User
Pass
2FA
 
 

RECRUTARI PVE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1430
Dereck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2015 01:24)
Joined: 07 Dec 2013
Posts: 93, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 121.7
Votes: 5

 
Post Posted: 26-05-2014, 13:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)


RECRUTAM:

- TANK -

*** Nu mai recrutam tanci ***

- HEAL -

Druid Resto
Shaman Resto
Priest Holy
Paladin Holy

- DPS -

Toate clasele.


ILVL MINIM: 385


Inainte de a aplica ar trebui sa sti cateva lucruri esentiale despre noi:

1. Citeste REGULAMENTUL, pentru a fi constient de ceea ce patesti cand gresesti.
2. Guilda dispunde de SISTEM DKP, vezi daca iti place.
3. Nu ne intereseaza daca esti multimilionar sau daca ieri ti-ai luat doctoratul in fizica nucleara, asa ca nu ne povesti.
4. Vrem doar sa ne formam un colectiv prietenos si unit, nu avem nevoie de "hateri".
5. Daca ai experienta in joc si vrei sa ne arati asta, o faci la raid nu prin comentari inutile. Vrem fapte nu cuvinte.
6. Cu toti vrem progres, dar o vom facem intr-un ritm normal, asa ca nu te agita foarte tare.

Daca un singur lucru nu iti este pe plac, nu mai face cerere. Evita sa iti pierzi timpul cu noi si noi cu tine.

Aplicatia:
Code:
1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


*Pe armory sa se vada gearul PVE, altfel aplicatia va fi respinsa.
**De preferat interfata de party/raid.
***Asta inseamna Componente, Conexiune Internet.


#Fara raspunsuri scurte si la "misto".
#Detaliati cat de mult posibil la fiecare parte.
#Cererile facute in bataie de joc, vor fi respinse.

PERSOANLE AVIZATE SA RASPUNDA CERERILOR: Dereck ; Aylor ; Wrras







Last edited by Dereck on 03-07-2014, 21:25:09; edited 7 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-06-2014, 13:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Liav
2. Varsta: 21
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :3-4 ore ,weekend mai mult
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy /retri
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Liav
7. Screenshot cu Interfata**: Cand ajung acasa diseara
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Am vrut sa incerc paladin holy de ceva timp si vreau sa vad ce poate face
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Beacon il tin in functie de situatie...daca tank e bun ,nu tin pe el,tin pe alta persoana cheie care nu trebuie sa moara in raid
Rotatia..in functie de situatie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe wotlk pe freakz,am revenit de curand pe cataclysm ,pe wotlk am avut tot inafara de lk ,pe cata momentan am ds10n full si cunostinte script hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :--
12. Detalii PC***. :Dual-Core 2.93 ghz,4gb,Placa video 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Vad o potentiala crestere a guildei pe viitor si doresc sa fiu acolo
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Lucrez pentru International Business Machines ,ma ocup cu updatarea,verificarea bazei lor de date de pe Middle East Africa
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :Acest caracter nu este primul creat de mine ,mai am un rogue de 398 pve(progress hc 2bosi doar ),daca va fi nevoie pe viitor voi veni si cu el
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uzzydk

[Lost in the Offline]



Status: Offline
(since 10-11-2016 13:14)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 34.1
Votes: 24

           
Post Posted: 11-06-2014, 17:37:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
1. Nume IRL: Liav
2. Varsta: 21
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :3-4 ore ,weekend mai mult
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy /retri
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Liav
7. Screenshot cu Interfata**: Cand ajung acasa diseara
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Am vrut sa incerc paladin holy de ceva timp si vreau sa vad ce poate face
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Beacon il tin in functie de situatie...daca tank e bun ,nu tin pe el,tin pe alta persoana cheie care nu trebuie sa moara in raid
Rotatia..in functie de situatie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe wotlk pe freakz,am revenit de curand pe cataclysm ,pe wotlk am avut tot inafara de lk ,pe cata momentan am ds10n full si cunostinte script hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :--
12. Detalii PC***. :Dual-Core 2.93 ghz,4gb,Placa video 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Vad o potentiala crestere a guildei pe viitor si doresc sa fiu acolo
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Lucrez pentru International Business Machines ,ma ocup cu updatarea,verificarea bazei lor de date de pe Middle East Africa
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :Acest caracter nu este primul creat de mine ,mai am un rogue de 398 pve(progress hc 2bosi doar ),daca va fi nevoie pe viitor voi veni si cu el
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Acceptat,iti va da Dereck invite in guild cand va intra,eu sunt la servici si nu pot momentan.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
michaelFCK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2019 16:57)
Joined: 04 Nov 2011
Posts: 20, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 1.7
Votes: 3

