User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 511, 512, 513 ... 531, 532, 533  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message629303
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 31-05-2015, 23:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PUNNISSHER wrote:
DesstroY-gm wrote:
De curios,vreau sa intreb : cum faceti Feng ? buguit atunci cand sta pe loc si nu da deloc damage ? Atata timp cat bossul nu merge facut cu scriptul blizzlike,de ce il farmati asa si nu postati bugurile ? . Intentia mea nu e sa ma cert cu nimeni,dar dupa atatea ore de try si incercari de a executa scriptul blizzlike,vad ca nu reusim. Si nu din cauza greselilor noastre. Dupa un wipe,boss-ul nu se reseteaza,sau si de se duce in centru,apoi nu mai da damage,nu schimba fazele...bla bla,adica pe scurt,si globalul il pica.
@ Ravenous @ Shockeru si toti alti gm. Voi reveni cu screenshot-uri si toate dovezile necesare. Momentan boss-ul nu merge. O seara frumoasa in continuare!
FARA SUPARARE CA POSTEZ AICI DAR ATATA TIMP CAT NU ESTI CAPABIL SA FACI UN RAID DE FENG CARE E AL 2 BOSS DIN MV NU ARE ROST SA TE IEI DE GUILDELE CARE IL FARMEAZA.POATE PE NOUL PACH WOD AI SA REUSESTI SA REFACI INL SI SA FACI SI TU UN BOSS DINTR-O INSTANTA FARA 1000 DE WIPE-URI.BAFTA MULTA PE WOD


mosule vezi ca iti bate postasu in usa cu pensia nu o arde pe wow.. si nu lua rage ca guilda ta doar farm va face toata viata ei..
Ps: daca simti nevoia sa raspunzi te rog sa o faci pe PM ok?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 00:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Laur. wrote:
Snoppy wrote:
Încearcã sã mai scoți din quotes cã-mi activezi cãsuța aiurea Laur.
ce vrei sa spui? nu ti-am activat nicio casuta vocala, in schimb tu o faci!

Hai sã-ți explic, pe Desstroy îl cheamã Laur. End of story.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 01-06-2015, 03:38:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Snoppy
atunci scrie-i numele de pe forum ca sa nu mai activezi casuta vocala a altora aiurea, te rog! acum e end of story!


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 01-06-2015, 07:02:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci,cum spuneam,nu vreau sa ma cert cu nimeni si cine nu are cap sa inteleaga asta,nu vreau sa mai posteze aici. Multumesc!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 07:41:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ca acuz sau ceva, poate a fost doar un bug inocent , https://www.wow-freakz.com/boss_timers.php?raid=mv&&npc=60009&&mode=2 cei cu timpii aia 0:12 0:19 etc.... Casuta Pyrin , Dreadblade
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 01-06-2015, 08:47:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DesstroY-gm wrote:
PUNNISSHER wrote:
DesstroY-gm wrote:
De curios,vreau sa intreb : cum faceti Feng ? buguit atunci cand sta pe loc si nu da deloc damage ? Atata timp cat bossul nu merge facut cu scriptul blizzlike,de ce il farmati asa si nu postati bugurile ? @Revengers @Betrayers @Allstar. Intentia mea nu e sa ma cert cu nimeni,dar dupa atatea ore de try si incercari de a executa scriptul blizzlike,vad ca nu reusim. Si nu din cauza greselilor noastre. Dupa un wipe,boss-ul nu se reseteaza,sau si de se duce in centru,apoi nu mai da damage,nu schimba fazele...bla bla,adica pe scurt,si globalul il pica.
@ Ravenous @ Shockeru si toti alti gm. Voi reveni cu screenshot-uri si toate dovezile necesare. Momentan boss-ul nu merge. O seara frumoasa in continuare!
FARA SUPARARE CA POSTEZ AICI DAR ATATA TIMP CAT NU ESTI CAPABIL SA FACI UN RAID DE FENG CARE E AL 2 BOSS DIN MV NU ARE ROST SA TE IEI DE GUILDELE CARE IL FARMEAZA.POATE PE NOUL PACH WOD AI SA REUSESTI SA REFACI INL SI SA FACI SI TU UN BOSS DINTR-O INSTANTA FARA 1000 DE WIPE-URI.BAFTA MULTA PE WOD



Vreau sa te intreb...ai facut cumva video pentru FENG ?


