User
Pass
2FA
 
 

UNBAN Low^HawK
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1386
t1tAN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2015 09:01)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -7.6
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2015, 17:19:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Low^HawK
Adminului care a dat ban : (optional) : Evident Sk3z0r
Ip-ul tau/SteamID : -
Data si Ora banului : 17/06/2015 ora 17:40
Motivul : wall

Din nou acelasi skezor....Lasati-ma fratilor in pace...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flavyss

[Sk3z0R]



Status: Offline
(since 17-07-2015 14:26)
Joined: 24 Mar 2012
Posts: 94, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 5

     
Post Posted: 17-06-2015, 17:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
************************************************
Informatii despre Ban
Nume: Low^HawK
SteamID: STEAM_0:0:897559135
Motiv: wall
Durata Ban: 38 days, 4 hours, 40 minutes
Timp de Unban: 22:15:28 7/25/2015
Dovada: http://www27.zippyshare.com/v/181POGcS/file.html

****************************************



Cum se face ca fara sa stiu ca esti Acel "LOW TITAN" esti banat pentru acelasi motiv !??????



Contact :
YiM : Flavyss
Skype : Flavyss

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
t1tAN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2015 09:01)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -7.6
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2015, 17:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca te uiti si tu mai des pe forum,ai sa vezi ca am primit unban,si cum se face ca numai tu te oftici asa rau....asa a fost si ieri,dupa ce te-am luat de 2,3 ori te-ai pud spec,ai facut un demo amarat in care sperai sa am aim si mi-ai dat ban direct,fara sa-l mai postezi la "pareri demo".Tu te bazezi pe skillul tau de zeu,nimeri n-are cum sa te ia si daca te ia,sigur are ceva.Inteleg ca esti fondator si ca iti permiti sa dai ban fara a cere alte pareri,dar gresesti daca faci asa...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 17-06-2015, 22:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

t1tAN wrote:
Daca te uiti si tu mai des pe forum,ai sa vezi ca am primit unban,si cum se face ca numai tu te oftici asa rau....asa a fost si ieri,dupa ce te-am luat de 2,3 ori te-ai pud spec,ai facut un demo amarat in care sperai sa am aim si mi-ai dat ban direct,fara sa-l mai postezi la "pareri demo".Tu te bazezi pe skillul tau de zeu,nimeri n-are cum sa te ia si daca te ia,sigur are ceva.Inteleg ca esti fondator si ca iti permiti sa dai ban fara a cere alte pareri,dar gresesti daca faci asa...


Adica tu dupa ce vii pe forum si iti bati joc de toti ii jignesti te bagi in toate topic-urile asa aiurea...ai mai cerut si ban si vii tu sii ii spui unui admin cum sa dea ban.

Daca nu stiai acea sectiune este facuta doar pentru ce-i care nu sunt siguri ca este cod sau nu, sa vada si parerea celorlati, daca adminul este sigur pe banul lui nu are nevoie de parerea altora.

Si numai veni cu fraze ca nu am cod si ca voi nu stitii ce este ala cod, baiatu du-te cum ti-am mai zis cauta pe cineva care sa isi puna mintea cu tine ca sa ai si tu sanse la ceva.

Si da este cod, se vede foarte clar in demo.
Nu stiu dupa ce ti-a dat ursei unban ca nu meriti, un jucator in minus sau in plus tot acolo suntem, nu avem nevoie de specimene ca tine pe server si pe forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*XavI*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2016 17:53)
Joined: 07 Apr 2014
Posts: 291, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 196.2
Votes: 7

Post Posted: 17-06-2015, 23:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci astia cu low , vad ca sunt niste copii de care nu putem scapa , asa ca facetile viata calvar , slayuri / kickuri orice vreti , nu am nevoie sa vad dovada . ( In cazul lor ) Mi-a ajuns cate am vazut legat de ei .
Eu nu inteleg de ce nu va cautati alt server si incercati sa stati aici cu fortza ,
Nu mai faceti topicuri astia din clanul ( low ,,, + instinct ca nu imi pasa de ce ziceti va blochez topicul si sper sa va rezolve cei din comunitate , pentru mine nu sunteti jucatori , doar niste copii frustrati .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
INst1Nct

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2015 20:28)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: -8.3
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2015, 23:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca ursei a zis sa nu ne mai bagam aiurea in topic-uri, dar cum sa nu te bagi nene si sa nu-ti spui parerea cand vezi asa ceva? -

Skezor , sa nu uitam ca si mie mi-ai dat ban din acelasi motiv ( wall ) si nu stiu unde pana mea ai vazut tu wall dar ma rog ca n-am avut nevoie de unban si nici n-am ..la fel si hawk nu are nevoie de unban,el/noi vrem doar sa fim lasati in pace , sau macar sa ni se faca demo la noi in CS cand suntem verificati nu ASA.
Noi vrem doar sa demonstram ca nu avem nimic , faceti-ne oameni buni demo-uri la noi in client de ce tot refuzati sa faceti asta?
Si apropo skezor ...in demo asta unde e wallu? Poate sunt niste faze mai dificile in care se paoate explica foarte simplu cu sunetu'/se vede arma / verifica.Si sunt niste faze in care pur si simplu daca avea wall nu avea cum sa moara.

