User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]reclamatie alkayda + nadya

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message977
barney

[-backstabber-]



Status: Offline
(since 23-09-2020 07:10)
Joined: 03 Mar 2008
Posts: 287, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 546.5
Votes: 12

Post Posted: 05-03-2014, 01:04:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick brn-
05.03.2014 ~~ 01:00
de_mjolby
adminii reclamati : alkayda + nadya evident

am reclamat un player, alkayda sustinea ca nu are nimic, nu stiu de ce, dupa care a iesit.
la randul ei, nadya a spus ca a fost verificat de 2 ori, rezulta ca nu are nimic ??

aici sunt demo-uri

http://www.2shared.com/file/4rBnyODf/badas.html
http://www.2shared.com/file/nX8YWaxl/badas1.html


20 tone de bere , 20 de kile de hash , 20 de mii de motive sa nu le lasi
20 de prieteni de 20 de ori mai multi bani , 20 de femei de 20 de ani
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QuarZ

[I am simm.]



Status: Offline
(since 20-04-2017 21:28)
Joined: 11 May 2013
Posts: 480, Topics: 11
Location: Belgium

Reputation: 635.6
Votes: 41

 
Post Posted: 05-03-2014, 01:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai.. m-am uitat la demouri.. Presupun ca il reclamai de wall.. Am vazut o faza in primul demo dupa ce a dat flashurile si l-a omorat pe ala...nu avea de unde sa stie ca e acolo.. si dupa cand s-a dus in casa si se uita la geam avea tinta pe cel afk.. In al 2lea demo nu se vede nimic.. Probabil adminii reclamati s-au uitat si n-au vazut nimic, nu stiu.. E posibil sa aiba wall.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
barney

[-backstabber-]



Status: Offline
(since 23-09-2020 07:10)
Joined: 03 Mar 2008
Posts: 287, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 546.5
Votes: 12

Post Posted: 05-03-2014, 01:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nu avea wall, era degeaba reclamatia.. nu am postat la pareri demo ca sa iti dai cu parerea .. scz pt offtopic.

20 tone de bere , 20 de kile de hash , 20 de mii de motive sa nu le lasi
20 de prieteni de 20 de ori mai multi bani , 20 de femei de 20 de ani
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 05-03-2014, 18:25:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avand in vedere ca este admin pe server, are tot dreptul sa posteze, nu a facut offtopic, nu cred ca e cazul sa incepi cu comentarii de genul, am sa ma uit si eu la demo-uri.

L.E: ... Astea sunt demo-uri ? In primul demo nu are nimic, se si vede fix inainte sa dai stop ca trage intr-un player care era dropped, in rest nu a facut nimic impresionant, nu s-a vazut wall deloc. In demo-ul 2, a facut un frag pe unul pe care l-a vazut, a coborat si a mai tras intr-unul pe care iarasi l-a vazut .. si iarasi stop demo. Hai sa-ti explic ceva legat de demo-ul 2, si eu ma uit acolo chiar daca aud sau nu pe vreunul pentru ca acolo se sta cel mai mult.

Inainte sa vi cu pretentii la noi, invata sa faci un demo din care sa reiasa ceva mai mult, daca vrei sa faci ceva .. daca nu .. faci acuzatii degeaba.

P.S: Simo, dupa ce a dat cele 2 flashbang-uri, se aude geamul pe care il sparge tero si ii si vede mana dreapta a teroristului, l-a vazut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 05-03-2014, 19:20:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e nimic deosebit in demo-urile postate de tine.
Foarte bine au facut ca nu l-au banat, nu avea nici un wall.

Chiar e degeaba reclamatia, mai bine postai la pareri.
-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
barney

[-backstabber-]



Status: Offline
(since 23-09-2020 07:10)
Joined: 03 Mar 2008
Posts: 287, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 546.5
Votes: 12

Post Posted: 05-03-2014, 19:20:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Avand in vedere ca este admin pe server, are tot dreptul sa posteze, nu a facut offtopic, nu cred ca e cazul sa incepi cu comentarii de genul, am sa ma uit si eu la demo-uri.

