User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174519
thebest8058

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2014 12:20)
Joined: 24 Oct 2012
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 21.4
Votes: 3

Post Posted: 21-02-2014, 17:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Florin
Varsta: 23
Locatia: Galati
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc?
joc cam in fiecare zi min 5 ore, si da facultatea imi ingaduie
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)?
am doar un paladin care mai joc pe el in rest nimic
Clasa: Shaman
Main Spec/ Off Spec: Resto/ Elemental
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Algazor
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf:
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server
Joc wow cam de 5 ani , am jucat o perioada buna pe molten apoi de vreo 2 ani tot pe freakz joc
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
the divinity, rage quit, council of elders iar ca motive dc nu am continuat cu ele au fost ba ca unele au dat disban sau unele neintelegeri minore
De ce Deathwish?
mi se pare o guilda f buna si am auzit numai cuvinte bunde despre ea
O scurta autodescriere: sunt o persoana sociabila, calma si cu bun simt
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 22-02-2014, 18:04:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Emanuel
Varsta: 20
Locatia: Vaslui
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc?
joc aproape zi de zi
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? retail cand am bani -) si shaman cu care am jucat la alianta
Clasa: Shaman
Main Spec/ Off Spec: Enhacement/ Resto
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: nu am ,dar merge bine pc-u la raiduri,netu mai face prob cand e frig tare sau gen cand ninge
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://i1084.photobucket.com/albums/j418/Tanasache_Emanuel/WoWScrnShot_022214_175237_zps36be376e.jpg
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server
joc wow de mult ,am inceput pe tbc,am continuat pe un server x1 ,dupa am jucat retail cata un pic ,am inceput pe freakz ,si mai joc ocazional pe retail cand am bani
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hk.p am fost din totdeauna,nush exact ce sa intamplat ..vb cu alkz ca plec din tara si sa ma treaca la vacanta ..da nah ..nu sa mai tinut cont -

De ce Deathwish? guilda buna, respect progres ,noi prieteni

O scurta autodescriere: sociabil ,rabdator ,calm ,si nush restu vine la pachet cu cei 7 ani de acasa -)
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
nimic special



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nevroza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 14:05)
Joined: 30 Jun 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.3
Votes: 1

 
Post Posted: 22-02-2014, 20:50:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Ciprian
Varsta: 23
Locatia: Bucurest
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? in fiecare zi 3 . 4 ore
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)?: nu
Clasa:druid
Main Spec/ Off Spec: tank /feral dps
Armory Link:http: //armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nevroza
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: nu mai am am formatat pc
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://i62.tinypic.com/118nktc.jpg nu mai am, am formatat pc. Merge destul de bine n-am probleme, o duc in 30-40 fps.
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? joc wow de pe 2.4.3
Ex-guilds. Inl
De ce Deathwish? sunt o multime de prieteni aici
O scurta autodescriere: Eu sunt nevrozel!
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare): Mos Craciun exista!!!!



Last edited by nevroza on 23-02-2014, 11:04:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LeopoldButters

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2017 18:24)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 1
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 38.6
Votes: 3

Post Posted: 22-02-2014, 23:54:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nevroza wrote:
Nume IRL: Ciprian
Varsta: 23


Aplicatia ta e incompleta, nu contine print si cel mai important nu ai legat contul de wow cu cel de forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nevroza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 14:05)
Joined: 30 Jun 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.3
Votes: 1

 
Post Posted: 23-02-2014, 11:05:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LeopoldButters wrote:
nevroza wrote:
Nume IRL: Ciprian
Varsta: 23


Aplicatia ta e incompleta, nu contine print si cel mai important nu ai legat contul de wow cu cel de forum.

gata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 23-02-2014, 15:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nevrozel- RESPINS
Flameblast- Nu ai cont legat de forum, RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 24-02-2014, 18:27:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Algazor - RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nevroza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 14:05)
Joined: 30 Jun 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.3
Votes: 1

 
Post Posted: 28-02-2014, 10:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nasol .... nu sunt suficient de bun -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LeopoldButters

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2017 18:24)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 1
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 38.6
Votes: 3

Post Posted: 28-02-2014, 12:28:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nevroza wrote:
Nasol .... nu sunt suficient de bun -)

Esti alt-char. Te rog sa nu mai postezi aici din moment ce ti s-a dat deja un raspuns final. Daca ai alte intrebari legate de asta ai dreptul la un reply intr-un mod civilizat la topicul "Discutii".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pretext

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 12:40)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 1

