen si n-ai sa mai intrii evah evah in guilda.



,,Angel Among demons"



Last edited by Snoppy on 08-01-2014, 14:00:06; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 08-01-2014, 13:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No proof nothing I can do.

Nu mai posta daca nu aduci printuri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
side_fx

[Veni,Vidi,Vici]



Status: Offline
(since 10-07-2023 20:13)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 673, Topics: 68
Location: Bucuresti

Reputation: -97.7
Votes: 65

 
Post Posted: 08-01-2014, 14:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

side_fx wrote:
Report Gm Cyad : Inchide topicul de mute unde este postat wtf..
http://forum.wow-freakz.com/Mute-t275915.html
Vreau sa mentionez de-asemenea ca sunt amenintat constant pe ts de acest indivit deosebit de nervos prin pokeuri , etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 08-01-2014, 14:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E un poke cu "Asa faci?", voi sunteti copii sau vreti doar sa faceti fail troll?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2014, 14:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
E un poke cu "Asa faci?", voi sunteti copii sau vreti doar sa faceti fail troll?

Tie ti se pare ca facem troll sau ca suntem copii? Eu renunt n-are rost sa ma mai chinui, oricum d'alde victor si cyad tot vor mai intra pe ts si isi vor face de cap cu "rankul"



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 08-01-2014, 14:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Zohlomg wrote:
E un poke cu "Asa faci?", voi sunteti copii sau vreti doar sa faceti fail troll?

Tie ti se pare ca facem troll sau ca suntem copii? Eu renunt n-are rost sa ma mai chinui, oricum d'alde victor si cyad tot vor mai intra pe ts si isi vor face de cap cu "rankul"


Si voi nu sunteti in stare sa-i raportati asa cum trebuie. Pana la proba contrarie, tu esti cel mai vinovat de aici din printul lui Cyad

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2014, 14:52:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Snoppy wrote:
Zohlomg wrote:
E un poke cu "Asa faci?", voi sunteti copii sau vreti doar sa faceti fail troll?

Tie ti se pare ca facem troll sau ca suntem copii? Eu renunt n-are rost sa ma mai chinui, oricum d'alde victor si cyad tot vor mai intra pe ts si isi vor face de cap cu "rankul"


Si voi nu sunteti in stare sa-i raportati asa cum trebuie. Pana la proba contrarie, tu esti cel mai vinovat de aici din printul lui Cyad

ma rog, si ce ai vrea sa aduc pentru proba contrarie? Nu lucrez la SRI sa monitorizez convorbirile de pe ts. Considera-ma retardat pentru ca am facut reclamatia, dupa mine vor urma si altii. Cyad nu e primul care face chestii de genul anyway. Datorita "mute-ului" dat de el n-am putut sa scriu/vorbesc pe ts jumatate de ora pentru ca nu eram LOCAL MUTED, eram GLOBAL MUTED.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 08-01-2014, 15:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ma rog ce ai vrea sa fac eu fara vreo dovada?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 08-01-2014, 17:13:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Victoor wrote:
Snoppy wrote:
Victoor wrote:
Snoppy wrote:

Quote:
Sa aduci replici injurioase/persiflatoare la adresa donatorilor;

Cu asta cum facem?


Nu vad sa fii adus tu vreo dovada cum ca te-a injurat, si ca sa fiu sincer, daca as fi fost in locul tau, mi-ar fi fost rusine sa mai postez in continuare, avand in vedere ce ss a postat cyad. Toti avem perioada asta de glorie, cu tupeu maxim, dar crede-ma ca trece rapid.

scuze, eu nu am rank pe ts sa va dau kick atunci cand intrati si daca era sa inregistrez(ceea ce nu am putut pentru ca mi-a dat kick de 2 ori), meh cred ca stii vorba cu popa si pupatu'. Mai nasol a fost ca mi-a dat global mute, exceptie whisper tab-ul. Tie ti se pare corect sa intrii pe ts(tu Victordabull) si sa-mi povestesti despre Rhastamon si sa insinuezi ca e *** si multe alte povesti, cand noi avem raid? Cea mai mare greseala pe care au facut-o cand au facut channel de ts a fost sa dea la toti gm-ii rank pe ts si scosul comenzii de ban. P.S: nu eram prost sa inregistrez cu ts-ul sa auda ca il inregistrez. -


