User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message184838
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 02-07-2014, 11:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UlquiorraSchiffer wrote:
tompiing wrote:
1. Nume IRL: Alic
2. Varsta: 22
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : intru zilnic, mai mult timp am seara de la 8
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy / Shadow
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wipest
8. Screenshot cu Interfata*: Interfata normala.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place sa joc healer si priest-ul ma reprezinta.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe wotlk, am avut anumite probleme cu 2 conturi si am reinceput unul nou, deci nu am prea mult played.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Allstar Randoms - am luat kick
12. Detalii PC*. In general joc de la sala de net pentru ca am un pc puscat acasa...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cred ca as putea fi util guild-ului.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

/w arysyl in game


mai nou /w Elihahh in game




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krennu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2017 18:35)
Joined: 28 Jun 2014
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 9

 
Post Posted: 02-07-2014, 16:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Emil
2. Varsta:16 ani
3. Localitate:Slobozia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-5 ore
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Retribution/Protection
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krennu
8. Screenshot cu Interfata :http://postimg.org/image/n5x0gr5w5/babc3aed/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca unele imi place sa joc paladin
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Am jjucat tbc si nu mia placut in plus avea si niste buguri pe la bosi
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.).:The revengers-am luat kick
12. Detalii PC*.:rocesor
Tip procesor Intel core i3
Model procesor i3-350M
Frecventa procesor 2,26 Ghz , cache 3mb
Display
Diagonala 15,6 inci
Tehnologii LED
Rezolutie 1366 x 768
Memorie
Capacitate 4096 mb
Tip memorie DDR3
Frecventa 1333 Mhz
HardDisk
Capacitate 500 Gb
Interfata SATA
Viteza de rotatie 5400 rpm
Video
Tip memorie Integrata
Capacitate peste 1024 shared
Model Intel HD Graphics
Multimedia
Unitate optica DVD±RW SuperMulti Dual Layer
Card reader Da
Tehnologii audio High Definition Audio
Camera Web Integrata , 1,3 megapixeli
Comunicatii
Retea Da , 10/100 Mbps
Wireless Da , 802.11 b/g/n
Porturi
3 x USB

1 x RJ-45 (LAN Ethernet)

1 x Casti/Boxe

1 x (Microfon)

1 x Conector VGA Monitor Extern

1 x High-Definition Multimedia Interface

Alimentare
Baterie Li-ion 6 celule
Autonomie pana la 3,5 ore
Altele
Sistem de operare Windows 7 Home Premium
Greutate 2,5 kg
Dimensiune(W x D x H) 246 x 374 x 31.8 mm
Tastatura Tastatura Italiana


Laptop-ul Hp G62 450sl face partea din seria G-uri al celor de la Hp.Modelul are in dotare un ecran de 15,6 inchi , un ecran LED , si un desing simplist ducand acest model catre gama business , carcsa fiind de culoare neagra cu gravatii .

Notebook-ul Hp G62-450sl se mai face remarcat prin procesorul din seria noua de i3 de frecventa 2,26 Ghz , cu 4Gb ram de frecventa 1333Mhz .

Capacitatea hard disk-ului pentru laptop-ul Hp G62 450 sl este de 500 Gb la o viteza de rotatie de 5400 , avand de asemeni si o unitate optica DVD RW , dar si alte elemente precum wireless , porturi usb , cat si iesire hmdi toate acestea facandul un model foarte complex.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru a fi util altora si cu care sa ne intelegem unii cu altii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Licean
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 02-07-2014, 17:05:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krennu wrote:
1. Nume IRL:Emil
2. Varsta:16 ani
3. Localitate:Slobozia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-5 ore
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Retribution/Protection
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krennu
8. Screenshot cu Interfata :http://postimg.org/image/n5x0gr5w5/babc3aed/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca unele imi place sa joc paladin
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Am jjucat tbc si nu mia placut in plus avea si niste buguri pe la bosi
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.).:The revengers-am luat kick
12. Detalii PC*.:rocesor
Tip procesor Intel core i3
Model procesor i3-350M
Frecventa procesor 2,26 Ghz , cache 3mb
Display
Diagonala 15,6 inci
Tehnologii LED
Rezolutie 1366 x 768
Memorie
Capacitate 4096 mb
Tip memorie DDR3
Frecventa 1333 Mhz
HardDisk
Capacitate 500 Gb
Interfata SATA
Viteza de rotatie 5400 rpm
Video
Tip memorie Integrata
Capacitate peste 1024 shared
Model Intel HD Graphics
Multimedia
Unitate optica DVD±RW SuperMulti Dual Layer
Card reader Da
Tehnologii audio High Definition Audio
Camera Web Integrata , 1,3 megapixeli
Comunicatii
Retea Da , 10/100 Mbps
Wireless Da , 802.11 b/g/n
Porturi
3 x USB

