User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message185421
Dewar

[Stalker of ENS]



Status: Offline
(since 17-05-2022 00:38)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 203, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 357.6
Votes: 22

 
Post Posted: 19-07-2014, 13:13:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shuniade wrote:
1. Nume IRL: Sergiu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Hateg, jud HD
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-6 ore/zi 5-7/sapt cand nu sunt plecat in vacanta desigur - si desigur cand sunt raiduri sunt on si stau pana la capat.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkevill
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/KaRKAHy
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place druidul in primul rand si am optat pentru heal deoarece nu gaseam in raiduri etc si am vrut sa fiu eu.. si imi place mult -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am inceput pe rowow sa joc wotlk am avut un hunter a fost super mai ales in ziua cand l-am batut pe lk - apoi pe hc a fost ceva uimitor pentru mine - , dar din pacate serverul sa inchis si am inceput pe cata pe 4.0 aici am facut din raiduri pe un alt cont pe evolutin, dar s-a inchis si nu am transferat contul si acum sunt aici si sper sa fiu alaturi de voi!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am inceput cu un prieten in propria guilda Babester apoi am stat cu globalul am fost in Evolution de curand, dar nu m-am simtit bine acolo asa ca am iesit.. de curand am primit o invitatie globala cred cu /w in guilda actuala DamBineSalut sau ceva de genul, dar nu imi place in ea multi unskilled, low gear si e si lvl 7, progrese 0. :\
12. Detalii PC*. : am avut o rabla care se bloca si in ds nu am prea putut face performanta cu el... ieri am cumparat un pc cu intel i5 de 3,3 Ghz cu boost ajunge la 3,7, placa video zotac geforce GTX 760 de 4GB, 8GB de RAM merge wow la ultra fara pic de lag si sutn foarte multumit -.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa fac performanta alaturi de oameni de treaba si sa ma simt bine -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev pe clasa a 11-a profil Real chimie-biologie, lunea de la 9 sunt la basket la sala in rest ma joc fotbal cu prieteni si alte jocuri pe pc cum ar fi lol,bf4 etc. , dar WoW-ul e baza -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Acum ca am un PC bun vreau sa am si un progres(performanta) mai bun alaturi de altii.


Leaga-ti contul din joc cu cel de pe forum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shuniade

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2015 17:28)
Joined: 17 Sep 2013
Posts: 18, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-07-2014, 17:08:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata.. le-am legat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 19-07-2014, 21:23:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shuniade wrote:
gata.. le-am legat
w un offiter in game sau pe drutau



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drutau

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-08-2017 00:01)
Joined: 01 Jun 2013
Posts: 1488, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 136.2
Votes: 22

 
Post Posted: 19-07-2014, 23:27:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ shuniade / Darkevill - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kalymera

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2016 14:27)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 2

 
Post Posted: 20-07-2014, 00:34:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Tg-Jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Dunno , destul pentru raiduri.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat / Sub
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zedock
8. Screenshot cu Interfata*: https://imageshack.com/i/0jrh4zj
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : DPS ridicat cu rotatie usoara.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). FULL patch bosses - ultimu.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu mai stiu..
12. Detalii PC*. i3 , 8gb ram , 1024 mb placa video.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? OLD HABBITS DIE HARD!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nah.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


http://thetural.com/wow/img/n_G511lnEb.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LethalAst

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2016 18:19)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 79.6
Votes: 2

 
Post Posted: 20-07-2014, 09:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : toata ziua pe timpul verii
5. Clasa: mage
6. Main Spec/OFF spec: fire/frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strydher
8. Screenshot cu Interfata*: il pun mai jos la dmg done
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : eu joc pe casteri/mage cam in toate rpg-urile si cum arcane parea cam dubios am ales fire
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow pe wotlk evonet parca si dupa m-am mutat pe freakz unde am facut icc si rs pana m-am plictisit.Pe cata am jucat la inceput(bot pana la valiona si bwd pana la council sau ods,nu mai stiu exact).Acum m-am reapucat si cam intr-o saptamana am facut tot in afara de ds.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) berserkers,old titans idk
12. Detalii PC*. cpu amd quad core 3 ghz,gpu radeon 6670 gddr5 1gb,ram 4gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda in care raidurile stabilite sa se respecte(nu ca pana acum,unde aveam raiduri programate si niciodata nu se faceau)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Viitor student la poli,gaming 24/7
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://oi57.tinypic.com/6zlu6o.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 20-07-2014, 09:53:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kalymera wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Tg-Jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Dunno , destul pentru raiduri.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat / Sub
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zedock
8. Screenshot cu Interfata*: https://imageshack.com/i/0jrh4zj
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : DPS ridicat cu rotatie usoara.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). FULL patch bosses - ultimu.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu mai stiu..
12. Detalii PC*. i3 , 8gb ram , 1024 mb placa video.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? OLD HABBITS DIE HARD!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nah.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
W un offiter in joc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brigadee

[Click Here!]



