User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168764
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 04-03-2014, 21:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, RESPINS atunci.Warnuri am de cand ma stiu, asta nu inseamna ca sunt copil.Incearca in alta guilda mai competitiva pentru tine.salut!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Archanist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2019 16:00)
Joined: 28 Oct 2012
Posts: 11, Topics: 4
Location: Pe Planeta Dobrogea

Reputation: 142.4
Votes: 4

   
Post Posted: 08-03-2014, 21:12:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Florin
Varsta: 16
Locatia: Constanta
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? : cat de des posibil 3-4 ore in general ,in caz de teste importante sau altele in rest nimica
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? :alte jocuri nu prea,poate cateva single playere cateodata
Clasa: DK
Main Spec/ Off Spec: Blood/unholy nu complet
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hruuska
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: voi posta
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: voi reveni cu print
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server : am inceput pe freakz pe pathc 4.0.6 ca hunter pana anu trecut prin decembrie cand m-am apucat de dk ca mi se parea interesant si am continuat cu el
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : HGW inactivitate si Keepers of Something sistemul cam aiurea din pct meu de vedere cu EPGP
De ce Deathwish? : guilda serioasa unde sigur pot face progres
O scurta autodescriere:licean clasa 11-a ,fire sociabila si cu simtul umorului ,imi place fotabulul glumele
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare):nimic special

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 09-03-2014, 03:25:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hruuska - REPINS => low gear, nu meserii...nmc.




RECRUTARILE SUNT DESCHISE PENTRU HEALERI minim 400 ilvl si FULL PROGRESS.


Note !! Alte clase recrutam doar in cazuri exceptionale, subliniate in prima pagina la formularul de recrutari.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danu72

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2014 11:02)
Joined: 28 Apr 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 3

 
Post Posted: 11-03-2014, 21:06:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:Dan
Varsta:15
Locatia:Teleorman
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc?: Joc wow in fiecare zi 3-4 ore .
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? : Joc doar WoW si doar pe Druid , mai am si offchare dar joc mai rar pe ele .
Clasa:Druid
Main Spec/ Off Spec:Resto / Tank
Armory Link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Helix
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf:http://i.imgur.com/cRtLz5A.jpg
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server : Pai eu joc de pe wotlk .. Pe freakz eram cunoscut inainte sa-mi gasesc o guilda mai buna pentru ca faceam raiduri .
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in Forgotten Heroes - am iesit din guilda pentru ca m-am certat cu cineva .
Heaven - Guilda s-a destramat .
Reckoning - Guilda s-a destramat .
De ce Deathwish? : Pentru ca Este o guilda Foarte buna si are full progress ..
O scurta autodescriere: Pai sunt clasa a 9 -a la Liceul Teoretic Videle , in timpul liber ma joc WoW, ies cu prietenii la o bere, ies alaturi de colegii de la scoala , ca si hobbyuri am multe dar cele mai importante sunt: fetele , pc-ul , Aruncatul Cu privirea - .
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) :Hmm cred ca in momentul in care veti decide ce veti face in privinta mea, veti alege corect si sper sa fiu recrutat., va doresc multa bafta si spor .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katalyna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2019 18:07)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 482, Topics: 53
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 278.1
Votes: 15

