User
Pass
2FA
 
 

...:::Recrutari:::...Mists of Pandaria
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message31514
KalytzaSefu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2015 09:07)
Joined: 15 Jun 2013
Posts: 29, Topics: 4
Location: Buzau

Reputation: 4.4
Votes: 4

       
Post Posted: 01-12-2014, 16:03:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

allesull wrote:
1.Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knnt
2.Name: Knnt
3.Clasa: Hunter BM
4.Rasa: Blood Elf
5.Main Spec: BM 396
6.Off Spec: Survival
7.Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: http://tinypic.com/view.php?pic=2rdzz10&&s=8#.VHwWdd4wHcc (in burst) - http://tinypic.com/view.php?pic=333bpr7&&s=8#.VHwVZN4wHcc (3 mill)
8.Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Am ales aceasta clasa pt ca hunterul este unul dintre rangeri cei mai buni si o clasa nu foarte grea de jucat.
- Ca si stats: Agility >> Hit Chance ( 8% ) >> Mastery >> Critical Strike >> Haste
- Ca si rotatie: Hunter's Mark setat pe target, urmat de Serpent Sting >> In cazul generarii de prea mult threat se foloseste Misdirection pe tank >> Burst (Bestial Wrath , Kill Comand , Rapid Fire , Call of the Wild , Trinket , Potiune) , ploaie de Arcane Shot , Kill Comand la cd , Cobra Shot cand am nevoie de focus , Focus Fire cand procuie si Fervor cand am nevoie de Focus.
9.De ce vrei sa intri in "vs The World" ?: Pt ca am mai fost si regret ce s-a intamplat. Ultima data am avut o mare problema cu contul (cineva mi l-a spart)
10.De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Nu sunt persoana potrivita, vreau doar sa castig experienta necesara alaturi de voi.
11.Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
12.Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da,
13.Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am mai jucat doar pe TBC care aveam progres full doar pe N , si pe 4.0.6 am jucat aproape de terminarea patch-ului , am apucat sa fac full pe N si Valiona pe HC. In prezent , 8/8 N si 5/8 HC. .
14.Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Berserkers (nu se anuntau raidurile) , Heaven (s-a destramat) , vs The World (prima data am dat eu leave (prostia mea) , a doua oara, cum am spus mai sus, mi-a fost spart contul si cel ce a facut-o a dat leave si l-a guilda..


AI luat achiv si ai crezut ca faci **** mare in alta guilda mai mare, ai dat leave de 2x si tu tot mai vrei sa intri, nu prea sunt de acord. Daca ceilalti te vor asa sa fie, dar de la mine ai NU .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
allesull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2014 20:41)
Joined: 21 Nov 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.2
Votes: 1

 
Post Posted: 01-12-2014, 18:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KalytzaSefu wrote:
allesull wrote:
1.Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Knnt
2.Name: Knnt
3.Clasa: Hunter BM
4.Rasa: Blood Elf
5.Main Spec: BM 396
6.Off Spec: Survival
7.Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: http://tinypic.com/view.php?pic=2rdzz10&s=8#.VHwWdd4wHcc (in burst) - http://tinypic.com/view.php?pic=333bpr7&s=8#.VHwVZN4wHcc (3 mill)
8.Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Am ales aceasta clasa pt ca hunterul este unul dintre rangeri cei mai buni si o clasa nu foarte grea de jucat.
- Ca si stats: Agility >> Hit Chance ( 8% ) >> Mastery >> Critical Strike >> Haste
- Ca si rotatie: Hunter's Mark setat pe target, urmat de Serpent Sting >> In cazul generarii de prea mult threat se foloseste Misdirection pe tank >> Burst (Bestial Wrath , Kill Comand , Rapid Fire , Call of the Wild , Trinket , Potiune) , ploaie de Arcane Shot , Kill Comand la cd , Cobra Shot cand am nevoie de focus , Focus Fire cand procuie si Fervor cand am nevoie de Focus.
9.De ce vrei sa intri in "vs The World" ?: Pt ca am mai fost si regret ce s-a intamplat. Ultima data am avut o mare problema cu contul (cineva mi l-a spart)
10.De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Nu sunt persoana potrivita, vreau doar sa castig experienta necesara alaturi de voi.
11.Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
12.Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da,
13.Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am mai jucat doar pe TBC care aveam progres full doar pe N , si pe 4.0.6 am jucat aproape de terminarea patch-ului , am apucat sa fac full pe N si Valiona pe HC. In prezent , 8/8 N si 5/8 HC. .
14.Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Berserkers (nu se anuntau raidurile) , Heaven (s-a destramat) , vs The World (prima data am dat eu leave (prostia mea) , a doua oara, cum am spus mai sus, mi-a fost spart contul si cel ce a facut-o a dat leave si l-a guilda..