Status: Offline
(since 29-01-2021 17:05)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 375, Topics: 111
Location: Romania

Reputation: 187.4
Votes: 70

           
Post Posted: 21-07-2014, 17:59:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Ionut
2. Varsta:15
3. Localitate:Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :4-5 ore
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/Protection 400ilvl/395 iar daca e am si iteme retri 395
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Brigadee
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :poi...l-am ales ca-mi place mult paladinu..am jucat si tank si dps si heal dar sunt pasionat cel mai mult de healer deoarece am jucat si pe alte private si pe oficial si cand era wotlk/4.0.6 si m-am inteles bine cu el
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:am inceput sa joc wow cand era wotlk pe freakz..am fost paladin dar progress nu prea am avut..am jucat pe cataclysm si am facut 3/5 in bot si 4/6 in bwd iar pe 4.3.4 n-am jucat mult deoarece ma apucasem deja sa joc pe oficial..acolo am tot paladin holy cu 570ilvl si 6/14 hc....aici am experienta 5/6 normal si 3/6 hc deoarece cum am spus am jucat oficial dar stiu scripturile pe hc/normal la toti bosii 100%.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):am jucat pe exodus si am fost,sa zic cea mai importanta Riders of the Storm
12. Detalii PC*. procesor Intel Pentrium 4 CPU 3.00 GHz,memorie RAM 2GB si tipul sistemului 64 bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:sunteti o guilda puternica cu jucatori exceptionali iar eu va ofer serviciile mele ca healer/tank(mai putin experimentat) sau chiar dps daca e
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):sunt elev in clasa a 10-a,premiant -,poi cand ii mai pica lui shokeru serveru mai joc un cs mod furien , pe afara un fotbal cu baietii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bogdanknt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2014 20:46)
Joined: 11 Jul 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 22-07-2014, 22:46:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan (Knnt)
2. Varsta: 19 Ani
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : aproximativ 3-4 ore pe zi , iar seara dupa ora 7-8 pana la 2,3,4
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Best Mastery / Survival
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Knnt
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc pe Hunter de ceva timp si imi place rotatie + ca da dmg mare
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am mai jucat pe Vanila si TBC. Am facut toate instantele cu toate scripturile stiute. Pe Cataclysm ma descurc pe hc fara probleme. Stiu ce este de facut.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este o guilda buna cu multi plaiery capabili de instante .
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana Sunt student la Facultatea de Electrotehnica . Timpul liber mi-l petrec in ce-a mai mare parte la PC si afara cu prietenii. Despre Hobby-uri ... imi place sprtul (fotbalul)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drutau

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-08-2017 00:01)
Joined: 01 Jun 2013
Posts: 1488, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 136.2
Votes: 22

 
Post Posted: 23-07-2014, 00:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ LethalAst / Strydher - Respins
@ Brigadee - /w Twiixx in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 23-07-2014, 10:40:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bogdanknt wrote:
1. Nume IRL: Bogdan (Knnt)
2. Varsta: 19 Ani
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : aproximativ 3-4 ore pe zi , iar seara dupa ora 7-8 pana la 2,3,4
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Best Mastery / Survival
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knnt
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc pe Hunter de ceva timp si imi place rotatie + ca da dmg mare
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am mai jucat pe Vanila si TBC. Am facut toate instantele cu toate scripturile stiute. Pe Cataclysm ma descurc pe hc fara probleme. Stiu ce este de facut.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este o guilda buna cu multi plaiery capabili de instante .
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana Sunt student la Facultatea de Electrotehnica . Timpul liber mi-l petrec in ce-a mai mare parte la PC si afara cu prietenii. Despre Hobby-uri ... imi place sprtul (fotbalul)
*
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal


"14* screen shot cu damaged done - am zis ca poate il las ca astias prea orbi sa vada "


Copile ai 19 ani, stii ce inseamna sa completezi fiecare subpunct + contu legat de forum ?

