User
Pass
2FA
 
 

Magu arcane slab la dps mediu sau op?
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message6872
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 30-07-2015, 10:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma frustreaza deloc prezenta ta decat faptul ca te crezi superior fata de ceilalti

eu spun ca nu folosesc nici o rotatie niciodata si am iesit totusi locul 3 la dps intr-un raid de 25 de persoane din care 5 erau heal si 2 tanks = 18 dps si tu vii si imi spui ca e gresit.

gresit ce? ca nu am folosit rotatia de la warlock si am iesit pe 3? nu te contrazic.are un rol si rotatia aia dar nu intotdeauna asa ca te rog..scuteste-ma

mai usor cu flame.nu te mai baga in seama cu mine.




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 30-07-2015, 10:45:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fenriabis wrote:
nu ma frustreaza deloc prezenta ta decat faptul ca te crezi superior fata de ceilalti

eu spun ca nu folosesc nici o rotatie niciodata si am iesit totusi locul 3 la dps intr-un raid de 25 de persoane din care 5 erau heal si 2 tanks = 18 dps si tu vii si imi spui ca e gresit.

gresit ce? ca nu am folosit rotatia de la warlock si am iesit pe 3? nu te contrazic.are un rol si rotatia aia dar nu intotdeauna asa ca te rog..scuteste-ma

mai usor cu flame.nu te mai baga in seama cu mine.


Tu vorbesti de DPS rankings in raid-urile cu global-ul sau in guilde cu progres de WotLK. Eu zic sa te opresti din a mai da sfaturi atata timp cat notiunea de progres nu se leaga de tine. Lasa oamenii cu progres sau experienta sa vorbeasca sau nu ii mai contrazice cu tampeniile tale.

Nu ma cred superior fata de nimeni, dar am vazut ca oricine te contrazice sau aduce un punct de vedere mai bun ca al tau, tu crezi ca se considera net superior tie. Bag de seama ca faci o observatie despre cine este superior si cine este inferior dintr-o perspectiva aparte.

Revenind la subiectul nostru, cred ca tovarasul a primit destule explicatii.

Spoiler:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 30-07-2015, 10:54:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca vroia sa afle despre cum se da magic dps on blizz crede-ma ca nu intreba aici.
nici tu nu dai ca cei despre care vorbesti si totusi te bagi in seama si te crezi dumnezeu cand vine vorba de dps sau despre orice altceva.
nu a primit nici un raspuns concret pana acum pentru ca intra persoane ca tine si dau niste raspunsuri penale care nu ajuta cu nimic in loc sa ii oferiti niste linkuri sau daca tot va credeti atat de experti de ce nu ii aratati in game rotatia? mai ales daca tot e atat de usoara cum spune loveheal.
de ce trebuie sa criticati si sa faceti off topic la fiecare topic in loc sa ajutati aceste persoane?
drama , no drama dar din punctul meu de vedere nu sunteti construtivi deloc si nu ajutati sub nici o forma.

1.te rog nu te mai baga in seama cu mine.nu vom ajunge niciodata la un acord
2.nu imi mai activa casuta.ti-am mai spus ca nu ma intereseaza ce spui tu si ceilalti 2 prieteni ai tai
3.esti total paralel cu forumul si tot ce tine de el.
4.termina cu flame-ul subtil
5.stai jos.ai nota 2




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EugenKatsunii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2016 08:53)
Joined: 08 Jan 2015
Posts: 129, Topics: 52
Location: Tokyo

Reputation: 150.1
Votes: 7

 
Post Posted: 30-07-2015, 11:01:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu nu ma prinde jocu asta cred.


PVE=Arcane Mage
PVP=Frost Mage
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 30-07-2015, 11:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Fenrikinder

1. Nu exista nicio tangenta intre conceptiile noastre. Sfaturile pe care i le-am dat sunt universal valabile, mai ales pentru un incepator ce se incurca in rotatii complicate.