 
Post Posted: 08-07-2014, 19:43:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Tavi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Depinde de vreme, 2-3 ore sa zicem.
4. Clasa: NE Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance \ Resto
6. Link Armory*: ilvl 380 http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cheatcodes
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Prefer caster over agility
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru aoe bagam 3 etnobotanice (mushrooms) de inceput, castam doturile pe mobi, apoi aruncam cu stelute in mobul din target[starfire, starsurge] , mai dam niste stelute [starfall]. Acum ar trebui sa fim deja in eclipsa cu ochelari 3D si bubuim etnobotanicele[Mushrooms] apoi incepem sa i incarcam cu Wrath, starsurge...pentru Lunar Eclipse numai zic ca v-ati prins voi. Cat despre stats, int>spirit...hit>haste>mastery si niste crit acolo.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Vanilla raids , ce vremuri... pe cataclysm nu stiu prea multe raiduri dar invat repede ca nu e fizica cuantica.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Momentan m-au adoptat intr-o guilda PVP Battlemaster si ma gazduiesc pana imi gasesc o guilda PVE (aceasta sper)
12. Detalii PC***.
Cam rajnita, 2.66Dual, 4gbram, 1gbvideo.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca...PVE - si pareti organizati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la electromecanica navala, nu lucrez , timpul liber mi'l petrec pe plaja vara sau in casa 1 saptamana cand ma duc ca prostu pe plaja la ora 2.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Joc wow de placere, pentru relaxare. A...sunt aproape integralist...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Este cel de la interfata!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dereck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2015 01:24)
Joined: 07 Dec 2013
Posts: 93, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 121.7
Votes: 5

 
Post Posted: 12-07-2014, 05:10:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

michaelFCK wrote:
1. Nume IRL: Tavi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Depinde de vreme, 2-3 ore sa zicem.
4. Clasa: NE Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance \ Resto
6. Link Armory*: ilvl 380 http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cheatcodes
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Prefer caster over agility
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru aoe bagam 3 etnobotanice (mushrooms) de inceput, castam doturile pe mobi, apoi aruncam cu stelute in mobul din target[starfire, starsurge] , mai dam niste stelute [starfall]. Acum ar trebui sa fim deja in eclipsa cu ochelari 3D si bubuim etnobotanicele[Mushrooms] apoi incepem sa i incarcam cu Wrath, starsurge...pentru Lunar Eclipse numai zic ca v-ati prins voi. Cat despre stats, int>spirit...hit>haste>mastery si niste crit acolo.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Vanilla raids , ce vremuri... pe cataclysm nu stiu prea multe raiduri dar invat repede ca nu e fizica cuantica.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Momentan m-au adoptat intr-o guilda PVP Battlemaster si ma gazduiesc pana imi gasesc o guilda PVE (aceasta sper)
12. Detalii PC***.
Cam rajnita, 2.66Dual, 4gbram, 1gbvideo.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca...PVE - si pareti organizati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la electromecanica navala, nu lucrez , timpul liber mi'l petrec pe plaja vara sau in casa 1 saptamana cand ma duc ca prostu pe plaja la ora 2.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Joc wow de placere, pentru relaxare. A...sunt aproape integralist...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Este cel de la interfata!


ACCEPTAT.







Last edited by Dereck on 21-07-2014, 04:57:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
p1ck7s

[PalaGod]



Status: Offline
(since 21-01-2017 11:49)
Joined: 09 Aug 2013
Posts: 7, Topics: 3
Location: Bucuresti

Reputation: 42.2
Votes: 4

       
Post Posted: 18-07-2014, 19:46:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Argintel
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : intre 2 si 6 ore , depinde ..
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Shaman Enha/Resto lucrez la el
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Argintel
7. Screenshot cu Interfata**: https://imageshack.com/i/ew500266j
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales specul pe care joc acum , deoarece imi place dps dat si imi place foarte mult ca dispunde de 2x one hand
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc din WOTLK dar nu pe Freakz , m-am apucat de pe 4.3.4 pe Freakz , iar la raiduri stiu scripturile tuturor bossilor pe n .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) .Pe alianta am jucat pvp , deci am fost in guilde pvp , am decis sa le parasesc deoarece vreau sa ma apuc serios de pve unde am jucat doar pe hoarda.
12. Detalii PC***. Procesor Amd 3.40 GHz, 8 GB ram , Placa video Ati Radeon Hd 7750 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoare caut o guilda care se tine serios de treaba si datorita faptului ca vreau sa fac Pve si sa devin unul din cei mai buni Shamani de pe server.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev , clasa a 11a , hobby-uri:Sala, tenisul de picior, iesitul cu prieteni, sa ma joc wow..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.Este aceeasi cu cea de la interfata



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dereck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2015 01:24)
Joined: 07 Dec 2013
Posts: 93, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 121.7
Votes: 5

 
Post Posted: 19-07-2014, 05:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

p1ck7s wrote:
1. Nume IRL: Argintel
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : intre 2 si 6 ore , depinde ..
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Shaman Enha/Resto lucrez la el
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Argintel
7. Screenshot cu Interfata**: https://imageshack.com/i/ew500266j
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales specul pe care joc acum , deoarece imi place dps dat si imi place foarte mult ca dispunde de 2x one hand
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc din WOTLK dar nu pe Freakz , m-am apucat de pe 4.3.4 pe Freakz , iar la raiduri stiu scripturile tuturor bossilor pe n .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) .Pe alianta am jucat pvp , deci am fost in guilde pvp , am decis sa le parasesc deoarece vreau sa ma apuc serios de pve unde am jucat doar pe hoarda.
12. Detalii PC***. Procesor Amd 3.40 GHz, 8 GB ram , Placa video Ati Radeon Hd 7750 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoare caut o guilda care se tine serios de treaba si datorita faptului ca vreau sa fac Pve si sa devin unul din cei mai buni Shamani de pe server.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev , clasa a 11a , hobby-uri:Sala, tenisul de picior, iesitul cu prieteni, sa ma joc wow..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.Este aceeasi cu cea de la interfata


ACCEPTAT !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-09-2024, 11:12:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x