User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message189486
kHz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2019 17:49)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 122, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: 106.5
Votes: 5

 
Post Posted: 05-02-2015, 00:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Iulian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Destul de mult , ziua si seara dupa 9
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy / retri
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Khz
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc pala holy de mai bine de 6 ani - imi place , e usor , dar si interesant in aceelasi timp + ca am posibilitatea sa ma bag si retri OS chiar daca in cata nu prea imi place atat de mult retri .
8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Avand in vedere ca sunt heal ce pot sa zic : Divine light hard heal , holy light fill , holy shock la cd , word of glory & light of dawn situational , beacon pe tank , aripile si gardianul daca e nevoie de heal puternic pe raid , judgement atunci cand expira bufful de haste , Intel > Spirit > Crit=Haste ( discutabil aici dupa parerea mea depinde de stilul de joc )
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput de pe 1.12.1 , raidurile din vanilla nu am apucat sa intru in detaliu in ele deoarece eram incepator si deh aveam alte preocupari - , TBC am jucat destul de multisor pe czone daca stiti ( si ceva cu d nu mai tin minte ) am batut ilidan kil'jaeden tot , WOTLK am jucat pe Freakz in mare parte , full content LK 25 HC etc etc (am si invincible de la el - - ) , Catalysm : in mare parte am jucat pe molten dar de cand s-a furat baza de date nu m-a incantat ideea sa incep fix de la 0 cu toate ca au oferit boost si iteme etc .
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : in wotlk am fost in Airwalk si The QQ Givers poate cineva isi mai aminteste de aceste guilde -
11. Detalii PC: Nvidia GT 220 , procesor dual core 2 GHZ , 2 GB ram , etc ( destul de simplu )
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita faptului ca nu de mult am reintrat pe Freakz si e cam urat sa nu am guild , sa nu fac cu cineva raiduri organizate nu PuG-uri etc -
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Salut sunt Iulian , stau in Bacau . Am 20 de ani , sunt student la Marketing anul 2 , lucrez ca debt collector la Telekom , imi plac jocurile video WoW-ul , LoL-ul , HS , imi place baschetul , fotbalul . Chestii banale -
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : A jucat un prieten pe contul meu pana in urma cu ceva timp , am schimbat parola tot ca deh am revenit . Astept raspuns din partea voastra . 7. Achivement nu am , nu am mai jucat pe cont de ceva timp iar in ultimele 3 zile am intrat iar . Am jucat pe molten , dar de la incident m-am orientat spre Freakz , am terminat acolo DS 10 N de n ori , iar pe HC nu am intrat insa stiu diferente si scripturile . Ce ar fi nou poate ar fi o tactica speciala ce o folositi -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 05-02-2015, 07:14:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kHz wrote:
1. Nume IRL : Iulian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Destul de mult , ziua si seara dupa 9
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy / retri
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Khz
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc pala holy de mai bine de 6 ani - imi place , e usor , dar si interesant in aceelasi timp + ca am posibilitatea sa ma bag si retri OS chiar daca in cata nu prea imi place atat de mult retri .
8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Avand in vedere ca sunt heal ce pot sa zic : Divine light hard heal , holy light fill , holy shock la cd , word of glory & light of dawn situational , beacon pe tank , aripile si gardianul daca e nevoie de heal puternic pe raid , judgement atunci cand expira bufful de haste , Intel > Spirit > Crit=Haste ( discutabil aici dupa parerea mea depinde de stilul de joc )
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput de pe 1.12.1 , raidurile din vanilla nu am apucat sa intru in detaliu in ele deoarece eram incepator si deh aveam alte preocupari - , TBC am jucat destul de multisor pe czone daca stiti ( si ceva cu d nu mai tin minte ) am batut ilidan kil'jaeden tot , WOTLK am jucat pe Freakz in mare parte , full content LK 25 HC etc etc (am si invincible de la el - - ) , Catalysm : in mare parte am jucat pe molten dar de cand s-a furat baza de date nu m-a incantat ideea sa incep fix de la 0 cu toate ca au oferit boost si iteme etc .
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : in wotlk am fost in Airwalk si The QQ Givers poate cineva isi mai aminteste de aceste guilde -
11. Detalii PC: Nvidia GT 220 , procesor dual core 2 GHZ , 2 GB ram , etc ( destul de simplu )
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita faptului ca nu de mult am reintrat pe Freakz si e cam urat sa nu am guild , sa nu fac cu cineva raiduri organizate nu PuG-uri etc -
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Salut sunt Iulian , stau in Bacau . Am 20 de ani , sunt student la Marketing anul 2 , lucrez ca debt collector la Telekom , imi plac jocurile video WoW-ul , LoL-ul , HS , imi place baschetul , fotbalul . Chestii banale -
14. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : A jucat un prieten pe contul meu pana in urma cu ceva timp , am schimbat parola tot ca deh am revenit . Astept raspuns din partea voastra . 7. Achivement nu am , nu am mai jucat pe cont de ceva timp iar in ultimele 3 zile am intrat iar . Am jucat pe molten , dar de la incident m-am orientat spre Freakz , am terminat acolo DS 10 N de n ori , iar pe HC nu am intrat insa stiu diferente si scripturile . Ce ar fi nou poate ar fi o tactica speciala ce o folositi -
w -me in game sa un offiter din g



