User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie undercover / k | A

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message893
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 06-03-2014, 01:53:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau Craciunita_Perversa
- Numele adminului reclamat undercover + k | A
- Harta, ora si data faptei reclamate 5/4/2014 ~23:30
- Motivul / Regula incalcata abuz de putere si stupiditate generalizata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola - Nu am ca nu stiam care e procedura si nici n-am stat/nu stau sa-mi pierd timpul cu asa ceva.

Pe bune acum...

Eu inteleg ca ce fac eu cu "ANJU-RA" si "anemi daun", si uneori cu radio-ul (care mi-a intrat in reflex) - poate (si pe buna dreptate) fi considerat spam/trolling/you name it.

Dar daca tot e sa fim asa de consecventi, sa fim pana la capat. Nu poti sa fii acuzat tu, ca user, de niste admini ce ei insisi sunt niste "abuzatori" ai regulilor pe care tot ei le folosesc impotriva ta. I mean wtf...

Iar valentele obtuze pe care le afiseaza acestia doi, dincolo de mobilarea intelectuala precara de care au dat dovada de-a lungul timpului, NU ii recomanda pentru functia de "admin" pe care o ocupa. A fi admin inseamna a fi inteligent, a avea common sense, a da dovada de o anumita maleabilitate si a fi corect. Iar dintre aceste calitati, in cazul numitilor acestui post, nu stiu sa se regaseasca vreuna.

Evident insa ca asta nu este problema mea, nu sunt eu persoana care da admin unora sau altora. Eu nu pot decat sa ofer perspectiva unui user de pe acest server si cei care sunt ownerii acestuia pot sa ia sau pot sa nu ia in calcul aspectele expuse aici.

Cat despre ban? Nu stiu motivul. Stiu doar ca aveam ban cand am incercat sa intru la loc. O sa am grija sa vorbesc ca un robot de acum incolo, fara niciun fel de amuzament.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Strike1

[Creep]



Status: Offline
(since 05-04-2016 17:21)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 907, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 256.9
Votes: 9

Post Posted: 06-03-2014, 07:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita_Perversa wrote:
- Numele tau Craciunita_Perversa
- Numele adminului reclamat undercover + k | A
- Harta, ora si data faptei reclamate 5/4/2014 ~23:30
- Motivul / Regula incalcata abuz de putere si stupiditate generalizata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola - Nu am ca nu stiam care e procedura si nici n-am stat/nu stau sa-mi pierd timpul cu asa ceva.

Pe bune acum...

Eu inteleg ca ce fac eu cu "ANJU-RA" si "anemi daun", si uneori cu radio-ul (care mi-a intrat in reflex) - poate (si pe buna dreptate) fi considerat spam/trolling/you name it.

Dar daca tot e sa fim asa de consecventi, sa fim pana la capat. Nu poti sa fii acuzat tu, ca user, de niste admini ce ei insisi sunt niste "abuzatori" ai regulilor pe care tot ei le folosesc impotriva ta. I mean wtf...

Iar valentele obtuze pe care le afiseaza acestia doi, dincolo de mobilarea intelectuala precara de care au dat dovada de-a lungul timpului, NU ii recomanda pentru functia de "admin" pe care o ocupa. A fi admin inseamna a fi inteligent, a avea common sense, a da dovada de o anumita maleabilitate si a fi corect. Iar dintre aceste calitati, in cazul numitilor acestui post, nu stiu sa se regaseasca vreuna.

Evident insa ca asta nu este problema mea, nu sunt eu persoana care da admin unora sau altora. Eu nu pot decat sa ofer perspectiva unui user de pe acest server si cei care sunt ownerii acestuia pot sa ia sau pot sa nu ia in calcul aspectele expuse aici.

Cat despre ban? Nu stiu motivul. Stiu doar ca aveam ban cand am incercat sa intru la loc. O sa am grija sa vorbesc ca un robot de acum incolo, fara niciun fel de amuzament.




da IP sa vedem

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 06-03-2014, 17:32:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IP?

