User
Pass
2FA
 
 

Mute

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1640
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 22-04-2014, 21:45:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Munayki
Data/ora: 22.04.14 - 22:40
Detalii: Se distreaza.
Screenshot: http://i.imgur.com/3aGJdZi.jpg , http://i.imgur.com/tVGkqs6.jpg , http://i.imgur.com/46CbDIl.jpg , http://i.imgur.com/zyaStCT.jpg
Realm: Genesis desigur.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pompilica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2016 15:59)
Joined: 19 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 5

 
Post Posted: 22-04-2014, 22:58:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru ce mute roscovane? ca i-am zis aluia "te doare p*", stii macar ce reprezinta o afirmatie de genul acesta? zici tu ca ma distram? din contra, tu ai vazut macar ce facea ala in bg? te-a deranjat asa tare ca i-am zis "mars afara si lasa loc la altul care are chef", eu zic ca e normal, doar ma joc pe nervii mei, e iubita ta? unde sunt jignirile alea patrunzatoare, injuriile aduse tie, lui, parintilor vostri? pentru ce mute? pentru faptul ca sunt satul de toti inaptii care intra in BG fara gear, fara skill si cel mai important fara un minim de cunostinte ce si cum e de facut, va e drag sa fiti carati? crezi ca mi-e mai draga cearta? tu esti magul Typeoalla, unde apare ca ti-am zis tie ceva? pune printul te rog, eu am avut treaba cu shamanul ala si nici macar, sa imi dai w in game sa iti vb despre Domnul nostru Iisus Hristos
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Strutulx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2014 08:24)
Joined: 14 Dec 2013
Posts: 16, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 75.5
Votes: 2

 
Post Posted: 22-04-2014, 23:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun sa nu primeasca mute , asa se intampla tot timpul in bg , iar acel limbaj nu este exagerat de vulgar ! Sper ca acest comentariu va fi luat in considerare .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 22-04-2014, 23:27:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dat din degete pe chat tot bg-ul. Cat despre tipul ala, i-ai zis ce i-ai zis degeaba. Pentru ca nu a stat, a jucat. Ai zis o data ca doare pe cineva la ... ok, suficient. S-a inteles. Nu era nevoie sa te repeti de n ori. De ce am zis ca te distrezi? Nu tu ai zis ca e fun? Zic si eu... Si printuri, sorry, dar nu stau sa fac 478237642 de printuri la tot chatul din bg.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pompilica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2016 15:59)
Joined: 19 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 5

 
Post Posted: 23-04-2014, 00:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

normal ca am scris, doar e chat, si am zis ca e fun, asa ar trebui sa fie un bg, FUN, acu pe tine cine te-a suparat? am scris ceva la adresa ta? sau te-ai simtit tu aiurea? in plus? cum de ceilalti nu s-au simtit ofensati? bine in afara de shaman si rogue ala dar el era suparat pentru ca nu stia pe care pet sa dea, ori al hunterului ori al megeului, nu poti sa vii cu printurile alea jalnice si sa ceri mute, vino cu ceva mai serios dar data viitoare pentru ca acuma amandoi stim ca nu exista
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceplm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2014 00:14)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 64, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 4

 
Post Posted: 23-04-2014, 01:35:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu faza d astea de troll ratat sa mergi in alta parte amice - ..tot bg-ul ala nu ai facut decat sa stai in cimintir si sa injuri si sa comentezi aiurea la adresa altora...eu ti-as face post si pt afk in bg ..asa ca lasa ciocu mic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 23-04-2014, 01:43:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din moment ce am facut postul asta inseamna ca m-am simtit ofensata. E fun sa vorbesti numa cu p**a? Inseamna ca altceva nu mai stii si te rezumi la atat. Trist. Stii...voi astia tari in tastatura, nu va ganditi ca poate sunt si fete in jocul asta sau copii sau oameni in toata firea. Lipsa de bun simt! In fine... Rog un gm sa inchida topicul ca deja devine absurd.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pompilica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2016 15:59)
Joined: 19 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 5

 
Post Posted: 23-04-2014, 07:48:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceplm wrote:
cu faza d astea de troll ratat sa mergi in alta parte amice - ..tot bg-ul ala nu ai facut decat sa stai in cimintir si sa injuri si sa comentezi aiurea la adresa altora...eu ti-as face post si pt afk in bg ..asa ca lasa ciocu mic.

troll? dwarf bre, dwarf sau nu stii clasele, nu te mai intreb ce inseamna troll defapt, amice? daca vrei poti sa fii femeia mea, mai mult de atat nu se poate, eu am stat afk? am injurat? tu cine esti defapt?
absurd este ceea ce ai incercat tu sa faci, zici ca e trist ca am specificat organul de cateva ori "p*", eu stiu ca fetele rad la vazul "p*" sau tu esti mai sperioasa? ce e drept am fost foarte trist in acel bg, imi zici mie de fete si copiii? sunt un misogin si un salbatic si acolo chiar nu s-a zis nimic care poate influenta buna crestere a unui copil, o iesi vreunu dezaxat ca am zis eu "p*" de cateva ori, my bad, acu te mai intreb inca o data: CE AM FACUT? PENTRU CE DORESTI SA PRIMESC MUTE?

PS: Application of the term troll is subjective. Some readers may characterize a post as trolling, while others may regard the same post as a legitimate contribution to the discussion, even if controversial. Like any pejorative term, it can be used as an ad hominem attack, suggesting a negative motivation.
daca vrei iti dau si link la un dictionar sa iti traduci, poate poate intelegi si tu ceva



Last edited by pompilica on 23-04-2014, 10:48:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 23-04-2014, 09:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Trist. Stii...voi astia tari in tastatura, nu va ganditi ca poate sunt si fete in jocul asta. Lipsa de bun simt! In fine... .

Nu mai exista in ziua de azi fetele cuminti de acum cativa ani in fata carora te abtineai cat mai mult posibil sa nu injuri.
Degeaba zici de fete pentru ca si voi (poate nu tu) sunteti cam la fel cand va apuca nervii.
On: El a facut doar flame si apoi tot bg`ul a luat foc... dupa parerea mea acelea nu sunt injurii "te doare ** ", chiar vreau sa vad ce decizie ia acel gm ce va citi topicul -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 23-04-2014, 20:36:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No mute
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 23 April 2014 18:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 23:20:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x