User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28379
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 27-06-2015, 10:52:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fabo, cand esti sa ma cauti pe fb.


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
claudiu01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2017 15:11)
Joined: 07 Oct 2012
Posts: 9, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: 19.3
Votes: 4

 
Post Posted: 30-06-2015, 23:11:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sal
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 03-07-2015, 12:40:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maniacu93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2018 20:23)
Joined: 23 Feb 2014
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 9.1
Votes: 3

 
Post Posted: 05-07-2015, 21:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ctcc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2015 07:57)
Joined: 26 May 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-07-2015, 12:49:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

d

 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
Evita posturile monosilabice. Risti warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mentosu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 18:26)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 33, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 72.5
Votes: 6

 
Post Posted: 17-07-2015, 21:18:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta e pentru Svaldo


CINE NU MA ÎNGHITE , SA MA SUGÃ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fantezzy

[ASSAULT]



Status: Offline
(since 11-08-2016 17:52)
Joined: 01 Jun 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Temptation Island

Reputation: 23.2
Votes: 15

   
Post Posted: 26-07-2015, 02:15:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nayty BOSS <3

U had my curiosity, but now... U have my attention.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nayty

[The Ashbringer]



Status: Offline
(since 30-09-2018 12:02)
Joined: 19 Oct 2011
Posts: 978, Topics: 121
Location: Romania

Reputation: 343.8
Votes: 51

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-07-2015, 02:23:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stim...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 05-08-2015, 08:46:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati dar bir cu fugitii toti la mare?


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fantezzy

[ASSAULT]



Status: Offline
(since 11-08-2016 17:52)
Joined: 01 Jun 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Temptation Island

Reputation: 23.2
Votes: 15

   
Post Posted: 05-08-2015, 18:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aproape toti -

U had my curiosity, but now... U have my attention.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blasphemy

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2018 17:42)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 582, Topics: 184
Location: Pitesti

Reputation: -368
Votes: 31

 
Post Posted: 14-08-2015, 12:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cele mai ale dracu respecte, am si eu o nelamurire, vis a vis de super membrul din coceni , Granny si anume, ca mai ieri , spama pe global urmatoarele , citez:
Esti slab in pvp si rad toti de tine, Blasphemy recruteaza.
Ok, sa zicem ca am inteles ce ai vrut tu sa spui ``prietene``, dar acum sa spunem si un alt fapt, cand guilda mea , Blasphemy , avea level 18 , si ai donat ca un membru fidel , pt rise-up level , cam 2 levele, ca erai pur si simplu indragostit de aceea guilda, care era totusi la inceput, mai ti minte cu cata pasiune vorbeai de ce inseamna Blasphemy si ca-ti place si ca esti innebunit si ca e cea mai buna guilda din toate punctele de vedere de la hoarda , care imbina utilul cu placutu` , bla, bla si nu in ultimul rand, cand mi-ai spus la ureche, ca vrei sa-mi spui ceva personal si anume , citez:
Mad, zi un pret pe care-l vrei pe guilda asta, ca-mi place rau de tot, vreau sa o cumpar si erai disperat din toate punctele de vedere sa fi ofiter sau pur si simplu sa o cumperi sa fi GM, mai ti minte prietene?, roman cu character deplorabil care esti.
Dar bineinteles ca nu o sa recunosti nici mort aceste situatii din trecut
De ce? Pentru ca ai fost in guilda , ai plecat sa-ti faci propria guilda, ai dat kix si cu asta, te-ai dus nu stiu unde si te-ai milogit de mine sa iti dau invite in guilda , ca ti-a placut asa de mult si ca te-ai simtit bine si ca etc, etc, bla , bla si ti-am dat, pana cand am vazut ca esti un IUDA iscarioteanu` si incepusei sa te pupi si sa te imbratisezi , mai ca aveai sa te culci cu astia din assault si ti-am dat marele KICK.
Odata vazut ca ai luat kick , ai inceput sa spamezi lucruri , avand super guilda ASSAULT , dedesubtul numelui tau, cum ca Blasphemy e asa si pe dincolo.
Acum eu te intreb , spunandu-ti istoricul aici despre ce fel de om esti , are rost josnicia cu care procedezi?
SI iti zic eu ce face Blashemy.
Recruteaza, creste si initiaza player , care mai apoi , dupa ce-si dau arama pe fata, sunt dati afara sau pleaca si se duc in mana a 2-a , Assault si stim prea bine cu totii , cazuri , multiple, de player care au fost la noi si au ales alternative assault, unde stau si freaca menta prin durotar si fac 2 v 2 , cat tine ziua de lunga.
Ca sa fie mai pe inteles, noi suntem, ca-n echipele de fotbal , crestem ``valori``, voi le cumparati de la noi.
Asa ca Granyulet, degeaba esti in occident , daca ai mentalitatea asta de roman spart mintal.
Nu uita unde ai lins cu fluturi in stomac si unde vrei sa te caci acum, ca s-ar putea sa te manjesti pe la gurita.
Respectele mele , unora din aceasta guilda si cele mai ale dracu respecte pt altii:)


 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
Te rog frumos sa nu mai postezi aici.


