User
Pass
2FA
 
 

Eu numai intru pe forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1722
Frissco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 17:34)
Joined: 15 Jul 2014
Posts: 67, Topics: 4
Location: C:\WINDOWS

Reputation: 89.7
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2014, 00:04:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca am intalnit pe acest forum un staff cam retardat (ma doare-n sex daca imi da warn sau ban) eu numai intru pe forum, adica la ce sa intru ? Ca sa mi se zica unde sa postez?! Sincer vine avioane (numele spune totul dupa parerea mea) ne inchide spam-zone-ul pentru un motiv aiurea : SPAM! , pentru ca apoi sa imi lase un link cu un alt spam zone. Pai domnul nenea avion ce fac postez acolo sa imi dai warn pentru spam sau nu dai destule warn-uri / ban-uri pe luna ? Bun , am trecut peste , am deschis altul , pentru ce?! Ca sa il inchida... pai mai fratilor eu daca vreau sa vorbesc cu un admin / jucator si n-am id-ul / fb-ului ce fac? Ii trimit semnale de fum ca indienii poate vede ? Sincer acum nu vedeti ?
sRx ;x wrote:
Foarte bine ca ati deschis voi un spam-zone asa mai spunem si noi ceva ne mai sfatuim,ajutam..

Pun1sheR wrote:
Deschis sa ramana. Nu toti avem mess si asa aici mai vedem ce se intampla, ne mai consultam cu altii in privinta unor probleme si alte chestii de genul! -


Sau voi vedeti doar ce va convine ? Ca daca stau sa caut in tot forum-ul asta pun pariu ca tot gasesc cate un moderator / administrator care a facut spam...
Ca si regulile de scris..."Nu scrieti cu BOLD / COLORAT/ etc... pai de ce ? Ca ai tu dioptrii si nu vezi bine ? Cu ce te deranjeaza , ca abia numai arata monoton un post...daaaa...

Asa ca pana nu se rezolva unele probleme eu numai intru pe forum...Si puteti sa schimbati sloganul in Intra cine vrea si Iese ala cu capul pe umeri...ca numai forum numai e asta Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ReficuL

[Killer 451]



Status: Offline
(since 07-07-2016 17:06)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 298, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 8

   
Post Posted: 28-07-2014, 00:27:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lenea i-a lovit si de asta ca sa nu verifice zilnic mesaje de spam sa gandit sa-l inchida! O minte sclipitoare omul asta. E ceva gen: "ca sa scapam de raboi, trebuie sa scapam de oameni! perfect, done!"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rainNmakEer

[lucky.]



Status: Offline
(since 04-08-2014 08:52)
Joined: 19 Dec 2013
Posts: 205, Topics: 21
Location: Arad

Reputation: 36.2
Votes: 2

   
Post Posted: 28-07-2014, 00:45:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cum ca ni sa inchis spam-zone nu mi se pare Ok
pentr-u ca acolo vorbim noi, de acea se numeste spam-zone ,sa vorbim , cum ne-a lasat Avioane acolo un link, cine cu cine se mai intelege ....

Nu imi place ca cineva sa isi bata joc de noi , adica nu e OK , spam-zone nost il inchide si la ceelalte il lasa deschis .
Spam-Zone inseamna sa spui tot ce ai pe suflet, cu doar putine reguli , ex : fara limbaj vulgar etc...

Doar pentru amuzament am cautat si alte servere (freakz) care au spam-zone
Ia uita cateva SPAM-ZONE PE FORUM
Nu mai pun link .
Code:

war3.freakz.ro
Important: Discutii Libere !

csdark.freakz.ro
Important: Spam-Zone

yac.freakz.ro
Discutii generale !!!

pro.freakz.ro
Important: Free chat

zalau.freakz.ro
Important: Discutii libere

walkingdead.freakz.ro
Spam-Zone

    
war5.freakz.ro
Important: Discutii war5

zm2.freakz.ro
Discutii generale despre server

huedin.freakz.ro
Important: Discutii FuN StaFF !