1 x RJ-45 (LAN Ethernet)

1 x Casti/Boxe

1 x (Microfon)

1 x Conector VGA Monitor Extern

1 x High-Definition Multimedia Interface

Alimentare
Baterie Li-ion 6 celule
Autonomie pana la 3,5 ore
Altele
Sistem de operare Windows 7 Home Premium
Greutate 2,5 kg
Dimensiune(W x D x H) 246 x 374 x 31.8 mm
Tastatura Tastatura Italiana


Laptop-ul Hp G62 450sl face partea din seria G-uri al celor de la Hp.Modelul are in dotare un ecran de 15,6 inchi , un ecran LED , si un desing simplist ducand acest model catre gama business , carcsa fiind de culoare neagra cu gravatii .

Notebook-ul Hp G62-450sl se mai face remarcat prin procesorul din seria noua de i3 de frecventa 2,26 Ghz , cu 4Gb ram de frecventa 1333Mhz .

Capacitatea hard disk-ului pentru laptop-ul Hp G62 450 sl este de 500 Gb la o viteza de rotatie de 5400 , avand de asemeni si o unitate optica DVD RW , dar si alte elemente precum wireless , porturi usb , cat si iesire hmdi toate acestea facandul un model foarte complex.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru a fi util altora si cu care sa ne intelegem unii cu altii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Licean
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Pune si tu niste screenshoturi cu dpsul daca tot esti retri.
Tu daca ai fi ofiter intr-o guilda ai baga in seama o astfel de aplicatie?




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krennu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2017 18:35)
Joined: 28 Jun 2014
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 9

 
Post Posted: 02-07-2014, 17:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La 3 mil?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lavaloare
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-05-2016 15:38)
Joined: 15 Jan 2014
Posts: 271, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 18
Votes: 36

 
Post Posted: 02-07-2014, 17:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krennu wrote:
1. Nume IRL:Emil
2. Varsta:16 ani
3. Localitate:Slobozia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-5 ore
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Retribution/Protection
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krennu
8. Screenshot cu Interfata :http://postimg.org/image/n5x0gr5w5/babc3aed/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca unele imi place sa joc paladin
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Am jjucat tbc si nu mia placut in plus avea si niste buguri pe la bosi
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.).:The revengers-am luat kick
12. Detalii PC*.:rocesor
Tip procesor Intel core i3
Model procesor i3-350M
Frecventa procesor 2,26 Ghz , cache 3mb
Display
Diagonala 15,6 inci
Tehnologii LED
Rezolutie 1366 x 768
Memorie
Capacitate 4096 mb
Tip memorie DDR3
Frecventa 1333 Mhz
HardDisk
Capacitate 500 Gb
Interfata SATA
Viteza de rotatie 5400 rpm
Video
Tip memorie Integrata
Capacitate peste 1024 shared
Model Intel HD Graphics
Multimedia
Unitate optica DVD±RW SuperMulti Dual Layer
Card reader Da
Tehnologii audio High Definition Audio
Camera Web Integrata , 1,3 megapixeli
Comunicatii
Retea Da , 10/100 Mbps
Wireless Da , 802.11 b/g/n
Porturi
3 x USB

1 x RJ-45 (LAN Ethernet)

1 x Casti/Boxe

1 x (Microfon)

1 x Conector VGA Monitor Extern

1 x High-Definition Multimedia Interface

Alimentare
Baterie Li-ion 6 celule
Autonomie pana la 3,5 ore
Altele
Sistem de operare Windows 7 Home Premium
Greutate 2,5 kg
Dimensiune(W x D x H) 246 x 374 x 31.8 mm
Tastatura Tastatura Italiana


Laptop-ul Hp G62 450sl face partea din seria G-uri al celor de la Hp.Modelul are in dotare un ecran de 15,6 inchi , un ecran LED , si un desing simplist ducand acest model catre gama business , carcsa fiind de culoare neagra cu gravatii .

