User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184775
Katherine

[Wishmaster]



Status: Offline
(since 26-02-2017 12:12)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 300, Topics: 45
Location: Madrid

Reputation: 216.6
Votes: 34

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-02-2014, 13:04:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Instinkt wrote:
. Nume IRL: Toader Gabriel Alexandru
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cel putin 4 ore pe zi si mai mult in week-end
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Heal/Dps
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iinstinktt
8. Screenshot cu Interfata*:
http://postimg.org/image/cdbnox74t/
Mentiuni:
Am o interfata simpla si singurele addon-uri pe care le folosesc sunt recount-ul si Dbm-ul

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : La inceput am vrut cu disperare sa ma fac shadow si am reusit asta in pvp, in pve pe 4.3.4 spriestul nu da asa cum as fi vrut si de aceea am incercat holy, spec de care m-am indragostit si imi face placere sa il joc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pve m-am apucat serios de pe 4.3.4 , dar invat rapid si ma adaptez oricarei situatii
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Cea mai semnificativa si cu care am reusit full progres pe h Rage Quit, care din pacate se desfiinteaza si astfel a trebuit sa imi caut alta guilda
12. Detalii PC*. Amd Fx 6100 x6, windows 7, 8 gb ram , placa video gainward gt 220(la care o sa fac upgrade)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
In primul rand caut o guilda serioasa unde se face saptamanal fulll run pe 10h si vreau sa intru intr-o guilda de top la hoarda pe freakz si consider ca The Betrayers detine aceste calitati
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student in cadrul facultatii de comunicare Snspa din Bucuresti in primul an, imi place sa fac foarte mult sport si sa joc wow. Alt hobby fara de care nu as putea sa traiesc ar fi muzica, cant hip-hop de 2 ani si imi place sa fiu pe scena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
- Mereu prezent la raiduri.
- Full progres
- Experienta de viata si sunt o persoana foarte calma, rareori reusind sa ma cert cu cineva.
- TS oricand



RESPINS

Posturi unite automat, 22-02-2014, 13:04:15

hellraiser wrote:
1. Nume IRL: Ion Robert Cristian
2. Varsta: 21
3. Localitate: Dambovita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cand este nevoie,dupa orarul guildei,atunci pot fii prezent,doar ca am problema ca in cursul saptamanii sunt la facultate si nu prea am timp sa stau tot timpul in wow,adica 24/24
5. Clasa: Paladin holly
6. Main Spec/OFF spec: Main spec holly pve/offspec holly pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flix
8. Screenshot cu Interfata*: http://i58.tinypic.com/qx6qys.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e singurul spec pe care l-am ales de cand m-am apucat sa joc wow,alte specuri nu am incercat,cu toate ca ma tenteaza sa incerc sa imi fac un offspec de tank pve,nu am gear,dar m-ar tenta daca as avea ocazia sa strang gear...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de cand era tbc,am jucat shokadin,apoi cu timpul,cu aparitia patch-urilor,am inceput sa joc holly si mi-a placut,am jucat holly pvp,apoi holly pve.Ce pot spune despre experienta pve,inainte am fost la alianta,am creat guilda Divide and Conquer cu un player Mortalstrike...aveam full progrese pe atunci,apoi s-a intamplat sa nu ne mai intelegem,Mortalstrike s-a mutat pe oficial,si eu cu cativa playeri,am dat leave la D&C si am creat guilda Razer,am avut si acolo full progrese,icc,os tot ce era pe atunci,apoi incet incet ne-am destramat si de acolo si m-am mutat la hoarda,la hoarda nu prea am avut cu cine sa fac pve si am lasat-o mai moale cu wow-ul,a intervenit alte probleme,personale.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):cum v-am mai spus si sus la alianta (D&C,Razer),iar la hoarda am fost in (The revengers,dar acolo m-am certat cu brosky si ma dat afara pentru ca era un ofiter,care facea arene cu off,off charul lui si il bateam in arena,iar el a intrat pe charu care era in guilda si mi-a dat mute si m-a injurat,eu am vb cu brosky si el tot pe ala l-a ascultat si m-a dat afara)
12. Detalii PC*. http://tinypic.com/r/14iec8p/8
http://tinypic.com/r/302nlso/8
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma apuc de pve,vreau sa fac gear de pve,vreau sa vad cum e pve,sa cresc,si sa ma distrez
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Da,sunt student,nu lucrez nicaieri pentru ca programul de la facultate nu imi perminte sa lucrez,timpul liber ori mi-l petrec cu iubita,ori mi-l petrec jucand wow sau pur si simplu uitandu-ma la seriale,filme si chestii de genu.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nici una importanta.



RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Katherine

[Wishmaster]



Status: Offline
(since 26-02-2017 12:12)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 300, Topics: 45
Location: Madrid

Reputation: 216.6
Votes: 34

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-02-2014, 01:14:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA DKTANK SI HUNTER



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 26-02-2014, 15:36:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM PALA HOLY SI DRUID RESTO ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Archanist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2019 16:00)
Joined: 28 Oct 2012
Posts: 11, Topics: 4
Location: Pe Planeta Dobrogea

Reputation: 142.4
Votes: 4

   
Post Posted: 26-02-2014, 16:58:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-5 ore de obicei
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: TANK/DPS neterminat
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hruuska
8. Screenshot cu Interfata*: simpla ,doar dbm
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : este cel mai simplu si viabil spec din pct de vedere a tankatului
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Well am inceput pe 4.0.6 ca hunter pe urma am avut o perioada de pauza si prin noiembrie anu' trecut am inceput ca si tank si mi-a placut si am continuat pe tank
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) o singura guilda HGW
12. Detalii PC*. dual core 2.4 ,4 gb RAM,placa video nVidia 2gb ,windows 7(laptop)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? guilda serioasa cu trecut in spate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt elev in liceu clasa 11-a ,imi place fotbalul si caterinca
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). net nu prea bun pt 25-uri (stick)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nemoo

[Assasin]



Status: Offline
(since 05-08-2020 11:19)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 4940, Topics: 50
Location: Bulgaria

Reputation: 1278.8
Votes: 81

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-02-2014, 17:47:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Archanist wrote:
1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-5 ore de obicei
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: TANK/DPS neterminat
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hruuska
8. Screenshot cu Interfata*: simpla ,doar dbm
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : este cel mai simplu si viabil spec din pct de vedere a tankatului
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Well am inceput pe 4.0.6 ca hunter pe urma am avut o perioada de pauza si prin noiembrie anu' trecut am inceput ca si tank si mi-a placut si am continuat pe tank
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) o singura guilda HGW
12. Detalii PC*. dual core 2.4 ,4 gb RAM,placa video nVidia 2gb ,windows 7(laptop)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? guilda serioasa cu trecut in spate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt elev in liceu clasa 11-a ,imi place fotbalul si caterinca
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). net nu prea bun pt 25-uri (stick)

/w Nemoo ingame






Migrations can take up to 24 hours to be completed, DM-ing me will not make your migration get completed faster

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2014 07:05)
Joined: 05 Nov 2010
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 2

 
Post Posted: 01-03-2014, 13:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Darius
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore pe zi de obicei
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: DPS/TANK
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Daylight
8. Screenshot cu Interfata*: http://i59.tinypic.com/2cxb2hj.jpg +Dbm
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : prin simplul fapt ca druidul feral este bun main target dps cat si aoe dps, iar folosind acelasi gear si schimband cu 1-2 trinkete de stamina, si cateva reforge, pot tanca.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe Wotlk in 3.3.5 jucam pe Freakz si faceam full icc 25h, jucand tot pe druid feral. Am jucat resto, feral pe 4.0.6, iar acum revin la feral.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World- nu se organizau raiduri regulat + inactivitate din partea guild masterului.
12. Detalii PC*: Dual core 2.5 ,4 gb RAM, placa video nVidia 1gb ,windows 7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? un prieten mi-a spus ca sunteti seriosi si se organizeaza raiduri regulat la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student si cateodata mai lucrez in timpul liber
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: http://tinypic.com/view.php?pic=2vdo4t0&s=8#.UxGzFIW2q-k