AI luat achiv si ai crezut ca faci **** mare in alta guilda mai mare, ai dat leave de 2x si tu tot mai vrei sa intri, nu prea sunt de acord. Daca ceilalti te vor asa sa fie, dar de la mine ai NU .


Prima data am recunoscut ca am gresit cand am dat eu leave din guilda, a inteles si Encage. A doua oara nu a fost vina mea, am scris ca mi-a fost spart contul si din aceasta cauza s-a intamplat iar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 08-12-2014, 05:57:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

allesull wrote:
KalytzaSefu wrote:
allesull wrote:
1.Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knnt
2.Name: Knnt
3.Clasa: Hunter BM
4.Rasa: Blood Elf
5.Main Spec: BM 396
6.Off Spec: Survival
7.Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: http://tinypic.com/view.php?pic=2rdzz10&&s=8#.VHwWdd4wHcc (in burst) - http://tinypic.com/view.php?pic=333bpr7&&s=8#.VHwVZN4wHcc (3 mill)
8.Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Am ales aceasta clasa pt ca hunterul este unul dintre rangeri cei mai buni si o clasa nu foarte grea de jucat.
- Ca si stats: Agility >> Hit Chance ( 8% ) >> Mastery >> Critical Strike >> Haste
- Ca si rotatie: Hunter's Mark setat pe target, urmat de Serpent Sting >> In cazul generarii de prea mult threat se foloseste Misdirection pe tank >> Burst (Bestial Wrath , Kill Comand , Rapid Fire , Call of the Wild , Trinket , Potiune) , ploaie de Arcane Shot , Kill Comand la cd , Cobra Shot cand am nevoie de focus , Focus Fire cand procuie si Fervor cand am nevoie de Focus.
9.De ce vrei sa intri in "vs The World" ?: Pt ca am mai fost si regret ce s-a intamplat. Ultima data am avut o mare problema cu contul (cineva mi l-a spart)
10.De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Nu sunt persoana potrivita, vreau doar sa castig experienta necesara alaturi de voi.
11.Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
12.Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da,
13.Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am mai jucat doar pe TBC care aveam progres full doar pe N , si pe 4.0.6 am jucat aproape de terminarea patch-ului , am apucat sa fac full pe N si Valiona pe HC. In prezent , 8/8 N si 5/8 HC. .
14.Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Berserkers (nu se anuntau raidurile) , Heaven (s-a destramat) , vs The World (prima data am dat eu leave (prostia mea) , a doua oara, cum am spus mai sus, mi-a fost spart contul si cel ce a facut-o a dat leave si l-a guilda..


AI luat achiv si ai crezut ca faci **** mare in alta guilda mai mare, ai dat leave de 2x si tu tot mai vrei sa intri, nu prea sunt de acord. Daca ceilalti te vor asa sa fie, dar de la mine ai NU .


Prima data am recunoscut ca am gresit cand am dat eu leave din guilda, a inteles si Encage. A doua oara nu a fost vina mea, am scris ca mi-a fost spart contul si din aceasta cauza s-a intamplat iar.

