User
Pass
2FA
 
 

Balance da' TIPLA!!!
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message5342
Grati

[Kigy * (Dk) Drooduu*]



Status: Offline
(since 28-08-2019 12:47)
Joined: 02 Dec 2010
Posts: 91, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 125.4
Votes: 11

 
Post Posted: 15-06-2015, 12:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

70 k surge in zilele bune - dau si eu !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trollh
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2015 19:22)
Joined: 26 Apr 2015
Posts: 64, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: -142.1
Votes: 12

Post Posted: 15-06-2015, 12:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grati wrote:
70 k surge in zilele bune - dau si eu !

Monk Heal da mai mult ca tn -



Pusca Si Cureaua Lata Eu Sunt Zeus Deocamdata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-06-2015, 13:00:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trollh wrote:
Grati wrote:
70 k surge in zilele bune - dau si eu !

Monk Heal da mai mult ca tn -


Din ce vad ai 135 zile jucate pe caracter ,ai jucat indestul pe freakz incat sa intelegi ca totul nu poate fi roz de la inceput si nu are rost sa impartim injurii si sa ne certam pe forum cu baietii din "conducere" pentru ca o clasa sau clasa ta nu merge bine...vino cu bug reports fa-le impecabile si mai bine lasam spamu asta inutil care va rezulta mereu in warns si bans pe forum

Trebuie sa ii atragem de partea noastra nu sa aruncam cu "ceva" in ei si sa asteptam sa fie la cheremul nostru ...asa doar inrautatim situatia actuala

Daca te-am jignit imi cer scuze nu a fost intentionat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trollh
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2015 19:22)
Joined: 26 Apr 2015
Posts: 64, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: -142.1
Votes: 12

Post Posted: 15-06-2015, 13:58:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate dar nu ai cum sa nu te enercezi cand vezi asemenea bataie de joc cand eu pe Balance fac 5% din DMG unui hunter/warr sau ca monk heal face mai mult dmg ca noi
Pacat e o bataie joc si o jarmaneala Cand o sa ajung eu pe patch asta la 2.2k sau 1.8 sa iau armele sau gear cand intr-un vs monk/warr si mor instant
Si-au bautut joc au bagat gear la rating daca te uiti la https://www.wow-freakz.com/arena_ladder.php sunt 3 hordaci cu 1850 o mizerie nu trb bagat Seson PVP cu asemena buguri pana fac eu 1.8k aici sa iau gear, aia baguiti deja sunt full cu UPGRADE o porcarie si o mizerie unule Clase fac dmg cu 500% mai mult decat trb si unul nu fac deloc,daca o tin asa eu unul ma CAC in el de PVP si caut alceva nu e nici un fel de echilbru - - -



Pusca Si Cureaua Lata Eu Sunt Zeus Deocamdata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-06-2015, 14:15:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trollh wrote:
Ai dreptate dar nu ai cum sa nu te enercezi cand vezi asemenea bataie de joc cand eu pe Balance fac 5% din DMG unui hunter/warr sau ca monk heal face mai mult dmg ca noi
Pacat e o bataie joc si o jarmaneala Cand o sa ajung eu pe patch asta la 2.2k sau 1.8 sa iau armele sau gear cand intr-un vs monk/warr si mor instant
Si-au bautut joc au bagat gear la rating daca te uiti la https://www.wow-freakz.com/arena_ladder.php sunt 3 hordaci cu 1850 o mizerie nu trb bagat Seson PVP cu asemena buguri pana fac eu 1.8k aici sa iau gear, aia baguiti deja sunt full cu UPGRADE o porcarie si o mizerie unule Clase fac dmg cu 500% mai mult decat trb si unul nu fac deloc,daca o tin asa eu unul ma CAC in el de PVP si caut alceva nu e nici un fel de echilbru - - -


Si cand ai sa faci 2.2k rating cu clasa ta o sa aiba alta valoare fata de unul care il cara clasa

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Grati

[Kigy * (Dk) Drooduu*]



Status: Offline
(since 28-08-2019 12:47)
Joined: 02 Dec 2010
Posts: 91, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 125.4
Votes: 11