Notebook-ul Hp G62-450sl se mai face remarcat prin procesorul din seria noua de i3 de frecventa 2,26 Ghz , cu 4Gb ram de frecventa 1333Mhz .

Capacitatea hard disk-ului pentru laptop-ul Hp G62 450 sl este de 500 Gb la o viteza de rotatie de 5400 , avand de asemeni si o unitate optica DVD RW , dar si alte elemente precum wireless , porturi usb , cat si iesire hmdi toate acestea facandul un model foarte complex.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru a fi util altora si cu care sa ne intelegem unii cu altii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Licean
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Cum ti-am zis si ingame nu recrutam melee
Ai pus o mie de detalii despre pc , dar nu te-ai chinuit sa pui un recount



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krennu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2017 18:35)
Joined: 28 Jun 2014
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 9

 
Post Posted: 02-07-2014, 18:15:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

madau dc nu aratat recount?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 02-07-2014, 19:09:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit respins, nu mai posta te rog.


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kav-omg28

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2014 06:46)
Joined: 01 Jul 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 66.1
Votes: 2

 
Post Posted: 02-07-2014, 20:36:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Marian
2.Varsta: 22
3.Localitate: Iasi
4.Cat timp ai la dispozitie pe WOW: Aproximativ 6-7 ore pe zi.
5.Clasa: Priest
6.Main Spec/off spec: Shadow 397/Pvp spec
7.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Anoost
8.Screenshot cu Interfata: IMG: http://s28.postimg.org/omuhtg0m1/Wo_WScrn_Shot_070214_211150.jpg
9.De ce ai ales specul pe care joci acum : In mare parte pentru ca joc Shadow de pe TBC si de fiecare data nu m-a lasat la greu
10.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum (Vanilla,TBC,WOTLK,Cataclysm): Joc de pe Vanilla...bine am inceput pe un fun server cateva luni pana s-a implementat TBC.Dupa ma trecut pe czone(dekadence),apoi pe Wrath xwow si molten , culminand in final cu Freakz ( ma mutam de pe un server pe altul impreuna cu toata guilda).La raiduri sunt foarte calm de obicei,ca doar e singurul motiv pentru care le fac sa ma relaxez,nu sa imi consum nervii din viata reala pe un joc.
11.Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost , cum a fost in ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Ultima Guilda din care am facut parte a fost MysticalZ si am iesit deoarece guilda s-a spart din pricina "oamenilor neseriosi care nu veneau la 10hc si faceau cu globalul"-citat din gm
12.Detalii PC*: laptop asus x550LB i7,16gb ram,placa video integrata 1024 si placa video dedicata 2048 ,net stabil
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Vreau sa ma alatur guildei ca impreuna cu voi sa reusesc sa am progres si totodata sa o ajut sa obtina progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Student la medicina - cand nu sunt cu fata in carti fac doar 3 lucruri:fete,baschet si pc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Pe dummy dau destul de aiurea,insa la raid ma descurt mult mai bine
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only):este aceeasi imagine ca si la interfata
http://postimg.org/image/omuhtg0m1/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 02-07-2014, 20:44:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kav-omg28 wrote:
1.Nume IRL: Marian
2.Varsta: 22
3.Localitate: Iasi
4.Cat timp ai la dispozitie pe WOW: Aproximativ 6-7 ore pe zi.
5.Clasa: Priest
6.Main Spec/off spec: Shadow 397/Pvp spec
7.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Anoost
8.Screenshot cu Interfata:
9.De ce ai ales specul pe care joci acum : In mare parte pentru ca joc Shadow de pe TBC si de fiecare data nu m-a lasat la greu
10.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum (Vanilla,TBC,WOTLK,Cataclysm): Joc de pe Vanilla...bine am inceput pe un fun server cateva luni pana s-a implementat TBC.Dupa ma trecut pe czone(dekadence),apoi pe Wrath *** si molten , culminand in final cu Freakz ( ma mutam de pe un server pe altul impreuna cu toata guilda).La raiduri sunt foarte calm de obicei,ca doar e singurul motiv pentru care le fac sa ma relaxez,nu sa imi consum nervii din viata reala pe un joc.
11.Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost , cum a fost in ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Ultima Guilda din care am facut parte a fost MysticalZ si am iesit deoarece guilda s-a spart din pricina "oamenilor neseriosi care nu veneau la 10hc si faceau cu globalul"-citat din gm
12.Detalii PC*: laptop asus x550LB i7,16gb ram,placa video integrata 1024 si placa video dedicata 2048 ,net stabil
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Vreau sa ma alatur guildei ca impreuna cu voi sa reusesc sa am progres si totodata sa o ajut sa obtina progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Student la medicina - cand nu sunt cu fata in carti fac doar 3 lucruri:fete,baschet si pc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Pe dummy dau destul de aiurea,insa la raid ma descurt mult mai bine
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only):este aceeasi imagine ca si la interfata
http://postimg.org/image/omuhtg0m1/
Leagati contul te rog pe forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kav-omg28

