User
Pass
2FA
 
 

Ajutor
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8964
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2015, 10:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se schimba nici un mail. E contul tau? Ai grija de el, nu il dai la toata lumea. Nu te mai chinui sa incerci sa demonstrezi, cum spui si tu, au fost multi inaintea ta si au fost refuzati toti.


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 14-01-2015, 10:32:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LOL ....Wipe, am pus print cu loginurile da? CE INSEAMA ASTA? inseamna ca daca toate ultimile 50 de login-uri is albe este contul meu de pe ip-ul meu des accesat INTELEGI ?

HALA raspuns din partea unui membru din staff...tu nu iti ai loc aici evident.

Nu imi pasa mie deloc de cei dinaintea mea si ca au fost ei refuzati .
SA MA CHINUI...ce ma chinui?CAci esti tu incompetent sa vezi exact adevarul sau te prefaci dinadins ca nu vezi doar ca sa poti sa ai mai mult IMPACT in comentul tau este altceva.

Este contul meu si iti dovedesc cum vrea orice fibra din capacitatea ta intelectuala ! intelegi?

Vi cu un astfel de raspuns de parca ai detine locul si te doar-n fund de comentari/posturi/ etc.

Scoateti naiba sectiunea de cereri/support DACA NU DORITI SA OFERITI NICIUN FEL DE AJUTOR, ci mai degraba voi veniti cu LEMNE PENTRU FOC (* nu ca ai fi capabil sa intelegi sarcasmul meu*) ....

Asta e bataie de joc..

Am terminat cu voi aici ..este clar ca cer sa unor "orbi" sa imi gaseasca acul in carul cu fan.

Nesimtiti fara pic de respect si fara pic de pasare fata de membri comunitati lor pe care ei sunt obligati sa ii ajute.!!

Pa si la revedere



Last edited by Cristiana26 on 14-01-2015, 10:37:57; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2015, 10:32:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mailul nu se schimba in nici o situatie..nu esti singura/ul care are aceasta problema..

//In acelasi moment nu esti singura/ul care ai dovedit ca detii contul, dar pur si simplu nu se schimba in nici un caz..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2015, 10:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problemele pot fi multiple. Tu intelege doar 4 cuvinte, Animee: emailul nu se schimba. Nu conteaza situatia.
Si daca tot ai citit regulamentul, de ce tot te bati cu pumnul in piept si insulti pe toata lumea cand ti se spune ce inseamna "NU"?
Si cum adica nu iti pasa tie de cei dinaintea ta? Ai impresia ca esti mai special/a? Nu esti, imi pare rau pentru tine. Regulamentul se aplica pentru toata lumea.



Don't touch this

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JustTrolling
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-01-2015 11:45)
Joined: 14 Jan 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

Post Posted: 14-01-2015, 11:18:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

edited
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2015, 14:00:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JustTrolling wrote:


Amice, o iei prea in serios, banned.

Nu mai postati flame, offtopic sau insulte ca primiti warn.



Last edited by Shpace on 15-01-2015, 20:04:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloodiethink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-06-2015 23:11)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 685, Topics: 61
Location: La mare

Reputation: -268.8
Votes: 28

Post Posted: 14-01-2015, 15:19:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti recomand sa-i spamezi pe aia de la yahoo cu mesaje de ajutor, poate vei da de un admin care sa te ajute.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 14-01-2015, 21:15:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Animee

Din cate vad eu tu ai email pe @yahoo.com pe freakz dar in poza apare cont de mail @yahoo.ro , sau gresesc ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
heav3n

[Rockeru' Manelist]



Status: Offline
(since 17-07-2018 19:12)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 497, Topics: 25
Location: Wonderland

Reputation: 79.8
Votes: 11

 
Post Posted: 15-01-2015, 16:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristiana26 wrote:

Eu am o problema de la yahoo pe care ei nu pot sa mi-o repare m-isa zis sa imi creez alt cont ...deci situatie FIX PIX .


De la atata cultura a gresit fata


 
Staff message (Shpace):
 
+1 warn, nu a fost clar postul de mai sus?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-01-2015, 20:01:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ai contactat tu yahoo prin live support cand ei ofera suport doar prin email, si in rare cazuri prin telefon de IRLANDA? In rare cazuri pentru ca toti se plang ca nu raspunde nimeni niciodata.

