User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamație admin SENTI|Chris
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message973
Daaa2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 18:11)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 6, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 15:04:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant: Daaa2
Nick admin: SENTI|Chris
Motiv: "Amenințare cu ban" -
Dovezi: http://postimg.org/image/howig1ee5/
P.S: in img scrie Amenințare cu reclamație.... Nici macar nu știe ce vb. Da va spun eu ca mie mi-a spus ca imi da ban deoarece el a spus caca si eu in gluma am spus ban... Si el s-a supãrat si s-a ajuns aici.Lucruri minore... Uite asta e un exemplu de un admin incompetent.

Posturi unite automat, 13-07-2015, 16:04:32

Va rog sa Rezolvați problm cat de repede se poate. Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 13-07-2015, 15:20:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am luat-o in serios -. Ai zis ca merit ban si eu ti-am dat gag. Tot vorbeai pe u@si ziceai sa scot gag de nu imi faci reclamatie -. Ti am spus sa nu mai folosesti u@ degeaba dar tu ai continuat. Asa ca am dat ban -

Posturi unite automat, 13-07-2015, 16:19:42

http://postimg.org/image/uoldkni5r/f0125074/

Posturi unite automat, 13-07-2015, 16:20:26

Regret ca nu am apucat sa fac SS si la restul "conversatiei" - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daaa2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 18:11)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 6, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 16:49:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Restul conversației? - doar am spus ca meriți ban in gluma si tu mi-ai dat gag.... PE CE MOTIV??? Si te-am avertizat ca dak nu imi dai ungag fac reclamație PENTRU CA ASTA SE NUMEȘTE ABUZ.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kosmy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2017 10:41)
Joined: 14 Apr 2015
Posts: 201, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 112.7
Votes: 3

   
Post Posted: 13-07-2015, 17:03:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daaa2 wrote:
Restul conversației? - doar am spus ca meriți ban in gluma si tu mi-ai dat gag.... PE CE MOTIV??? Si te-am avertizat ca dak nu imi dai ungag fac reclamație PENTRU CA ASTA SE NUMEȘTE ABUZ.


Scrie clar in regulament ca nu ai voie sa ameninti cu reclamatie sau altceva.
Si are dreptul sa iti dea ban pentru abuz de u@. Tu ai facut abuz nu el.


Nu râdeți de proști, fiindcã îșî vor închipui cã au umor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Daaa2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 18:11)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 6, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 17:12:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai inteles..... DE CE MI-A DAT GAG??? Nu are niciun motiv + aratã-mi si mie unde scrie asta... Poate te referi la RECLAMA, NU RECLAMAȚIE.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S1L3nTWTF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2016 11:03)
Joined: 03 Jun 2015
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 18:00:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Posibil ca nu am voie sa comentez aici,dar totusi am sa o fac.
Daca am aduc eu bine aminte tu esti cel care ai cerut astazi la toti playerii de pe server si tot faceai spam ca sa iti de-a parola si sa de-a acel player relog.Deci asta se cheama inselaciunea. Acest lucru se poate fi verificat in consola/logos sau nu mai stiu exact cum ii zice de catre Bogdan si o sa se vada ca defapt tu esti cel vinovat pentru ca faceai spam ca "daca imi dai parola" ca sa vad cate puncte ai sau ca se le bagi super-knife.Si ti-as da un sfat,mai bine taci pana nu te faci singur de ras. Atat am avut de spus.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 13-07-2015, 18:25:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce-i cu lesinatul asta? -)))))

Du-te ma si culca-te ca nu stii pe unde esti. Ti-a dat gag pentru ca i-ai zis "in gluma" ca merita ban. Daca bine am inteles ca habar n-ai cum se formuleaza un text corect. Dati t/c ca nu mai avem ce discuta. Bafta mai departe.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 13-07-2015, 18:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*] Fiecare admin este raspunzator asupra comenzilor executate pe server. Nu cereti justificare adminului asupra comenzilor executate pe server , acesta raspunde cu propriul acces.


