User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie trotinel

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message879
BALONAS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2016 19:04)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 284, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 5

Post Posted: 14-03-2015, 21:34:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nformatii despre ban
Nume: Lamar
IP: 5.13.125.108
Motiv: 0
Durata banului: Permanent
Admin: Freakz * Trotinel
Ora si data: 21:29:20, 14 March 2015
Harta: gg_33_shudder

Ia deaci cultura. Daca esti un ofticat si nu tii de gluma ies de pe server . Asta nu iti da dreptul sa ma injuri pe mine da !!!.Daca e vb asa incep si eu sa imi bag ceva in capul tau e ok?

Ce caca tul meu ma ameninti pe mine cu bye cu banuri permanente date n spume de ofticat si ma las de servarul vostru. Dintre toti adminii esti un ofticat si needucat. Te oftici ca un copil ca iti castig toate hartile dupa care stai la panda ca sa e isi tu o harta off bunule si cand iti zice lumea ca esti pandar te oftici mai cresti copile si dupa aia poti vb cu mine. Daca nu stii ce inseamna gluma astai problema ta , eu joc pt distractie si recreere nu sa freci tu la nervi cand iti convine sa fii sanatos

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 14-03-2015, 22:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

My dear friend, doar ce intrasem pe server, era a 2 a plansa care se juca, deci argumentul tau cu oftica este irelevant. Oftica a fost motivul pentru care ai simtit tu nevoia sa faci comentariul ala stupid la adresa mea. Jucatul pt distractie si recreere este exact ceea ce ar trebui sa cauti, insa refularea frustrarilor tale personale pe chatul adminilor nu face parte din acel concept. Ok, ne-am injurat, ne-am balacarit, ai luat ban, ce vrei acum ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 14-03-2015, 23:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BALONAS wrote:


Ia deaci cultura. Daca esti un ofticat si nu tii de gluma ies de pe server . Asta nu iti da dreptul sa ma injuri pe mine da !!!.Daca e vb asa incep si eu sa imi bag ceva in capul tau e ok?

Ce caca tul meu ma ameninti pe mine cu bye cu banuri permanente date n spume de ofticat si ma las de servarul vostru. Dintre toti adminii esti un ofticat si needucat. Te oftici ca un copil ca iti castig toate hartile dupa care stai la panda ca sa e isi tu o harta off bunule si cand iti zice lumea ca esti pandar te oftici mai cresti copile si dupa aia poti vb cu mine. Daca nu stii ce inseamna gluma astai problema ta , eu joc pt distractie si recreere nu sa freci tu la nervi cand iti convine sa fii sanatos


- Haide mai BALONAS, dar si acesta este un limbaj demn de persoane civilizate? mai ales ca suntem pe un forum, avem o varsta fiecare... "educatia si bunul simt nu se dobandesc la maturitate..."
- In urmatoarele reply-uri, in cazul in care vor mai fi, am sa te rog sa-ti cizelezi limbajul, nu suntem oameni primitivi, am trecut de perioada aceea.

- Trotinel stie ca nu-ti poate lasa banul permanent, asa ca cel mai bine rezolvati situatia pe cale amiabila, are rost sa generam asemenea conflicte.. ?


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 15-03-2015, 01:53:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ar fi fost vorba strict de ce s-a spus pe server, probabil mi-ar fi trecut de mult, insa ai venit pe forum sa ce? Sa ma injuri si aici? Boon, din punctul meu de vedere ramai cu banul. O sa discut si cu ceilalti, ca poate-s subiectiv, si o sa revenim cu o decizie.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 15-03-2015, 08:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balon vrei dreptate dar vi cu limbaju asta?
Spui de glume , dar la toate glumele lui Psycho incepi scandalu si injuri ca in codru.
Legat de oftica, nu are rost sa vorbim.
Las colegii sa decida soarta ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BALONAS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2016 19:04)
Joined: 17 Oct 2013
Posts: 284, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 5

Post Posted: 15-03-2015, 10:26:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce oftica ma ce nu intelegeti ca este un joc singurul lucru care ma oftica e cand o persoana care are admin i se urca la cap si i se pare ca are dreptul sa vb cum vrea el si cand vrea el asta e singurul lucru si cifre hai sa nu il bagam pe schizo in seama caci despre el nici nu are rost sa vb. el nu glumesc si te injura din prima de aia nu il suport.Deci trotinel poate zice ce vrea muschiu lui iar eu tre sa tac? hai sa fim seriosi, daca nu sunteti in stare sa intelegeti diferenta dintre oftica si o gluma e problema voastra. Si am venit aici sa injur? cu te am injurat? hai ca deacuma chestia asta escaladeaza ca de obicei.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 15-03-2015, 15:25:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BALONAS wrote:
ce oftica ma ce nu intelegeti ca este un joc singurul lucru care ma oftica e cand o persoana care are admin i se urca la cap si i se pare ca are dreptul sa vb cum vrea el si cand vrea el asta e singurul lucru si cifre hai sa nu il bagam pe schizo in seama caci despre el nici nu are rost sa vb. el nu glumesc si te injura din prima de aia nu il suport.Deci trotinel poate zice ce vrea muschiu lui iar eu tre sa tac? hai sa fim seriosi, daca nu sunteti in stare sa intelegeti diferenta dintre oftica si o gluma e problema voastra. Si am venit aici sa injur? cu te am injurat? hai ca deacuma chestia asta escaladeaza ca de obicei.


- Iar pentru ca aceasta "chestie" sa NU escaladeze ca de obicei, vom inchide topicul pana la asumarea unei decizii.


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 15-03-2015, 17:28:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am luat in considerare toate evenimentele si s-a ajuns la decizia ca Balonas sa fie sanctionat cu ban pe steam 2 zile.
Conducerea acestui server nu va face niciodata abuz, dar nici nu va permite asemenea limbaj la adresa unui owner, nici pe forum nici pe server.
Balonas atata timp cat nu permiti sa fi atacat din oftica, am aceleasi asteptari si la tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 15 March 2015 15:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 13:02:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x