User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184777
mihsnow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2019 22:45)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 10.3
Votes: 2

 
Post Posted: 19-04-2014, 12:35:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihsnow
2. Varsta: 18
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
5. Clasa: Arms Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Main Arms Off Fury
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Mihsnow
8. Screenshot cu Interfata*: http://g.iceimg.com/gik-pn-q1fhV/sinteraface.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place warriorul si in special pt dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat in Lich King ca Fury Warrior dar nu am avut un ilvl asa mare.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Forgetten Heroes erau prea multi membrii si doar 50 de playeri faceau rideuri si in Mystical Z vreau sa ies din cauza ninjei si a sistemului prost.
12. Detalii PC*. 2 GB RAM CPU: Intel Dual Core E5200 Placa video: Nivida Geforce 7200GS (urmeaza sa imi cumpara una nou) -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita seriozitatii, pentru cresterea caracterului, am si un prieten care este la voi in guilda si imi place cum se desfasoara la voi rideurile.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev cls a 11 a. Hobby.uri: Baschet, WOW, LOL, etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://g.iceimg.com/Aa3FtkoAY5ki/dps-3.jpg (fara mancare flask sau altceva)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spicyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 20:00)
Joined: 11 Dec 2012
Posts: 50, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 82.7
Votes: 5

 
Post Posted: 19-04-2014, 14:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mihsnow wrote:
1. Nume IRL: Mihsnow
2. Varsta: 18
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
5. Clasa: Arms Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Main Arms Off Fury
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mihsnow
8. Screenshot cu Interfata*: http://g.iceimg.com/gik-pn-q1fhV/sinteraface.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place warriorul si in special pt dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat in Lich King ca Fury Warrior dar nu am avut un ilvl asa mare.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Forgetten Heroes erau prea multi membrii si doar 50 de playeri faceau rideuri si in Mystical Z vreau sa ies din cauza ninjei si a sistemului prost.
12. Detalii PC*. 2 GB RAM CPU: Intel Dual Core E5200 Placa video: Nivida Geforce 7200GS (urmeaza sa imi cumpara una nou) -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita seriozitatii, pentru cresterea caracterului, am si un prieten care este la voi in guilda si imi place cum se desfasoara la voi rideurile.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev cls a 11 a. Hobby.uri: Baschet, WOW, LOL, etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://g.iceimg.com/Aa3FtkoAY5ki/dps-3.jpg (fara mancare flask sau altceva)


Respins! Nu ai contul legat, ai low ilvl, low dps si nici macar o profesie la maxim.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihsnow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2019 22:45)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 10.3
Votes: 2

 
Post Posted: 19-04-2014, 15:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca termin meseriile si leg contul? Este vreo sansa sa intru?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 19-04-2014, 19:55:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :5-6 ore
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece imi place foarte mult.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe wotlk am jucat 2 ani pe blizz si inca 3 pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) MystycalZ,
12. Detalii PC*. I5 3.2 ghz,gtx 660 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece consider ca este o guilda capabila de raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Atat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dewar

[Stalker of ENS]



Status: Offline
(since 17-05-2022 00:38)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 203, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 357.6
Votes: 22

 
Post Posted: 19-04-2014, 20:32:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iuli1998 wrote:
1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :5-6 ore
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece imi place foarte mult.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe wotlk am jucat 2 ani pe blizz si inca 3 pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) MystycalZ,
12. Detalii PC*. I5 3.2 ghz,gtx 660 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece consider ca este o guilda capabila de raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Atat


/w Improcya ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balmboa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 16:57)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -7.9
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2014, 20:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.

 
Staff message (Pato):
 
+1 warn.
Citeste regulamentul forumului.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balmboa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 16:57)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -7.9
Votes: 3

Post Posted: 20-04-2014, 20:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cereala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 19:36)
Joined: 28 May 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Turnu Severin