Hai sa iti explic eu cum sta treaba mai ****...ca vad ca sari de cur in sus atat...

1. Nullification barrier nu merge
2. Shroud of reversal nu merge

aceste 2 spelluri fac bossul imposibil de facut...daca imi zici tu mie ca ai stat si ai healuit toate epicenterele si ai supravietuit la 3+ arcane velocity fara nullification si stun du-te si incearca in alta parte...

PS: informeaza-te pt ce si cum se fol acele 2 spelluri inainte sa imi dai reply...dupa putem debate tema cat vrei

@pirinush

nu merg acele 2 spelluri care ti-am zis @testat 10hc (iti da bufful de 100% dmg reduce pt magical dar nu face nimic de fapt)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myraje

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2017 13:12)
Joined: 24 Jan 2015
Posts: 239, Topics: 16
Location: Denmark

Reputation: 157.8
Votes: 11

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 09:09:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sharky , acele arcane velocity sunt direct influentate de dps -ul din raid si cat de repede schimbi phaze-ul . Iar din cate am vazut eu e cam imposibil sa ai 3+ iar fara Barrier-ul ala de care zici tu este foarte probabil sa supravietuiesti ( si pe blizz e la fel ) daca folosesti anumite cd-uri . Iar epicenter ala ... nu face nici pe departe acelasi damage ca arcane velocity deci folosirea barierei acolo este extrem de inutil .

Cat despre timers nu ne folosim de nici un fel de exploit sa facem 0 : 12 secunde . Bossul este buguit din script si incearca sa se reseteze in prima faza motiv pentru care se reseteaza si timpul encounterului . Asta nu e vina nici unei guilde ca scot 0 : 20 secunde sau mai putin . Din cate am inteles e un bug de la un spell de la warlock ( desi personal am incercat cam toate nu am descoperit care ar fi ... doar ca uneori ia DoomGuard in target si asta ar putea fi un motiv) .

Iar cat despre encounter comparat cu blizz ... ai dreptate nu se aseamana , iti trebuie dps si cd-uri mari cam asta e tot ( cum se vede si in video-ul lasat de mine)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 01-06-2015, 09:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myraje wrote:
@Sharky , acele arcane velocity sunt direct influentate de dps -ul din raid si cat de repede schimbi phaze-ul . Iar din cate am vazut eu e cam imposibil sa ai 3+ iar fara Barrier-ul ala de care zici tu este foarte probabil sa supravietuiesti ( si pe blizz e la fel ) daca folosesti anumite cd-uri . Iar epicenter ala ... nu face nici pe departe acelasi damage ca arcane velocity deci folosirea barierei acolo este extrem de inutil .

Cat despre timers nu ne folosim de nici un fel de exploit sa facem 0 : 12 secunde . Bossul este buguit din script si incearca sa se reseteze in prima faza motiv pentru care se reseteaza si timpul encounterului . Asta nu e vina nici unei guilde ca scot 0 : 20 secunde sau mai putin . Din cate am inteles e un bug de la un spell de la warlock ( desi personal am incercat cam toate nu am descoperit care ar fi ... doar ca uneori ia DoomGuard in target si asta ar putea fi un motiv) .

Iar cat despre encounter comparat cu blizz ... ai dreptate nu se aseamana , iti trebuie dps si cd-uri mari cam asta e tot ( cum se vede si in video-ul lasat de mine)


Daca supravietuiesti la mai mult de 1 epicenter fara nullification barrier si doar cu personal si raid wide def cds...inseamna ca damage-ul de la epicenter pe hc este extrem de mic...bossul asta e facut sa fie absolut esentiala folosirea celor 2 spelluri...tu crezi ca degeaba or fi pus aia spellurile alea acolo? o fi fost doar de fun?
Si nu stiu la ce te referi cu @arcane velocity sunt direct influentate de dpsul din raid? cate prinzi sau la ce te referi?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myraje

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2017 13:12)
Joined: 24 Jan 2015
Posts: 239, Topics: 16
Location: Denmark

Reputation: 157.8
Votes: 11

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 09:43:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu epicenter sa iti explic la ce ma refeream . Tehnic vorbind si blizz wise la epicenter trebuie sa stai la distanta cat mai mare fata de boss ( sau sa anulezi epicenterul folosind reflectul (al 2 crystal) atunci cand da shockwave (chestia aia electrica nu stiu daca se cheama asa dar intelegi la ce ma refer) sa il tii in stun si sa ii intrerupi epicenter) . Bariera aceea este vitala in faza a 2 cand da withdraw flame ( parca asa se cheama) si incepe aoe-ul acela care e aproape imposibil de facut overheal la el.

