User
Pass
2FA
 
 

Shamy
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2760
Swann91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2014 13:48)
Joined: 05 Jan 2014
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.5
Votes: 1

Post Posted: 15-03-2014, 22:20:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sergy wrote:
sti cate are de facut shamanu sa prinda 50k lava burst? mult, e ca un fire mage care incearca sa-ti prinda combustion cu tot cu ignite trinket si proc

shamanu nu e OP pentru ca nu e prea rezistent, n-are cd-uri defensive, daca intra 2 bursturi in el e jos instant, dar ca damage destul de bun coordonat cum trebuie



Am zis lava lash ( enha) si da, trebuie sa faca multe, sa astepte sa puna searing totem 5 stackuri pe tine, dupa care iti arde 2 bucati in dinti de nici nu-ti dai seama unde ti-a plecat HP-ul.

Posturi unite automat, 15-03-2014, 22:20:53

bossutai wrote:
O fi shamanu elemental/enha op pe alte servere....aici sigur nu. Ce conteaza ce faci in bg/world pvp? Oricum 1v1 nu bati aproape nimic cu elementalu... Intrati in arena cu enha/ele sa vedeti de ce nu e op niciunul din specuri (indiciu:rogue/mage/hunter/dk/feral)



Nu vorbim aici de "alte servere", sincer nu-mi pasa cum sunt anumite clase pe serveru lu Ghita de la Clejani, vorbim aici strict de Freakz care incearca sa fie blizzlike (i guess), daca gresesc si sunt alte modele pe care stafful freakz le urmeaza, va rog sa ma corectati.
Presupunand ca am dreptate, shamanul pe toate specurile aici este intr-adevar OP, nu in sensul ca este mai "bun" decat alte clase, ci in sensul ca este mult mai boostat decat era pe retail pe 4.3.4
Rogue/mage/hunt/feral sunt OP de pe vanilla, nu e ca si cum ar fi ceva nou,cine zice ca nu e asa nu stie ce vorbeste, de cand exista wow in pana mea, tot timpul clasele astea au fost peste tot in topuri 2v2, 3v3, 5v5, impreuna cu altele, dar de regula clasele astea predomina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 15-03-2014, 23:00:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Swann91 wrote:
sergy wrote:
sti cate are de facut shamanu sa prinda 50k lava burst? mult, e ca un fire mage care incearca sa-ti prinda combustion cu tot cu ignite trinket si proc

shamanu nu e OP pentru ca nu e prea rezistent, n-are cd-uri defensive, daca intra 2 bursturi in el e jos instant, dar ca damage destul de bun coordonat cum trebuie



Am zis lava lash ( enha) si da, trebuie sa faca multe, sa astepte sa puna searing totem 5 stackuri pe tine, dupa care iti arde 2 bucati in dinti de nici nu-ti dai seama unde ti-a plecat HP-ul.

Posturi unite automat, 15-03-2014, 22:20:53

bossutai wrote:
O fi shamanu elemental/enha op pe alte servere....aici sigur nu. Ce conteaza ce faci in bg/world pvp? Oricum 1v1 nu bati aproape nimic cu elementalu... Intrati in arena cu enha/ele sa vedeti de ce nu e op niciunul din specuri (indiciu:rogue/mage/hunter/dk/feral)



Nu vorbim aici de "alte servere", sincer nu-mi pasa cum sunt anumite clase pe serveru lu Ghita de la Clejani, vorbim aici strict de Freakz care incearca sa fie blizzlike (i guess), daca gresesc si sunt alte modele pe care stafful freakz le urmeaza, va rog sa ma corectati.
Presupunand ca am dreptate, shamanul pe toate specurile aici este intr-adevar OP, nu in sensul ca este mai "bun" decat alte clase, ci in sensul ca este mult mai boostat decat era pe retail pe 4.3.4
Rogue/mage/hunt/feral sunt OP de pe vanilla, nu e ca si cum ar fi ceva nou,cine zice ca nu e asa nu stie ce vorbeste, de cand exista wow in pana mea, tot timpul clasele astea au fost peste tot in topuri 2v2, 3v3, 5v5, impreuna cu altele, dar de regula clasele astea predomina.


Daca e op cum de nu e nici un elem in pvp, cum de nu e vreunul in top, dc il ignora toata lumea Thinking si stai u chill ca nu e mai boostat decat era pe retail, iti arat video cu Novoz cum da pe 4.3.4 la 3's ca nu e nici pe departe fata de frkz unde aici orice healer e immortal.


