User
Pass
2FA
 
 

MUTE OSGILIATH

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1612
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-02-2014, 15:36:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: osgiliath
Data/ora: 15:00
Detalii: L-am batut in gear mai slab..si a inceput sa ma injure.
Screenshot: http://postimg.org/image/wy22ghe77/10f6e7b0/
http://postimg.org/image/gjf360oej/e9e57f8d/
Realm: Genesis



Last edited by Bigblackjoe on 15-02-2014, 19:53:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 15-02-2014, 15:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bigblackjoe wrote:
Numele suspectului: osgiliath
Data/ora: 15:00
Detalii: L-am batut in gear mai slab..si a inceput sa ma injure.
Screenshot: http://www.girlshare.ro/33289456.2
Realm: Genesis

Gresit.Te-am batut de te-am rupt si toata lumea a vazut-o in Elwynn.si ai inceput sa suferi ca o mica tarfa ce esti.Unu la mana.Doi:de ce nu postezi gunoiule si printurile in care ma jignesti?"sa ia Osgiliath mute".O sa ia Osgiliath mute si dupa aia o sa-ti bage **** in gat in continuare.Dar tu plangi acolo.Sa stai sa te gandesti cat de "IMBA" esti,ca te-am batut si tu ai doua trinkete de DPS.Si punctul numarul 3.Vreau sa stii ca iti doresc sa mori.Gen IRL.Stii de ce?Fiindca voi larvelor faceti jocul,comunitatatea de pe acest server sa fie exact asa cum e.O zi placuta celui care imi v-a da mute,nu contest mute-ul.Contest faptul ca genul asta de playeri sunt lasati sa joace aici.Insecte de genul asta.


 
Staff message (Wednesday):
 
Nice language there.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-02-2014, 16:18:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
Bigblackjoe wrote:
Numele suspectului: osgiliath
Data/ora: 15:00
Detalii: L-am batut in gear mai slab..si a inceput sa ma injure.
Screenshot: http://www.girlshare.ro/33289456.2
Realm: Genesis

Gresit.Te-am batut de te-am rupt si toata lumea a vazut-o in Elwynn.si ai inceput sa suferi ca o mica tarfa ce esti.Unu la mana.Doi:de ce nu postezi gunoiule si printurile in care ma jignesti?"sa ia Osgiliath mute".O sa ia Osgiliath mute si dupa aia o sa-ti bage **** in gat in continuare.Dar tu plangi acolo.Sa stai sa te gandesti cat de "IMBA" esti,ca te-am batut si tu ai doua trinkete de DPS.Si punctul numarul 3.Vreau sa stii ca iti doresc sa mori.Gen IRL.Stii de ce?Fiindca voi larvelor faceti jocul,comunitatatea de pe acest server sa fie exact asa cum e.O zi placuta celui care imi v-a da mute,nu contest mute-ul.Contest faptul ca genul asta de playeri sunt lasati sa joace aici.Insecte de genul asta.


Vedeti ce va spun ? Nu ai cu cine , + ca multi mi-au spus de la Alianta dupa ce ia bataie incepe sa injure si sa faca urat.
Am vrut sa testez si eu asta si se pare ca asa este -))..nu imi vine sa cred -.
Daca te-am injurat , vii frumos cu printuri si aia e. Te salut si mai invata sa joci si dupa sa injuri. Te-am facut de ras in elwynn si te porti ca un incuiat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 15-02-2014, 16:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bigblackjoe wrote:
hesgaroth22 wrote:
Bigblackjoe wrote:
Numele suspectului: osgiliath
Data/ora: 15:00
Detalii: L-am batut in gear mai slab..si a inceput sa ma injure.
Screenshot: http://www.girlshare.ro/33289456.2
Realm: Genesis

Gresit.Te-am batut de te-am rupt si toata lumea a vazut-o in Elwynn.si ai inceput sa suferi ca o mica tarfa ce esti.Unu la mana.Doi:de ce nu postezi gunoiule si printurile in care ma jignesti?"sa ia Osgiliath mute".O sa ia Osgiliath mute si dupa aia o sa-ti bage **** in gat in continuare.Dar tu plangi acolo.Sa stai sa te gandesti cat de "IMBA" esti,ca te-am batut si tu ai doua trinkete de DPS.Si punctul numarul 3.Vreau sa stii ca iti doresc sa mori.Gen IRL.Stii de ce?Fiindca voi larvelor faceti jocul,comunitatatea de pe acest server sa fie exact asa cum e.O zi placuta celui care imi v-a da mute,nu contest mute-ul.Contest faptul ca genul asta de playeri sunt lasati sa joace aici.Insecte de genul asta.


Vedeti ce va spun ? Nu ai cu cine , + ca multi mi-au spus de la Alianta dupa ce ia bataie incepe sa injure si sa faca urat.
Am vrut sa testez si eu asta si se pare ca asa este -))..nu imi vine sa cred -.
Daca te-am injurat , vii frumos cu printuri si aia e. Te salut si mai invata sa joci si dupa sa injuri. Te-am facut de ras in elwynn si te porti ca un incuiat.