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cristuz99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2017 18:37)
Joined: 14 Aug 2013
Posts: 19, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 21.6
Votes: 2

 
Post Posted: 01-03-2014, 15:05:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Bogdan(armid)
2. Varsta: 16
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de la ora 15 pana la 17 si de la 19 pana la 22 pe zi
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Main Retribution / OFF holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Armid
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece personal mie imi place si nu ma plictisesc de el.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). In raidul BWD am full progres pe heroic si in BOT valiona si halfus
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in multe guilde dar nici una nu a fost demna de progres
12. Detalii PC*. 2 gb rami , geforce 8400s
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru a cunoaste oameni seriosi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) In timpul liber , ies cu prietenii pe afara... etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Seriozitate la raiduri
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimg.org/image/bmkct8jd7/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bararu

[Nelson Mondialu!]



Status: Offline
(since 18-05-2015 11:20)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 39.3
Votes: 3

 
Post Posted: 01-03-2014, 15:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristuz99 acceptat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 01-03-2014, 23:29:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dars wrote:
1. Nume IRL: Darius
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore pe zi de obicei
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: DPS/TANK
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daylight
8. Screenshot cu Interfata*: http://i59.tinypic.com/2cxb2hj.jpg +Dbm
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : prin simplul fapt ca druidul feral este bun main target dps cat si aoe dps, iar folosind acelasi gear si schimband cu 1-2 trinkete de stamina, si cateva reforge, pot tanca.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe Wotlk in 3.3.5 jucam pe Freakz si faceam full icc 25h, jucand tot pe druid feral. Am jucat resto, feral pe 4.0.6, iar acum revin la feral.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World- nu se organizau raiduri regulat + inactivitate din partea guild masterului.
12. Detalii PC*: Dual core 2.5 ,4 gb RAM, placa video nVidia 1gb ,windows 7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? un prieten mi-a spus ca sunteti seriosi si se organizeaza raiduri regulat la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student si cateodata mai lucrez in timpul liber
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: http://tinypic.com/view.php?pic=2vdo4t0&&s=8#.UxGzFIW2q-k
RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dbla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 11:49)
Joined: 23 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2014, 18:50:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Buftea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie dupa ora 18
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral pve/feral pvp
7. Link Armory*: click
8. Screenshot cu Interfata*: cliick
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece este singura clasa pe care o joc,si o joc de pe 3.3.5a
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:obisnuiam sa fac pve de pe wotlk(FoS,PoS,CoS,ToC,ICC,HoR etc...)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Rage quit,Pride,Allstar Random,The Forgotten Heroes,The Council of Elders,Just Ganked you
12. Detalii PC*. : intel i5 quad core 3,1 mhz,160 gb hdd 7200 rpm,placa video integrata intel graphics HD 2500
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Deoarece vreau pve intens si din punctul meu de vedere este o guilda foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :clasa a XI-a mate info,timpul liber mi-l petrec la pc si in dresaj canin
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Limbajul sa fie decent pe guild(exceptand atunci cand se glumeste) si loc la raid
16.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.:Dps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hettrak2k14