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fantezzy

[ASSAULT]



Status: Offline
(since 11-08-2016 17:52)
Joined: 01 Jun 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Temptation Island

Reputation: 23.2
Votes: 15

   
Post Posted: 15-08-2015, 00:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blasphemy wrote:
Cele mai ale dracu respecte, am si eu o nelamurire, vis a vis de super membrul din coceni , Granny si anume, ca mai ieri , spama pe global urmatoarele , citez:
Esti slab in pvp si rad toti de tine, Blasphemy recruteaza.
Ok, sa zicem ca am inteles ce ai vrut tu sa spui ``prietene``, dar acum sa spunem si un alt fapt, cand guilda mea , Blasphemy , avea level 18 , si ai donat ca un membru fidel , pt rise-up level , cam 2 levele, ca erai pur si simplu indragostit de aceea guilda, care era totusi la inceput, mai ti minte cu cata pasiune vorbeai de ce inseamna Blasphemy si ca-ti place si ca esti innebunit si ca e cea mai buna guilda din toate punctele de vedere de la hoarda , care imbina utilul cu placutu` , bla, bla si nu in ultimul rand, cand mi-ai spus la ureche, ca vrei sa-mi spui ceva personal si anume , citez:
Mad, zi un pret pe care-l vrei pe guilda asta, ca-mi place rau de tot, vreau sa o cumpar si erai disperat din toate punctele de vedere sa fi ofiter sau pur si simplu sa o cumperi sa fi GM, mai ti minte prietene?, roman cu character deplorabil care esti.
Dar bineinteles ca nu o sa recunosti nici mort aceste situatii din trecut
De ce? Pentru ca ai fost in guilda , ai plecat sa-ti faci propria guilda, ai dat kix si cu asta, te-ai dus nu stiu unde si te-ai milogit de mine sa iti dau invite in guilda , ca ti-a placut asa de mult si ca te-ai simtit bine si ca etc, etc, bla , bla si ti-am dat, pana cand am vazut ca esti un IUDA iscarioteanu` si incepusei sa te pupi si sa te imbratisezi , mai ca aveai sa te culci cu astia din assault si ti-am dat marele KICK.
Odata vazut ca ai luat kick , ai inceput sa spamezi lucruri , avand super guilda ASSAULT , dedesubtul numelui tau, cum ca Blasphemy e asa si pe dincolo.
Acum eu te intreb , spunandu-ti istoricul aici despre ce fel de om esti , are rost josnicia cu care procedezi?
SI iti zic eu ce face Blashemy.
Recruteaza, creste si initiaza player , care mai apoi , dupa ce-si dau arama pe fata, sunt dati afara sau pleaca si se duc in mana a 2-a , Assault si stim prea bine cu totii , cazuri , multiple, de player care au fost la noi si au ales alternative assault, unde stau si freaca menta prin durotar si fac 2 v 2 , cat tine ziua de lunga.
Ca sa fie mai pe inteles, noi suntem, ca-n echipele de fotbal , crestem ``valori``, voi le cumparati de la noi.
Asa ca Granyulet, degeaba esti in occident , daca ai mentalitatea asta de roman spart mintal.
Nu uita unde ai lins cu fluturi in stomac si unde vrei sa te caci acum, ca s-ar putea sa te manjesti pe la gurita.
Respectele mele , unora din aceasta guilda si cele mai ale dracu respecte pt altii:)


In primul rand tu nu ai dreptul pt post aici ca nu faci parte din guild. Si in al 2-lea rand problemele tale personale le rezolvi pe wisp sau unde vrei tu, nu aici.


U had my curiosity, but now... U have my attention.


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pegadus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2017 15:05)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 37, Topics: 3
Location: Iasi

Reputation: 30.3
Votes: 5

 
Post Posted: 17-08-2015, 11:55:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^^ - - -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-10-2015, 20:47:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hi!
Do you want to participate to a new edition Battlegrounds between Guilds? Join now! Great Rewards!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fantezzy

[ASSAULT]



Status: Offline
(since 11-08-2016 17:52)
Joined: 01 Jun 2010
Posts: 86, Topics: 20
Location: Temptation Island

Reputation: 23.2
Votes: 15

   
Post Posted: 06-10-2015, 09:43:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mihai25 wrote:
Hi!
Do you want to participate to a new edition Battlegrounds between Guilds? Join now! Great Rewards!


Ce event intre guilde faci tu? cand inca sunt crash'uri peste crash'uri in porcariile astea de bg-uri omule.


U had my curiosity, but now... U have my attention.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 29-04-2024, 07:43:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x