M-ai facut de ras luand bataie?-)).Atunci da,am fost bataia ta de joc:)))).Ba cat de penal poti sa fii omule.TI-au spus cei de la Alianta?-).Daca si cand am luat bataie a fost gen "GD".Am injurat doar in cazul in care au inceput jenantii sa planga.Eu nu fac printuri ca o tarfa,intelegi tu?Si cei care au fost acolo au vazut ca ti-am dat sa sari.Asa ca,Holla back.Dar tu sufera in continuare tarfulito.Hai plangi putin.Gandacul pulii mele.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wednesday

[Black Velvet]



Status: Offline
(since 01-09-2021 14:44)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 4597, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 1156.3
Votes: 71

 
Post Posted: 15-02-2014, 16:58:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uploadeazã poza undeva.

This fire's burning, burning me, to bring you back to life...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-02-2014, 17:04:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://postimg.org/image/wy22ghe77/10f6e7b0/
http://postimg.org/image/gjf360oej/e9e57f8d/

Acestea sunt. Le uploadasem prima data pe girlshare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 15-02-2014, 17:08:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
Bigblackjoe wrote:
Numele suspectului: osgiliath
Data/ora: 15:00
Detalii: L-am batut in gear mai slab..si a inceput sa ma injure.
Screenshot: http://www.girlshare.ro/33289456.2
Realm: Genesis

Gresit.Te-am batut de te-am rupt si toata lumea a vazut-o in Elwynn.si ai inceput sa suferi ca o mica tarfa ce esti.Unu la mana.Doi:de ce nu postezi gunoiule si printurile in care ma jignesti?"sa ia Osgiliath mute".O sa ia Osgiliath mute si dupa aia o sa-ti bage **** in gat in continuare.Dar tu plangi acolo.Sa stai sa te gandesti cat de "IMBA" esti,ca te-am batut si tu ai doua trinkete de DPS.Si punctul numarul 3.Vreau sa stii ca iti doresc sa mori.Gen IRL.Stii de ce?Fiindca voi larvelor faceti jocul,comunitatatea de pe acest server sa fie exact asa cum e.O zi placuta celui care imi v-a da mute,nu contest mute-ul.Contest faptul ca genul asta de playeri sunt lasati sa joace aici.Insecte de genul asta.

Draga Alma,"Nice language there".Lasa-ma te rog sa-ti spun un lucru.Intra in ecuatie bunele maniere si limbajul decent si comportamentul civilizat in conditiile in care vorbesti cu oameni.In clipa in care vorbesti cu niste larve(ma repet),nu poti vorbi intr-un alt mod decat cel etalat de mine.In clipa in care oferi respect,e de la sine inteles ca te astepti sa-l si primesti inapoi.Dar,respectul se castiga,la fel ca increderea si alte lucruri.In clipa in care tu faci parte din categoria "IMCMSDPFP=Insecte muiste care merita starpite de pe fata pamantului",nu poti pretinde respect.Comportamentul din joc,pe alocuri il reflecta pe cel din viata reala.Spun pe alocuri fiindca avem o gramada de Internet Thugs.Ideea este urmatoarea:ma injuri pe whisper ca ultimul gunoi ca te-am batut,dupa ce iti raspund la atacuri vii si victimizezi ca ultima tirista pe forum?Eu voi lua un mute acum,pe care-l accept.El v-a ramane in continuare o ***** proasta.O zi,seara,weekend placut Alma.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-02-2014, 17:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un warn si tot nu se potoleste , continua sa injure. Daca era altcineva era banat de mult.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-02-2014, 18:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data viitoare uploadeaza aici:
Imgur.com
E mai usor de uploadat, nu ai nevoie de cont, se incarca mai repede.
@Osgillath Nu ca i-as lua apararea, el nu te-a injurat, doar si-a batut joc de tine. (asta dupa ce ai inceput sa injuri)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 15-02-2014, 18:56:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

david33 wrote:
Data viitoare uploadeaza aici:
Imgur.com
E mai usor de uploadat, nu ai nevoie de cont, se incarca mai repede.
@Osgillath Nu ca i-as lua apararea, el nu te-a injurat, doar si-a batut joc de tine. (asta dupa ce ai inceput sa injuri)

Ca nota informativa sau observativa,cum vrei sa-i spui.Am facut un duel cu Darkmmr,cred ca asa il chema.L-am batut si apoi mi-a zis,fa un duel cu Bigblackjoey.Lucru pe care l-am facut.Am facut duel cu el,l-am batut.A inceput sa sufere pe whisper si i-am zis sa inceteze sa o mai faca.Fiindca eu cu omul vorbisem la hoarda foarte politicos.Crede-ma.Este topic pe forum in care ii spun ca-l respect.Ok.Dupa ce i-am zis sa inceteze sa mai sufere,a inceput omul cu "bataia de joc de rigoare si plina de suferinta".Apoi jigniri pe whisper.Eu l-am injurat si eu pe /say.Am dat un challenge si m-a batut.Apoi am mai dat un challenge si l-am batut.Am dat inca un challenge si m-a batut.Si la final am dat un duel si l-am batut.Dupa care,repet:un val de jigniri si injurii pe whisper.Eu ce-ar trebui sa fac?Sa tac?Bottom line is,acest Bigblackjoey e cantitate neglijabila.Repet:eu raman cu mute,el ramane cu 4 buze.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 15-02-2014, 21:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Muted
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 15 February 2014 19:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 08:58:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x