Can't do. Nu stau sa memorez IPurile dinamice in fiecare zi in care ma cert cu cate cineva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Undercover212

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2014 09:05)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 200, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 96.7
Votes: 5

Post Posted: 06-03-2014, 17:51:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand ce reclami defapt ?sau pe cine ? ca nu te inteleg... si in al 2-lea rand te-am rugat toti de sute de ori sa termini si cu radioul si cu bindurile tale aiurea.. nustiu cine iti dadu banul dar daca esti atata de pamant cu apa si nu sti sa te uiti in consola care te-a banat ce sa iti facem ? si daca ai intra pe forum ai vedea ca bindurile si radioul folosit in mod excesiv duc la gag prima data apoi daca nu te potolesti ban pe timp... deci pe wiitor sper sa nu ne mai intalnim cu deastea...

si ca tot vorbim de reflexe cum ti-au intrat asa sa iti si iasa altfel multi admini o sa te tina numa in gag si ban pe timp ...

Have A nice day !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 06-03-2014, 18:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 - acele bind uri sutn nimicuri si nu se da ban pentru asa ceva ... sunt choir amuzante si nu sunt folosite in exces.

2 - pentru folosirea radioului in exces eu dau slay daca continua la nesfarsit dau si ban dar din cate am observant acest player intelege de buna voie.

3- ban dat aiurea pararea mea



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 06-03-2014, 19:01:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovada a postat din parti, oare dc sa se oboseasca, lasa ownerii sa piarda timpul cautand in loguri. Si da, ar trebui sa se caute in loguri pt intreaga poveste, ca dovada ii pusa din parti, prea mare ii comoditatea pt respectivul player. Daca ai facut spam, iar apoi ai primit gag, iar apoi ai facut din nou spam, pai ii ban meritat, dar daca ai facut spam si ai primit ban direct, atunci ii aiurea banul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 06-03-2014, 19:28:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am primit ban cand eram pe server. Mi-au zis ca-mi dau ban si am mai stat 2 minute si am plecat pe war4 (fara sa iau ban).

Dupa care cand am incercat sa ma intorc aveam ban. Deci cine mi-a dat a facut asta DUPA ce am iesit (si deci nu aveam cum sa copiez "ce e in consola" pentru ca nu era nimic in consola).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 06-03-2014, 19:41:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asteapta un owner sa caute in loguri, sa vada ei cn a gresit si cn nu. Ca dovada mergea si o parte din ultimele tale conversatii pe server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkship
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2014 22:13)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1309, Topics: 49
Location: Only War3.FreaKz.Ro

Reputation: -47.9
Votes: 71

       
Post Posted: 06-03-2014, 19:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul a fost acordat aiurea, din moment ce a luat gag si dupa a iesit de pe sv nu aveai voie sa il banezi, oricat de enervant ar fi fost
Insa, nu este incat sa fie avertizat ka .

Iar pt. tine craciunito :

3. Nu faceti spam, nu faceti reclama unui site sau server, nu repetati mesaje.
Riscati: Ban 1000 de minute.

Ca dovada ca nu stii regulamentul, sau il stii si il incalci




War3.Freakz.Ro - General

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ahileeee

[k|A]



Status: Offline
(since 28-02-2016 19:30)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 251, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 135.6
Votes: 7

Post Posted: 07-03-2014, 14:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la mine ai primit ban .. ai tot continuat cu prostiile tale anjura si etc .. ai primit gag foloseai radio-ul in prostie chiar daca erai singuru in viata foloseai radio exagerat de mult.. dupa ai inceput sa scrii pe page .. te-am avertizat sa nu mai scrii dupa ai zis ceva de genu k|A low iq si ai iesit .. ai primit ban 500. Sa nu zic ca ai fost avertizat de de vreo 10 ori inainte si cu faza de anemi daun si ainjura si cu radio dar ai continuat.. cand injura un player nu trebuie sa ne atragi atentia ca injura vedem si noi.. . Sfarsit.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 08-03-2014, 00:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara suparare craciunita, ce faci tu poate fi considerat spam. Eu joc fara sunet deci nu ma deranjeaza, dar inchipuie-ti sa ai casti si sa auzi mesaje radio in fiecare secunda.. Conform regulamentului nou - 3. Nu faceti spam, nu faceti reclama unui site sau server, nu repetati mesaje.
Riscati: Ban 1000 de minute.

Decizie corecta, se incadreaza in regulament.



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 07 March 2014 22:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 05-05-2024, 04:44:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x