User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 66, 67, 68  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28281
001

[krazy]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 09-05-2015, 22:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zeffer am inteles ca a fost o cearta intre tine si amd. Astept discutia dintre voi sa vedem cat de grava e situatia.
In plus de cand un owner scoate accesul unui warlord fara sa vorbeasca cu restu?
Daca te crezi mai presus ca restu astept sa imi pui in maxim 2 zile in cont cei 50 de euro de la amd din care am boostat sv acum.
Am mai avut plangeri de la admini ca li s-au editat posturile de pe forum.
O sa discut cu Avioane sa verifice.





Last edited by 001 on 09-05-2015, 22:17:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 09-05-2015, 22:17:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai o data exacta pot verifica.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 09-05-2015, 22:17:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa discut cu cei in cauza si iti las un pm.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 09-05-2015, 22:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Ce **** mea se intampla?


- Ce facem aici, despre ce este vorba?

- Imi sari in gat iar cu tot arsenalul ca sa ies eu patat? -> nu mai trec cu vederea de data aceasta.


Avioane, verifica linistit, eu nu am editat absolut nimic ce nu era la locul lui in aceasta comunitate, multumesc.


Cifre, sa intelegi un lucru :

- Pe mine ma doare-n ****' de conditia unuia si conditia altuia, atata timp cat pe server in calitate de owner sunt luat peste picior de un anumit admin, il trag la raspundere.

- Conversatia daca ti-o doresti, o cauti in logo-uri.


Demersul situatiei.

-> Amd, ca de obicei are o atitudine sfidatoare si expune afirmatii care nu sunt la locul lor. Eu le accept, deoarece... asa fac mereu, nu ma afecteaza, insa -> ii spun : "amd, te banez..." [bineinteles, o afirmatie spusa nu o data, de mai multe ori i-am aruncat astfel de afirmatii, in gluma.... ] => el raspunde : "nu cred", ii spun : "ai grija ce-ti doresti", el spune "nu cred" -> ii dau ban 5 minute. Vine pe steam : -> imi spune : "scoate banul, l-am scos," "daca tot ai dat ban, scoate-mi accesul", ii spun iar... "ai grija ce'ti doresti, nu te juca cu asta", imi spune : -> "scoate-mi accesul" -> ii spun Ok. Scot accesul. -> dupa ce-l scot imi spune : -> sa-i arat dovezi.


- Deci, sa avem pardon -> nu vii pe forum in urma cu 2 saptamani si spui "eu renunt la acces, ca o pizdulita caruia i s-a furat bombonica,, doar ca sa iesi in evidenta", apoi vii si-mi ceri in fata sa-ti scot accesul. NU te joci cu asa ceva, NU cu MINE., NU dai dovada de o nerecunostinta pentru faptul ca te-am acceptat in aceasta comunitate, sa tinem MINTE, NU erai aici atunci cand EU l-am prins pe amd cu cod pe server si l-am iertat + multe alte lucruri unde l-am tratat cu clementa, nu esti atat de ingrat, nu ai cum. Daca el in calitate de warlords, Nu are atata minte incat sa realizeze faptul ca TREBUIE sa fie cumpatat, daca toate actiunile lui conduc decat la "iesirea in evidenta"... si "victimizarea", atunci acolo se ajunge, la scoaterea accesului. Mi-a cerut sa-i scot accesul -> i l-am scos, a crezut ca glumesc?

Ce mi-ai cerut? -> tocmai mi-ai cerut sa-ti platesc banii de boost dati de el?, chiar ai facut... asa ceva? -> Nu pot sa cred, refuz sa comentez aici... si voi comenta in privat legat de acest lucru, atata respect am incat sa nu fac o faza aici pe forum.



-> Deci, scuza-ma Cifre, ultima data cand accept sa fiu tras la raspundere pentru o asemenea situatie. Accesul este scos, aici NU ne jucam de-a adminul, aici NU merge pe pile, pe bani, pe ochi frumosi, daca nu este in stare sa fie respectuos... atunci sa arda-n suc propriu.

-> Daca doresti sa-i repui accesul, imi este irelevant, Nu dau de la mine, nu ma pasioneaza absolut deloc sa ridic problema, interzicerii in functie al individului, insa => daca doreste sa continuie sa fie warlords pe acest server, sa se supuna regulamentului.

