User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1286
SeiGhT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2014 12:33)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -44.5
Votes: 3

Post Posted: 09-04-2014, 16:55:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau SeiGhT
- Numele adminului reclamat John Nweman
- Harta, ora si data faptei reclamate fy_snow 5:50
- Motivul / Regula incalcata mi-a dat ban/destroy/*** off/ ce ***** e
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

A intrat cu numele Danger si ma tot intreba pe chat admin :
(PLAYER) DangeR : seight te distrezi?
(PLAYER) DangeR : ha?
(PLAYER) DangeR : fain sa ai admin si sa injuri nu?
(se referea la faza de ieri,ca sa stii si tu ieri nu eram admin azi l-am primit)

(ADMINS) John Newman : zi ma?
(ADMINS) John Newman : bunule
(ADMINS) John Newman : te distrezi?
(ADMINS) John Newman : ba cu tine vb
(ADMIN) SeiGhT : ce vrei ma omule
(ADMINS) John Newman : ai 5 sec sa raspunzi
(ADMIN) SeiGhT : care esti
(ADMINS) John Newman : sau zbori
(ADMIN) SeiGhT : care esti
(ADMINS) John Newman : sau zbori
*Mort* LEGO: wp vivi
(ADMINS) John Newman : sunt DangeR
* Screenshot a fost facut pe : Mad.Freakz.Ro
* Nume: "SeiGhT" cu IP : 5.13.133.35:27005
* Data : 04/09/2014 - 17:45:44
* Ai primit ban de la adminul John Newman

VREAU SA STIU SI EU PENTRU CE AM PRIMIT IAR DESTROY?


 
Staff message (^AvioanE^):
 
+1
Daca esti nou pe server nu esti scutit de pedepse. Citeste regulamentul forumului.
Inceteaza cu atitudinea asta ostila si cu limbajul de mahala.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 09-04-2014, 16:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba jucatorule
Tu ai incurcat-o
Bine ca a zis LaggeR ca esti la acelasi liceu unde ii si el
Ma bucur ca am aflat cine floodeaza serverul

Am ajuns sa primim flood de la un amarat de admin,copil orfan de mama???

Tu crezi ca-mi demonstrezi mie ceva ca floodezi serverul
Deci LaggeR ar trebui sa se ocupe de tine sa nu sa ocupe altcineva...

Ma bucur ca ti-ai stricat banii care i-ai cersit si ti-ai cumparat program pentru flood


 
Staff message (^AvioanE^):
 
+1
Atac la persoana, injurii.
Warn-ul este pentru tot flame-ul din topicul asta.




Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VIVy

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-04-2014 05:54)
Joined: 27 Mar 2014
Posts: 53, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 09-04-2014, 16:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru buna purtare ai primit , daca te comportai adegvat regulamentului nu primeai stai linistit, orcum dupa cum am obs. vei primi remove asa ca nu te mai stresa...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeiGhT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2014 12:33)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -44.5
Votes: 3

Post Posted: 09-04-2014, 17:03:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba ce penal esti ma - Auzi la el ii floodez serverul?
Alt motiv n-ai gasit tu sa para mai ok?Zi in plm ca vrei sa scapi de mine ca esti un ofticat care habar n-are cs nu ma lua pe mine ca iti floodez serverul -))

Esti smardoi de ala in fata pc?Daca esti din Galati iti dau si adresa mea sau vino maine la liceul "sa ma bati" -))))


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, flame




Last edited by SeiGhT on 09-04-2014, 17:05:13; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 09-04-2014, 17:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copilasule
Daca injuri pe server si te joci cu aim sau silent aim,ce aveai tu pe buzkill si apoi intri si floodezi serverul nu te face mai important
Ne demonstrezi tuturor ca in Romania sunt din ce in ce mai multe gunoaie

Stai linistit tu acolo,din partea mea floodeaza serverul,daca LaggeR nu se ocupa de tine ii problema lui,el plateste ochii

Eu l-am ajutat doar sa vada cine floodeaza serverul -



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VIVy

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-04-2014 05:54)
Joined: 27 Mar 2014
Posts: 53, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 09-04-2014, 17:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seight , DangeR are capul pe umeri si nu sare sa se bata cu toti copii, daca ai ajuns sa fi admin asta nu inseamna ca floodezi sv-ul din contra scapi sv-ul de asfel de persoane...de aim ce sa mai zic era ceva dubios cu tine , dar am refuzat sa cred ca te ocupi cu asfel de magari


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeiGhT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2014 12:33)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -44.5
Votes: 3

Post Posted: 09-04-2014, 17:11:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba tampitule,care silent aim esti batut in cap?Eu am steam,joc cs de 10 ani si ma iei tu cu vrajeli ca am silent.Pai ba saracio eu am mouse la 3 milioane si casti la 4 mil si ma freci pe mine la cap ca eu joc cu coduri?Nu poti sa accepti ideea ca exista jucatori mai buni ca tine?
Cum plm sa floodez eu serverul daca eu ma jucam incontinuu?
Nu te duce capul ala de loc,iti gasesti si inventezi tot felul de motive ca sa scapi de mine.Lasa maine am sa vorbesc eu cu Lagger sa-i zic cum sta treaba la voi pe server,de asta aveti in plm 3-4 jucatori.