2. Mai mult decat irelevant. -

3. Si mai irelevant. Deja esti hater. -

4. Ma exprim direct si concis.

5. Copiatul se pedepseste. Cand copiezi, macar fa-o si in legatura cu acele cuvinte de trebuie sa le scrii corect (gramatical vorbind). Deranjeaza cititorul. -

On: Legat de tovarasul cu topicul lui ...

Da-mi PM daca mai ai ceva probleme. Te rezolv imediat acolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 30-07-2015, 11:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

universal valabile -)
te exprimi direct si concis? unde? pe strada cu creta? ca eu sincer nu am vazut nimic

hater o sa fiu cand o sa procedez ca tine :

"a postat acolo..stai sa vezi ce replica ii dau "

really?

renunt...ma bat cu morile de vant

te salut mare rege al magului si al forumului pms -

ma bucur totusi ca te deranjezi sa ii explici pe pm desi sunt sigur ce o sa ii explici : nimic util. asa cum mi-ai explicat si mie -




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-07-2015, 11:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe blizzard 5.4 cand intreba cineva cum da magul/shadow priestul primea raspunsuri gen "play warlock or go home".


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 30-07-2015, 13:23:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, la cat offtopic ati facut si la cat v-ati batut joc, ar fi trebuit sa dau cateva warnuri. Am incercat sa las staff message, dar ar insemna sa las la fiecare post. Ori va potoliti si dati raspunsuri utile, ori NU va mai bagati, NU mai postati doar de dragul +1 si nu o mai faceti pe interesantii ca nu impresionati pe nimeni! Iau masuri daca veti continua.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 30-07-2015, 14:02:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Da, la cat offtopic ati facut si la cat v-ati batut joc, ar fi trebuit sa dau cateva warnuri. Am incercat sa las staff message, dar ar insemna sa las la fiecare post. Ori va potoliti si dati raspunsuri utile, ori NU va mai bagati, NU mai postati doar de dragul +1 si nu o mai faceti pe interesantii ca nu impresionati pe nimeni! Iau masuri daca veti continua.


Pardon? I-am spus ce voia sa afle asa ca nu inteleg ce treaba ai tu cu postul meu. Daca mi s-a parut amuzant ce a postat si am scris asta ce problema ai tu cu mine? N-a fost niciun off-topic avand in vedere ca i-am raspuns la intrebare. Cred ca iti iei rolul atat de in serios incat cam uiti care este deja.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 30-07-2015, 14:04:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te sfatuiesc sa iti masori cuvintele. Repet, nu o faceti pe interesantii ca nu dati pe nimeni pe spate.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 30-07-2015, 14:32:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Te sfatuiesc sa iti masori cuvintele. Repet, nu o faceti pe interesantii ca nu dati pe nimeni pe spate.


- Ce sa fac ma?

1) Vorbesc cum vreau eu
2) Nu ti-am vorbit urat
3) Te sfatuiesc sa-ti vezi de treaba pentru ca nu vrea nimeni sa aiba treaba cu tine

Adevarul e ca m-ai ranit profund acum cu al 14-lea warn....iti poti imagina...anyway destul de matur - se vede ce copii au moderator...


 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
+1 warn - sa te potolesti, asta sa faci.






Last edited by bossutai on 30-07-2015, 16:35:17; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IzzyCelRau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2021 19:15)
Joined: 06 Jun 2015
Posts: 301, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -156.1
Votes: 19

 
Post Posted: 30-07-2015, 16:01:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Da, la cat offtopic ati facut si la cat v-ati batut joc, ar fi trebuit sa dau cateva warnuri. Am incercat sa las staff message, dar ar insemna sa las la fiecare post. Ori va potoliti si dati raspunsuri utile, ori NU va mai bagati, NU mai postati doar de dragul +1 si nu o mai faceti pe interesantii ca nu impresionati pe nimeni! Iau masuri daca veti continua.