bp.freakz.ro
 Important: bp.freakz.ro fun stuff & offtopic

teamplay.freakz.ro
Important: Divertisment TeamPlay.Freakz.RO

 zp.freakz.ro
Important: Spam zone

war6.freakz.ro
 Important: Divertisment war6.freakz.ro

vest.freakz.ro
Amintiri Vest.Freakz.Ro


Pentru o ploaie banala atata risipa de fulgere.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frissco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 17:34)
Joined: 15 Jul 2014
Posts: 67, Topics: 4
Location: C:\WINDOWS

Reputation: 89.7
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2014, 00:51:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ei nu fac ca noi adica dupa cum spune si avioane noi postam pentru +1
^AvioanE^ wrote:
Asta o sa-l deschid cand o sa incetati cu mesaje pentru +1.


Ei posteaza pentru -1

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ReficuL

[Killer 451]



Status: Offline
(since 07-07-2016 17:06)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 298, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 8

   
Post Posted: 28-07-2014, 01:58:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cica el inchide spam zone ca sa nu ne umplem de warn-uri, dar sincer nu inteleg ce e grija lui ca i-au unii warn, aia e frate fac spam, warn/ban si gata.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pinu

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 20-08-2014 15:08)
Joined: 25 May 2013
Posts: 2449, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 68.9
Votes: 30

Post Posted: 28-07-2014, 06:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda ce sa zic probabil are ceva cu noi ,suntem mai speciali - - , io o sa fac asa : Cand am ceva de zis la cineva pe forum deschid frumos un topic la discutii libere si gata ,pt orice prostie deschid topic si gata. Sa posteze el acolo unde zicea , daca inchide la noi sa inchida la toti si gata..

P.s Pun1shere colegu' ala la care mergi unde sta ma de n-are un calculator ? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pun1sheR

[Fur1ouS]



Status: Offline
(since 17-01-2015 16:10)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 646, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 123.6
Votes: 11

     
Post Posted: 28-07-2014, 09:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-ai cu cine, Frissco Dosent Matter
# Pinule, nu e generatia cu calculatorul, are laptop, o sa intru pe forum, dar nu are jocuri pe laptop. El e mai mult cu xbox cu astea, facebook si altele le foloseste pe telefon... - si na... nu e ca NOI. -

Edit* Cum zice dragul nostru PINU , avem nevoie sa zicem ceva, topic. - Mai face si lumea posturi -)




Life is too short to worry about stupid things.Have fun.Fall in love.Regret nothing, and don't let people bring you down.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 28-07-2014, 10:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti o gloata de pustanii fara minte. SpamZone-ul vostru s-a inchis pentru ca se postau mesaje retardate de genul :
Code:
Buna dimineata / noapte buna / salut, ce faceti


Aveti nevoi de un topic pentru a discuta problemele serverului? E simplu, faci un topic numit Discutii Server si discutati acolo tot ce se intampla pe server si atat.
La cererile admin,in model, observ ca ceri id-ul de messenger a userilor si toti ti l-au dat.

Decat sa te faci de cacao cu acest topic, ii dadeai pm lui avioane si rezolvai problema pe cale amiabila, discutand cu el despre regulamentul topicului spam-zone, iar cu privire la Regulamentul Forumului, ai topic de Pareri si Sugestii, unde iti puteai expune parerea despre anumite modificari ce ar imbunatati traficul pe forum.


Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 28-07-2014, 10:46:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand o sa inveti sa vorbesti, atunci o sa te ascult si o sa iti raspund, pana atunci, vezi daca gasesti o persoana care sa te asculte in timp ce o insulti.
Am specificat motivul pentru care l-am inchis, eu nu am vazut acolo sa discutati probleme, am vazut altceva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frissco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 17:34)
Joined: 15 Jul 2014
Posts: 67, Topics: 4
Location: C:\WINDOWS

Reputation: 89.7
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2014, 11:17:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rednuxela111 wrote:
Sunteti o gloata de pustanii fara minte. SpamZone-ul vostru s-a inchis pentru ca se postau mesaje retardate de genul :
Code:
Buna dimineata / noapte buna / salut, ce faceti


Aveti nevoi de un topic pentru a discuta problemele serverului? E simplu, faci un topic numit Discutii Server si discutati acolo tot ce se intampla pe server si atat.
La cererile admin,in model, observ ca ceri id-ul de messenger a userilor si toti ti l-au dat.