Cat despre faza a 3 (cea cu arcane) de obicei acolo folosesti bloodlust pentru a pusha bossul si a ajuta healeri. Iar la ce ma refeream cand ziceam ca depinde de dps ... bossul isi schimba fazele la un anumit procent de HP . Deci direct cu cat dps-ul e mai mare cu atat schimbi faza mai repede si nu vei avea 3+ arcane velocity .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 01-06-2015, 09:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arcane velocity este influentat de dps din raid adica cu cat ai dps mai mare cu atat prinzi mai putine.va fost dat video dar nu ati inteles.asa cum a zis prostu ala de the thank imi vine pensia si nu prea mai timp sa va explic dar totusi o voi face petr 2-3 playeri de aici pe care ii cunosc.Deci incepeti cu faza 4 adica cu shield-ul.lasati primele adds sa intra ca orcum nu puteti face nimic.la al 2 shiel da ti cc pe adds si aoe puternic la fel si la al 3 shield dar de preferat e sa nu il prindeti.acum prostul ala de tank ar trebui sa il duca in arcane.aduceti bossul in centru si dati tare pe el.in momentul cand anunta velocity dati bl si prostu ala de tank da bannerul si rc si moldova bariera.la al 2 shamanul spirit link si prostu de tank bariera si inca un cd de defence.Nu uitati sa iesiti cu debuful din raid.daca au intrat noile fixuri stati cat mai departe de boss.dupa care prostul de tank il duce in fire feritiva de foc si iesiti cu debuff din raid.dupa ce se termina faza prostul de tank il duce in faza de earth.dati dps iar cand anunta spelul veniti toti in centru si heal.nu stati in fata bosului.cam atat se pare ca batranetea ma ajuta nu e asa the tank.ma duc sa ma bucur de pensie si apropo destroy nu o sa mai faci in veci inl si mai mult de o guilda mediocra nu o sa ai.pacat de unii playeri.eu voi avea progres mereu ceia ce tu nu o sa ai cu oameni ca the tank care din cate am auzit e un prost.bafta ka feng si sper sa il faceti .

 
Staff message (Shpace):
 
+1 warn, limbaj




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 01-06-2015, 10:19:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sharkyman

O sa incerc sa raspund la toate intrebarile din ultimele 2 pagini :

1. Legat de timer. Se reseteaza timerul la boss in faza de epicenter cand merge catre centru. Am postat parca la MSV bugs cum se face sa nu mai dea reset ( se da taunt cand incepe sa casteze lightning fist si nu se mai reseteaza )
2. In faza cu epicenter, daca stai stai langa boss cand da epicenter iti iei undeva la 100k+ damage dar daca fugi in centru iei undeva la 50-60k damage ( arunci un def CD sau 2 si gata )
3. In faza de arcane se sta stack pe tank ( chiar daca se ia mai mult damage cu cat esti mai aproape de boss ) .La primul Arcane Velocity se da bloodlust si 2-3 def cds de la healeri.La al 2 lea Arcane Velocity se dau restul CDurilor defensive pe care le mai aveti ( daca luati wipe in timp ce casteaza Arcane Velocity , o sa dispara bossul, incercati sa muriti dupa ce gata castul ). Daca prindeti 3 Arcane Velocity , e wipe, schimbati dps-ul.
4. In faza de black. Nu se da dps pana nu ajunge tankul cu bossul la locul de unde incepe faza. Range dps sta in centru impreuna cu melee dps. Dupa ce incepe black phase tankul din centru ii da taunt la boss si se stacheaza toata lumea pe tank. Cand arunca scutul se va da AOE damage si AOE CC ( roots, fear, stun, slow ). Se tine dupaia bossul in centru si se asteapta black phase 2.
5. in faza cu fire, nu se face nimic special, doar dps pe boss si def cds cand da AOE fire damage pe raid.

