User
Pass
2FA
 
 

Bãnel, încântat de forma lui Keșeru la Steaua

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message407
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 08-11-2014, 02:04:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)




„Mã bucur mult, dar datorez aceste goluri colegilor și staff-ului”, a spus, la finalul meciului cu Rio Ave, Claudiu Keșeru.

Bãnel Nicolițã, fost jucãtor al roș-albaștrilor, spune cã i-a ghicit potențialul atacantului Stelei încã de când acesta avea 15 ani!
”Îl cunosc foarte bine pe Keșeru. Ne-am cunoscut demult. Eu aveam vreo 16-17 ani, iar el vreo 15 atunci. E un jucãtor foarte bun, puternic. Dãdea cu stângul de o fãcea pãtratã încã de atunci”, povestește Bãnel.

ªi în Liga I lui Keºeru îi merge de minune - are 12 reuºite în 13 meciuri. Atacantul Stelei a egalat ºi un record vechi de peste 20 de ani, când a marcat 6 goluri în victoria 6-0 cu Pandurii.

”Când a venit la Steaua, mulți au cam strâmbat din nas. Cã era un jucãtor care a marcat nu știu câte goluri în Ligue 2 și în Ligue 1 nu a prea marcat... El a demonstrat tuturor cã s-au înșelat cei care au criticat transferul sãu”, a încheiat Nicolițã.

source - http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/VIDEO+Banel+incantat+de+forma+lui+Keseru+la+Steaua+Il+stiu+de+ca




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 02-07-2024, 19:26:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x