16.Nu stresati adminii cu mesaje de genul: "de ce nu-ti faci treaba?" sau "tu nu vezi ca X ... ?" sau "schimba mapa" ; etc.[gag 10 min] Folositi comanda say_team @ pentru mesaje care sunt directionate catre admini. Daca acestia in mod repetat refuza sa va ajute, puteti posta pe forum si masurile aferente vor fi luate. Aici intra si faza "Ai reclamatie" sau "Vrei reclamatie ?" ; etc. [gag 10 min/kick/ban 30 min]

Posturi unite automat, 13-07-2015, 19:33:51

Din cate poti observa ti-am dat ban 20min,nu30 cat scrie in regulament... Si eu n-am trecut la jigniri,abtine-te. -


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daaa2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 18:11)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 6, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 19:06:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Silentwtf. Ce legãtura are asta cu gagu?? Si NU FÃCEAM SPAM. ASTA E DOAR O FANTEZIE DE-a ta.

2.RICSII Te rog nu ma mai jigni ca nu vb cu un tâmpit, vorbești cu un om educat. Si din cate observ, tu esti ala care habar-n-are sa formuleze o fraza: "Daca bine am inteles ca habar n-ai cum se formuleazã un text corect". Plus ca numele tau provine din desene animate. Daca nu stii nici macar timpurile verbale, nu te mai baga si stai in prostia ta. Si Dc sa imi dea gag? Sunt atâția playeri care *** Glume, plus ca asta nu a fost o insulta. Se vede ca esti (scuzați de expresie) redus mintal.

3. SENTI. Nu am vaz partea aceea de regulament deoarece avea o culoare asemanatoare cu backgroundul. Iti propun ceva: amândoi am gresit, nu imi place sa am dușmani, asa ca hai sa fim prieteni si sa uitam ce s-a intamplat -. Dar trb sa recunosc faptul ca RICSII tot redus mintal e iar silent trãiește basmul vieții sale.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 13-07-2015, 19:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca ai trecut la jigniri. Nu am nimic cu nimeni. Daca ai fi fost atent la chat am dat gag/ban la cine a incalcat regulamentul.

Posturi unite automat, 13-07-2015, 20:11:24

Si inca ceva... CE LEGATURA ARE NUMELE LUI RICSII cu banul tau ? -_-. Macar el are <tupeu> sa si puna numele real intr un joc.


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 13-07-2015, 19:13:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Daa2 imi cer scuze , dar cand inveti sa faci o poza in counter-strike atunci am sa te iau in serios, poza respectiva minuscula de trebuie sa pun lupa pe monitor si sa dau si x10 zoom sa pot sa descifrez ce hiroglife pixelate apar, atunci poate rezolv pana atunci, pana atunci wadafakyayo cu reclamatia asta?
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Daaa2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 18:11)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 6, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 19:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scz boss da nu am calculator de gaming cu i7 si 20 de mii de coolere si rezoluție 4k..... Am facut poza cu tableta. Si nu te supãra, dar asta-i trb ta. Ai vrut sa ai server owner, asuma-ti responsabilitatea. Si poza nu e chiar asa de pixelatã....... Doar putin -.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 13-07-2015, 19:44:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daaa2 wrote:
1. Silentwtf. Ce legãtura are asta cu gagu?? Si NU FÃCEAM SPAM. ASTA E DOAR O FANTEZIE DE-a ta.

2.RICSII Te rog nu ma mai jigni ca nu vb cu un tâmpit, vorbești cu un om educat. Si din cate observ, tu esti ala care habar-n-are sa formuleze o fraza: "Daca bine am inteles ca habar n-ai cum se formuleazã un text corect". Plus ca numele tau provine din desene animate. Daca nu stii nici macar timpurile verbale, nu te mai baga si stai in prostia ta. Si Dc sa imi dea gag? Sunt atâția playeri care *** Glume, plus ca asta nu a fost o insulta. Se vede ca esti (scuzați de expresie) redus mintal.