Seara frumoasa.


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 09-05-2015, 23:19:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zeffer toti ownerii stim ca amd e instabil emotional. Glumele lui nu le gusti, dar glumele tale proaste fata de toti trebuie gustate?
Sa nu uitam ca tu ai fost cel care si-a permis glume proaste la adresa unei colege,tu esti cel care ai facut misto de amd cand a venit prima data pe skype cu noi,tu ai avut glume penale in care am fost implicat indirect. Asa ca nu imi da tu mie replici despre cum e sa fi luat peste picior cat timp tu iei pe toti peste picior.
Vreau discutia care sa il incrimineze pe amd in asa fel in cat sa nu fie nevoie de restu ownerilor in decizia luata de tine.
Din 11 owneri, cu cati ai vorbit despre problema cu amd?
Un admin care are o lista de codati ca amd, si care isi mananca zile si nopti intregi sa tina sv curat nu cred ca e pus in functie pe pile. Daca buna lui vointa de a ajuta serveru e neimportanta pt tine, te tog sa pui in cont cei 50 de euro de la boost sa ii dau inapoi la baiat.
Nu permit ca implicarea lui amd sa fie terfelita in noroi.
Deja peste jumate din owneri ti i-ai suit in cap prin gandirea ta...Chiar nu poti sa te opresti si sa revi cu picioarele pe pamant?
Jur ca ai deviat mult de la cine ai fost candva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 10-05-2015, 02:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Zeffer toti ownerii stim ca amd e instabil emotional. Glumele lui nu le gusti, dar glumele tale proaste fata de toti trebuie gustate?
Sa nu uitam ca tu ai fost cel care si-a permis glume proaste la adresa unei colege,tu esti cel care ai facut misto de amd cand a venit prima data pe skype cu noi,tu ai avut glume penale in care am fost implicat indirect. Asa ca nu imi da tu mie replici despre cum e sa fi luat peste picior cat timp tu iei pe toti peste picior.
Vreau discutia care sa il incrimineze pe amd in asa fel in cat sa nu fie nevoie de restu ownerilor in decizia luata de tine.
Din 11 owneri, cu cati ai vorbit despre problema cu amd?
Un admin care are o lista de codati ca amd, si care isi mananca zile si nopti intregi sa tina sv curat nu cred ca e pus in functie pe pile. Daca buna lui vointa de a ajuta serveru e neimportanta pt tine, te tog sa pui in cont cei 50 de euro de la boost sa ii dau inapoi la baiat.
Nu permit ca implicarea lui amd sa fie terfelita in noroi.
Deja peste jumate din owneri ti i-ai suit in cap prin gandirea ta...Chiar nu poti sa te opresti si sa revi cu picioarele pe pamant?
Jur ca ai deviat mult de la cine ai fost candva.

------------------------------------------------------------
- Asta e ultimul mesaj cu caracter de dojana pe care-l mai accept de la tine, dupa care voi incepe sa-mi deschis gura si voi face o tenelovela imensa.

1. Nu iti permit sa implici aici NIMICURI stipulate in randul nr.2 cu : "sa nu uitam ca tu ai fost, sa nu uitam ca tu ai facut" -> sa intelegi un lucru; Eu nu am luat peste picior pe absolut nimeni, am respectat pe toata lumea care m-a respectat. Daca vii aici si'mi reciti din poveste', din versiunile considerate de tine si de un grup restrans de oameni cum c-ar fi adevarate, atunci Nu ajungem nicaieri. Daca doresti sa-i razvratesti in potriva mea, Nu ai decat -> este doar o lume virtuala, iar eu am convenit la acest lucru cu mult timp in urma. Dar atata timp cat EU, in calitate de owner, sunt luat la unspe metrii de tine, cu ceea ce insiri, atunci... trebuie sa intelegi, imi pierd decenta.