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Swann91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2014 13:48)
Joined: 05 Jan 2014
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.5
Votes: 1

Post Posted: 16-03-2014, 10:14:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz wrote:
Swann91 wrote:
sergy wrote:
sti cate are de facut shamanu sa prinda 50k lava burst? mult, e ca un fire mage care incearca sa-ti prinda combustion cu tot cu ignite trinket si proc

shamanu nu e OP pentru ca nu e prea rezistent, n-are cd-uri defensive, daca intra 2 bursturi in el e jos instant, dar ca damage destul de bun coordonat cum trebuie



Am zis lava lash ( enha) si da, trebuie sa faca multe, sa astepte sa puna searing totem 5 stackuri pe tine, dupa care iti arde 2 bucati in dinti de nici nu-ti dai seama unde ti-a plecat HP-ul.

Posturi unite automat, 15-03-2014, 22:20:53

bossutai wrote:
O fi shamanu elemental/enha op pe alte servere....aici sigur nu. Ce conteaza ce faci in bg/world pvp? Oricum 1v1 nu bati aproape nimic cu elementalu... Intrati in arena cu enha/ele sa vedeti de ce nu e op niciunul din specuri (indiciu:rogue/mage/hunter/dk/feral)



Nu vorbim aici de "alte servere", sincer nu-mi pasa cum sunt anumite clase pe serveru lu Ghita de la Clejani, vorbim aici strict de Freakz care incearca sa fie blizzlike (i guess), daca gresesc si sunt alte modele pe care stafful freakz le urmeaza, va rog sa ma corectati.
Presupunand ca am dreptate, shamanul pe toate specurile aici este intr-adevar OP, nu in sensul ca este mai "bun" decat alte clase, ci in sensul ca este mult mai boostat decat era pe retail pe 4.3.4
Rogue/mage/hunt/feral sunt OP de pe vanilla, nu e ca si cum ar fi ceva nou,cine zice ca nu e asa nu stie ce vorbeste, de cand exista wow in pana mea, tot timpul clasele astea au fost peste tot in topuri 2v2, 3v3, 5v5, impreuna cu altele, dar de regula clasele astea predomina.


Daca e op cum de nu e nici un elem in pvp, cum de nu e vreunul in top, dc il ignora toata lumea Thinking si stai u chill ca nu e mai boostat decat era pe retail, iti arat video cu Novoz cum da pe 4.3.4 la 3's ca nu e nici pe departe fata de frkz unde aici orice healer e immortal.




Nu e nici un shaman elemental in top, pentru ca toti joaca resto, care la randul lui, e OP, (din nou, nu spun ca ar fi mai OP decat alti healeri, ci doar MULT mai boostat decat era pe retail).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-03-2014, 09:36:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E ok shaman , joc si eu uneori de fun , are dmg normal , ca orice clasa nu exista diferente


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 17-03-2014, 09:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt diferente intre clase, unele sunt pe sustain, altele pe burst. Alea pe burst sunt considerate OP(which is fuken rong)

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-03-2014, 09:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unul cred ca mai op era pe lk shaman ele sau enha decat pe cata


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0gd4n90

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2018 21:42)
Joined: 02 Jul 2012
Posts: 268, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 866.4
Votes: 29

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-03-2014, 10:08:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca e asa op ar trebui sa vezi numai shamani elemental pe freakz. E o clasa de burst fara defensive...asa a fost mereu. Dar te cred ca vi se pare op atunci cand isi da burstul..ca vine lava burst mai rpd decat dati cu click-ul pe divine shield,cloak, surv instincts etc.

E asa op incat nimeni n a trecut mai mult de 2.4k cu shamanul elemental


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Szublime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-03-2014, 10:15:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0gd4n90 wrote:
Daca e asa op ar trebui sa vezi numai shamani elemental pe freakz. E o clasa de burst fara defensive...asa a fost mereu. Dar te cred ca vi se pare op atunci cand isi da burstul..ca vine lava burst mai rpd decat dati cu click-ul pe divine shield,cloak, surv instincts etc.

E asa op incat nimeni n a trecut mai mult de 2.4k cu shamanul elemental


- imi place sarcasmul tau , intradevar asa e !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bayern
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-04-2015 13:19)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 338, Topics: 38
Location: Ploiesti

Reputation: 99.9
Votes: 19

Post Posted: 17-03-2014, 13:33:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e "op" shamanul elemental in sine, sunt debalansate anumite compuri gen mage(arcane/frost)/ele boomkin/ele ret/ele etc.. si oricum.. la 2v2 nu o sa vezi niciodata balans


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-09-2024, 17:13:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x