Refa aplicatia + contu legat de forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 23-07-2014, 10:43:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bogdanknt wrote:
1. Nume IRL: Bogdan (Knnt)
2. Varsta: 19 Ani
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : aproximativ 3-4 ore pe zi , iar seara dupa ora 7-8 pana la 2,3,4
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Best Mastery / Survival
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knnt
7. Screenshot cu Interfata*:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc pe Hunter de ceva timp si imi place rotatie + ca da dmg mare
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am mai jucat pe Vanila si TBC. Am facut toate instantele cu toate scripturile stiute. Pe Cataclysm ma descurc pe hc fara probleme. Stiu ce este de facut.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
11. Detalii PC*.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este o guilda buna cu multi plaiery capabili de instante .
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana Sunt student la Facultatea de Electrotehnica . Timpul liber mi-l petrec in ce-a mai mare parte la PC si afara cu prietenii. Despre Hobby-uri ... imi place sprtul (fotbalul)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal



Screen cu interfata? Screen cu DPS? Detalii PC? Crezi ca sunt puncte optionale?
Cand o sa ai 400+, 2 meserii full si o sa faci o aplicatie corecta si o sa iti legi contul de forum te asteptam sa revii cu un post aici. Pana atunci RESPINS




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spawnish123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2014 13:42)
Joined: 04 Apr 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 1

 
Post Posted: 26-07-2014, 19:27:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 15
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pana in 14 ore pe zi
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Enha
7. Link Armory*: Imi arata specu pvp daca puteti sa imi dati inspect
8. Screenshot cu Interfata*: http://i58.tinypic.com/mtrxu0.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mereu am vrun sa am un healer shaman si acum am 3 -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput cu WOTLK PVP server dupa unu pve x 2 unde tot shaman am avut si am jucat cam 3 luni dupa am inceput sa joc freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL pana so distrus dupa Hemorrhage
12. Detalii PC*. 4 RAM 2 Video procesor CELERON 1 tera memroia
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sincer am auzit ca e guilda buna si toate cele ... mai mult pt oamenii glumeti as venii si pt raiduri Hc / N si de toate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student , am terminat cu 9.33 ( A- ) ,ca hobby joc baschet si wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu prea...


15. Nu sunt dps main sunt healer daca vreti imi spuneti sa dau test pe dummy !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cereala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 19:36)
Joined: 28 May 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Turnu Severin

Reputation: 34.7
Votes: 3

 
Post Posted: 26-07-2014, 19:29:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spawnish123 wrote:
1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 15
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pana in 14 ore pe zi
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Enha
7. Link Armory*: Imi arata specu pvp daca puteti sa imi dati inspect
8. Screenshot cu Interfata*: http://i58.tinypic.com/mtrxu0.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mereu am vrun sa am un healer shaman si acum am 3 -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput cu WOTLK PVP server dupa unu pve x 2 unde tot shaman am avut si am jucat cam 3 luni dupa am inceput sa joc freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL pana so distrus dupa Hemorrhage
12. Detalii PC*. 4 RAM 2 Video procesor CELERON 1 tera memroia
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sincer am auzit ca e guilda buna si toate cele ... mai mult pt oamenii glumeti as venii si pt raiduri Hc / N si de toate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student , am terminat cu 9.33 ( A- ) ,ca hobby joc baschet si wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu prea...


15. Nu sunt dps main sunt healer daca vreti imi spuneti sa dau test pe dummy !!



Ti-am zis si in joc.Leaga-ti contul de pe joc cu cel de pe forum.

Edit:Respins.


Exytop-Tienshinhan
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andre01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2015 11:11)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 29, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 4

Post Posted: 28-07-2014, 17:08:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Redstrikers
2. Varsta: 13
3. Localitate: Zimnicea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : intru in fiecare zi stau cate in jur de 7-8 ore
5. Clasa: warr
6. Main Spec/OFF spec: arms / no
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Redstrikers
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/7Wsy7BI
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca da mai tare
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput akm 3 ani pe molten (Woltk) , dupa putin timp am trecut pe cataclysm (Freakz)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Watcher, buna pt PVP , am iesit ca sa fac cat mai mult pve
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sincer am auzit de voi si mie se pare ca sunteti o guilda buna -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). hmm, nu am
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 09-05-2024, 14:11:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x