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkmk2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2018 13:14)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 45, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 159.8
Votes: 5

         
Post Posted: 07-02-2015, 20:37:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sami
2. Varsta: 18
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Balance/Resto
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yusei
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E cel mai usor pentru mine.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe WOTLK pe freakz, am fost in aceata guilda si pe 4.0.6, cat si 4.3.4. 5.0+ am jucat pe alte servere,
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers, Madness. M-am lasat de joc o perioada.
12. Detalii PC*. 2gb ram, 1 video, 3.2ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cunostinte mai vechi(sal Zokk) si guilda cu progres pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



"WE ARE PEOPLE OF THE WORLD"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 07-02-2015, 23:19:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkmk2 wrote:
1. Nume IRL: Sami
2. Varsta: 18
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Balance/Resto
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yusei
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E cel mai usor pentru mine.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe WOTLK pe freakz, am fost in aceata guilda si pe 4.0.6, cat si 4.3.4. 5.0+ am jucat pe alte servere,
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers, Madness. M-am lasat de joc o perioada.
12. Detalii PC*. 2gb ram, 1 video, 3.2ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cunostinte mai vechi(sal Zokk) si guilda cu progres pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
acceptat w-me sau un offiter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vitalyx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2015 20:45)
Joined: 18 Jan 2015
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 29
Votes: 2

 
Post Posted: 19-02-2015, 15:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pot sta in fiecare zi.
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retribution
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vitalyx
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/y8exUls
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Fiindca ofera un BURST op atat in PvP cat si in PvE
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). , M-am apucat acum 1 luna -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Forgotten Heroes, am decis sa plec deoarece acolo multi promit foarte multe si fac foarte putine, si raid-urile le fac doar ei intre ei cei care se cunosc, trebuia sa fac raid-uri cu global-ul, nu e frumos.
12. Detalii PC*. : 4GB Ram, Processor Quad Core, Placa Video nVidia 2GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Deoarece am cativa prieteni acolo si, sunt sigur ca este mai buna decat The Forgotten Heroes
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt la liceu, imi petrec timpul liber afara cu prietenii, prietena, wow sau lol -

Gaming
Scripter

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ---

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 19-02-2015, 17:23:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vitalyx - rejected!

PUNNISSHER wrote:
RECRUTARI DESCHISE LA RDPS SI HEAL


+ nu indeplinesti cerinta pentru ilvl. Ai 393, recrutam 402+



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 26-02-2015, 18:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA URMATOARELE CLASE: DRUID - FERAL,RESTO,BALANCE. PRIEST-HOLY,DISCI,SHADOW HUNTER,MAGE,WARLOCK.CEI CARE AU DREPT DE INVITE SA SE OCUPE DE RECRUTARI


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ContNouBan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2015 22:56)
Joined: 23 Feb 2015
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 30.1
Votes: 1

 
Post Posted: 28-02-2015, 00:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PUNNISSHER wrote:
RECRUTARI DESCHISE LA URMATOARELE CLASE: DRUID - FERAL,RESTO,BALANCE. PRIEST-HOLY,DISCI,SHADOW HUNTER,MAGE,WARLOCK.CEI CARE AU DREPT DE INVITE SA SE OCUPE DE RECRUTARI


