User
Pass
2FA
 
 

Curiozitate
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1939
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 13:17:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://forum.wow-freakz.com/ban-Lilah-t353503.html

De ce nu se da ban pentru asa ceva?
in weekendul asta am dat de Abysu de la ally care efectiv a profitat de acest bug in BoG ca sa isi faca viata full dupa care a iesit de acolo

Ëxista din cate am observat 3 zone ( cel putin ) unde poti sa faci asa ceva.

in postul lui jig se poate observa cum acel ally sta acolo sa nu fie omorat.stia de acel loc.nu cred ca l-a nimerit din greseala.

Din punctul meu de vedere se face abuz de asa ceva pentru ca isi refac viata cu spells si ofera un mic avantaj acestor exploiteri.

Are full cata,ilvl 401,de ce s-a ascuns acolo?

imi pare rau ca nu am print cu discutia purtata cu Abysu in care tipul sta linistit ca stie ca nu se ia ban pentru asa ceva.




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-03-2015, 13:19:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nare treaba gear dar in fine...ideea am inteles...sunt tot mai multi in bg ce abuzeasa de acest "exploit" care ma face sa ma simt ca un cocos care se infoaie in jurul gainii si nu pot sa o ating


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 25-03-2015, 13:29:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
https://forum.wow-freakz.com/ban-Lilah-t353503.html

De ce nu se da ban pentru asa ceva?
in weekendul asta am dat de Abysu de la ally care efectiv a profitat de acest bug in BoG ca sa isi faca viata full dupa care a iesit de acolo

Ëxista din cate am observat 3 zone ( cel putin ) unde poti sa faci asa ceva.

in postul lui jig se poate observa cum acel ally sta acolo sa nu fie omorat.stia de acel loc.nu cred ca l-a nimerit din greseala.

Din punctul meu de vedere se face abuz de asa ceva pentru ca isi refac viata cu spells si ofera un mic avantaj acestor exploiteri.

Are full cata,ilvl 401,de ce s-a ascuns acolo?

imi pare rau ca nu am print cu discutia purtata cu Abysu in care tipul sta linistit ca stie ca nu se ia ban pentru asa ceva.


Nu se ia ban pentru așa ceva .. . Și dacã vrei sã faci un post-ban , respectã cerința, poate așa se uita mai bine tu, explicând detaliat ce era pe acolo, 2 printuri și „ BAN PLS ” nu merge.. respecta procedura , anyway tot nu o sã primeascã ban. Btw se ascundea de fricã a auzit de tine..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 13:32:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa inteleg ca tu esti Abysu despre care vorbeam?
In cazul in care nu observi nu suntem la rubrica de ban.
Nu stau sa fac post daca nu se ban.e cam logic nu?
eu intreb aici DE CE nu se da ban pentru ca orice prost isi da seama ca se profita de asa ceva.




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 25-03-2015, 13:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da eu sunt Abysu.. m-ai prins, mi-am șters WoW din cauza ta.. stop farming me etc, anyway. Nu se ia ban, pentru cã nu se ia, dacã vin cu argumente de genu „ Mapa pe care calci tu ingame nu e scriptatã bine ” deja nu mai înțelegi, mai sunt anumite zone „ buguite ” so.. get over it și farmeazã-mã în continuare, cer T.C. cãsuțã : Snoppy


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 13:45:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am deschis acest topic si nu cred ca ai tu dreptul sa ceri inchiderea lui
stiu ce spui tu acolo dar mie nu imi convine ca profitati voi de asa ceva ca nu sunteti in stare sa dati jos sau sa rezistati vs unui frost.
chiar atat de greu este sa reparati acea harta? sau va convine sa pierdeti jucatori din cauza celor ca Abysu ?




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 25-03-2015, 13:47:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
eu am deschis acest topic si nu cred ca ai tu dreptul sa ceri inchiderea lui
stiu ce spui tu acolo dar mie nu imi convine ca profitati voi de asa ceva ca nu sunteti in stare sa dati jos sau sa rezistati vs unui frost.
chiar atat de greu este sa reparati acea harta? sau va convine sa pierdeti jucatori din cauza celor ca Abysu ?