Decat sa te faci de cacao cu acest topic, ii dadeai pm lui avioane si rezolvai problema pe cale amiabila, discutand cu el despre regulamentul topicului spam-zone, iar cu privire la Regulamentul Forumului, ai topic de Pareri si Sugestii, unde iti puteai expune parerea despre anumite modificari ce ar imbunatati traficul pe forum.


1. Macar nu mai avem viata sociala nu ca altii Dosent Matter
2. Si esti tu sigur ca numai mesaje de genul
Code:
Buna dimineata / noapte buna / salut, ce faceti
erau? Uita-te mai bine
3. Sa il intrebi tu pe prietenul tau avioane daca ia dat vad_sunete pm...chiar sunt curios ce zice.

^AvioanE^ wrote:
Cand o sa inveti sa vorbesti, atunci o sa te ascult si o sa iti raspund, pana atunci, vezi daca gasesti o persoana care sa te asculte in timp ce o insulti.
Am specificat motivul pentru care l-am inchis, eu nu am vazut acolo sa discutati probleme, am vazut altceva.

Pai mai prietene eu nu te-am bagat in seama...nici "ce faci" nu te-am intebat...sincer chiar as vrea sa imi arati unde te-am bagat in seama
Si
P.R.O wrote:
[b]EDIT BY sp1dd1

Dupa cum spune si titlul asta e un topic free spam respectand regulile mentionate mai jos.
Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" si cele care contin doar emoticoane.
Nu face dublu-post, folositi comanda EDIT.



Update: 13/04/2014: Avand in vedere ca unele pagini contin mesaje de genul "salut, buna, neata, noapte buna, buna dimineata, noroc, etc." facute doar pentru +1 post si de multe ori de acelasi user de cateva ori pe zi, incepand de azi nu se mai accepta acest tip de post, exceptii se fac doar daca pe langa acel tip de salut mai e adaugat un anumit numar de cuvinte.
dupa cum citesc eu bine aici s-a specificat clar
Code:
Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" si cele care contin doar emoticoane.
de ce nu ii sanctionezi pe ce-i care au incalcat regula , daca tot esti administrator si te doare atat de tare de categoria mea...bine a spus ReficuL...LENEA E CUCOANA MARE... mai bine ai inchis tot topicul decat sa ii dai lu' unu sau doi warn...dar tot noi suntem aia vinotati pentru 1 sau 2 , ce dracu doar suntem la armata pentru unu sufera toti...si gasiti si voi alt motiv decat cel "post pentru +1" , ca si un model de topic e tot pentru +1 ca doar nu postezi pentru -1... [/b]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 28-07-2014, 11:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, scrie normal, nu mai scrie colorat/bold ca pe urma daca esti sanctionat plangi ca avem ceva cu tine.
In al 2-lea rand, da, am primit PM. Am scris clar in topic ca o sa-l deschid cand este cazul, nu este nevoie sa ma presati ca nu rezolvati nimic.

Sa dau warn zici tu? Asta insemna sa dau cateva sute de warn-uri, de ce sa intervin eu cand nu am vazut nici un mesaj de la tine unde sa-i anunti, sa vorbesti cu ei ca nu e ok si ca trebuie sa respecte regulamentul FORUMULUI?
Practic te bati cu pumnu in piept ca tu acolo discutai despre probleme, dar despre problema in care userii tai nu respectau regulamentul intern al forumului de ce nu ai discutat?

