User
Pass
2FA
 
 

cea mai de kkt clasa pvp:warrior-ul

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message730
gibilanx18

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2016 05:28)
Joined: 19 Aug 2014
Posts: 86, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 4.9
Votes: 2

Post Posted: 15-09-2014, 12:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cea mai de ***** clasa pvp dupa mine este warrior-ul nu poti face cu unul frate fara sa nu se termine rage-ul
si in duel te face toata lumea n00b dupa ce aplici tot ce te-au invatat,,ghidurile,, folositoare care nu-ti zic macar ce enchant sa folosesti
toti paladinii astia sparti se iau de warriori ca sunt n00bi dar ei ce sunt ma ?ratangii drq
as vrea si eu sa-i vad in duele ca warriori si warriorii ca si paladini si sa dam si noi lay on hands
SHOCKERE TE URASC:AI TAIAT SI BONUSURILE CARE LE MAI AVEA WAR-UL
nu puteti spune ca warr-ul sparge:patchu asta l-ai facut praf -
Sterge blood dk-u cu warr-ul pe jos
lipsa de rage dupa 5 secunde in arena si mai fac si cu retri .ca na e recomandat
toate combinatiile de kkt in arena.mage cu mage,stunn dupa stunn
warr-ul pica cel mai repede ca pana-si da apararea si heal-ul mai da dragul de mage un 25k crit de-ti fute toata viata
am si martori care spun ca warr-ul este foarte prost
este primul meu char si de aia il ador si nu pot vedea cum un kkt de warlock de 128 k isi bate joc nu numai de warr-ul meu ci de toti warri de pe srv
mereu cand pierd in duel aud comentarii de genul warr-ul este boss el sparge,kkt mancat
e un rahat .pentru ca asta a fost facut .warr-ul nu are heal-uri mari de gen lay on hands
bonusuri ca blessing of might etc
warr-ul nu mai are nimic
Si shockere cu update-urile tale ai taiat tot
ba ca are dmg dublu,ba ca are prea mult rage si il face op.doar ofticati mage,rogue care inainte isi luau bataie s-au plans de asta
si paladinii la fel .paladinul inainte pe 4.0.6 isi lua bataie easy de la un warrior acum orice paladin bate warriori dar un warrior sa bata un paladin mai rar
propun ca tot ce s-a scazut de la warrior.heal,crit,dmg,rage sa fie dat inapoi
si O SA PUN ACEST TOPIC PANA SI PENTRU WARRIORI SE VA FACE DREPTATE SI WARRIOR-UL ARE DREPTURI
am urmat toate macros ,toate sfat-urile si cu meserii,macri,gems, enchants
si da acum cunosc warrior-ul dar vreau sa redevina ce a fost odata
nu degeaba se plang atatia de warriori au dreptate
Am incercat cu retri.fara paladin retri.trebuie totusi sa recunosc
un paladin retri este cel mai deosebit prieten intr-o arena
el este cel care te apara,iti da heal si mai si lupta alaturi de tine
este partenerul perfect pentru arene
dar si warr-ul are nevoie de ajutor
nu vreau sa aud comentarii de genul,delete post,esti n00b ,uite incearca ghidul asta,etc.
Tot ce cer este sa se puna la loc tot ce s-a luat de la warrior

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 15-09-2014, 12:54:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

100% ragequit combinat cu inceperea scolii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-09-2014, 12:55:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Normal ca warriorul e de ***** in comparatie cu alte clase de pe server. Poti sa faci rate mare..dar trebuie sa intelegi ca daca ai picat cu alte combouri mai complicate...ai gresit o data si gata..e over!
Pici cu rogue/mage , nici nu trebuie sa gresesti..ca tot mananci bataie. Iti moare healerul din open -.Ei pot gresii , tu nu! Asta e situatia..trebuie sa iti placa clasa , daca nu..incearca paladin/rogue sau mage. Sunt cele mai bune clase la ora actuala.

Problema principala este ca warriorul merge bine , are damage ... nu m-am plans niciodata de el. Problema este ca sunt cateva clase care sunt mult prea OP , rogue se stie ca e buguit dar se pare ca nu ii da nimeni atentie(se pare ca nu vor), si restul claselor cica merg bine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-09-2014, 12:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da chiar asa, nu mai da charge si 1shot macro ca pe 4.0.6 si e fail acu ca necesita mai mult skill


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sturin

[Account disabled]



Status: Offline
(since 26-06-2015 12:22)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 19, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 30.9
Votes: 7

Post Posted: 15-09-2014, 12:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da intradevar problema pare serioasa si dificila o masura trebuie luata pentru... bla bla... Dar cu-i ii pasa? mai frumos este sa joci rogue/mage.

Death Knight is love, Death Knight is life!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gibilanx18

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2016 05:28)
Joined: 19 Aug 2014
Posts: 86, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 4.9
Votes: 2

Post Posted: 15-09-2014, 12:58:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baieti eu va respect deciziile dar totusi ar trebui sa ne dea inapoi micile bonusuri care ni le-au luat cu update-urile din 4.3.4 nu contrazic pe nimeni aici.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nexflame

[Newb Developer]



Status: Offline
(since 28-12-2022 15:28)
Joined: 19 Apr 2010
Posts: 1316, Topics: 24
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 1407.1
Votes: 58

   
Post Posted: 15-09-2014, 12:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gibilanx18 wrote:
baieti eu va respect deciziile dar totusi ar trebui sa ne dea inapoi micile bonusuri care ni le-au luat cu update-urile din 4.3.4 nu contrazic pe nimeni aici.

Epic. O.o

gibilanx18 wrote:
Am incercat cu retri.fara paladin retri.trebuie totusi sa recunosc
un paladin retri este cel mai deosebit prieten intr-o arena
el este cel care te apara,iti da heal si mai si lupta alaturi de tine

Si mai Epic. O.o

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Nexflame, 15 September 2014 10:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 07-05-2024, 23:27:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x