1. Nume IRL:
Catalin
2. Varsta:
22
3. Localitate:
Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
Destul pentru raiduri,pana se termina cel putin.
5. Clasa:
Hunter
6. Main Spec/OFF spec:
Survival .MM/BM
7. Link Armory*:
https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Grotkal
8. Screenshot cu Interfata*: Vezi 16
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Main Spec Survival: e cel mai util da cel mai mult dmg cel putin asta stiu eu
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Intotdeauna mi-a placut mai mult PvE , am invatat script destul de repede la TBC incoace...am facut o pauza la WOTLK ins am jucat ceva timp deci prin urmare am invatat script
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Inspiration,MinaHonda,The Forgotten Heroes,ParadOox : nu am parasit nici una sau destramat toate inafara de The Forgotten Heroes la care am facut pauza un an si ceva ..paradoox am 5 char in ea dar nu este progres decat 5/8
12. Detalii PC*.
Dual Core E4400+ 2GB Ram ddr2 placa video GF 7600Gs HDD:250GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am un prieten acolo si aveti progres 8/8 deci vreau si eu inca 3 bosi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Calm deobicei,Lucrez, am incheiat studiiele.hobby..PC'u pot spune.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Sunt la fel ca si orice om cad ma ridic s.a.m.d
acuma o sa merg la dummy sa fac print la reocunt
16.Screen cu dmg la 3 mil.aici se vede si interfata..nu gaseam butonu de print am pierdut ceva dmg si nu mi-am dat nici burst
http://s29.postimg.org/tliffpwyv/Wo_WScrn_Shot_022815_004201.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ekyu2011

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-02-2022 23:52)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 1289, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 325.6
Votes: 43

Post Posted: 28-02-2015, 12:48:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sal w ekyo sau alt offiter ingame
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ametealaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2015 13:35)
Joined: 01 Mar 2015
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 30
Votes: 1

 
Post Posted: 01-03-2015, 15:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ametealaa
2. Varsta: 31
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : zi de zi , cateodata saptamanal doar in week.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: PVP, cateva iteme de PVE .
7. Link Armory*: Nu am.
8. Screenshot cu Interfata*: Nu am.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow dinainte de TBC in special pe privat (cateva luni pe oficial), am experienta in raiduri in special pe cataclism am facut aici pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Paradoxx pana acum 1 zi , m-am decis sa ies cand aseara facandu-se raid mai era nevoie de un dps si pur si simplu unul din colegi nu vroia sa ma ia eu scriind ca prostul pe guild chat degeaba dupa care il intreaba pe altul daca vine - (asta mi-a pus capac si am decis sa ies).
12. Detalii PC*. I3,4gb ram, GT6600.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda restransa sa zic asa cu playeri care ajung sa se cunoasca si sa devina dc nu prieteni si cu care sa pot face raiduri si sa ma bucur de instante alaturi de ei.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, iar ca hobby este pc-ul in special jocurile (WOW fiind singurul pe care il mai joc ).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Nu am screenshooturi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
woariors

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2017 02:52)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 10
Location: Moreni

Reputation: 112.9
Votes: 16

 
Post Posted: 01-03-2015, 15:25:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ametealaa wrote:
1. Nume IRL: Ametealaa
2. Varsta: 31
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : zi de zi , cateodata saptamanal doar in week.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: PVP, cateva iteme de PVE .
7. Link Armory*: Nu am.
8. Screenshot cu Interfata*: Nu am.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow dinainte de TBC in special pe privat (cateva luni pe oficial), am experienta in raiduri in special pe cataclism am facut aici pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Paradoxx pana acum 1 zi , m-am decis sa ies cand aseara facandu-se raid mai era nevoie de un dps si pur si simplu unul din colegi nu vroia sa ma ia eu scriind ca prostul pe guild chat degeaba dupa care il intreaba pe altul daca vine - (asta mi-a pus capac si am decis sa ies).
12. Detalii PC*. I3,4gb ram, GT6600.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau o guilda restransa sa zic asa cu playeri care ajung sa se cunoasca si sa devina dc nu prieteni si cu care sa pot face raiduri si sa ma bucur de instante alaturi de ei.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, iar ca hobby este pc-ul in special jocurile (WOW fiind singurul pe care il mai joc ).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Nu am screenshooturi.