2. Nu am ce sa justific, amd a spus sa-i scot accesul, accesul a fost scos. Pentru detalii suplimentare, te invit sa consulti logo-urile.
(Daca arunca 50 de lei pentru boost in stanga si 50 de lei pentru cealalta in dreapta, ii da dreptul sa fie arogant si superior?), deci... hai sa o lasam asa, sa NU intram pe terenul cu Cine merita si Cine Nu merita si cine a facut mai multe si cine n-a facut mai multe, daca tu... unicul lucru pe care-l deduci din actiunea petrecuta azi (cazul amd), este; "cat de nedreptatit a fost amd-ul", atunci da-o'n crucea ma-sii de treaba, aici ne despartim drumurile, deoarece eu nu accept asa ceva.
Daca este instabil emotional, sa mearga la medic... aici Nu este bambilici. Sfidarea lui a condus la aceasta situatie sau ce? daca il cunoaste pe 001 si pe y, are o lista impecabila de codati... are dreptul sa aiba si aceasta atitudine sfidatoare? => sa aiba cu cine-i permite.

3. 001, a sosit timpul aici si acum sa decizi cu care parte vei merge... Povestile precum "cine ai fost... ce ai devenit" sunt decat niste "artificii perverse, penale".... nu mai insira asa ceva, nu... tu, nu-i frumos.


Dar am ajuns sa fiu tras la raspundere pentru orice nimic care se intampla?
Nu am intrat pe gatul nimanui, daca sunt o "pramatie" atat de mare si atat de greu de digerat, va rog frumos -> stanga imprejur..., nu am obligat pe nimeni sa ma accepte, sa-mi accepte modul de gandire, *** this shit.
Dar acest mod de a dovedi cu orice pret cat de vinovat este Zeffer, nu te prinde... esti chiar ca "soacra aia rea" care arunca dupa cumnatu'sau cu tot ce apuca...? chiar asa...? -> sa stii ca Nu sunt prea surprins.
Bai, nu mai imi citi textele printre randuri, ma fwt in aia 50 de lei pe care i-a dat baiatul, intelegi? ma fwt in ei.... total, totaaaaal' => asta nu-i confera o atitudine de prost crescut, asta nu-l scuteste de nimiiiic, absolut... HEEEEEI, wtf? ce-mi vad ochii? Iar.


Culmea, fix ala care a incercat sa evite conflictele intre colegi, a incercat sa ii uneasca, nu sa-i dezbine, a incercat sa faca ceva... este luat la ****...
Fratilor, numai mersi, dar nu sunt fraierul nimanui, am incheiat balciul -> nu va obositi sa judecaaati sa figuri de stil. 001, ai avut timpul tau (ti-am dat sansa sa nu fi nesimtit, cu primul topic pe care l-am prezentat, n-ai fost in stare sa renunti la caracterul indobitocit de expunere, s-a ajuns la un efect).
--------------Raspuns la provocare----------------


in continuare...

<.> Nici o problema, ,merg eu "cu coada intre picioare, ca o oaie neagra" -> inchei eu socotelile frumos si civilizat si las loc de interpretari negative la adresa mea, ca... aia e.

<.> For the record : bineinteles, aceasta ultima escapada a pus capac, toate adunate... aici s-a ajuns, daca atata s-a inteles din tot ceea ce a incercat sa faca Zeffer. Nu am ce diferente sa fac, din putinul respect care mi-a mai ramas si din bunul simt pe care-l am, aleg aceasta finalitate si nu una mai "taioasa", sper sa nu uiti asta 001, nici o data : nu ma ai... nu m-ai avut si nu ma vei avea nici o singura data la mana, Nu ai cum.





<.> Pamflet, imi cer scuze pentru aceasta escapada. Multumesc pentru increderea acordata. Colegi, regret finalitatea, regret conflictul, multa bafta (... )


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 10-05-2015, 10:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am discutat aseara cu Pamflet.
I-am prezentat logurile si discutia ta de pe steam cu amd. Prerea finala din tot ce ati vorbit e ca ti s-a urcat puterea la cap. Nu cred ca e nevoie sa iti zic pe urmele cui o iei.
Daca mai calci gresit o singura data ne parasesti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 10-05-2015, 10:17:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred cã știm cu toții cã amd e o fire dubioasã. Dubioasã la modul instabil emoțional, are ceva probleme la mansardã. El nu vine aici pentru tratament, așa cum a zis Zeffer. Vine aici sã joace CS 1.6, sã ajute prin a fii admin, sã ajute cu donații, etc. Datoria ta ca owner este cea de a coordona adminii/warlords și de a NU le impune poziția ta și deciziile tale.
Consider cã acest conflict putea fi evitat elegant și nu transformat topicul ãsta într-o țigãnie...
Accesul lui amd va fi repus.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cee'd