 
Post Posted: 15-06-2015, 14:35:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topicul este facut pentru a acorda mai multa atentie clasei, nu pt a ma certa cu cineva sau a face flame aici. Am 135 days played ca joc din 2010 si de atunci si pana acum am fost printre singuri care au continuat sa joace balance chiar daca a fost buguita sau mai slaba pe unele patch-uri. Am incercat sa ajut cat mai mult l sectia bug report si majoritatea bugurilor au fost reparate, sunt constient de faptul ca staff-ul nu poate repara totul si majoratatea playerilor vor ca bugurile sa fie reparate cat mai devreme. Vreau doar sa fie acordata mai multa atentie clasei, asta daca nu vreti sa vedeti decat 1 balance l 2's 3's sau 5's.O zi buna !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dezibil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2019 09:12)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 152, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 45.6
Votes: 5

 
Post Posted: 15-06-2015, 14:56:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trollh wrote:
Ai dreptate dar nu ai cum sa nu te enercezi cand vezi asemenea bataie de joc cand eu pe Balance fac 5% din DMG unui hunter/warr sau ca monk heal face mai mult dmg ca noi
Pacat e o bataie joc si o jarmaneala Cand o sa ajung eu pe patch asta la 2.2k sau 1.8 sa iau armele sau gear cand intr-un vs monk/warr si mor instant
Si-au bautut joc au bagat gear la rating daca te uiti la https://www.wow-freakz.com/arena_ladder.php sunt 3 hordaci cu 1850 o mizerie nu trb bagat Seson PVP cu asemena buguri pana fac eu 1.8k aici sa iau gear, aia baguiti deja sunt full cu UPGRADE o porcarie si o mizerie unule Clase fac dmg cu 500% mai mult decat trb si unul nu fac deloc,daca o tin asa eu unul ma CAC in el de PVP si caut alceva nu e nici un fel de echilbru - - -


Platesti cumva lunar ca sã te joci pe acest server? Când o sã înțelegeți ca este nevoie de timp la dispoziție?. Dupã ce ca se oferã content așa cum este, bun sau rau mai și comentați și le umpleți frigiderul membrilor din staff ca nu functioneaza cum trebuie. Nu îți place cum decurg lucrurile? Pune osul la treabã și oferã o mâna de ajutor, ca dacã este vorbã de criticat, acolo sunteti experți.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 15-06-2015, 15:45:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp a fost bugul pozitiv la Starsurge, din prima zi de PTR pana cand s-a reparat, au fost postate maxim 10 bug reports pe bufnita.
2. Feralul da cu ~50% mai putin dmg decat ar trebui. Am reusit pana la urma sa gasesc problema, am postat si asteptam sa se repare. Faceti si voi acelasi lucru pentru specurile care le vreti reparate. Nu zice nimeni ca se repara maine dar cu cat intarziati postarea lor cu atat se vor repara mai taziu.

Veniti cu bug reports concludente, din care sa reiasa care este problema, dovada ca nu functioneaza cum trebuie si un calcul de cum ar trebui sa functioneza.
Ne asteptam la QQ in privinta claselor inca 2 ani de acum inainte dar de voi depinde sa se repare clasa. No bug reports => no fix. Stafful nu joaca toate clasele si specurile zi de zi sa cunoasca atat de in detaliu problemele cu care va confruntati in bg/arena/pve. De exemplu, nu inteleg de ce nu a zis nimeni ca fear nu te scoate din prowl. Sau doar eu cu bossutai am intrat in arene pe feral?




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 15-06-2015, 16:11:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru cine zice ceva de genul: "FIECARE VREA SA-SI VADA CLASA REPARATA"

Asta este ladderul actual: https://www.wow-freakz.com/arena_ladder.php Cati druizi si shamani vedeti aici? -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 15-06-2015, 16:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trollh, ti-am mai facut observatie o data. Ai deja 4 warnuri si nu te vad bine daca tu continui cu atitudinea asta. Va rog frumos sa va exprimati punctele de vedere intr-un mod civilizat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 16-06-2015, 09:14:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sergy dar despre rogue ce pãrere ai?

 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
Dacã nu ai nimic util de spus, nu mai posta.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by madau, 18 June 2015 17:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 21-05-2024, 23:55:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x