User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167542
GassMask

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2019 23:15)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 28, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 63.2
Votes: 6

 
Post Posted: 25-01-2014, 21:02:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: George
Varsta: 17
Locatia: Bucuresti
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? 2-3 ore zi iar in weekend intru cand e nevoie de mine -
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? Nu nu joc decat pe acest caracter deoarece nu imi place sa joc 10 clase prefer sa stapanesc o clasa cum trebuie si apoi sa ma apuc de alta daca sunt plictisit sau are nevoie guilda
Clasa: Death Knight
Main Spec/ Off Spec: Tank (396 ) Dps ( 388 in crestere)
Armory Link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gulrok
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: Nu am
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://imgur.com/koKOCHa (fps lasa de dorit dar pot spune ca pana acum nu am avut lag sau alte probleme in timpul encounterului atat pe 10 cat si pe 25)
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Full progress atat pe LK cat si pe 4.0.6
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Awaken - Probleme ,certuri ,intre membrii ,inactivitatea oamenilor din guild
De ce Deathwish? Cei care au fost in acest guild mi-au spus ca sunteti activi si ca aici exista unitate intre membrii
O scurta autodescriere: Amuzant , vorbaret serios cand este cazul
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 26-01-2014, 04:08:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gulrok- RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liltwixx

[Mr. The Best In All]



Status: Offline
(since 27-12-2018 07:33)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 4228, Topics: 276
Location: Cluj

Reputation: 3125.5
Votes: 182

         
Post Posted: 26-01-2014, 10:46:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Cosmin
Varsta: 18
Locatia: Cluj Napoca
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc?- anu asta am bacu si ma pregatesc de admitere, dar daca ma iau dupa programul raid-urilor (in caz ca) o sa fie ok.. o sa am timp si de wow.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)?- doar mici offchare la care incerc sa le cresc ilvlu, e optional (doar pe Freakz)
Clasa: Death Knight
Main Spec/ Off Spec:Unholy / Blood
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Liltwixx
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: http://postimg.org/image/jlcrokq1v/
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: -
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server - nu stiu daca(,) conteaza, dar main-ul imi era rogue. Apoi, in lipsa de entuziasm, am ales dk. Joc wow din iunie anul trecut, in caz ca(,) conteaza.
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)[/color] - Allstars Randoms, pur si simplu gm inapt (daca e sa o iau sincer). Light of Dawn, nu aveam prea mult timp de wow si am decis ca n-are rost.
De ce Deathwish? - Hm.. am auzit ca guild-ul e compus din oameni plini de profesionalism si seriozitate.
O scurta autodescriere:Nu ma prea pricep la asta. De obicei las pe ceilalti s-o faca, doar pentru ca iese intotdeauna bine.
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) ---



Last edited by Liltwixx on 26-01-2014, 14:12:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
awakeme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 18:31)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 146, Topics: 37
Location: Boston

Reputation: 84.8
Votes: 13

 
Post Posted: 26-01-2014, 11:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

]Nume IRL: Marian-Andrei
Varsta: 23
Locatia: Botosani
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc?- destul de des ... incerk sa fac program d servici si wow sa fie ok
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)?- freakz si atr ... mai rar p atr
Clasa: Druid
Main Spec/ Off Spec:Feral dps/resto
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kmxzew
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:cand aj acasa pun si de astea is la sala d net si nam adons nare rost sa pun ... oricum joc cu binds nu cu click
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: ....
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server -d 2 ani si cv jok p freakz ... si e lunga istoria,,,,
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)hkp nush dc am iesit oricum avea legatura cu drodu , inl lipsa d activitatea eram deprimat ca ma parasise mama ma lasat in canal -))
De ce Deathwish? mie dor d tamaie sa il aud p ts cu vocea lui suava si logic vreau deathwish ca am mai fost si era g serioasa
O scurta autodescriere:is urath nam treaba is gras chel bubos cu bale la gura .... JK ... social mai cu toti si MOLDOVEAN
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) ,,,,,


I'M BACK!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ixylolz

[The Warden]



Status: Offline
(since 23-07-2016 06:02)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 359, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 83
Votes: 48

 
Post Posted: 26-01-2014, 11:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Liltwixx - ACCEPTED /w Aliria/Luxorr/Tamaie ingame .