Mdea si nu prea....
Nu vezi ca ala care a facut threadul asta e troll, 99% face threaduri inutile de genul :"azi ce clasa sa-mi fac?", "ce butoane trebuie sa apas?", "care clasa are fund mai misto ? " etc...
Daca ar fi fost un thread serios nu prea ar face nimeni offtopic...... la asa thread, asa raspunsuri. cheers -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 30-07-2015, 16:08:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Actually, din ce am discutat cu el prin PM, nu prea vad sa fie troll. -

A ajuns la concluzia ca se lasa de mag, din cate se pare, ori chiar de joc.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 30-07-2015, 16:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:
Adevarul e ca m-ai ranit profund acum cu al 14-lea warn....iti poti imagina...anyway destul de matur - se vede ce copii au moderator...

Faptul ca ai ajuns la al 14-lea warn... spune multe despre comportamentul tau. Sunt curioasa pana unde poate duce nesimtirea ta. Daca mai ai ceva de spus, trimite-mi PM. Nu vreau sa se transforme topicul asta in chat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EugenKatsunii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2016 08:53)
Joined: 08 Jan 2015
Posts: 129, Topics: 52
Location: Tokyo

Reputation: 150.1
Votes: 7

 
Post Posted: 30-07-2015, 17:28:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IzzyCelRau wrote:
AlexstraszaAlla wrote:
Da, la cat offtopic ati facut si la cat v-ati batut joc, ar fi trebuit sa dau cateva warnuri. Am incercat sa las staff message, dar ar insemna sa las la fiecare post. Ori va potoliti si dati raspunsuri utile, ori NU va mai bagati, NU mai postati doar de dragul +1 si nu o mai faceti pe interesantii ca nu impresionati pe nimeni! Iau masuri daca veti continua.

Mdea si nu prea....
Nu vezi ca ala care a facut threadul asta e troll, 99% face threaduri inutile de genul :"azi ce clasa sa-mi fac?", "ce butoane trebuie sa apas?", "care clasa are fund mai misto ? " etc...
Daca ar fi fost un thread serios nu prea ar face nimeni offtopic...... la asa thread, asa raspunsuri. cheers -

Mda cel mai but user de pe forum, crede ca el stie tot si se ia de fiecare, inchideti topicul ca mult deseu mai mananca haterul asta, sta prea mult la PC din cate vad, inchideti-l ca nu imi da raspunsuri folositoare, iar se ia warn in lant.

Posturi unite automat, 30-07-2015, 18:28:33

IzzyCelRau wrote:
AlexstraszaAlla wrote:
Da, la cat offtopic ati facut si la cat v-ati batut joc, ar fi trebuit sa dau cateva warnuri. Am incercat sa las staff message, dar ar insemna sa las la fiecare post. Ori va potoliti si dati raspunsuri utile, ori NU va mai bagati, NU mai postati doar de dragul +1 si nu o mai faceti pe interesantii ca nu impresionati pe nimeni! Iau masuri daca veti continua.

Mdea si nu prea....
Nu vezi ca ala care a facut threadul asta e troll, 99% face threaduri inutile de genul :"azi ce clasa sa-mi fac?", "ce butoane trebuie sa apas?", "care clasa are fund mai misto ? " etc...
Daca ar fi fost un thread serios nu prea ar face nimeni offtopic...... la asa thread, asa raspunsuri. cheers -

Apropo in mediul virtual toti se dau mari si tari si la real life sunt 0 doar am intrebat daca iti e asa sila si asa lene si scarba sa dai un raspuns taci din gura ca oricum dai raspunsuri 0 si iti consumi energia fizica degeaba.
Da am intrebat ce butoane apas ce iti e asa greu sa dai un raspuns bun? Nu ai posstat absolut, nimic, nimic, nimic la intrebarea mea doar te-ai dat mare si tare.
Au fost unii care au dat raspunsuri mai bune ca tine asa ca nu te mai baga in seama atata.

Cer sa inchida topicul ca s-a facut un balamuc aici in care toti nebunii posteaza si incep sa se dea interesanti la un joc.
Marele jucator international de pe "Warcraft", bine ca nu te dai patronul guildei "Methods"
Vad eu ce fac, ma uit pe youtube si aflu singur pana la urma, daca nu asta e e doar un simplu joc.



PVE=Arcane Mage
PVP=Frost Mage
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AlexstraszaAlla, 30 July 2015 15:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 19-04-2024, 11:50:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x