Respins!te cam plimbi din guilda in guilda faci gear+achiev apoi devi irascibil ca o femeie pe stop,asa ca nu mai posta aiurea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Necrofeelya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2019 20:15)
Joined: 10 Dec 2014
Posts: 55, Topics: 35
Location: New Berlin

Reputation: 181.9
Votes: 7

 
Post Posted: 10-12-2014, 01:21:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume character: Necrofeelya
Clasa: Death Knight
Rasa: Blood Elf
Main spec: DPS
Offspec : Tank (Valiona,Omnotron System,Atramedes,Magmaw Heroic tank on 4.0.6)
Item Level : 388 offspec 382
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : Because why not ?
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Joc de la 1.8.0 -Full Blackwing Lair Full 40 Naxx 40 Onixya 40 ,Full AQ 40 TBC-Full Progres WTLK Full Progress Cata- Blackwing Descent totu pe heroic fara Nefarian Bastion of Twilight Heroic Valiona si Halfus

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 10-12-2014, 01:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necrofeelya wrote:
Nume character: Necrofeelya
Clasa: Death Knight
Rasa: Blood Elf
Main spec: DPS
Offspec : Tank (Valiona,Omnotron System,Atramedes,Magmaw Heroic tank on 4.0.6)
Item Level : 388 offspec 382
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : Because why not ?
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Joc de la 1.8.0 -Full Blackwing Lair Full 40 Naxx 40 Onixya 40 ,Full AQ 40 TBC-Full Progres WTLK Full Progress Cata- Blackwing Descent totu pe heroic fara Nefarian Bastion of Twilight Heroic Valiona si Halfus

@Acceptat /w Matzza,Encage,Mander

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
damian56

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2015 15:18)
Joined: 10 Dec 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 13-12-2014, 21:07:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kisiy
Nume character:kisiy
Clasa:priest
Rasa:undead
Main spec:holi
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):disci joc la bosi cum ar fi madness
Item Level (minim 400):407
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : [Heroic: Warmaster Blackhorn]
Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy:sunt healer
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):rotatie:chakra+player of healing=holy word :sanctuary aoe heal:player of healing + circle of healing la cd midingu pe tank+ power shieldu+ renew pe tank single target:flash heal de 2 ori dupa greater healing guardian spirit daca este nevoie statsuri: prioritatea o are mastery dupa haste dupa spirit spirit nu prea bag deoarece nu raman fara mana 19.32 mastery 19.94 spirit 3200
De ce vrei sa intri in "vs The World:mi sa pare o guilda buna de oameni seriosi
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ?
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):tbc nam jucat wotlk pana la sindragosa pe hc cata pana la warmaster
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : the revengers am fost dat afar ca nu prea aveam gear the divinity nu mam inteles cu dcnu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 14-12-2014, 05:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@kisiy din ce stiu ai mai fost prin guilda.ps leagea accountul din wow cu cel de forum
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
krpalx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 01:02)
Joined: 15 Dec 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 16.2
Votes: 2

 
Post Posted: 15-12-2014, 03:04:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : Alex
Varsta : 25
Clasa / rasa : Belf Mage
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Moscher
Spec / Off Spec : Fire / Fire
Profesii: Alchemie/ Herbalism
Achiev / Script : am full toti bosi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 15-12-2014, 12:02:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Alex Respins,invata sa faci un post si apoi revino


Last edited by Encage on 29-12-2014, 15:51:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
scarlatt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2020 18:42)
Joined: 11 Jan 2014
Posts: 19, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -64.2
Votes: 7

 
Post Posted: 17-12-2014, 00:06:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ume character: Alzarlok
Clasa: Hunter
Rasa: Troll
Main spec: Beast Mastery
Offspec : Survival
Item Level : 402
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : Encage nr1
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Alzarlok nr2
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): pe hc pana la warmaster inclusiv

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 17-12-2014, 01:51:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scarlatt wrote:
ume character: Alzarlok
Clasa: Hunter
Rasa: Troll
Main spec: Beast Mastery
Offspec : Survival
Item Level : 402
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : Encage nr1
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Alzarlok nr2
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): pe hc pana la warmaster inclusiv

