User
Pass
2FA
 
 

LEveling Freakz
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2076
FlutterGuy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2020 10:00)
Joined: 08 May 2012
Posts: 375, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 63.9
Votes: 14

 
Post Posted: 17-04-2014, 22:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da pai atunci era xp buguit sau ceva de genu. faceai lejer 85 in 3-4 ore. incearca sa faci acuma acelasi lucru


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 17-04-2014, 22:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlutterGuy wrote:
Da pai atunci era xp buguit sau ceva de genu. faceai lejer 85 in 3-4 ore. incearca sa faci acuma acelasi lucru


Habar n-am, nu-s adeptul bugurilor si exploiturilor. Eu doar am vrut sa fac 1-85 cat mai rapid in acea perioada. Dar da, e posibil sa fi fost rata la xp mai mare pe atunci.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 18-04-2014, 09:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imbalanced wrote:

Asta a fost pe data de 11.10.2013. Ma duceam din quest in quest, luam doar questuri galbene sau rosii cu XP mult, questuri cu auto-complete, serii de questuri cu mult XP, etc.. Charul l-am facut special pentru asta, sa vad in cat timp pot face 85, deci n-am facut NIMIC altceva decat sa fac level cat mai repede. Deci se poate face destul de rapid, numai sa cunosti questurile/zonele la perfectie si sa nu te uiti dupa vrabii sau sa admiri peisajele.


Nu cred ca era rata asta pe-atunci. Cel putin la mobi ^_^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 18-04-2014, 10:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci cresteai mai bine la mobi decat la quests (metin style).

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vvtf

[Exploiter]



Status: Offline
(since 01-06-2019 22:57)
Joined: 20 Mar 2014
Posts: 671, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 392.2
Votes: 86

 
Post Posted: 18-04-2014, 13:01:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlutterGuy wrote:
Da pai atunci era xp buguit sau ceva de genu. faceai lejer 85 in 3-4 ore. incearca sa faci acuma acelasi lucru


Faceai si mai repede mai ales daca te ajuta unu de 85 la one-shot mobs, acum daca ai heirlooms full pe tine faci in 4 ore daca nu 5 daca te misti repede si singur nu cu ajutor, daca faci cate 2-3 questuri pe zona si faci lvlu necesar sa te muti in cealalta zona ca sa poti lua si de acolo questuri faci destul de repede mai ales sa faci questuri cat mai aproape de master-gryphon sa te duci super repede in next-zone, de ex ai facut lvl 10 bam! te-ai dus repede Westfall(10-15) faci acolo lvl 15 dupaia numai stai direct te duci next zone Redridge Mountains(15-20) poti sa faci chiar mai repede de 4-5 ore mai ales daca vine unu de 85 lvl si te ajuta sa dai one-shots mobs si sa faci questuri mai rpd pei faci in 3-4 ore lvl cam cum faceai din mobs cand era xp buguit..

Cand ai facut lvl 65 te duci si incepi questu asta cu cineva de 85 in group sa te ajute http://www.wowhead.com/quest=9962/the-ring-of-blood-brokentoe si faci si de acolo 2 lvle jumate

Iar cand ai facut lvl 75 te duci si incepi questu asta tot cu cineva de lvl 85 http://www.wowhead.com/quest=12974/the-champions-call faci si de aici tot cam 2 lvle jumate

Nu te lua dupa toti de mai sus care au zis ca nu faci nici in 7-8 ore cu heirlooms pentru ca faci! iti spun io ca daca fac acm video iti fac 85 lvl in 3-4 ore singur... si fara questuri buguite care sunt completate sau mai stiu eu ce, nu frate, normal fara bugs, cei care vb nu cred ca au mai crescut un char la 85 de cv timp...astia care o sa vina cu comenturi de genu: nai cum! doar cu hacks! care nu credeti dati-mi aici link la un program bun de filmat si ma apuc acm sa imi fac feral si asa vreau sa imi fac un feral, ca sa va demonstrez ca se poate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marius_xy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-12-2019 09:13)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 253, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -288.8
Votes: 19

 
Post Posted: 19-04-2014, 11:42:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa ca am ajuns eu la lvl 85 si dupa 1 saptamana m-am lasat de freakz.
La pvp daca nu esti donator nu se merita sa te bagi pt ca e ratia 1x la honor si uneori dureaza si 1 ora pana intri intr-un bg. Acum hai sa fim seriosi si sa ne gandim cine mai e atat de naiv incat sa investeasca atata timp pt pvp pe un server privat in conditiile in care freakz a ramas singurul server privat din Romania !!!!!!!!!
Ramane pve insa pe general se ofera invitatii doar pt cei care au iteme de lvl minim 390 iar cu dungeon finder poti sa astepti si 10 ore pana intri intr-un hc si sa ai neplcuta surpriza sa te elimine din grup pt ca ai iteme mai slabe.

Totusi e trist sa vezi ca freakz a ramas singurul server privat din ro si ca trebuie sa astepti si 1 ora ca sa se adune 10 jucatori la hoarda pt un BG.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 19-04-2014, 12:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marius_xy wrote:
Lasa ca am ajuns eu la lvl 85 si dupa 1 saptamana m-am lasat de freakz.
La pvp daca nu esti donator nu se merita sa te bagi pt ca e ratia 1x la honor si uneori dureaza si 1 ora pana intri intr-un bg. Acum hai sa fim seriosi si sa ne gandim cine mai e atat de naiv incat sa investeasca atata timp pt pvp pe un server privat in conditiile in care freakz a ramas singurul server privat din Romania !!!!!!!!!
Ramane pve insa pe general se ofera invitatii doar pt cei care au iteme de lvl minim 390 iar cu dungeon finder poti sa astepti si 10 ore pana intri intr-un hc si sa ai neplcuta surpriza sa te elimine din grup pt ca ai iteme mai slabe.

Totusi e trist sa vezi ca freakz a ramas singurul server privat din ro si ca trebuie sa astepti si 1 ora ca sa se adune 10 jucatori la hoarda pt un BG.


Parca dupa 3 saptamani...nu dupa 1. Rata 1x e doar pe genesis si e destul de mare. De fapt tu ce tot vrei prietene? Nu-ti convine rata la honor/Nu-ti convine comunitatea/Nu-ti convine nimic practic.
Apuca-te de mario si mananca ciuperci pana nu mai poti, poate nu o sa te mai deranjeze atat.

Si ce mai cauti pe forumul asta daca te-ai lasat de freakz? Ipocrizia e in floare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orgar

[Orgar nu ogar]



Status: Offline
(since 10-11-2017 12:44)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 367, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 269
Votes: 13

 
Post Posted: 19-04-2014, 20:50:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa stai ma omule o ora in queue=)) Ai gresit serveru' .Rata de honor este foarte bine cum este acum. Normal ca mai sunt si ca tine care vin de pe metin si vrei iteme moka la vendori daca se poate. Be serious,pe retail nu ai rezista nici 30 de minute.

"Father... It is over?
Yes my son, no king rules forever."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 00:36:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x