Vezi, de ce nu are ursu coada?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pinu

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 20-08-2014 15:08)
Joined: 25 May 2013
Posts: 2449, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 68.9
Votes: 30

Post Posted: 28-07-2014, 11:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rednuxela111 wrote:
Sunteti o gloata de pustanii fara minte.
Foarte frumos din partea ta,bine ca tu ai minte.. - Apropo nu era vorba de tine,nu te-a jignit nimeni,sau te simti?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Afoo

[NarCoTiC]



Status: Offline
(since 28-02-2018 16:25)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 1950, Topics: 83
Location: Pe-aici, pe-acolo,langa tine chiar acum

Reputation: 420.7
Votes: 205

     
Post Posted: 28-07-2014, 11:53:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ca fac parte din staff-ul furien.freakz.ro, dar eu zic ca cel mai bine este sa redeschizi spa-zone si cine ma scrie mesaje doar pentru +1, incepand de la pagina 769 sa primeasca ceea ce merita adica Warn.Cred ca asa ar fi bine si pentru noi ca ne-am putea ajuta, colabora, dar si pentru voi care doriti sa nu mai postam de dragul de a posta.
Ps:Cred ca toti membri forumului stiu ca avem acele jocuri pe forum unde putem spama, daca vrem posturi si cred ca majoritatea care postau la spam-zone-ul noustru o facea cu un scop anume



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frissco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 17:34)
Joined: 15 Jul 2014
Posts: 67, Topics: 4
Location: C:\WINDOWS

Reputation: 89.7
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2014, 12:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
In primul rand, scrie normal, nu mai scrie colorat/bold ca pe urma daca esti sanctionat plangi ca avem ceva cu tine.
In al 2-lea rand, da, am primit PM. Am scris clar in topic ca o sa-l deschid cand este cazul, nu este nevoie sa ma presati ca nu rezolvati nimic.

Sa dau warn zici tu? Asta insemna sa dau cateva sute de warn-uri, de ce sa intervin eu cand nu am vazut nici un mesaj de la tine unde sa-i anunti, sa vorbesti cu ei ca nu e ok si ca trebuie sa respecte regulamentul FORUMULUI?
Practic te bati cu pumnu in piept ca tu acolo discutai despre probleme, dar despre problema in care userii tai nu respectau regulamentul intern al forumului de ce nu ai discutat?

Vezi, de ce nu are ursu coada?

Uite vezi ce am spus "nu scrie cu bold colorat etc..." ce am spus dioptriile astea...
Tu crezi ca noi o sa stam cu milogea dupa tine ?
Si cate sute de warn-uri ?
Pinu wrote:
Aaa Dew tu erai.. Pai dc numai intri pe contu' tau?

Vad_Sunete wrote:
Vad_Sunete a scris:
iCloud a scris:
Salut , frumos servarul dar cam putini playeri.

Pentru asta am nevoie de voi, sa faceti si voi ceva reclama, sa spuneti prietenilor. Usor, usor revenim la stadiul de dinainte.

O sa te ajut si eu -
O sa incerc sa revin cu activitatea mea .. - -

Pai prietene vezi sa ii sanctionezi si pe aia de la spam-ul care l-ai postat ca la fel fac si ei -
Si mai schimbati si voi tema ca e monotona de atata timp....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vad_Sunete

[Gentleman.]



Status: Offline
(since 04-03-2016 16:27)
Joined: 24 Apr 2013
Posts: 3309, Topics: 76
Location: Pe scaun.

Reputation: 379
Votes: 109

 
Post Posted: 28-07-2014, 12:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frissco, termina! Tu mai mult imi faci serverul si stafful de cacao.

Eu i-am trimis PM lui Avioane, insa banuiesc ca nu am fost singurul, si il inteleg.
Voi creea un topic "Discutii server", unde voi face si un mic regulament, si voi posta si link-ul de la regulamentul forumului. Spam Zone-ul o sa il mut la cos.
Imi cer scuze in numele lor, si sper sa fii terminat orice discutie pe tema asta.

T/C



Portofoliu | Playlist


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Frissco, 28 July 2014 11:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 17-05-2024, 23:15:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password