Acceptat si speram sa fi mai ok de aceasta data! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DMGLORD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2017 21:57)
Joined: 02 Oct 2014
Posts: 13, Topics: 4
Location: GAMERS

Reputation: 11.5
Votes: 5

 
Post Posted: 23-12-2014, 10:55:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lovelord
Nume character: lovelord
Clasa: roug combat
Rasa: elf sexy
Main spec: combat umbra ascunsa
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): subtilty indemanarea asasinilor
Item Level (minim 400):404
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : jaina and shirai
Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: 3 mil dmg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 1 2 3 4 si de la capat
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : pentru comunitate
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : am x factor
Te incadrezi programului nostru de raids? : off course
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : off course my littel horse
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): full sexy bomba
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : guilda games e a mea adiburn din the forgaten invata scriptu in betrers



89d, 5h, 52m, 29s+30d, 2h, 56m, 8s+234d, 7h, 41m, 38s= 353d 14h 30m
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 23-12-2014, 10:57:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DMGLORD wrote:
Armory link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lovelord
Nume character: lovelord
Clasa: roug combat
Rasa: elf sexy
Main spec: combat umbra ascunsa
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): subtilty indemanarea asasinilor
Item Level (minim 400):404
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : jaina and shirai
Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: 3 mil dmg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 1 2 3 4 si de la capat
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : pentru comunitate
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : am x factor
Te incadrezi programului nostru de raids? : off course
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : off course my littel horse
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): full sexy bomba
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : guilda games e a mea adiburn din the forgaten invata scriptu in betrers

cum sa nu il acceptam pe DEMEGEU - /w in game chiar la bossu din ds care lai trecut acolo -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
daphinis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2015 19:16)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 14, Topics: 1
Location: Sibiu

Reputation: 34.6
Votes: 2

   
Post Posted: 23-12-2014, 20:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daphinis
Nume character: Daphinis
Clasa: Warrior
Rasa: Orc
Main spec: Arms
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Fury(perfect de bine)/ protection (doar la spine offtank)
Item Level (minim 400): 398
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Madness
Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Hit:8 Mastery>Crit (gurthalak rullz) , incep encounteru cu deadly calm potiune si trinket de burst plus blood fury (pentru mine ca sunt orc ) prima data pun rend pe target continui cu MS la cd , SLAM , OP la proc si heroic strike la plus 70 rage , cand fac 3 slaughter dau recklesness si rup bossu -, cand dau inner rage fac spam de HS
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : Pentru ca imi place personalul
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Da
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Depinde de ziua in care e raidul , luni-vineri mai mult de 12 nu prea pot , dar in week-end nu e problema
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): 4.3.4 FULL , 4.0.6 FULL
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :T.CoE , certuri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Encage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2018 01:18)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 339, Topics: 88
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 71
Votes: 69

  Encage86 
Post Posted: 23-12-2014, 20:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daphinis wrote:
Armory link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daphinis
Nume character: Daphinis
Clasa: Warrior
Rasa: Orc
Main spec: Arms
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Fury(perfect de bine)/ protection (doar la spine offtank)
Item Level (minim 400): 398
Ultimul boss adaugat pe Freakz (din Dragon Soul) ? : Madness
Screenshot cu 3 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Hit:8 Mastery>Crit (gurthalak rullz) , incep encounteru cu deadly calm potiune si trinket de burst plus blood fury (pentru mine ca sunt orc ) prima data pun rend pe target continui cu MS la cd , SLAM , OP la proc si heroic strike la plus 70 rage , cand fac 3 slaughter dau recklesness si rup bossu -, cand dau inner rage fac spam de HS
De ce vrei sa intri in "vs The World" ? : Pentru ca imi place personalul
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. "vs The World" ? : Da
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Depinde de ziua in care e raidul , luni-vineri mai mult de 12 nu prea pot , dar in week-end nu e problema
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): 4.3.4 FULL , 4.0.6 FULL
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :T.CoE , certuri

Acceptat /w in game Shirai,Mander,Encage

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 27-06-2024, 19:44:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x