Posturi unite automat, 09-04-2014, 18:11:05

VIVy wrote:
Seight , DangeR are capul pe umeri si nu sare sa se bata cu toti copii, daca ai ajuns sa fi admin asta nu inseamna ca floodezi sv-ul din contra scapi sv-ul de asfel de persoane...de aim ce sa mai zic era ceva dubios cu tine , dar am refuzat sa cred ca te ocupi cu asfel de magari


Vivy tu imi zici mie copil cand tu n-ai 15 ani impliniti?
Ce sa zici si tu acum ca sa pui paie pe foc,recunoaste ca ai si tu boala pe mine,azi nici nu am intrat bine pe server m-ai luat ca de ce stau spec si eram intrat de 10 secunde. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 09-04-2014, 17:15:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draga visatorule
Dupa ce ti-am dat destroy
Ai intrat cu alt nume de pe acelasi ip de pe care ai intrat si cu Seight si parca aveai numele SERVER IS DOWN si pe chat ai scris 3 2 1 si a picat serverul si ai intrat de mai multe ori asa

Nu ma lua pe mine ca joci tu de 10 ani cs si ca ai mouse nu stiu de care si casti la nu stiu cat
Stiu multi jucatori care au mouse sensei si casti siberia si joaca cs de peste 10 ani,dar crede-ma ca la cum trageai tu,ala doar skill nu-i + ca tu doar de public ai auzit
Nu ai auzit si nu ai jucat in viata ta un mix eac on sau nu ai jucat niciodata la o cupa sau la un concurs de cs 1.6

Tu doar pe public sti sa joci cu wall la buton si silent aim si cand te enerveaza cineva floodezi serverul

Am mai intalnit gunoaie ca tine
Nu impresionezi pe nimeni ca vi tu si zici de cand joci cs si ce mouse si casti ai
Ca daca jucai de atunci cs si aveai mouse si casti de alea nu jucai tu acuma pe public,mai ales pe mad -



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VIVy

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-04-2014 05:54)
Joined: 27 Mar 2014
Posts: 53, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 09-04-2014, 17:16:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, ai cam pierdut notiunia timpului , eu cand i-am zis la Adelina ca am 15 ani si am fc in 30 martei... si tu imi zici mie ca nu am 15 ani?
Si despre chestia cu statul spect , uitasem ca ai admin si credeam ca faci h inutil....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeiGhT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2014 12:33)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -44.5
Votes: 3

Post Posted: 09-04-2014, 17:22:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai ca de acum o dai in altele,de la flood se ajunge ca eu am cod,vezi iar te dai de gol,recunoaste macar in slbz ai si tu coaie si zi ca vrei sa scapi de mine ca sunt mai bun ca tine nu o mai da in balarii de genul.
Asta-i ultimul meu comment astept sa vad ce zice si Lagger.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LimiTLesS*

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-06-2018 21:24)
Joined: 03 Feb 2014
Posts: 1075, Topics: 15
Location: [War7.Freakz.Ro]

Reputation: 256.9
Votes: 80

 
Post Posted: 09-04-2014, 17:24:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SeiGhT wrote:
Ba tampitule,care silent aim esti batut in cap?Eu am steam,joc cs de 10 ani si ma iei tu cu vrajeli ca am silent.Pai ba saracio eu am mouse la 3 milioane si casti la 4 mil si ma freci pe mine la cap ca eu joc cu coduri?Nu poti sa accepti ideea ca exista jucatori mai buni ca tine?
Cum plm sa floodez eu serverul daca eu ma jucam incontinuu?
Nu te duce capul ala de loc,iti gasesti si inventezi tot felul de motive ca sa scapi de mine.Lasa maine am sa vorbesc eu cu Lagger sa-i zic cum sta treaba la voi pe server,de asta aveti in plm 3-4 jucatori.

Posturi unite automat, 09-04-2014, 18:11:05

VIVy wrote:
Seight , DangeR are capul pe umeri si nu sare sa se bata cu toti copii, daca ai ajuns sa fi admin asta nu inseamna ca floodezi sv-ul din contra scapi sv-ul de asfel de persoane...de aim ce sa mai zic era ceva dubios cu tine , dar am refuzat sa cred ca te ocupi cu asfel de magari


Vivy tu imi zici mie copil cand tu n-ai 15 ani impliniti?
Ce sa zici si tu acum ca sa pui paie pe foc,recunoaste ca ai si tu boala pe mine,azi nici nu am intrat bine pe server m-ai luat ca de ce stau spec si eram intrat de 10 secunde. -


De cate ori te prind pe srv primeste pika

Daca erai din zona mea,ne intalneam noi stai chill -

@^AvioanE^

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Why.So.Serious?