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 20:57)
Joined: 04 Mar 2014
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 04-03-2014, 12:04:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Hettrak (Adrian)
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In timpul zilei pot sta de dimineata de la 9 pana la 12 iar seara de la 7-8 pana la 10-11... Iar in weekened pot sta si pana la 6-7 ore.
5. Clasa: Druid restoration (taurean)
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Restoration / off spec Feral
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hettrak
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece druidul m'a atras cel mai mult de cand m'am apucat de wow . Mi s'a parut cea mai atractiva clasa pentru gusturile mele ..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Personal am inceput sa joc WOW de pe cataclysm..NU m'a invatat nimeni nimic..m'am dezvoltat cum am putut si cum mi'am permis mie insumi...Momentan pe druid am 10n/25n full iar HC am doar yor si morchok.
11. Foste Guilde : Am facut raidurile N si am invatat scripturile cu globalul . Iar cea mai statornica guilda a mea a fost HGW. Din pacate am parasit'o pentru ca majoritatea jucatorilor au plecat spre mai bun si este ca o guilda fantoma acum...Lucru pe care eu unul nu'l suport.
12. Detalii PC*: -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Nu am auzit nimic in mod deosebit despre guilda voastra..Vreau sa ma alatur voua pentru ca simt ca nu sunteti ca restul guildelor si sper sa nu ma insel...(in caz ca sunt acceptat) Sper doar sa nu dau de oameni care intra in diferite sintome care ar duce la un stop cardiac sau ceva..Genul acela de oameni care sufera la un raid mai mult decat o sa sufere in toata viata lor.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt un baiat normal . Imi place sa ma joc cu prietenii...Vara imi place sa ies la o bericica ...Imi place sa'mi petrec timpul cu fotbalul si wowul...Sunt elev...Inca nu ma gandesc la viitor desii ar cam trebuii...Nu e nimic interesant la persoana mea...Poate doar simtul umorului.
15. Alte mentiuni : Chiar as dorii sa ma alatur guildei voastre deoarece am nevoie de cineva care sa ma ajute sa ma dezvolt pentru ca , la fel cum am zis mai sus , nu m'a ajutat nimeni si a trebuit sa ma dezvolt pe cont propriu !


OFF: Cer scuze pentru postarea gresita a cererii... !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 04-03-2014, 15:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hettrak2k14 wrote:
1. Nume IRL: Hettrak (Adrian)
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In timpul zilei pot sta de dimineata de la 9 pana la 12 iar seara de la 7-8 pana la 10-11... Iar in weekened pot sta si pana la 6-7 ore.
5. Clasa: Druid restoration (taurean)
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Restoration / off spec Feral
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hettrak
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece druidul m'a atras cel mai mult de cand m'am apucat de wow . Mi s'a parut cea mai atractiva clasa pentru gusturile mele ..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Personal am inceput sa joc WOW de pe cataclysm..NU m'a invatat nimeni nimic..m'am dezvoltat cum am putut si cum mi'am permis mie insumi...Momentan pe druid am 10n/25n full iar HC am doar yor si morchok.
11. Foste Guilde : Am facut raidurile N si am invatat scripturile cu globalul . Iar cea mai statornica guilda a mea a fost HGW. Din pacate am parasit'o pentru ca majoritatea jucatorilor au plecat spre mai bun si este ca o guilda fantoma acum...Lucru pe care eu unul nu'l suport.
12. Detalii PC*: -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Nu am auzit nimic in mod deosebit despre guilda voastra..Vreau sa ma alatur voua pentru ca simt ca nu sunteti ca restul guildelor si sper sa nu ma insel...(in caz ca sunt acceptat) Sper doar sa nu dau de oameni care intra in diferite sintome care ar duce la un stop cardiac sau ceva..Genul acela de oameni care sufera la un raid mai mult decat o sa sufere in toata viata lor.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt un baiat normal . Imi place sa ma joc cu prietenii...Vara imi place sa ies la o bericica ...Imi place sa'mi petrec timpul cu fotbalul si wowul...Sunt elev...Inca nu ma gandesc la viitor desii ar cam trebuii...Nu e nimic interesant la persoana mea...Poate doar simtul umorului.
15. Alte mentiuni : Chiar as dorii sa ma alatur guildei voastre deoarece am nevoie de cineva care sa ma ajute sa ma dezvolt pentru ca , la fel cum am zis mai sus , nu m'a ajutat nimeni si a trebuit sa ma dezvolt pe cont propriu !