 
Post Posted: 28-02-2014, 17:21:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Alex
Varsta: 20
Locatia: Constanta
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? Des,nu.(sunt liber).
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? Pe alt server nu, off chare de fun 1 2 bg uri/arene
Clasa: Troll/priest
Main Spec/ Off Spec: holy/shadow (pot intra cu ambele main ,pe ambele specuri am 400+ in functie de nevoie)
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pretext
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: -
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: 5 seara 12 fps in miscare 11 pe loc
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Joc wow de 6 ani de pe vanila,am jucat toate patch-urile .
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HKP,The betrayers,Awaken.Awaken s-a destramat,The betryaers am luat kick fara motiv,HKP am fost in vacanta de craciun si s-au dat afara 35 de persoane:-??.
De ce Deathwish? Deoarece este o guilda buna,renumita. Pentru distractie nu pt iteme,cunostinte noi -.
O scurta autodescriere: Pot intra la orice ora pt raiduri(daca este anuntat cu o zi inainte macar) sociabil,glumet,activ.
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) Am suficienta rabdare pt raiduri ,nu sufar pt 1 2 3 wipe uri ca altii -) nu sufar de iteme -. Vin pentru distractie si sa imi fac prieteni noi -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 28-02-2014, 21:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT /w in game aliria, luxor sau daca ma gasesti pe mine.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
curvar25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-03-2014 20:55)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 64.2
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2014, 15:48:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Ionut
Varsta: 23
Locatia: Bucuresti
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? am timp de raiduri, acum depinde de programul de lucru cand apuc saptamana de schimbu 2 la serrviciu nu pot veni dar in general pot venii la raiduri timp de vreo 3-4-5 ore daca e cazul.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? mai am un palak pentru pvp care intru foarte rar pe el (Artless)Clasa: DKMain Spec/ Off Spec: main unh off tank
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=ChampionScreenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: am calc f bun nu am probleme cu fps la orice raid 25/10 etc
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW?
Atat Freakz, cat si orice alt server Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in Revengers, jumatate din ei copii retardati care nu joaca pentru raid/guild ci pentru ei, gen nu am timp de CBR ca stau sa fac dps, stau afk la trash ca merge toto timpu, si mai multe.
De ce Deathwish? mi s-a recomandat si stiu ca e guilda buna pentru progresO scurta autodescriere: Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
Am full progres 25/10 hc, dps dau destul de bn, scrits la fel, stie si luxorr , lauritis sau care au fost cu mn in revengers, clasa o stiu destul de bn ( am fost class leader in revengers) etc..
Vezi poate asta merge.



Last edited by curvar25 on 04-03-2014, 20:16:30; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
impact69

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-12-2021 12:36)
Joined: 08 May 2013
Posts: 1315, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 450.8
Votes: 43

         
Post Posted: 03-03-2014, 17:00:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curvar25 wrote:
Nume IRL: IonutVarsta: 23Locatia: BucurestiCat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? am timp de raiduri, acum depinde de programul de lucru cand apuc saptamana de schimbu 2 la serrviciu nu pot veni dar in general pot venii la raiduri timp de vreo 3-4-5 ore daca e cazul.Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? mai am un palak pentru pvp care intru foarte rar pe el (Artless)Clasa: DKMain Spec/ Off Spec: main unh off tankArmory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=ChampionScreenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: am calc f bun nu am probleme cu fps la orice raid 25/10 etcCe ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in Revengers, jumatate din ei copii retardati care nu joaca pentru raid/guild ci pentru ei si etcDe ce Deathwish? mi s-a recomandat si stiu ca e guilda buna pentru progresO scurta autodescriere: Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
Am full progres 25/10 hc, dps dau destul de bn stie si luxorr sau lauritis care au fost cu mn in revengers, clasa o stiu destul de bn ( am fost class leader in revengers) etc..

Aceasta cerere arata extrem de groaznic ..... mai lucreaza la ea




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 04-03-2014, 15:26:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curvar25 wrote:
Nume IRL: IonutVarsta: 23Locatia: BucurestiCat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? am timp de raiduri, acum depinde de programul de lucru cand apuc saptamana de schimbu 2 la serrviciu nu pot veni dar in general pot venii la raiduri timp de vreo 3-4-5 ore daca e cazul.Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? mai am un palak pentru pvp care intru foarte rar pe el (Artless)Clasa: DKMain Spec/ Off Spec: main unh off tankArmory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=ChampionScreenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: am calc f bun nu am probleme cu fps la orice raid 25/10 etcCe ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in Revengers, jumatate din ei copii retardati care nu joaca pentru raid/guild ci pentru ei si etcDe ce Deathwish? mi s-a recomandat si stiu ca e guilda buna pentru progresO scurta autodescriere: Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)
Am full progres 25/10 hc, dps dau destul de bn stie si luxorr sau lauritis care au fost cu mn in revengers, clasa o stiu destul de bn ( am fost class leader in revengers) etc..



Daca vrei sa ma uit peste ea ai face bine sa o editez.Ce dq e asta???



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
curvar25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-03-2014 20:55)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 64.2
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2014, 20:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca vrei sa ma uit peste ea ai face bine sa o editez.Ce dq e asta???[/quote]

In primul rand eu cand am facut-o si i-am dat post era in regula, vad ca sunt desui copii si pe aici, warnuri alea alea, unde va credeti tata.
Daca janghina asta de server sau forum merge an'pwlea nu e vina mea, parca am omorat pe cineva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Next    


The time now is 02-10-2024, 00:15:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x