User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message187027
cozmo1789

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2018 20:21)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 34, Topics: 6
Location: United Kingdom

Reputation: 253.2
Votes: 11

 
Post Posted: 02-03-2015, 19:37:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cozmo
2. Varsta: 25
3. Localitate: Craiova
4. depinde de programul de lucruzi de zi , cateodata saptamanal doar in week.
5. Clasa: Dudu
6. Main Spec/OFF spec: resto, PVP, feral, balance
7. Link Armory*:
8. Screenshot cu Interfata*: Nu am.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow dinainte de TBC in special pe privat (cateva luni pe oficial), am experienta in raiduri in special pe cataclism am facut aici pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Paradoxx pana acum 1 zi , m-am decis sa ies cand aseara facandu-se raid mai era nevoie de un dps si pur si simplu unul din colegi nu vroia sa ma ia eu scriind ca prostul pe guild chat degeaba dupa care il intreaba pe altul daca vine - (asta mi-a pus capac si am decis sa ies).
12. Detalii PC*. I3,4gb ram, GT6600.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? I'm back.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, iar ca hobby este pc-ul in special jocurile (WOW fiind singurul pe care il mai joc ).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Nu am screenshooturi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
woariors

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2017 02:52)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 24, Topics: 10
Location: Moreni

Reputation: 112.9
Votes: 16

 
Post Posted: 02-03-2015, 19:41:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cozmo1789 wrote:
1. Nume IRL: Cozmo
2. Varsta: 25
3. Localitate: Craiova
4. depinde de programul de lucruzi de zi , cateodata saptamanal doar in week.
5. Clasa: Dudu
6. Main Spec/OFF spec: resto, PVP, feral, balance
7. Link Armory*:
8. Screenshot cu Interfata*: Nu am.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow dinainte de TBC in special pe privat (cateva luni pe oficial), am experienta in raiduri in special pe cataclism am facut aici pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Paradoxx pana acum 1 zi , m-am decis sa ies cand aseara facandu-se raid mai era nevoie de un dps si pur si simplu unul din colegi nu vroia sa ma ia eu scriind ca prostul pe guild chat degeaba dupa care il intreaba pe altul daca vine - (asta mi-a pus capac si am decis sa ies).
12. Detalii PC*. I3,4gb ram, GT6600.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? I'm back.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, iar ca hobby este pc-ul in special jocurile (WOW fiind singurul pe care il mai joc ).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Nu am screenshooturi.


ACCEPTAT! /w Dragoss





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex939393

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2016 10:07)
Joined: 01 Feb 2015
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

 
Post Posted: 02-03-2015, 20:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci?
PUNNISSHER wrote:
Alex939393 wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 22
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6/7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri / Holy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Beetthoven
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i60.tinypic.com/20rmotf.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Stiu sa joc pe multe chare, multe specuri. Paladinul imi place in mod special pentru ca pe el am inceput sa joc inca de pe TBC, a fost primul erou pe care mi l-am facut.
10. Joc WOW de 6 ani, am facut toate raidurile incepand cu TBC si pana la Cataclysm (la ds 10/25h nu am avut inca ocazia sa invat tacticile de la spine si madness pentru ca nu am cu cine). Pe Cataclysm joc de aproximativ o luna. Nu mi se pare un expansion greu.
11. Pe Freakz am fost doar la baietii astia Paradoox, insa in afara de 10/25n si 6/8 pe 10h nu pot face....Eu vreau progres, sa imi pot geara championii. Pe langa aceste lucruri sunt multi copii.....prefer sa intru intr-o guilda cu oameni mai mari in ani, ca sa am ce vorbi.
12. In legatura cu detaliile pc-ului....nu am cine stie ce performanta. Nu am pc de gamer. Joc WoW din placere. Am un laptop Asus: procesor: intel(R) Pentium(R) CPU B950-> 2.10 GHz , 4 GB ram , placa video dedicata.
13. Vrea sa am cu cine socializa , cu cine sa fac raiduri si sa imi cresc championii.
14. Sunt student in anul 3 la Universitatea "Ovidius" din Constanta (btw am licenta anul acesta), lucrez la un cabinet parlamentar, mai exact sunt presedintele asociatiei de tineret UNPR pe Constanta. Timpul liber mi-l petrec in mare parte pe laptop (joc tot felul de jocuri: LoL, WoW , CS go, Dota 2, etc), dar mai ies si la fotbal, plimbare , pub-uri.
15. Nu mai am nimic de adaugat cred ca raspunsurile date mai sus sunt indeajuns.
16. IMG: http://i61.tinypic.com/9rlsw8.jpg
Leagati contul din joc cu cel de pe forum:https://forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ekyu2011

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-02-2022 23:52)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 1289, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 325.6
Votes: 43