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2015 14:07)
Joined: 18 Nov 2013
Posts: 294, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 56.9
Votes: 2

 
Post Posted: 09-04-2014, 17:49:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de fel,danger e cu capul pe umeri ceea ce imi inspira incredere in ce zice.si nu prea cauta scandal,decat daca are motiv intemeiat.mi se pare normal sa sara de cur in sus (scuzati expresia) atunci cand de fiecare data cand intra pe server,acesta pica.si pe mine a inceput sa ma enerveze,si cu toate astea eu sunt doar un admin care nu a contribuit cu nimic la serverul asta,poate doar cu activitatea.sper ca ownerii sa ia decizia care trebuie aici




Spoiler:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LimiTLesS*

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-06-2018 21:24)
Joined: 03 Feb 2014
Posts: 1075, Topics: 15
Location: [War7.Freakz.Ro]

Reputation: 256.9
Votes: 80

 
Post Posted: 09-04-2014, 18:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Why.So.Serious? wrote:
de fel,danger e cu capul pe umeri ceea ce imi inspira incredere in ce zice.si nu prea cauta scandal,decat daca are motiv intemeiat.mi se pare normal sa sara de cur in sus (scuzati expresia) atunci cand de fiecare data cand intra pe server,acesta pica.si pe mine a inceput sa ma enerveze,si cu toate astea eu sunt doar un admin care nu a contribuit cu nimic la serverul asta,poate doar cu activitatea.sper ca ownerii sa ia decizia care trebuie aici


Decizia a fost luata

Ban+Remove

Cine il mai prinde pe srv destroy/pika/exterminate/ruin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DamBasS

[ #R e l a x ]



Status: Offline
(since 20-01-2019 19:52)
Joined: 08 Nov 2013
Posts: 4211, Topics: 202
Location: Romania

Reputation: 82.4
Votes: 310

   
Post Posted: 09-04-2014, 19:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VA CONTRAZIC PE TOTI!
Oameni buni ce aveti?? ai inebunit cu toti??? voi va ganditi putin??deci sa incep cu inceputul!
1.El este in clasa 12 si are bacu anu asta.si nu cred ca are altcv mai bun de facut decat sa floodeze srv-ul...pe care o fost invitat de un coleg de-al meu care i.am spus sa aduca niste playeri.
2.DangeR, el are maxim o saptamana de cand joaca pe server...si joaca doar de placere! Il cunost si eu garantez pt el! CA NU ARE COD SI NICI NU FLOODEAZA SRV!
3.De la prima runda care am jucat cu el pe acest srv. l.am verificat si nu mi s.a parut NICIODATA ca are cod!!!
4.LimiTLesS dc remove+ban si de fiecare data cand o sa il vezi pe srv are pika/destroy/exterminate?? Tu l.ai verificat macar vreo data?? ca sa ii dai BAN??
5.DangeR,iar tu dc ai dat DESTROY?? pt no ss???? eu stiu ca ptr no ss se da MAX. BAN PERMANENT nu destroy! Si credema pe cuvant ca nu are COD! si nici nu floodeaza el srv!
6.SI DANGER DC INTRI CU NICK-UL MEU DE ADMIN?? SI VREAU SA STIU SI EU CINE ITI TOT DA TIE PASSU MEU???ASA TU POTI SA INTRI SA FACI CE VREI CU ADMINUL MEU SI DUPA EU CAT NASOL! AS VREA SA STIU CUM DE IMI STII PASSU IAR??(sa stii ca nu imi place ideea! daca vrei admin poti oricand saimi dai pm sa iti pun accesut asta nu e o problema!)
El e pe srv de max o saptamana.Inaite tot el?? flooda?? acum hai sa fim serios,are dreptate si el.Daca joaca mai bine ca noi asta nu inseamna ca are cod! sa fiu sincer si eu cand ma ia asa nonstop... ma dispera,dar asta nu inseamna ca are cod.
Mai spun odata.Eu l.am verificat de nush cate ori si este CURAT!!!
Decizia mea finala este:
Are unban+adminul pus la loc.
Daca nu sunteti deacord atunci eu renunt la gradul de owner...Ca are mare dreptate in felul asta nu o sa mai crestem(serverul) deloc!
Sper sa ajungem la o intelegere!
Multumesc! -



Sa fi tu insuti e mai greu decat sa te ascunzi in spatele calculatorului si sa pretinzi ca esti altcineva ! ! !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 09-04-2014, 19:37:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai de cand nu a mai intrat el de ce a mers serveru caluma si cand era el pica mereu si zicea 3 2 1 si pa busea serveru?

Aici e treaba voastra dar cu siguranta va duceti in jos.



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by DamBasS, 12 April 2014 09:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 20-09-2024, 07:47:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x