User
Pass
2FA
 
 

Bataie de joc v.2 - Insta' cc breaking in Arena.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1512
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 19-09-2014, 14:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa deci,referitor la : https://forum.wow-freakz.com/view-post-4057620.html?#4057620


Bacchus,sunt probleme in legatura cu repararea lui,ok, a trecut o luna omule;Care'i faza? Realizezi ca daca joci Hunter/Rogue/Mage cat si Feral/Ret nu poti face nimic right? Nu poti o arena sa faci de bugul asta ca iti sparge cc instant,apoi ratatii se apara pe sine si zic ca de fapt au dat ei SW'd sau grounding w/e; Sunt asa prosti ca nu realizeaza si nu se pot uita pe ei in momentul cand sunt scosi din CC.

Alte exemple aici :

- https://forum.wow-freakz.com/view-post-3985141.html?#3985141
- https://forum.wow-freakz.com/view-post-3854343.html?#3854343


Dupa ce ca pvp-ul e la pamant in momentul de fata,si regulile lu' Zohl alea cu ''a da titluri la tot serveru,daca au deja titlul castigat sa primeasca next'' nu functioneaza sub nici o forma,e un singur team la 3s,mai e si bugul asta pe langa de nu poti face nimic.


Pai deci din doua , 1 ramane:

- Ori update la Pandaria(Da,daca tot se baga Mandess e la mintea cocosului ca Pandaria nu o sa mai dureze mult pana se va face update.)
- Ori reparati bugu asta idiot.

Daca e nevoie pun dovezi si de pe stream cu bug-ul; cum se sparg,hibernate,bad manner,scatter/trap instant de la el.

Din ce am observat eu,cat si altii probabil este prezent doar la clasele ce au peti,chit ca acel pet nu are legatura cu target-ul ce primeste cc-ul; Nu pot intelege exact de la ce provine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vvtf

[Exploiter]



Status: Offline
(since 01-06-2019 22:57)
Joined: 20 Mar 2014
Posts: 671, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 392.2
Votes: 86

 
Post Posted: 19-09-2014, 14:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 reparati odata bugu asta infect... aseara am jucat rm cu daroth am picat cu shadow/resto i-am zis lu asta ca dau blind de 3 ori inainte am dat blindu a stat 2 sec a iesit din blind nici macar Swd nu a dat si nu numai la blind sa intamplat si la gouge si la sap vs afli/resto.. eu tot tiind sa cred ca este de la "PET" reparati-l sa fie ca pe atr sa iti dea follow dupa pilon nu sa te bage in combat de la 60 yards si sa vina prin textura la tine!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daroth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 28 Jun 2010
Posts: 41, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 187.9
Votes: 8

   
Post Posted: 19-09-2014, 14:47:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+ altele : earthbind totem range / combat cu petul din baza in baza / immune la stun in prima secunda dupa blink etc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vvtf

[Exploiter]



Status: Offline
(since 01-06-2019 22:57)
Joined: 20 Mar 2014
Posts: 671, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 392.2
Votes: 86

 
Post Posted: 19-09-2014, 14:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daroth wrote:
+ altele : earthbind totem range / combat cu petul din baza in baza / immune la stun in prima secunda dupa blink etc.

Adevarat si cu earthbindu sunt multi resto care stiu sa abuzeze de earthbind dupa pilon si nu poti sa dai un restealth ca da earthbindu in tine dupa pilon si de tine in combat + daca intru cu cheapshot in mage si da blink si dau imd shadowstep + kidney imi da immune pei laso'n macao de trb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 19-09-2014, 15:35:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca stim de el, dar nu putem repara buguri decat daca le putem reproduce.

O sa mai vedem cu asta, topicul nu isi are rostul totusi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 19 September 2014 13:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 05-05-2024, 02:22:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x