Reputation: 34.7
Votes: 3

 
Post Posted: 20-04-2014, 22:11:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andi
2. Varsta: 16 ani
3. Localitate: Drobeta Turnu Severin
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie pentru a-mi satisface nevoiel sau a satisface nevoile guildei.
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tienshinhan
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/UwuWd1a
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales clasa aceasta pentru ca ma descurc cel mai bine ca healer.Pe 3.3.5 am jucat ca healer,pe 4.0.6 la fel.Imi place shamanul deoarece este foarte usor sa faci combinatie intre healul AOE si healul single target;Astfel reusesti sa acoperi cu heal mai multi jucatori,chiar daca sunt in locatii diferite ale unei camere(exemplu).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). -e 3.3.5 am jucat prima data ca druide healer,reusind sa fac full progres.Apoi mi-am facut acest shaman cu care am jucat pana la finalul patchului.Pe 4.0.6 am continuat cu shamanul si am avut full progres inafara de Council pe hc,iar pe 4.3.4 am jucat tot cu shamanul un timp,mai exact pana ce au bagat zon'ozz-ul,moment in care am luat o pauza de la joc.Acum am revenit.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Specii->Guilda s-a spart.Nu am avut cu cine continua.
Heaven->M-am lasat si nu am vrut sa ocup locul degeaba.
12. Detalii PC*. 1 GB Placa video,2 GB Ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Doresc sa ma alatur guildei deoarece vreau sa fac progres,sa primesc sfaturi de la jucatori buni si de ce nu,sa-mi fac si prieteni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev in clasa a 10-a.In timpul liber prefer sa citesc o carte,sa vad un serial sau sa ies la o cafea.Sunt o persoane sociabila,imi place sa ajut insa sunt putin coleric. -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :Ultimii doi bossi din DS imi creaza probleme...in special Ultraxionul la care nu am fost niciodata(la zonoz stiu scriptul in proportie de 80%,insa imi lipseste practica).Cu cateva explicatii o sa ma descurc!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.->Sunt healer.


Exytop-Tienshinhan
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bararu

[Nelson Mondialu!]



Status: Offline
(since 18-05-2015 11:20)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 39.3
Votes: 3

 
Post Posted: 20-04-2014, 22:45:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cereala wrote:
1. Nume IRL: Andi
2. Varsta: 16 ani
3. Localitate: Drobeta Turnu Severin
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie pentru a-mi satisface nevoiel sau a satisface nevoile guildei.
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tienshinhan
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/UwuWd1a
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales clasa aceasta pentru ca ma descurc cel mai bine ca healer.Pe 3.3.5 am jucat ca healer,pe 4.0.6 la fel.Imi place shamanul deoarece este foarte usor sa faci combinatie intre healul AOE si healul single target;Astfel reusesti sa acoperi cu heal mai multi jucatori,chiar daca sunt in locatii diferite ale unei camere(exemplu).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). -e 3.3.5 am jucat prima data ca druide healer,reusind sa fac full progres.Apoi mi-am facut acest shaman cu care am jucat pana la finalul patchului.Pe 4.0.6 am continuat cu shamanul si am avut full progres inafara de Council pe hc,iar pe 4.3.4 am jucat tot cu shamanul un timp,mai exact pana ce au bagat zon'ozz-ul,moment in care am luat o pauza de la joc.Acum am revenit.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Specii->Guilda s-a spart.Nu am avut cu cine continua.
Heaven->M-am lasat si nu am vrut sa ocup locul degeaba.
12. Detalii PC*. 1 GB Placa video,2 GB Ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Doresc sa ma alatur guildei deoarece vreau sa fac progres,sa primesc sfaturi de la jucatori buni si de ce nu,sa-mi fac si prieteni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev in clasa a 10-a.In timpul liber prefer sa citesc o carte,sa vad un serial sau sa ies la o cafea.Sunt o persoane sociabila,imi place sa ajut insa sunt putin coleric. -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :Ultimii doi bossi din DS imi creaza probleme...in special Ultraxionul la care nu am fost niciodata(la zonoz stiu scriptul in proportie de 80%,insa imi lipseste practica).Cu cateva explicatii o sa ma descurc!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.->Sunt healer.


Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 26-04-2014, 15:32:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 18 ani
3. Localitate: Dambovita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat/Subtlety
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightpanther
8. Screenshot cu Interfata*:--- nu ma descurc la uploadat imagini .. joc cu interfata normala a jocului.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales sa joc acest spec deoarece este specul care la ora actuala este cel mai bun pentru rogue si pentru ca acest spec imi place cel mai mult la clasa pe care o joc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Aici pe server am inceput sa joc de pe 3.3.5 am facut full progres.Cand au bagat cataclysm am avut o pauza de cateva luni timp in care am jucat pe blizz acolo fiind patchu 4.3 pe care noi il jucam acum acolo am facut Dragon soul 8/8 normal mode si 3/8 heroic mode.Pana la urma am decis sa ma intorc pe freakz.Pe freakz pe 4.0.6 am facut full progres si am ramas aici pana la ora actuala.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The council of elders-> nu puteam intra la raiduri si am decis sa o parasesc pentru a cauta o guilda care programul raidului sa ma avantajeze.Symphony of destruction-> sa cam spart si ultima INL-> am primit kick pentru ca am gresit la raid din neatentie.
12. Detalii PC*: 1 gb placa video, 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Doresc sa ma alaturi acestei guilde pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev in clasa a12a.Hobby: Fotbalul si tenisul de masa(la acesta nu prea ma descurc)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: Cum a spus si la screenshot cu interfata nu ma descurc sa uploadez imagini.O sa dau un dmg test in game.

