User
Pass
2FA
 
 

INTREBARE !!!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2475
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 25-09-2014, 22:36:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
Mr.Faith wrote:
S-ar gasi cine sa faca FL, stai tu linistit...pentru transmog, pentru trinkete, pentru mounti, titluri, achievuri. Le-ar oferi ceva in plus celor noi veniti pe server si celor care joaca de ceva vreme, o noua modalitate de a sparge afk-ul monden.
Daca ajungi sa joci jocul asta numai pentru iteme si dps inseamna ca stai ascuns intr-o cutie foarte mica atunci cand il joci - .


In sfarsit cineva care gandeste. Unii gen pms cauta doar sa mai faca 1 post in plus pe forum si sa para destepti.


Alt fan.

On: Toti vrem full content, mai ales FL (e prea frumos si ar fi foarte benefic pentru server), dar sa fim seriosi, pvp e la pamant (fixes), MoP ETA a fost anuntat. Cine iti mai sta sa-ti scripteze ditamai raidul?
Trebuie sa apara cate un hater sa comenteze (nu ma refer la Faith si nu bat apropo la el, vreau sa exclud, tot respectul pentru el), sa vina cu off-topic, ca doar de atat e in stare, nimic constructiv, nici macar un singur punct de vedere.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shieet

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2014 15:26)
Joined: 02 Jul 2014
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 68.7
Votes: 3

 
Post Posted: 25-09-2014, 22:49:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MOP no sa apara asa repede cas ff multe de facut pana sa i dea drumu ..da sa lasa ragnaross de o parte nu ca nu as vrea sa fie facut dar ceilalti bossi bag mana in foc cas mai usor de scriptat..r
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 25-09-2014, 23:01:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:

Trebuie sa apara cate un hater sa comenteze (nu ma refer la Faith si nu bat apropo la el, vreau sa exclud, tot respectul pentru el), sa vina cu off-topic, ca doar de atat e in stare, nimic constructiv, nici macar un singur punct de vedere.


Nu stiu care din noi 2 se baga in seama prin toate topicurile facute pe forum incercand sa para inteligent,de multe ori ma abtin sa-mi expim "durerea" din cauza oamenilor ca tine care fac orice pentru un post in plus. Nu te obosii sa-mi mai raspunzi stiu bine de ce esti in stare si cat de duce capul. Have a nice life.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 25-09-2014, 23:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
pms wrote:

Trebuie sa apara cate un hater sa comenteze (nu ma refer la Faith si nu bat apropo la el, vreau sa exclud, tot respectul pentru el), sa vina cu off-topic, ca doar de atat e in stare, nimic constructiv, nici macar un singur punct de vedere.


Nu stiu care din noi 2 se baga in seama prin toate topicurile facute pe forum incercand sa para inteligent,de multe ori ma abtin sa-mi expim "durerea" din cauza oamenilor ca tine care fac orice pentru un post in plus. Nu te obosii sa-mi mai raspunzi stiu bine de ce esti in stare si cat de duce capul. Have a nice life.


Avand in vedere ca am raspunsuri pertinente si nu raspund doar sa ma aflu in treaba si sa acuz pe cineva ca nu stiu ce face prin topicuri (nu dau nume, ti-am dat quote), cred ca e suficient sa te abtii macar de data asta. Daca nu sunt lingau si spun lucurile scurt si la obiect, imi fac fani d-astia ca tine, no problem. Daca eram off-topic sau in plus (post-hunting) eram sanctionat. Stai cuminte si joaca-te linistit.

Sfat : Fa ceva util macar, nu mai face atata flame. Posteaza sa ajuti, vin-o cu ceva constructiv. Macar ontopic, orice ... - , ar/ti-ar prinde bine.


ON: Oricum stafful ia deciziile, dar daca privim in ansamblu, deja stim cum se vor desfasura lucrurile. Acum asteptam sa vedem ce aduce stafful.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-09-2024, 22:20:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x