@nullification barrier nu merge momentan, doar pentru fire phase merge din cate am observat, s-ar putea sa fie de la boss spells si nu de la nullification barrier
@ reversal shroud, am reusit o data sa fur stunul de la feng cu el da nu am mai incercat dupaia


! Strategia asta mergea inainte de fixuri, acuma dupa ce s-au bagat fixurile ar trebui sa fie mai usor de facut ( nu se mai reseteaza iar Arcane Velocity o sa dea mai putin damage cand o sa stati stacked )

Sper ca nu am omis ceva




Fixes will be live only after a server restart !

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
side_fx

[Veni,Vidi,Vici]



Status: Offline
(since 10-07-2023 20:13)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 673, Topics: 68
Location: Bucuresti

Reputation: -97.7
Votes: 65

 
Post Posted: 01-06-2015, 11:10:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pirinush wrote:
@Sharkyman

O sa incerc sa raspund la toate intrebarile din ultimele 2 pagini :

1. Legat de timer. Se reseteaza timerul la boss in faza de epicenter cand merge catre centru. Am postat parca la MSV bugs cum se face sa nu mai dea reset ( se da taunt cand incepe sa casteze lightning fist si nu se mai reseteaza )
2. In faza cu epicenter, daca stai stai langa boss cand da epicenter iti iei undeva la 100k+ damage dar daca fugi in centru iei undeva la 50-60k damage ( arunci un def CD sau 2 si gata )
3. In faza de arcane se sta stack pe tank ( chiar daca se ia mai mult damage cu cat esti mai aproape de boss ) .La primul Arcane Velocity se da bloodlust si 2-3 def cds de la healeri.La al 2 lea Arcane Velocity se dau restul CDurilor defensive pe care le mai aveti ( daca luati wipe in timp ce casteaza Arcane Velocity , o sa dispara bossul, incercati sa muriti dupa ce gata castul ). Daca prindeti 3 Arcane Velocity , e wipe, schimbati dps-ul.
4. In faza de black. Nu se da dps pana nu ajunge tankul cu bossul la locul de unde incepe faza. Range dps sta in centru impreuna cu melee dps. Dupa ce incepe black phase tankul din centru ii da taunt la boss si se stacheaza toata lumea pe tank. Cand arunca scutul se va da AOE damage si AOE CC ( roots, fear, stun, slow ). Se tine dupaia bossul in centru si se asteapta black phase 2.
5. in faza cu fire, nu se face nimic special, doar dps pe boss si def cds cand da AOE fire damage pe raid.

@nullification barrier nu merge momentan, doar pentru fire phase merge din cate am observat, s-ar putea sa fie de la boss spells si nu de la nullification barrier
@ reversal shroud, am reusit o data sa fur stunul de la feng cu el da nu am mai incercat dupaia


! Strategia asta mergea inainte de fixuri, acuma dupa ce s-au bagat fixurile ar trebui sa fie mai usor de facut ( nu se mai reseteaza iar Arcane Velocity o sa dea mai putin damage cand o sa stati stacked )

Sper ca nu am omis ceva

Tocmai i-ai invatat scriptul:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myraje

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2017 13:12)
Joined: 24 Jan 2015
Posts: 239, Topics: 16
Location: Denmark

Reputation: 157.8
Votes: 11

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 11:39:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum aveti scriptul explicat de mai multe persoane , aveti si un video sa intelege-ti cum se pune in practica scriptul . Mult succes la boss ... should be easy now .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 01-06-2015, 11:42:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa impartim si noi din vasta experienta pe care o avem.Poate nu stiu limba engleza mai ales ca unii au jucat sau joaca pe blizz,banuiesc ca acolo fac doar trash ca de bosii nu cred ca sunt capabili.orcum ar trebui sa ne multumiti ca v-am invatat scrip si strategie.bft in continuare.the tank poate inveti si tu sa vb frumos ca stiu ca esti un retardat si un incompetent dar totusi pana sa ajungi la valoarea guildei The betrayers mai ai mult de luptat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 01-06-2015, 13:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

side_fx wrote:
Pirinush wrote:
@Sharkyman

O sa incerc sa raspund la toate intrebarile din ultimele 2 pagini :