[Barcagiu]



Status: Offline
(since 06-06-2019 05:55)
Joined: 15 Dec 2013
Posts: 586, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 698.9
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2015, 11:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meeeow wrote:

Consider cã acest conflict putea fi evitat elegant și nu transformat topicul ãsta într-o țigãnie...
Accesul lui amd va fi repus.


total de acord.


Fii destept, ca prost esti cand vrei!



Last edited by Cee'd on 19-05-2015, 08:05:00; edited 11 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2015, 18:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anywak wrote:
daca atata s-a inteles din tot ceea ce a incercat sa faca Zeffer

Hai sa-ti zic eu ce s-a inteles din ce a incercat sa faca Zeffer. Nimic. Absolut nimic. Cand citesti chestia asta, considera ca se aud mai multe voci ce spun acelasi lucru, nu e doar parerea mea. Pe langa faptul ca ai introdus ideea de post kilometric ce spune mai nimic, post pe care de altfel nu se mai incumeta careva sa-l citeasca de multa vreme (crede-ma...), ai mai venit si cu alte idei, stupide din punctul meu de vedere, cum ar fi formulele vietii pt gradele inventate de tine (o tampenie de genu'). Lista adminilor a devenit un kitsch ordinar, marcat de culori moarte si nuante cat mai intunecate, astfel incat eu personal dorm cu lumina aprinsa dupa ce prind curaj sa ma uit pe acolo. Astea-s probleme minore, de gust sa spunem... insa bineinteles ca ar fi trebuti sa ceri parerea TUTUROR inainte sa te apuci de pictat. Problema cea mai mare ramane insa, ca atunci cand s-a deschis serverul, s-au trasat foarte clar indatoririle fiecaruia, indatoriri care cu timpul le-ai acaparat, fara vreo invitatie de a face asta. Pe forum nu mai are loc nici un alt owner de tine si chiar de-ar prinde vreo fereastra, cine are curaj sa editeze lista adminilor de exemplu ? Iti dai ce seama pictura rupestra ar iesi acolo daca nu ti-ar nimeri tie nuantele de sange coagulat ? Despre faptul ca editezi posturi dupa bunul plac, scoti warnuri odata cu erectia de dimineata si mai nou maturi pe jos cu ai nostri warlords, nu mai are rost sa spun ceva.

Dupa ce iti stergi lacrimile si sufli nasul, cred ca ar fi cazul sa facem o noua sedinta, in care sa-ti explicam din nou ca mai exista si alti owneri in afara de tine, cu aceleasi drepturi, iar prin bunavointa ta, sa le faci si lor loc sa traga o... idee. Te pup acolo.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 13-05-2015, 11:17:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tin sa va anunt ca zeffer s-a retras de la conducere singur.
Sedinta la ora 22:00 azi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sirwin26

[Sinner * SirWin26]



Status: Offline
(since 16-05-2020 11:55)
Joined: 09 Oct 2014
Posts: 999, Topics: 35
Location: Palermo

Reputation: 578.9
Votes: 12

   
Post Posted: 13-05-2015, 21:04:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai care sedinta sunt singurul prezent...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
user2705

[Creep]



Status: Offline
(since 30-05-2015 17:47)
Joined: 18 Dec 2012
Posts: 845, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 366.5
Votes: 20

 
Post Posted: 13-05-2015, 22:50:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze, dar nu am putut ajunge. Daca s-a tinut sedinta va rog sa postati aici update-urile. Multu -

Je suis une princesse.
Stef.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 5 days ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 13-05-2015, 23:00:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La 22:20 am fost prezent. Se pare ca nici pana la 00:00 nu ati incercat sa intrati...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 13-05-2015, 23:51:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am fost on la 12 si putin ...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 66, 67, 68  Next    


The time now is 26-04-2024, 22:20:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x