Evident ca iar infloresti povestea care era la 2 dimineata, intre mine, tine, flash, akyzor si synu, esti un mincinos si jumatate. Numa' bine. Sigur faceati raid la 2 dimineata. Ar trebui sa-ti fie scarba de tine insuti, ca mie deja mi-e, dar degeaba. Pe mine nu ma intereseaza de mute-ul tau, probabil l-ai meritat, probabil nu, pe mine ma deranjeaza tupeul asta ordinar si pe langa asta , minciunile astea ieftine si vechi de sute de ani, sfatul meu: revino-ti ca nu-ti iese atitudinea asta, e prea mult pentru tine.

PENTRU TINE 2 DIMINEATA E 9 SI JUMATATE? CAND ERAM 33 pe ts? Ok, nu mai accept absolut nici un comentariu din partea ta si daca te deranjezi sa scrii n-ai decat nu-ti mai raspund. Daca vreau aduc 20+ din guilda sa confirme.
btw, deaia nu te suporta sharpen si n-ai sa mai intrii evah evah in guilda.

visezi cai verzi, in primul rand nu era 9:30, si in al 2-lea rand, nici nu stii sa minti. Sigur am intrat eu pe canal direct sa va zic, sau ati inceput voi cu misto-ul @ toteme si apoi m-ati pus sa va zic , patetic. total problema lui sharpen, si asa e pierderea voastra, nu a mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2014, 19:44:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu te mai chinui. nu-ti mai acord sansa sa ai dialog cu mine. Tu si babenco ce va mai plangeti, de parca te-am imbatat si te-am amenintat ca-ti bagam searing totem in cur daca nu ne zici de rhasta. ESTI JENIBILLDABULL. Ultimul meu post pana voi face rost de dovezi.


,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 08-01-2014, 20:31:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
nu te mai chinui. nu-ti mai acord sansa sa ai dialog cu mine.


vezi sa nu te inneci cu atata tupeu jegos, desi mi-as dori sa se intample.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 08-01-2014, 21:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Victoor wrote:
Snoppy wrote:
nu te mai chinui. nu-ti mai acord sansa sa ai dialog cu mine.


vezi sa nu te inneci cu atata tupeu jegos, desi mi-as dori sa se intample.


Ti-am mai zis o data sa nu mai postezi, care e treaba ta aici? Nu-mi raspunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 08-01-2014, 23:27:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Snoppy daca tin eu bine minte poti da la primul tab (unde scrie de obicei : user joined your channel, user bla bla) si iti arata daca iei mute (nu is sigur 100%) , also apare acolo si ora la care intra cineva pe channel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2014, 23:36:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
@Snoppy daca tin eu bine minte poti da la primul tab (unde scrie de obicei : user joined your channel, user bla bla) si iti arata daca iei mute (nu is sigur 100%) , also apare acolo si ora la care intra cineva pe channel

Ai inteles totul grsesit pirinush:))) . Zohl vroia sa-i aduc dovezi ca a ras de mine,injurat etc, nu ca mi-a dat el mute, ca asa il chemam pe raster.(el mi-a scos muteul)

Posturi unite automat, 08-01-2014, 23:36:10

Pirinush wrote:
@Snoppy daca tin eu bine minte poti da la primul tab (unde scrie de obicei : user joined your channel, user bla bla) si iti arata daca iei mute (nu is sigur 100%) , also apare acolo si ora la care intra cineva pe channel

Ai inteles totul grsesit pirinush:))) . Zohl vroia sa-i aduc dovezi ca a ras de mine,injurat etc, nu ca mi-a dat el mute, ca asa il chemam pe raster.(el mi-a scos muteul)



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 62, 63, 64  Next    


The time now is 25-09-2024, 16:17:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x