Post Posted: 02-03-2015, 20:50:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alex939393 wrote:
Deci?
PUNNISSHER wrote:
Alex939393 wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 22
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6/7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri / Holy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Beetthoven
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Stiu sa joc pe multe chare, multe specuri. Paladinul imi place in mod special pentru ca pe el am inceput sa joc inca de pe TBC, a fost primul erou pe care mi l-am facut.
10. Joc WOW de 6 ani, am facut toate raidurile incepand cu TBC si pana la Cataclysm (la ds 10/25h nu am avut inca ocazia sa invat tacticile de la spine si madness pentru ca nu am cu cine). Pe Cataclysm joc de aproximativ o luna. Nu mi se pare un expansion greu.
11. Pe Freakz am fost doar la baietii astia Paradoox, insa in afara de 10/25n si 6/8 pe 10h nu pot face....Eu vreau progres, sa imi pot geara championii. Pe langa aceste lucruri sunt multi copii.....prefer sa intru intr-o guilda cu oameni mai mari in ani, ca sa am ce vorbi.
12. In legatura cu detaliile pc-ului....nu am cine stie ce performanta. Nu am pc de gamer. Joc WoW din placere. Am un laptop Asus: procesor: intel(R) Pentium(R) CPU B950-> 2.10 GHz , 4 GB ram , placa video dedicata.
13. Vrea sa am cu cine socializa , cu cine sa fac raiduri si sa imi cresc championii.
14. Sunt student in anul 3 la Universitatea "Ovidius" din Constanta (btw am licenta anul acesta), lucrez la un cabinet parlamentar, mai exact sunt presedintele asociatiei de tineret UNPR pe Constanta. Timpul liber mi-l petrec in mare parte pe laptop (joc tot felul de jocuri: LoL, WoW , CS go, Dota 2, etc), dar mai ies si la fotbal, plimbare , pub-uri.
15. Nu mai am nimic de adaugat cred ca raspunsurile date mai sus sunt indeajuns.
16.
Leagati contul din joc cu cel de pe forum:https://forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html


gear cam low nu crezi ???

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex939393

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2016 10:07)
Joined: 01 Feb 2015
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

 
Post Posted: 03-03-2015, 03:19:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca nu am avut cu cine sa fac mai mult gear....D-aia si vreau sa intru in guilda, sa pot face mai mult decat normale.
Alex939393 wrote:
Deci?
PUNNISSHER wrote:
Alex939393 wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 22
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6/7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri / Holy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Beetthoven
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i60.tinypic.com/20rmotf.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Stiu sa joc pe multe chare, multe specuri. Paladinul imi place in mod special pentru ca pe el am inceput sa joc inca de pe TBC, a fost primul erou pe care mi l-am facut.
10. Joc WOW de 6 ani, am facut toate raidurile incepand cu TBC si pana la Cataclysm (la ds 10/25h nu am avut inca ocazia sa invat tacticile de la spine si madness pentru ca nu am cu cine). Pe Cataclysm joc de aproximativ o luna. Nu mi se pare un expansion greu.
11. Pe Freakz am fost doar la baietii astia Paradoox, insa in afara de 10/25n si 6/8 pe 10h nu pot face....Eu vreau progres, sa imi pot geara championii. Pe langa aceste lucruri sunt multi copii.....prefer sa intru intr-o guilda cu oameni mai mari in ani, ca sa am ce vorbi.
12. In legatura cu detaliile pc-ului....nu am cine stie ce performanta. Nu am pc de gamer. Joc WoW din placere. Am un laptop Asus: procesor: intel(R) Pentium(R) CPU B950-> 2.10 GHz , 4 GB ram , placa video dedicata.
13. Vrea sa am cu cine socializa , cu cine sa fac raiduri si sa imi cresc championii.
14. Sunt student in anul 3 la Universitatea "Ovidius" din Constanta (btw am licenta anul acesta), lucrez la un cabinet parlamentar, mai exact sunt presedintele asociatiei de tineret UNPR pe Constanta. Timpul liber mi-l petrec in mare parte pe laptop (joc tot felul de jocuri: LoL, WoW , CS go, Dota 2, etc), dar mai ies si la fotbal, plimbare , pub-uri.
15. Nu mai am nimic de adaugat cred ca raspunsurile date mai sus sunt indeajuns.
16. IMG: http://i61.tinypic.com/9rlsw8.jpg
Leagati contul din joc cu cel de pe forum:https://forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 03-03-2015, 03:21:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai usor cu quote-urile.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai011

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-01-2019 03:45)
Joined: 22 Sep 2010
Posts: 236, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 69.7
Votes: 14

     
Post Posted: 04-03-2015, 15:31:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@alex939393 Rejected
RECRUTARI DESCHISE LA URMATOARELE CLASE: DRUID - FERAL,RESTO,BALANCE. PRIEST-HOLY,DISCI,SHADOW HUNTER,MAGE,WARLOCK




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ekyu2011

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-02-2022 23:52)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 1289, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 325.6
Votes: 43