"Death? No... nothing that simple."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 26-01-2014, 14:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kmxzew- RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 27-01-2014, 00:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[*]Varsta: 23
[*]Locatia: Bucuresti
[*]Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? -> joc destul de des; dar depinde cum am programul (si trebuie sa recunosc... imi place sa joc de placere; iar daca sunt lucruri mai importante in viata reala... cu siguranta ma voi axa pe viata reala in detrimentul wow-ului... cred k toti procedati asa.. e normal)
[*]Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? -> Nu joc pe alte srv, nu joc nici pe offchare mai deloc si nici alte jocuri nu prea.
[*]Clasa: Rogue
[*]Main Spec/ Off Spec: Combat / Subtlety
[*]Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fabregas
[*]Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: -
[*]Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://tinypic.com/r/wapt07/5
[*]Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server -> Am inceput sa joc wow acum 7-8 ani... prima mea guilda a fost Method, am stat 5 ani in ea... dintre care ultimi 4 ani am fost ofiter si rogue e clasa pe care o joc si clasa pe care mi-o asum pe toate patch-urile... indiferent daca e cea mai praf sau nu... e singura clasa cu care joc PVE. Iar de cand am venit pe freakz... sincer... nu-mi gasesc locul; sunt genul de player stabil atat timp cat vad minimul de efort din partea conduceri guildei.
[*]Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Method (au ajuns oameni sa fie prea mari pt a juca wow... au familiile lor acum); apoi cam multe guilde... pentru ca nu imi plac suferintele si nu sunt marioneta nimanui. Guilde: Awaken, The Betrayers, Realness, The light of dawn, Inspiration, All stars randoms, Elgg, Heaven, The Divinity... nu imi place sa fiu tratat ca o marioneta si nu o sa accept niciodata asta... daca se vorbeste frumos e ok. Dar nu sunt jucaria nimanui, daca comunicam cu siguranta ne intelegem k oameni !
[*]De ce Deathwish? -> Pentru ca nu imi place sa ma duc acolo unde am mai fost iar in plus vreau sa am de la cine invata... nu ma ajuta cu absolut nimic sa ma duc intr-o guilda oarecare si sa fiu mandru de mine... I`m the best !!!! Prefer sa fiu cel mai praf intr-o guilda buna ca sa zic asa... macar mai pot progresa... altfel, ma plafonez.
[*]O scurta autodescriere: Respect colegi de guilda si pretind in acelasi timp sa fiu respectat. Nu sunt disperat sa prind loc la raiduri si nici nu fac emo-rage dupa iteme. Chiar daca nu le stiu eu pe toate, nimeni nu le stie... daca se vorbeste frumos si se explica 1-2 ca la prosti cu siguranta voi intelege. Nu imi place sa fiu injurat, jignit sau lucruri in genul pentru ca nici eu nu o fac... si mai mult... nu ma voi preface si nu ma voi injosi niciodata pentru wow, pt un joc... virtual


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seyrox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-11-2018 18:47)
Joined: 30 Dec 2011
Posts: 2714, Topics: 230
Location: Warlock's Den

Reputation: 471.7
Votes: 201

 
Post Posted: 27-01-2014, 23:51:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Claudiu
Varsta: 17
Locatia: Craiova
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? Joc wow seara, am scoala dupamiaza.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? Blizzard Link ma plictiseste sa fac soo, raidurile le am miercuri, joi, duminica
Clasa: warlock
Main Spec/ Off Spec: Demo/Affli
Armory Link: http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=seyrox&&searchType=all
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: http://i44.tinypic.com/2pq2heh.jpg
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: Nu am ss, am deobicei 60
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Full progress wotlk(blizz+privat spider.net care s-a dus), cata(4.3 blizz), freakz full progress si mop 5.4 full progress
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inl disband, allstars nu am prea intrat ca raidurile erau la 8 si nu aveam timp
De ce Deathwish? Pentru ca guilda buna, si din cauza la hoarda.
O scurta autodescriere: Amuzant uhm... atat, nu ma enervez de la un joc.
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) Am fost la ds25 h event #14 cu inl -




Demonolgy Warlock Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ixylolz

[The Warden]



Status: Offline
(since 23-07-2016 06:02)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 359, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 83
Votes: 48

 
Post Posted: 28-01-2014, 00:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seyrox - ACCEPTED /w ingame Aliria/Tamaie/Luxorr


"Death? No... nothing that simple."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 28-01-2014, 02:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fabragas - ACCEPTAT /w in game un ofiter

Posturi unite automat, 28-01-2014, 02:12:26

RECRUTARILE MAI SUNT DESCHISE PENTRU:
- Pala Holy x1

- Dk Unholy x1

-DK Blood X1

!!! Note:Sa aveti full progress + un off spec viabil de 25h !!!!


Acesta este formularul de RECRUTARI:

1.Nume IRL:
2.Varsta:
3.Locatia:
4.Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc?
5.Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)?
6.Clasa:
7.Main Spec/ Off Spec:
8.Armory Link:
9.Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:
10.Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf:
11.Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server
12.Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
13.De ce Deathwish?
14.O scurta autodescriere:
15.Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)


Nota - Leaga-ti contul de WoW de cel de forum aici, inainte de a aplica !



ATENTIE!! Item level minim este de 400.Se recruteaza si alte clase decat cele expuse mai sus dar DOAR in cazuri de exceptie, deci puteti posta chiar daca clasa pe care o reprezentati nu a fost enumerata mai sus.