L.E: ... Astea sunt demo-uri ? In primul demo nu are nimic, se si vede fix inainte sa dai stop ca trage intr-un player care era dropped, in rest nu a facut nimic impresionant, nu s-a vazut wall deloc. In demo-ul 2, a facut un frag pe unul pe care l-a vazut, a coborat si a mai tras intr-unul pe care iarasi l-a vazut .. si iarasi stop demo. Hai sa-ti explic ceva legat de demo-ul 2, si eu ma uit acolo chiar daca aud sau nu pe vreunul pentru ca acolo se sta cel mai mult.

Inainte sa vi cu pretentii la noi, invata sa faci un demo din care sa reiasa ceva mai mult, daca vrei sa faci ceva .. daca nu .. faci acuzatii degeaba.

P.S: Simo, dupa ce a dat cele 2 flashbang-uri, se aude geamul pe care il sparge tero si ii si vede mana dreapta a teroristului, l-a vazut.


si tu esti jucator vad.. nu stiu de ce dar nu te-am vazut nici odata jucand.
si cand am spus offtopic, ma refeream la mine, deci, observatia ta e irelevanta.
@ topic.. mi-am batut gura degeaba , ai venit tu sa imi dai peste nas cu ideile tale cum ca nu stiu sa fac un demo si super calitatile tale de "si eu ma uit acolo intotdeauna" .. poate se uita cineva mai competent peste demouri iar daca nu , si cred ca e mai bine, sa se inchida topicul.
si ca fapt divers, orange extrem, simo a vazut wallu si e mult peste tine -


20 tone de bere , 20 de kile de hash , 20 de mii de motive sa nu le lasi
20 de prieteni de 20 de ori mai multi bani , 20 de femei de 20 de ani
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 05-03-2014, 19:29:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Astea sunt demo-uri de 2 lei, deci sa nu vorbim de competenta... nu trebuie sa faci atata tam-tam pentru nimic.

Topic inchis, nu are rost.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 05-03-2014, 19:35:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa te mai uiti inca o data la demo-uri si sa-mi spui si mie in cele 2 minute de demo ce ti se pare wall, pentru ca eu unul m-am uitat foarte atent si i-am vazut, am avut si sunet, am auzit si geamul. Nu mai vazut niciodata jucand ? Stricken sunt.

Nu am zis ca i-ai spus ca face offtopic, nici macar nu esti in stare sa citesti cu atentie.

Nu am venit cu nicio idee, ti-am prezentat realitatea, daca nu-ti convine e problema ta. Pe mjolby, intotdeauna se sta acolo la trepte, foarte multi urca pe acolo, sau se uita de acolo la usi. Ma faci incompetent pentru ca nu-ti place parerea mea legata de demo-uri ? Am fost sincer, cel incompetent esti tu ca nu ai fost in stare sa faci un demo mai lung daca chiar crezi ca ai ceva de dovedit. Probabil crezi ca le tin partea pentru ca-mi sunt colegi ca admini pe acest server, te inseli.

Barney, simo este un admin foarte bun dupa parerea mea, de foarte multe ori a observat codati si atunci cand nu era sigura m-a rugat sa ma uit si eu sa-i spun o parere. Tin sa-ti reamintesc ca am fost owner pe war3 si nu am fost owner pentru ca dadeam bani sau ca am avut pile, ci pur si simplu ca imi faceam treaba. Sunt pe war4 inca din prima zi, nu tin minte sa fi gresit vreodata de cand sunt aici in privinta unui codat.

Asadar, nu ma face incompetent pentru ca nu ne tragem de sireturi si s-ar putea sa iei si un warn.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by panacas, 05 March 2014 17:29



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-04-2024, 00:01:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x