3. SENTI. Nu am vaz partea aceea de regulament deoarece avea o culoare asemanatoare cu backgroundul. Iti propun ceva: amândoi am gresit, nu imi place sa am dușmani, asa ca hai sa fim prieteni si sa uitam ce s-a intamplat -. Dar trb sa recunosc faptul ca RICSII tot redus mintal e iar silent trãiește basmul vieții sale.


Vezi boss ca ajungem unde n-as vrea sa ajungem..

Esti educat? Sa-ti zic ceva asa intre "prieteni" nu trebuie sa ai PC cu procesor i7,299GB Ram,ca sa faci un snapshot banal..
Alta varianta al educatiei tale,"Numele tau provine din desene animate" auzi "prietene","educatule" si in ultimul rand lesinatule daca n-ai stii,mai exizta si alte limbi inafara de Romana. Ce am vrut sa spun cu asta e ca,numele meu original e Richard,si prescurtarea e Ricsi,desigur in limba Maghiara. Altadata judeca si dupa da-ti cu parerea. Redus mintal? De cand ma? -)))

Dupa cum ti-am mai spus,du-te tare ca n-ai nici-o treaba cu CS,regulament,si formularea unui text. Nu stiu de cand scriem asa pe un forum "in img scrie Amenințare cu reclamație.... Nici macar nu știe ce vb. Da va spun eu ca mie mi-a spus ca imi da ban deoarece el a spus caca si eu in gluma am spus ban" Asta nici macar nu se vede pe screenshot.

Ma mai repede o data si pentru ultima oara,degeaba crezi,ca daca pui cateva diacritice,tot un lesinat ramai. Te salut,si sper sa nu mai avem conflicte de genul.

P.S "Daca bine am inteles,ca habar n-ai cum se formuleazã un text corect" Vezi ca aici doar virgula trebuie si se intelege ce am vrut sa scriu. Altadata copiaza toata fraza asa e usor sa invinovatesti pe cineva.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Daaa2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 18:11)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 6, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 31.2
Votes: 1

Post Posted: 13-07-2015, 20:07:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-ai nici-o - haide s-o lãsam balta ca se vede ca nu am cu cine vorbii. Tu nu stii nici macar sa faci diferența dintre o propoziție si o fraza. Diacriticele se pun singure..... Calculatoru nu e a meu, e vechi de cinci ani, numai cs pot sa ma joc pe el... Având in vedere ca alocația mea e 185 euro pe luna aici in Germania, am hotarat sa imi iau ps4. Deci tot ce scriu ACM o fac dupa tableta... Si eu nu aveam de unde sa stiu ca imi va da ban, am facut poza Numai la dovada... Si aici cand spun cv, nu o fac ca la teza la romana, mai scap si eu o virgula, mai folosesc prescurtãri.. Da sunt de acord ca si eu am facut greșeli, desigur ca tu ai facut mai multe ca mn deoarece esti redus mintal... In fine. Succes la Rãzboiu ce va veni in Romania. Iti sugerezi sa te muți in alta tara dak nu vrei sa fii carne de tun. Si daca chiar vrei sa stii, la romana am avut media 9.50. Stiu franceza, engleza, romana, si un pic germana. Hai bft, te las in prostia ta. ( o data, nici-o, exizta - )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Leg3nD@r

[The Legendar]



Status: Offline
(since 18-02-2019 22:14)
Joined: 21 Jun 2015
Posts: 1372, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 67.4
Votes: 32

       
Post Posted: 13-07-2015, 20:14:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba copile aici nu ii chat , aici nu ne intrecem cine ii cel mai destept daca tot continui cu prostii de genu asta vei fi si sanctionat ,pe scurt te rog sa parasesti aceasta comunitate...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BoGdanCoFcd, 14 July 2015 13:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 04:17:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x