Cu ocazia asta mai propun inca odata lui ursei sa bage un nenorocit de plugin sa ni se faca demo in client .Nu e ok deloc asa cum e.

@ xavi - cand stii ca esti curat si joci cat se poate de corect si cu toate astea iti da ban FARA SA TE VERIFICE , te apuca dracii.
cum am mai zis de ce refuza sa ne verifice cum trebuie cu demo /ss la noi in client? DE CE?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 17-06-2015, 23:22:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

INst1Nct wrote:
Stiu ca ursei a zis sa nu ne mai bagam aiurea in topic-uri, dar cum sa nu te bagi nene si sa nu-ti spui parerea cand vezi asa ceva? -

Skezor , sa nu uitam ca si mie mi-ai dat ban din acelasi motiv ( wall ) si nu stiu unde pana mea ai vazut tu wall dar ma rog ca n-am avut nevoie de unban si nici n-am ..la fel si hawk nu are nevoie de unban,el/noi vrem doar sa fim lasati in pace , sau macar sa ni se faca demo la noi in CS cand suntem verificati nu ASA.
Noi vrem doar sa demonstram ca nu avem nimic , faceti-ne oameni buni demo-uri la noi in client de ce tot refuzati sa faceti asta?
Si apropo skezor ...in demo asta unde e wallu? Poate sunt niste faze mai dificile in care se paoate explica foarte simplu cu sunetu'/se vede arma / verifica.Si sunt niste faze in care pur si simplu daca avea wall nu avea cum sa moara.

Cu ocazia asta mai propun inca odata lui ursei sa bage un nenorocit de plugin sa ni se faca demo in client .Nu e ok deloc asa cum e.

@ xavi - cand stii ca esti curat si joci cat se poate de corect si cu toate astea iti da ban FARA SA TE VERIFICE , te apuca dracii.
cum am mai zis de ce refuza sa ne verifice cum trebuie cu demo /ss la noi in client? DE CE?


Ia stai putin , adica noi din cati suntem si cate dmo-uri au fost facute asupra ta si a bun-ului tau prieten chiar atat de "prosti suntem" ?, hai inteleg unul sau 2 dar chiar toti suntem atat de nexperimentati incat sa nu stim ce ii ala cod, si veniti voi doi "ca nu stiti ce este ala cod dati ban degeaba fara dovezi", cand sunt atatea cum am spus si mai sus.
Mai lasati-ne in pace si cautativa alt server ca deja m-am saturat sa vad tot forum-ul plin de posturile voastre inutile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
t1tAN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2015 09:01)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -7.6
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2015, 23:41:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o sa ne mai bãgãm deloc atata timp cat suntem lasati in pace.Cum trebuie sa joace omul ca sa va convinã????Vrei sa ma las omorat doar pentru ca nu mã poti lua tu??? Apreciez gestul fãcut de Ursei de a ne mai da o șansã (singura noastra greseala a fost ca am inceput sa jignim si ne pare rãu ca am facut asta) dar in privinta jucatului,nu o sa incepem sa jucam mai slab doar pt ca nu convine unora.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flavyss

[Sk3z0R]



Status: Offline
(since 17-07-2015 14:26)
Joined: 24 Mar 2012
Posts: 94, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 5

     
Post Posted: 17-06-2015, 23:45:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja ma apuca nervii si nu vreau sa vorbesc iarasi aiurea . Cum poti sa spui din moment ce joci codat ca nu termini pana nu esti lasat in pace ? NU ITI E RUSINE ? NU AI PIC DE RATIUNE ? NU GANDESTI ?
--------------------
"ADMINII`LOR" SUNTETI RUGATI SA SPUNETI PAREREA VOASTRA !
-------------
M`am saturat sa fim bataia de joc a unor COPII !!!!! !!! !!!!!!!
-------------
ROG CA STAFF`UL FREAKZ SA SPUNA CEVA IN ACEST TOPIC !


 
Staff message (AMG):
 
Þi-am scos size-ul. Mai uºor cu culorile ºi dimensiunea textelor.