Post Posted: 04-03-2015, 21:17:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai uitat sa precizezi 404 +
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spawnish1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2015 06:56)
Joined: 06 Mar 2015
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 1

 
Post Posted: 06-03-2015, 21:03:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 16
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 6 ore max 12-14
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/ Enha
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=10wt9px&s=8#.VPn4sl339w8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mereu am vrut un heal si s-a nimerit sa fie primu shamanul si l-am invatat repede.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost la raiduri pe cata am invatat repde si normale si hcuri .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Die Hard , a fost super dar am dat need la 2 iteme si nu au mai vrut sa-mi dea restul care avem nevoie chiar daca aveam dkp.
12. Detalii PC*. 4 Gb ram / Celeron / Nvidia Gforce n 2401
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e fain si vreau sa vin la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa joc wow / sa ies cu prietena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hattred

[the Proven Healer]



Status: Offline
(since 26-03-2019 16:34)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 438, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 146.7
Votes: 25

 
Post Posted: 11-03-2015, 22:55:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spawnish1234 wrote:
1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 16
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 6 ore max 12-14
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/ Enha
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spawnkrag
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=10wt9px&&s=8#.VPn4sl339w8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mereu am vrut un heal si s-a nimerit sa fie primu shamanul si l-am invatat repede.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost la raiduri pe cata am invatat repde si normale si hcuri .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Die Hard , a fost super dar am dat need la 2 iteme si nu au mai vrut sa-mi dea restul care avem nevoie chiar daca aveam dkp.
12. Detalii PC*. 4 Gb ram / Celeron / Nvidia Gforce n 2401
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e fain si vreau sa vin la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa joc wow / sa ies cu prietena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass


RESPINS !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spawnish1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2015 06:56)
Joined: 06 Mar 2015
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 1

 
Post Posted: 09-04-2015, 22:28:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 16
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 6 ore max 12-14
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/ Enha
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=10wt9px&s=8#.VPn4sl339w8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mereu am vrut un heal si s-a nimerit sa fie primu shamanul si l-am invatat repede.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost la raiduri pe cata am invatat repde si normale si hcuri .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Die Hard , a fost super dar am dat need la 2 iteme si nu au mai vrut sa-mi dea restul care avem nevoie chiar daca aveam dkp.
12. Detalii PC*. 4 Gb ram / Celeron / Nvidia Gforce n 2401
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e fain si vreau sa vin la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa joc wow / sa ies cu prietena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hattred

[the Proven Healer]



Status: Offline
(since 26-03-2019 16:34)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 438, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 146.7
Votes: 25

 
Post Posted: 12-04-2015, 13:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spawnish1234 wrote:
1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 16
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 6 ore max 12-14
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/ Enha
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spawnkrag
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=10wt9px&&s=8#.VPn4sl339w8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mereu am vrut un heal si s-a nimerit sa fie primu shamanul si l-am invatat repede.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost la raiduri pe cata am invatat repde si normale si hcuri .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Die Hard , a fost super dar am dat need la 2 iteme si nu au mai vrut sa-mi dea restul care avem nevoie chiar daca aveam dkp.
12. Detalii PC*. 4 Gb ram / Celeron / Nvidia Gforce n 2401
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e fain si vreau sa vin la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa joc wow / sa ies cu prietena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass


RESPINS!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Firelol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2016 09:44)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 95.4
Votes: 3

 
Post Posted: 22-05-2015, 23:16:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-3 ore in timpul saptamanii.mai mult in week-end.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: combat/assasination
7. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/guest
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este cel mai complex spec..single target damage decent plus cel mai bun aoe dintre cele 3 specs.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat de wow pe TBC,pe Freakz joc din WOTLK.Cata am jucat tot pe Freakz iar MOP pe blizz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in HKP pe 4.0.6 dupa care m-am mutat pe blizz.
12. Detalii PC***. lenovo y50,i7,nvidia gtx 860,8gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sunteti una dintre cele mai bune guilde de pe server -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/o6PvwhC

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hattred

[the Proven Healer]



Status: Offline
(since 26-03-2019 16:34)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 438, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 146.7
Votes: 25

 
Post Posted: 24-05-2015, 00:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Firelol wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-3 ore in timpul saptamanii.mai mult in week-end.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: combat/assasination
7. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/guest
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este cel mai complex spec..single target damage decent plus cel mai bun aoe dintre cele 3 specs.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat de wow pe TBC,pe Freakz joc din WOTLK.Cata am jucat tot pe Freakz iar MOP pe blizz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in HKP pe 4.0.6 dupa care m-am mutat pe blizz.
12. Detalii PC***. lenovo y50,i7,nvidia gtx 860,8gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sunteti una dintre cele mai bune guilde de pe server -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/o6PvwhC


ACCEPTAT! whisper Hatredx in game.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 31-05-2015, 09:19:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA TOATE CLASELE.ILVL MINIM 480


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78, 79  Next    


The time now is 29-05-2024, 18:16:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password