User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] Bug warlock.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message316
GimyGamerHD

[Account disabled]



Status: Offline
(since 04-07-2015 22:06)
Joined: 19 Jun 2015
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 1

Post Posted: 19-06-2015, 22:53:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WoW Freakz link: nu cred ca e nevoie de link.
Bug description: pai.. mi-am facut un warlock pentru ca stiu de pe cataclysm ca warlock-ul se numara printre cei mai buni si am zis de ce sa nu fac un warlock. am facut warlock-ul, si cand sa omor primul mob de la quest, pun insotitoru(Imp ala) sa-l atace, il ataca, si il omoara. no bun, la quest, nu s-a adaugat ca si cum ar fi fost omorat pentru quest, nu s-a pus si tot 0/6 a ramas. daca omor eu cu o abiilitate sau cu meele attack se pune la quest. cred ca este bug.. nu stiu sigur daca asa e facut sau e un bug.. dar daca e bug, va rog sa il reparati..
Proof: pai nu cred ca am de ce sa pun dovada puteti sa incercati pe server, incercati sa puneti numai insotitorul sa ucida un mob de la un quest, sa vedeti ca nu se pune la quest.

scuzati-ma daca nu am respectat vreo regula, sunt nou aici si nu am stiut. -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DisCosmin
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-01-2017 09:27)
Joined: 02 Jun 2012
Posts: 1830, Topics: 64
Location: Somewhere I Belong

Reputation: 568.1
Votes: 86

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-06-2015, 09:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa e blizzlike.Daca vrei sa iti dea loot sau sa se puna kill la quest trebuie sa ii ataci si tu.
Eventual pune un dot si lasa-ti petul sa-l omoare daca atat de lene iti e.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GimyGamerHD

[Account disabled]



Status: Offline
(since 04-07-2015 22:06)
Joined: 19 Jun 2015
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 1

Post Posted: 20-06-2015, 09:17:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am rezolvat nu e bug... nu stiam ca e bizzlike.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 28 June 2015 15:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  


The time now is 10-06-2024, 10:33:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password