Contact :
YiM : Flavyss
Skype : Flavyss

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
t1tAN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2015 09:01)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -7.6
Votes: 2

Post Posted: 17-06-2015, 23:55:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce nu joci tu maine cu mine un meci,filmat,sa-ti demonstrez care e diferenta dintre cod si stiinta.Cand zic filmat ma refer la bandicam,nu demo ca sa nu ne dam cu parerea.Sa vedem exact ce se intampla pe desktopul fiecaruia in mom respectiv. Putem face asta dar sunt 110% sigur ca o sa refuzi pt ca stii deja ca o sa te faci de ras.Provocarea este pt oricine vrea sa demonstreze ca noi suntem niste prafi fara "wall" sau alte smecherii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 18-06-2015, 00:16:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

t1tAN wrote:
De ce nu joci tu maine cu mine un meci,filmat,sa-ti demonstrez care e diferenta dintre cod si stiinta.Cand zic filmat ma refer la bandicam,nu demo ca sa nu ne dam cu parerea.Sa vedem exact ce se intampla pe desktopul fiecaruia in mom respectiv. Putem face asta dar sunt 110% sigur ca o sa refuzi pt ca stii deja ca o sa te faci de ras.Provocarea este pt oricine vrea sa demonstreze ca noi suntem niste prafi fara "wall" sau alte smecherii.


Acestea sunt lucruri de copii, numai veni cu propuneri inutile ca si asta, ca nu avem noi toata ziua sa stam in fata calculator-ului sau leptop-ului sa ne jucam aiurea.

Eu unu-l sincer m-am cam saturat sa vad plin forumul de acestia doi, dupa mine au intrecut masura bun-ului simt demult si numai merita nici o sansa sa joace pe acest server.

Si daca erau asa destepti si "bunii" cum se lauda, isi schimbau numele si incepeau din nou fara sa stie nimeni nimic, fara coduri fara nimic si dupa ce trecea umpic de timp isi rezervau numele si gata, dar a gandi este foarte greu, o sa se aleaga praf si pulbere de tara asta cand o sa ajunga generatia lor, este asa cum este dar vai si amar, imi este mila de parinti vostri care muncesc din greu sa va dea tot ce vreti si voi stati si injuratii oameni pe net, asa le rasplatiti voi munca si truda lor.

Ganditi inainte de a face ceva, ca de asta aveti cap.


Si inca o data nu merita, singura solutie este doar cum am zis mai sus, incepeti cu alt nume si gata, dar de data asta "ganditi" ceva inainte de a face.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 09:39)
Joined: 28 May 2015
Posts: 58, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -1.1
Votes: 2

Post Posted: 18-06-2015, 00:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce nu inteleg eu .. de ce tot insitati sa stati pe serverul asta daca tot sunteti mari profesionisti ai cs-ului si jucati de 20 de ani jocul asta ? Daca vedeti ca nu va integrati in comunitatea asta ... voi tot insistati si creati 100 de topicuri si reclamatii si etc . Cautati-va fratilor alt server de " profesionisti " daca noi cu totii suntem nobi.. sau asa va place voua cs-ul jucand cu nobi ?

Niste oameni maturi profesionisti in cs nu o sa stea niciodata sa isi faca conturi pe forumuri si sa se certe in 100 de topicuri cu toti adminii tineti minte asta... jucatorii profesionisti la cel mai mic semn de indoiala fata de serverul respectiv au plecat .. asa ca sincer vedeti-va de treaba pentru ca creeati numai probleme !

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
t1tAN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2015 09:01)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -7.6
Votes: 2

Post Posted: 18-06-2015, 00:27:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Marinel,am vreo 5 demouri la topicul cu pareri demo -))) toate pe nume diferite...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DuLceTeL

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-06-2015 09:19)
Joined: 04 Apr 2015
Posts: 1394, Topics: 57
Location: Acasa la mine

Reputation: -16.1
Votes: 51

Post Posted: 18-06-2015, 08:19:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flavyss wrote:
Quote:
************************************************
Informatii despre Ban
Nume: Low^HawK
SteamID: STEAM_0:0:897559135
Motiv: wall
Durata Ban: 38 days, 4 hours, 40 minutes
Timp de Unban: 22:15:28 7/25/2015
Dovada: http://www27.zippyshare.com/v/181POGcS/file.html

****************************************



Cum se face ca fara sa stiu ca esti Acel "LOW TITAN" esti banat pentru acelasi motiv !??????

Chiar nu știu dacã ai fost prins cu wall și ști bine cã ești vinovat de ce mai faci cerere unban?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
t1tAN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2015 09:01)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 42, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: -7.6
Votes: 2

Post Posted: 18-06-2015, 08:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa fiu prins cu wall când eu nu am avut nimic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vyrus|2009, 21 June 2015 14:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 01-06-2024, 10:53:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x