In cazul in care nu ati completat tot formularul sau nu aveti contul de WoW legat de cel de pe forum, aplicatia va fii respinsa
direct!!


PERSOANELE AVIZATE SA RASPUNDA IN ACEST TOPIC SUNT: Tamaie, Aliria !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shalins

[Nightfall]



Status: Offline
(since 02-06-2014 19:21)
Joined: 23 Sep 2013
Posts: 30, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.5
Votes: 15

 
Post Posted: 29-01-2014, 20:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Vali
Varsta: 17
Locatia: Calarasi-oltenita
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? dupa scoala (15:00) am timp, stau aproape toata ziua.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? nu, nu joc pe alte servere. Nu am alte charactere pe care joc des. Mai joc League Of Legends ocazional
Clasa: Dk
Main Spec/ Off Spec: Blood/Unholy
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shalinsn
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://tinypic.com/view.php?pic=2u7rome&&s=8#.UulHnj1_vt4
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server M-am apucat pe freakz, Patch 4.0.4, primul meu character a fost un dk unholy (care s-a sters) pentru inactivitate, aveam full progress, bwd/bot, n-am reusit sa fac Ascendant council. Acum incerc sa-mi joc clasa cat de bine pot, Am full progress 25h,10h Ds
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Aeon Nox=Exodus, motiv-m-am transferat pe genesis, The betrayers, ma tot certam cu Florin, nu ne intelegeam, the revengers-oameni cu fite.
De ce Deathwish? Pai am auzit ca e o guilda foarte buna, de incredere, cu playeri capabili, am si niste prieteni prin guild, de ce nu, vreau sa incerc ceva nou
O scurta autodescriere: Pai...Cant lachitara, imi place sa desenez, sunt la liceu, clasa 11- profil matematica-informatica
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) Nu am alte mentiuni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ixylolz

[The Warden]



Status: Offline
(since 23-07-2016 06:02)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 359, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 83
Votes: 48

 
Post Posted: 30-01-2014, 02:26:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shalinsn - RESPINS


"Death? No... nothing that simple."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Knivez

[The imba Tank]



Status: Offline
(since 02-01-2021 13:00)
Joined: 20 Mar 2010
Posts: 320, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -232.8
Votes: 20

 
Post Posted: 30-01-2014, 23:38:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Marius
Varsta: 21
Locatia: Undeva in calea lactee
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? -pai din seria m-am cam lasat da poate revin si pentru ca nu sunt ingradit
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? -ma joc Heroes 3 si RollerCoaster Tycoon
Clasa: Anul III
Main Spec/ Off Spec: blood /unholy
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knivez
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/809/49yf.jpg
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/819/fzgo.png (fps counter adica fps din cs nu ?)
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Sunt cel mai bun dk
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Deathwish
De ce Deathwish? Ca am parola pe ts
O scurta autodescriere: Nu imi plac animalele la mine in casa , am audi si le dau tare in pedala de sare asfaltu si sunt foarte smecher
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
1)Nush daca v-am mai zis da sunt cel mai bun dk
2)Are cv daca sunt la alianta?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 31-01-2014, 01:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Knivez wrote:
Nume IRL: Marius
Varsta: 21
Locatia: Undeva in calea lactee
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? -pai din seria m-am cam lasat da poate revin si pentru ca nu sunt ingradit
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? -ma joc Heroes 3 si RollerCoaster Tycoon
Clasa: Anul III
Main Spec/ Off Spec: blood /unholy
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knivez
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/809/49yf.jpg
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/819/fzgo.png (fps counter adica fps din cs nu ?)
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Sunt cel mai bun dk
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Deathwish
De ce Deathwish? Ca am parola pe ts
O scurta autodescriere: Nu imi plac animalele la mine in casa , am audi si le dau tare in pedala de sare asfaltu si sunt foarte smecher
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
1)Nush daca v-am mai zis da sunt cel mai bun dk
2)Are cv daca sunt la alianta?


DA-TI FOC !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AHTu6uoTuK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-08-2014 10:45)
Joined: 09 Feb 2013
Posts: 32, Topics: 13
Location: Chisinau

Reputation: 120.1
Votes: 4

   
Post Posted: 31-01-2014, 17:16:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[*]Nume IRL: Nicu.
[*]Varsta: 15
[*]Locatia: Chisinau
[*]Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? : mai mult de 5h pe zi.
[*]Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? : Druid resto la aliance.
[*]Clasa: Enha.
[*]Main Spec/ Off Spec: Enha PVP / Enha PVE
[*]Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zidun
[*]Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server : Am jucat de pe 4.0.6 pe un sv rus undeva un an, si de jumate de an am venit pe freakz.
[*]Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : N-am avut.
[*]De ce Deathwish? : Vreau pve serios cu oameni capabili.
[*]O scurta autodescriere: Mereu pozitiv.
[*]Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare): Nimic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 15-05-2024, 13:17:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x