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2014 06:46)
Joined: 01 Jul 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 66.1
Votes: 2

 
Post Posted: 02-07-2014, 20:52:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cont legat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 02-07-2014, 21:30:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kav-omg28 wrote:
cont legat
W un ofiter din guilda ,twiixx. elihahh,armosia



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kattl

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2014 16:47)
Joined: 15 May 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.2
Votes: 3

 
Post Posted: 03-07-2014, 11:45:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ioan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este necesar
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Disci/Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Katl
8. Screenshot cu Interfata*: http://s13.postimg.org/w4lt082w6/Wo_WScrn_Shot_070314_121539.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca bule si pentru ca heal aoe
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): 6 Ani
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc: The Betrayers: Inactivitate
12. Detalii PC*: 8 GB ram, I7 , GF GT 740M
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: E singur motiv pentru care ma apuc iara de WoW
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Wasting time
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Sunt Retardat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 03-07-2014, 13:17:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kattl wrote:
1. Nume IRL: Ioan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este necesar
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Disci/Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Katl
8. Screenshot cu Interfata*: http://s13.postimg.org/w4lt082w6/Wo_WScrn_Shot_070314_121539.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca bule si pentru ca heal aoe
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): 6 Ani
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc: The Betrayers: Inactivitate
12. Detalii PC*: 8 GB ram, I7 , GF GT 740M
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: E singur motiv pentru care ma apuc iara de WoW
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Wasting time
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Sunt Retardat -


Punnisher: SA INTRE !

deci... Te asteptam -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghostyc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2019 21:57)
Joined: 30 May 2010
Posts: 6, Topics: None
Location: Timisoara

Reputation: 149
Votes: 6

 
Post Posted: 03-07-2014, 20:56:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 21
3. Localitate: Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : mai multe ore / zi
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec: Destro / Affli
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ghostyk
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=wh06rn&s=8#.U7WmoJSSwWI
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece e cel mai viabil spec pe Freakz momentan
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wo serior pe WOTLK, pe un server 1x.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) inactivitate
12. Detalii PC*. 4GB RAM I3 GeForce M3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece e o guilda de progres, de care am incredere ca sunt capabil
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 03-07-2014, 21:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ghostyc wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 21
3. Localitate: Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : mai multe ore / zi
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec: Destro / Affli
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ghostyk
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=wh06rn&&s=8#.U7WmoJSSwWI
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece e cel mai viabil spec pe Freakz momentan
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wo serior pe WOTLK, pe un server 1x.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) inactivitate
12. Detalii PC*. 4GB RAM I3 GeForce M3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece e o guilda de progres, de care am incredere ca sunt capabil
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Acceptat, /w Lockkart in game!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 02-05-2024, 22:44:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x