1. Legat de timer. Se reseteaza timerul la boss in faza de epicenter cand merge catre centru. Am postat parca la MSV bugs cum se face sa nu mai dea reset ( se da taunt cand incepe sa casteze lightning fist si nu se mai reseteaza )
2. In faza cu epicenter, daca stai stai langa boss cand da epicenter iti iei undeva la 100k+ damage dar daca fugi in centru iei undeva la 50-60k damage ( arunci un def CD sau 2 si gata )
3. In faza de arcane se sta stack pe tank ( chiar daca se ia mai mult damage cu cat esti mai aproape de boss ) .La primul Arcane Velocity se da bloodlust si 2-3 def cds de la healeri.La al 2 lea Arcane Velocity se dau restul CDurilor defensive pe care le mai aveti ( daca luati wipe in timp ce casteaza Arcane Velocity , o sa dispara bossul, incercati sa muriti dupa ce gata castul ). Daca prindeti 3 Arcane Velocity , e wipe, schimbati dps-ul.
4. In faza de black. Nu se da dps pana nu ajunge tankul cu bossul la locul de unde incepe faza. Range dps sta in centru impreuna cu melee dps. Dupa ce incepe black phase tankul din centru ii da taunt la boss si se stacheaza toata lumea pe tank. Cand arunca scutul se va da AOE damage si AOE CC ( roots, fear, stun, slow ). Se tine dupaia bossul in centru si se asteapta black phase 2.
5. in faza cu fire, nu se face nimic special, doar dps pe boss si def cds cand da AOE fire damage pe raid.

@nullification barrier nu merge momentan, doar pentru fire phase merge din cate am observat, s-ar putea sa fie de la boss spells si nu de la nullification barrier
@ reversal shroud, am reusit o data sa fur stunul de la feng cu el da nu am mai incercat dupaia


! Strategia asta mergea inainte de fixuri, acuma dupa ce s-au bagat fixurile ar trebui sa fie mai usor de facut ( nu se mai reseteaza iar Arcane Velocity o sa dea mai putin damage cand o sa stati stacked )

Sper ca nu am omis ceva

Tocmai i-ai invatat scriptul:))


sunt complet uimit de prostia de care unii dau dovada aici...si cum vb ca unele lucruri sunt blizzlike fara ca macar sa fi facut bossul pe N pe blizz
stiu si eu ca , cu cat stai mai aproape de boss epicenter da mai mult si viceversa...dar voi nu intelegeti esentialul...si nu ma astept de la playerii de aici sa inteleaga ca deasta am plecat acum mult timp dp freakz sa ma joc unde e lume cu cap...si m-am intors acum datorita muncii mele care nu imi mai permite sa ma joc pe blizz (meseria are de a face cu mari si oceane)
Dar de la tine pirinush care scriptezi bossul sa zici asa ceva ? pe bune acum

Acum am sa vb de scriptul blizzlike pt. ca din cate stiu asta vreti sa faceti cat mai blizzlike si cateva buguri care le are:

1. Bossul asta este imposibil de facut fara nullificaiton barrier si stun pe Heroic , amandoua trebuie sa mearga la perfectie pt. a face acest boss.
2. Este absolut imposibil pe Heroic sa treci de mai mult de 1 epicenter cu personal si raid wide def cds...fara sa iti moara un sfert de raid. (noi cand aveam epicenter si dadea tanku fail sa ia lightning fistul , foloseam abs toate cd posibile sa supravietuim la 1 epicenter...daca mai dadea fail odata lasam wipe).
Chiar va rog sa imi aratati si mie o guilda care a facut 2 epicentere doar cu cds de heal si def cds la progress , promit ca imi dau delete la char daca imi aratati astia de ziceti ca la epicenter nici nu ai nevoie de cele 2 spelluri date in fight. (video-ul sa fie la progress va rog...nu imi dati din 5.2 cu full gear de throne of thunder thunderforged)
3. Bossul nu da dmg cu wildspark fire

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 511, 512, 513 ... 531, 532, 533  Next    


The time now is 28-04-2024, 03:09:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x