E decât o bucatã din ea /map , mie-mi convine sã pierd în fața mea (Abysu) deci nu știu ce am de pierdut.. du-te și farmeazã hk-uri prin random bgs acum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 13:50:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MihneaStefan wrote:
Fenriabis wrote:
eu am deschis acest topic si nu cred ca ai tu dreptul sa ceri inchiderea lui
stiu ce spui tu acolo dar mie nu imi convine ca profitati voi de asa ceva ca nu sunteti in stare sa dati jos sau sa rezistati vs unui frost.
chiar atat de greu este sa reparati acea harta? sau va convine sa pierdeti jucatori din cauza celor ca Abysu ?


E decât o bucatã din ea /map , mie-mi convine sã pierd în fața mea (Abysu) deci nu știu ce am de pierdut.. du-te și farmeazã hk-uri prin random bgs acum.


Sunt 3

1.la ww unde ai stat tu langa casa
2.la lh langa niste copaci
3.asta din poza lui jig

stii sa numeri pana la 3?

si vezi ca deja faci flame prietene si chiar nu ma impresionezi cu atitudinea ta de aliac zeu

in tol barad erai mielusel si in bg profiti de exploit sa nu matur cu tine prin toata zona de la ww.macar taci din gura daca nu ai o treaba cu priestsi mai ales cu pvp




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 25-03-2015, 13:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 2 4.. bravo, de ce nu faci post cã sunt 3 zone în care ai LoS? Brainless.. -))))))))) tu chiar crezi ca sunt Abys..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 13:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dupa ce te-am facut putin de cacao o dai in basme?
astept sa imi raspunda cineva mai inteligent decat tine
poti sa continui cu flame si replicile de 2 lei




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 25-03-2015, 14:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E pur si simplu penibil - . Cred ca ai o manie sau ceva...e doar un los bug amarat intr-un bg si oricum poti sa te duci dupa el asa ca nu inteleg de ce disperi atat. Nu trebuie sa ceara cineva sa ti se inchida topicul pentru ca orice om intreb la minte care are posibilitatea o va face fara vreun regret. Raised eyebrow


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 14:16:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:
E pur si simplu penibil - . Cred ca ai o manie sau ceva...e doar un los bug amarat intr-un bg si oricum poti sa te duci dupa el asa ca nu inteleg de ce disperi atat. Nu trebuie sa ceara cineva sa ti se inchida topicul pentru ca orice om intreb la minte care are posibilitatea o va face fara vreun regret. Raised eyebrow


te duci langa el si il saruti? - cum sa te duci dupa el daca iti da line of sight? sunt melee domnule zeu la pvp care in bg face doar 3-1.mai aproape decat melee nu se poate.




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-03-2015, 14:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
bossutai wrote:
E pur si simplu penibil - . Cred ca ai o manie sau ceva...e doar un los bug amarat intr-un bg si oricum poti sa te duci dupa el asa ca nu inteleg de ce disperi atat. Nu trebuie sa ceara cineva sa ti se inchida topicul pentru ca orice om intreb la minte care are posibilitatea o va face fara vreun regret. Raised eyebrow


te duci langa el si il saruti? - cum sa te duci dupa el daca iti da line of sight? sunt melee domnule zeu la pvp care in bg face doar 3-1.mai aproape decat melee nu se poate.


Laso asa Fenriabis , nu cred ca vrei sa continui ..nu se va face nimic ,poti si tu profita de asta si oricine vrea



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-03-2015, 14:24:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca si la un astfel de joc stau sa profit de asa ceva...

imi e mila de ei..




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 25-03-2015, 14:37:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
Are full cata,ilvl 401,de ce s-a ascuns acolo?


Am gãsit rãspunsul. Aveam (eu, Abysu) maphack -)))))))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 25 March 2015 14:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 01:00:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x