Multumesc pentru timpul acordat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 04-05-2014, 21:54:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : dupa ora 18 pana cand e nevoie.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Main Resto offspec feral dps eventual si tank si lucrez la gear de balance
7. Link Armory*: link
8. Screenshot cu Interfata*: SS
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc de foarte mult timp restoration. Chiar de pe Wotlk cand era pe freakz, am si achiev la lk. In principiu imi place ideea de heal.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk LK25n,Cataclysm 406 full pe un alt, pe vremea aia jucam la ally. 4.3.4 4/6 pe hc. pe normal full
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ASR,Evo,SOD,BW
12. Detalii PC*.
CPU: amd fx-6300
GPU:Sapphire radeon r9 270x 2gb 256bit OC
Memorii:Kingston 8gb 1600mhz cl9 dual-channel
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Progres pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev, ma ocup de medieval stuff etc si gaming.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa lucram impreuna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Melfy

[Creep]



Status: Offline
(since 10-10-2022 15:46)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 703, Topics: 124
Location: Romania

Reputation: 1283.1
Votes: 58

Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-05-2014, 22:06:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fixation33 wrote:
1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : dupa ora 18 pana cand e nevoie.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Main Resto offspec feral dps eventual si tank si lucrez la gear de balance
7. Link Armory*: link
8. Screenshot cu Interfata*: SS
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc de foarte mult timp restoration. Chiar de pe Wotlk cand era pe freakz, am si achiev la lk. In principiu imi place ideea de heal.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk LK25n,Cataclysm 406 full pe un alt, pe vremea aia jucam la ally. 4.3.4 4/6 pe hc. pe normal full
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ASR,Evo,SOD,BW
12. Detalii PC*.
CPU: amd fx-6300
GPU:Sapphire radeon r9 270x 2gb 256bit OC
Memorii:Kingston 8gb 1600mhz cl9 dual-channel
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Progres pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev, ma ocup de medieval stuff etc si gaming.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa lucram impreuna.


Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida133

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2019 18:23)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 40, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

 
Post Posted: 08-05-2014, 13:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tg.Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 7-8 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Holy/protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knavia
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/16h3dpk/8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales specul de holy deoarece este un spec
de heal si are multe abilitati folositoare raidului. si offspecul de protection deoarece este folositor raidului
ca off-tank... este mai viabil ca un healer sa treaca off-tank decat un top dps.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc din 4.0.6, pe vremea aia aveam un alt cont care din propria prostie a fost furat. atunci am avut progress mediu (fara
Valiona si AC hc )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride - activitate scazuta
12. Detalii PC*. e destul de okay, ma duce la orice. doar la 25h am mici probleme cu lagul care nu ma impiedica din a da
heal fara failuri de buton sau de a tanka fara failuri cu debufful.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece sunt in cautarea unei guilde cu activitate cat mai mare si o guilda
in care sa-mi fac prieteni, nu doar colegi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
imi petrec timpul liber vizionand seriale, filme sau citind. Nu lucrez, sunt inca in liceu. sunt o persoana sociabila si-mi face
placere lucrul in echipa.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 08-05-2014, 20:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari la priest inchise!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghingu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2017 16:09)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 7.8
Votes: 6

 
Post Posted: 08-05-2014, 20:54:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida133 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tg.Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 7-8 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Holy/protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knavia
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/16h3dpk/8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales specul de holy deoarece este un spec
de heal si are multe abilitati folositoare raidului. si offspecul de protection deoarece este folositor raidului
ca off-tank... este mai viabil ca un healer sa treaca off-tank decat un top dps.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc din 4.0.6, pe vremea aia aveam un alt cont care din propria prostie a fost furat. atunci am avut progress mediu (fara
Valiona si AC hc )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride - activitate scazuta
12. Detalii PC*. e destul de okay, ma duce la orice. doar la 25h am mici probleme cu lagul care nu ma impiedica din a da
heal fara failuri de buton sau de a tanka fara failuri cu debufful.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece sunt in cautarea unei guilde cu activitate cat mai mare si o guilda
in care sa-mi fac prieteni, nu doar colegi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
imi petrec timpul liber vizionand seriale, filme sau citind. Nu lucrez, sunt inca in liceu. sunt o persoana sociabila si-mi face
placere lucrul in echipa.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).







/w twiixx in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 29-04-2024, 11:24:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x