Atata timp cat tu ai acces la contul de email(din poza care ai pus-o in primul post asta reiese), dar nu primesti sau poti trimite email, normal ar trebui sa fii ajutat, pentru ca contul nu este locked pentru inactivitate sau ce magarii mai fac ei de blocheaza conturile. In fine, este o poveste mai veche despre yahoo pe care toti o stim, cu conturile vechi.

Zici ca avem 0 interes pentru playeri, dar chiar am stat vreo 1 ora sa caut o modalitate de a intra in live chat cu un yahoo staff sa le explic situatia banala si sa ma iau de ei si de suportul lor tehnic de rahat. Nu va recomand sa va faceti conturi de email la yahoo, pentru ca ei blocheaza adresele care sunt inactive o perioada sau nu stiu ce probleme de securitate au avut, fara sa bage in calcul ca utilizatorii au folosit adresa de email la nenumarate conturi care iti cere aceasta.

Referitor la problema ta, creeaza o noua adresa de email si cere suport celor de la yahoo mail aici: https://help.yahoo.com/kb/mail-for-desktop -> in dreapta Yahoo Mail Quick Fixes click pe Try It Now! -> selectezi sa te contacteze prin Email -> What are you having a problem with?* - Receiving email -> Alternate Email* - adresa noua de email pe care ai creat-o.
Oricum cei de la yahoo ofera suport foarte greu, cred ca o sa astepti vreo 4-5 zile pentru un raspuns.

Ai putea sa incerci asta, cea mai rapida metoda: https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20140205233649AAdHKsO

Quote:
Paul answered 11 months ago
***UPDATE***
THIS IS FOR EVERYONE WHO IS NOT RECEIVING EMAILS
when you are on your yahoo email, click the gear thing on the upper right corner, click settings, then on the left of the window that opens click accounts, then on the right side of that page click edit, there is a button that says POP and one that says Forward, click the forward button and then enter the address you want it to forward to, save and it should start forwarding.
Once you receive the verify email address from yahoo in your forwarded email box, all you have to do is click on the "VERIFY ...EMAIL" and slowly but surely you'll start receiving your yahoo email in your forwarded inbox
Hopefully this information gets out to the hundreds of you needing help. Since yahoo customer support is absolutely useless, and continued to post over and over BS help instructions on their Facebook page, I figured I should repost the same HELPFUL instructions repeatedly enough so that most of you could actually fix your emails!! Hope it works!

Iti recomand sa creezi o adresa de gmail.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 15-01-2015, 20:20:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acuma imi pare rau ca nu am salvat conversatia, ma crezi vreo mincinoasa acuma ...OFFFFF .

Ok voi mai incerca inca odata si voi face poze ! sa iti arat ca am apelat la ei !

Si daca zice din nou ca trebuie sa fac un alt cont de e-mail ...voi face un cont de gmail cum imi recomanzi tu.Acuma problema e ..imi vei accepta schimbul de la vechiul mail la noul gmail ce il voi face? Daca da SUPER daca nu ...tot un ursulet polar pierduta prin desert voi ramane.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-01-2015, 20:32:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are rost sa vorbim despre poze cu conversatia ca nu prea ma intereseaza, dar ti-am zis ca nu au asa ceva si iti pot dovedi. Ma intereseaza problema pe care o ai. Emailul nu se schimba la contul de wow indiferent de motiv, cum s-a mai mentionat si mai sus. Ma refeream sa iti faci acel cont de gmail si sa dai forward mesajelor care ar trebui sa iti vina tie pe contul de yahoo mail, ceea ce scrie in acel QUOTE dat de mine mai sus. Daca nu ai inteles exact ce scrie acolo si ai nevoie de indrumare, add me pe skype sau messenger sau ce alte modalitati de contact mai am sub profil.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 15-01-2015, 22:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
@Animee

Din cate vad eu tu ai email pe @yahoo.com pe freakz dar in poza apare cont de mail @yahoo.ro , sau gresesc ?


Eu tot astept raspuns la intrebare...daca ai mail de yahoo.com cum de iti arata pagina in limba romana ?

Vreau o poza de la settings -> account unde sa se vada ca ii aceasi adresa de mail ca pe freakz, mi-o dai pe PM, pana atunci LOCKED

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pirinush, 15 January 2015 20:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 28-04-2024, 23:00:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x