OFF: Cer scuze pentru postarea gresita a cererii... !!
LEAGATI CONTUL PE FORUM CU CEL DE PE JOC SI VB



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hettrak2k14

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 20:57)
Joined: 04 Mar 2014
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 04-03-2014, 19:18:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done !... Astept raspuns.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trezerr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 17:30)
Joined: 28 Feb 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35
Votes: 1

 
Post Posted: 06-03-2014, 23:39:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Trezer ( Marius )
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Dupa ora 2:30 pana la 11:00 imi pot adapta programul la cerintele guildei .
5. Clasa: Warrior - Orc
6. Main Spec/OFF spec: DPS Arma / Nu am , dar pot forma un spec de Tank
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Trezer ( s-ar putea sa fie gearul PVP , sper sa nu - )
8. Screenshot cu Interfata*: http://postimg.org/image/py0tau7gz/ ( hunterul avea petul scos ca sa nu primesc buff. )
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca mereu am jucat dps pe warrior si arms e cel mai bun spec de warrior dps in acest moment.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput pe WOTLK si am reusit sa dau jos totul , inclusiv LK pe 25hc cu guilda Light of Down, pe 4.0 am dat jos totul mai putin Atramedes pe eroic deoarece m-am lasat la cateva zile de la lansare - guilda Heaven. 4.3.4 Yor'Saj , Morchok pe eroic , totul pe normal . Stiu scriptul la toti bossi implementati si pot sa il invat si la urmatorii ce vor urma, nu am reusit sa fac mai mult deoarece am facut parte dintr-o guilda creata cu niste colegi
11. Foste Guilde : Pe 4.3.4 - Insidious
12. Detalii PC*: -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Am mai fost in aceasta guilda pe patchul precedent si am cativa prieteni pe acolo , de altfel guilda este buna si serioasa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt un jucator amator de League of Legends - Diamond 5 , am facut si boost pe site-ul unui tovaras. In real life sunt elev in clasa a 10-a , imi place sa ma joc pe calculator , sa ies in oras si imi plac manelele - si muzica house , trap .
15. Alte mentiuni : -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bararu

[Nelson Mondialu!]



Status: Offline
(since 18-05-2015 11:20)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 39.3
Votes: 3

 
Post Posted: 07-03-2014, 14:28:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trezerr wrote:
1. Nume IRL: Trezer ( Marius )
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Dupa ora 2:30 pana la 11:00 imi pot adapta programul la cerintele guildei .
5. Clasa: Warrior - Orc
6. Main Spec/OFF spec: DPS Arma / Nu am , dar pot forma un spec de Tank
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Trezer ( s-ar putea sa fie gearul PVP , sper sa nu - )
8. Screenshot cu Interfata*: http://postimg.org/image/py0tau7gz/ ( hunterul avea petul scos ca sa nu primesc buff. )
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca mereu am jucat dps pe warrior si arms e cel mai bun spec de warrior dps in acest moment.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput pe WOTLK si am reusit sa dau jos totul , inclusiv LK pe 25hc cu guilda Light of Down, pe 4.0 am dat jos totul mai putin Atramedes pe eroic deoarece m-am lasat la cateva zile de la lansare - guilda Heaven. 4.3.4 Yor'Saj , Morchok pe eroic , totul pe normal . Stiu scriptul la toti bossi implementati si pot sa il invat si la urmatorii ce vor urma, nu am reusit sa fac mai mult deoarece am facut parte dintr-o guilda creata cu niste colegi
11. Foste Guilde : Pe 4.3.4 - Insidious
12. Detalii PC*: -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Am mai fost in aceasta guilda pe patchul precedent si am cativa prieteni pe acolo , de altfel guilda este buna si serioasa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt un jucator amator de League of Legends - Diamond 5 , am facut si boost pe site-ul unui tovaras. In real life sunt elev in clasa a 10-a , imi place sa ma joc pe calculator , sa ies in oras si imi plac manelele - si muzica house , trap .
15. Alte mentiuni : -


RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 29-04-2024, 10:29:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x