RESPINS





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex939393

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2016 10:07)
Joined: 01 Feb 2015
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

 
Post Posted: 02-03-2015, 18:41:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 22
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6/7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri / Holy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Beetthoven
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i60.tinypic.com/20rmotf.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Stiu sa joc pe multe chare, multe specuri. Paladinul imi place in mod special pentru ca pe el am inceput sa joc inca de pe TBC, a fost primul erou pe care mi l-am facut.
10. Joc WOW de 6 ani, am facut toate raidurile incepand cu TBC si pana la Cataclysm (la ds 10/25h nu am avut inca ocazia sa invat tacticile de la spine si madness pentru ca nu am cu cine). Pe Cataclysm joc de aproximativ o luna. Nu mi se pare un expansion greu.
11. Pe Freakz am fost doar la baietii astia Paradoox, insa in afara de 10/25n si 6/8 pe 10h nu pot face....Eu vreau progres, sa imi pot geara championii. Pe langa aceste lucruri sunt multi copii.....prefer sa intru intr-o guilda cu oameni mai mari in ani, ca sa am ce vorbi.
12. In legatura cu detaliile pc-ului....nu am cine stie ce performanta. Nu am pc de gamer. Joc WoW din placere. Am un laptop Asus: procesor: intel(R) Pentium(R) CPU B950-> 2.10 GHz , 4 GB ram , placa video dedicata.
13. Vrea sa am cu cine socializa , cu cine sa fac raiduri si sa imi cresc championii.
14. Sunt student in anul 3 la Universitatea "Ovidius" din Constanta (btw am licenta anul acesta), lucrez la un cabinet parlamentar, mai exact sunt presedintele asociatiei de tineret UNPR pe Constanta. Timpul liber mi-l petrec in mare parte pe laptop (joc tot felul de jocuri: LoL, WoW , CS go, Dota 2, etc), dar mai ies si la fotbal, plimbare , pub-uri.
15. Nu mai am nimic de adaugat cred ca raspunsurile date mai sus sunt indeajuns.
16. IMG: http://i61.tinypic.com/9rlsw8.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 02-03-2015, 18:46:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alex939393 wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 22
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6/7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri / Holy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Beetthoven
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Stiu sa joc pe multe chare, multe specuri. Paladinul imi place in mod special pentru ca pe el am inceput sa joc inca de pe TBC, a fost primul erou pe care mi l-am facut.
10. Joc WOW de 6 ani, am facut toate raidurile incepand cu TBC si pana la Cataclysm (la ds 10/25h nu am avut inca ocazia sa invat tacticile de la spine si madness pentru ca nu am cu cine). Pe Cataclysm joc de aproximativ o luna. Nu mi se pare un expansion greu.
11. Pe Freakz am fost doar la baietii astia Paradoox, insa in afara de 10/25n si 6/8 pe 10h nu pot face....Eu vreau progres, sa imi pot geara championii. Pe langa aceste lucruri sunt multi copii.....prefer sa intru intr-o guilda cu oameni mai mari in ani, ca sa am ce vorbi.
12. In legatura cu detaliile pc-ului....nu am cine stie ce performanta. Nu am pc de gamer. Joc WoW din placere. Am un laptop Asus: procesor: intel(R) Pentium(R) CPU B950-> 2.10 GHz , 4 GB ram , placa video dedicata.
13. Vrea sa am cu cine socializa , cu cine sa fac raiduri si sa imi cresc championii.
14. Sunt student in anul 3 la Universitatea "Ovidius" din Constanta (btw am licenta anul acesta), lucrez la un cabinet parlamentar, mai exact sunt presedintele asociatiei de tineret UNPR pe Constanta. Timpul liber mi-l petrec in mare parte pe laptop (joc tot felul de jocuri: LoL, WoW , CS go, Dota 2, etc), dar mai ies si la fotbal, plimbare , pub-uri.
15. Nu mai am nimic de adaugat cred ca raspunsurile date mai sus sunt indeajuns.
16.
Leagati contul din joc cu cel de pe forum:https://forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex939393

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2016 10:07)
Joined: 01 Feb 2015
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

 
Post Posted: 02-03-2015, 19:02:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Il am deja ...."Contul tau de pe forum este legat momentan de contul ***"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 02-03-2015, 19:25:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Meh, 9 days played, offchar?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79  Next    


The time now is 06-07-2024, 10:19:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x