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-03-2014, 23:53:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Bogdan
Varsta: 22
Locatia: Cluj-Napoca
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? - Nu am mai jucat de mult pe Freakz de cand sa desfintat INL,dar in schimb am jucat pe oficial,sunt des in wow.Munca imi permite sa intru la raiduri.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? -Am jucat pe oficial,dar nu mai joc.Am un off char are ~ 400ilvl,intru mai rar pe el.
Clasa: Druid
Main Spec/ Off Spec: Restoration / Feral DPS
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Katalyna
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: http://imgur.com/bwVbp2o am doar la 1o,sper sa fie ok.
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf:
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server - Am inceput sa joc wow de pe pach-ul 2.4.3 (TBC).Primul meu char a fost un Warlock la alianta pe care l-am crescut pana la lvl 40 si dupa am vazut un druid in Stormwind si mi-a placut cum arata si etc. si mi-am facut si eu druid dar la Hoarda si de atunci joc doar pe druid.Am avut off chare pe care stiam/stiu juca -Mage pvp , shaman enha/ele pve,dk tank/unholy si warr tank/dps.
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) - INL -sa desfintat.
De ce Deathwish? -am auzit ca sa refacut guilda si ca sunt oameni seriosi si capabili si am cativa prieteni la voi in guilda care ma tot bat la cap sa revin pe Freakz.
O scurta autodescriere: Imi place sa ies cu prieteni in timpul liber, sa ma joc wow si sa merg la petreceri.In rest ce sa zic..o sa vedeti pe parcus:D.
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 14-03-2014, 22:22:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Vlad
Varsta: 20
Locatia: Bucuresti
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? - Joc wow cam 4-5 ore pe zi. Anul asta nu am facultate, deci pot intra aproape la orice ora in wow.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? - Joc doar pe freakz, shaman in principal, dar si alte clase ( cam toate, dar cel mai mult feral ).
Clasa: Shaman
Main Spec/ Off Spec: restoration/elemental
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Panseluta
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: Nu am la 25, am doar la 10 http://i.imgur.com/4GOVwrd.jpg
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://i.imgur.com/dGV159Q.jpg
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server - Joc pe freakz de pe lk, aproape numai shaman restoration, si inca de atunci am decis ca asta sa fie mainu meu. Am jucat fiecare clasa in parte, insa shamanul m a atras cel mai mult.
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) - Pe lk si pe 4.0.6 am fost in too many buttons la alianta. Dupa ce s a spart de nenumarate ori, am stat fara guilda o perioada. Pe 4.3.4 am fost in gms and donors. Dupa ce s a spart si asta am decis sa ma mut la hoarda, unde am sarit din guilda in guilda deoarece toate se destramau ( bad example, minahonda, rage quit etc.)
De ce Deathwish? - Majoritatea din rage quit au intrat in deathwish ( fuzyon, barinka, skolls etc. ) si stiu ca se face treaba.
O scurta autodescriere: Sunt serios atunci cand e nevoie, glumet, sociabil. In schimb am anumite momente in care imi pierd rabdarea destul de repede.
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 15-03-2014, 19:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Helix- RESPINS
Katalyna- ACCEPTAT , probe 1 sapt sa vedem activitatea si cum te misti la raiduri.
Panseluta- ACCEPTAT, probe 1 sapt sa vedem activitatea si cum te misti la raiduri.

/w un ofiter in joc, Aliria/ Luxor sau pe mine daca ma gasiti on.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
denisumtt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2014 16:57)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 67, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 4

 
Post Posted: 16-03-2014, 01:20:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Denis
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Deocamdata Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU ( Daca DA- Ce ora?) Nu

Nume In-game: Denisumtn
Clasa/Rasa:Death Knight/Blood Elf
Main Spec gs: Unholy 395
Offspec gs: Frost
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Denisumtn
Ai achiev LK? Daca da, pe ce dificultate:in Da Inafara De 25H
Dispui de microfon+ts3?: Da
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Sa Facem Raiduri Impreuna Sa Ajut Guilda Cu Ce Pot... + Meseri Toate Full
Benchmark test:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 16-03-2014, 03:01:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

denisumtt wrote:
Cum te numesti? Denis
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Deocamdata Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU ( Daca DA- Ce ora?) Nu

Nume In-game: Denisumtn
Clasa/Rasa:Death Knight/Blood Elf
Main Spec gs: Unholy 395
Offspec gs: Frost
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Denisumtn
Ai achiev LK? Daca da, pe ce dificultate:in Da Inafara De 25H
Dispui de microfon+ts3?: Da
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Sa Facem Raiduri Impreuna Sa Ajut Guilda Cu Ce Pot... + Meseri Toate Full
Benchmark test:



RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tallythepaly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2014 19:41)
Joined: 31 Oct 2012
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 3

 
Post Posted: 16-03-2014, 16:11:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Cristi
Varsta: 17
Locatia: Piatra Neamt
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? : Joc wow de 5 ani,si uneori da,imi pot ingramadi programul de wow repetitiile
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? :Alte jocuri nu ma joc, si nu nu ma mai joc pe alte servere .
Clasa: Druid
Main Spec/ Off Spec: Resto/Feral
Armory Link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sezy
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: nu am de la raid de 25,dar pot face una si sa o postez.
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: e low,stiu,dar sunt invatat cu fps low http://imageshack.com/a/img822/5729/u3jv.jpg
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server : Pai,joc wow de pe wotlk,m-am apucat pe freakz,am facut tot in afara de LoD,dupa au bagat cata,am jucat pe freakz,lafel am facut tot in afara de 25 Ac parca :? dupa m-am dus pe Molten unde m-am jucat tot druid,si apoi pe 4.3.4 am revenit pe Freakz,si am facut tot ce este pana acum.
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pe Exodus in Whoracle(am parasit-o pt ca m-am transferat la Horde tot pe Exodus), Aeon Nox(Am parasit-o pt ca am venit pe Genessis) si pana acuma 2 sapt. in Allstar, dar mi-am sters charul de anumite motive,si acuma nu am guild
De ce Deathwish? Am auzit ca e buna guilda.. inca de cand era la Ally
O scurta autodescriere: sunt un tip normal, imi place muzica,sunt tobosar, sunt deschis la sugestii,si invat repede ce e de invatat
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) Nu .
Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dbla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 11:49)
Joined: 23 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 16-03-2014, 16:39:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Cristi
Varsta: 17
Locatia: Buftea - Ilfov
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? -Sunt la liceu pana la ora 14,dupa ora 16:00 stau cat este nevoie
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? -Pe at mai jucam dar in ultimele 2 luni nu prea am intrat
Clasa: Druid
Main Spec/ Off Spec: Feral dps/balance in devenire(nu am destule iteme)
Armory Link:- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Utak
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: am calculator bun,am minim 60 fps aproape pestetot
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server -obisnuiesc de pe WOTLK sa fac pve(fos,pos,cos,toc,icc etc ...)
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride,Allstar Random,Rage Quit,The Betrayers,The Council of Elders,(in principal nu aveam loc la raid asigurat,inafara de Rage Quit care s-a destramat)
De ce Deathwish? Pentru ca am auzit ca sunt oameni pe care te poti baza
O scurta autodescriere: 401 ilvl feral dps ,am dps,dar daca fac 2 piese dau min 43k-45k la orice boss,tailoring full si enchating 200 aproape,am lk pe hc pe primul meu caracter(blood elf paladin)
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dbla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 11:49)
Joined: 23 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 16-03-2014, 18:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am uitat sa va spun scuzati-ma, am full progres hc....Cristi-Buftea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 16-03-2014, 23:24:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nevroza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 14:05)
Joined: 30 Jun 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.3
Votes: 1

 
Post Posted: 19-03-2014, 01:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Ciprian
Varsta: 23
Locatia: Bucurest
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? in fiecare zi 3 . 4 ore
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)?: nu
Clasa:druid
Main Spec/ Off Spec: tank /feral dps
Armory Link:http: //armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nevroza
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: nu mai am am formatat pc
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://i62.tinypic.com/118nktc.jpg nu mai am, am formatat pc. Merge destul de bine n-am probleme, o duc in 30-40 fps.
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? joc wow de pe 2.4.3
Ex-guilds. Inl
De ce Deathwish? sunt o multime de prieteni aici
O scurta autodescriere: Eu sunt nevrozel!
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare): Mos Craciun exista!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 19-03-2014, 02:46:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  Next    


The time now is 09-06-2024, 18:52:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x