User
Pass
2FA
 
 

Spam - Fun Zone
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message31982
plies

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2016 14:17)
Joined: 10 May 2012
Posts: 407, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 217.4
Votes: 16

 
Post Posted: 23-08-2015, 22:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari la nubi -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OpTIXy

[Predator]



Status: Offline
(since 05-04-2020 10:57)
Joined: 04 Jul 2011
Posts: 2850, Topics: 83
Location: New York

Reputation: 15025.3
Votes: 377

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-08-2015, 06:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ãstia care aveți -rep pregatiti-va de gkick.

I want to ensure you that every ban is always followed by a proper reason. If you wake up in a situation where your account is banned, feel free to make a proper post under Unban Request.
Do not forget to bring the necessary evidence to appeal GMs decision.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ddica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2019 01:26)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 43, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 11.4
Votes: 2

 
Post Posted: 25-08-2015, 02:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S@L
Cansur



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jurgul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2020 20:55)
Joined: 11 May 2011
Posts: 180, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 79.8
Votes: 8

 
Post Posted: 25-08-2015, 10:31:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa fim martori ai premierei " Optixy - Return of the newb" ?!
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 25-08-2015, 11:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shodan wrote:

Am picat Sha pe 10hc mai repede ca Aeon si Unleashed . Argumentul tau e invalid =]]]


Am vazut cam tarziu porcaria asta pentru ca nu stau sa citesc toate ***** care imi activeaza casuta. Felicitarile mele,sa-mi lasi adresa sa-ti trimit o nuca. Pe viitor incearca sa nu te mai dai interesant si nu mai activa casuta guildei. Felicitari pentru orice ai facut,Ragefire Chasm aliance first sau cu orice te lauzi tu acolo. Good luck in Throne of Thunder. No flame intended fata de restul membrilor,nu va cunosc,nu ma intereseaza ce faceti atata timp cat nu apare cate un cartof din asta care se crede interesant.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shodan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-03-2016 14:41)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 1004, Topics: 79
Location: Cancerous Hideout

Reputation: 5.4
Votes: 55

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-08-2015, 11:34:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
Shodan wrote:

Am picat Sha pe 10hc mai repede ca Aeon si Unleashed . Argumentul tau e invalid =]]]


Am vazut cam tarziu porcaria asta pentru ca nu stau sa citesc toate ***** care imi activeaza casuta. Felicitarile mele,sa-mi lasi adresa sa-ti trimit o nuca. Pe viitor incearca sa nu te mai dai interesant si nu mai activa casuta guildei. Felicitari pentru orice ai facut,Ragefire Chasm aliance first sau cu orice te lauzi tu acolo. Good luck in Throne of Thunder. No flame intended fata de restul membrilor,nu va cunosc,nu ma intereseaza ce faceti atata timp cat nu apare cate un cartof din asta care se crede interesant.


Sti cat de trist mi se pare ca postul ala e vechi de cateva zile si tu acuma ai venit cu scuza "am vazut cam tarziu" ? Nu inteleg ce e porcaria asta si la voi si la cealalta guilda ca membrii sa isi puna casuta cu numele guildei . O sa iti activez casuta cat de mult vreau atata timp cat nu e numele tau sau al unei persoane pentru ca acea casuta nu e facuta ca sa vezi cine iti pomeneste guilda pe forum . Si nu inteleg ce te FUTE (inb4 warn) grija pe tine de ce scrie acest "cartof" . Now go *** yourself ! THANK YOU !

Btw nu poti sa zici no flame intended cand tu faci flame .

And for his guild teammates that will come ... That was a ***' joke because the player i replied to was feeling down . We know you have Realm First . We know you killed it first try and we are not denying it so stop being so ... idk proud ?? i guess yeah you are too ***' proud to take a joke .




Discord (Remix) - Eurobeat Brony



Last edited by Shodan on 25-08-2015, 11:42:28; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
diuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2022 13:16)
Joined: 21 Jun 2013
Posts: 147, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 182.2
Votes: 14

Post Posted: 25-08-2015, 11:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
Shodan wrote:

Am picat Sha pe 10hc mai repede ca Aeon si Unleashed . Argumentul tau e invalid =]]]


Am vazut cam tarziu porcaria asta pentru ca nu stau sa citesc toate ***** care imi activeaza casuta. Felicitarile mele,sa-mi lasi adresa sa-ti trimit o nuca. Pe viitor incearca sa nu te mai dai interesant si nu mai activa casuta guildei. Felicitari pentru orice ai facut,Ragefire Chasm aliance first sau cu orice te lauzi tu acolo. Good luck in Throne of Thunder. No flame intended fata de restul membrilor,nu va cunosc,nu ma intereseaza ce faceti atata timp cat nu apare cate un cartof din asta care se crede interesant.


Incetati cu chestiile de genu "Vai mi-ati activat casuta, ce important sunt eu ca im activati casuta...blablalba". Pot scrie de cate ori vreu numele la oricare guilda,player atata timp cat nu jignesc. Nu e nici o regula care interzice sa va scriu numele pe forum. Daca mai postati aiurea in topicul asta o sa fac report. E topic pt discutiile guildei si, da am voie sa fac orice comparatie gen:Am picat mai repede sau mai greu decat "nu stiu ce guilda".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 25-08-2015, 12:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shodan wrote:



Sti cat de trist mi se pare ca postul ala e vechi de cateva zile si tu acuma ai venit cu scuza "am vazut cam tarziu" ?


Ok.

Shodan wrote:
Nu inteleg ce e porcaria asta si la voi si la cealalta guilda ca membrii sa isi puna casuta cu numele guildei . O sa iti activez casuta cat de mult vreau atata timp cat nu e numele tau sau al unei persoane pentru ca acea casuta nu e facuta ca sa vezi cine iti pomeneste guilda pe forum . Si nu inteleg ce te FUTE (inb4 warn) grija pe tine de ce scrie acest "cartof" . Now go *** yourself ! THANK YOU !

Tocmai ca niste randomi ca si tine sa nu vorbeasca *****,ai scos un timp mai bun ? Felicitari,no one cares about timers. Si uite ca ma FUTE grija cand unii ca tine mananca *****.

diuss wrote:

Am picat mai repede sau mai greu decat "nu stiu ce guilda".


Felicitari,sa-mi lasi si tu adresa sa-ti trimit o nuca.

Last post here. Poti sa-mi dai PM daca ai vreo problema.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shodan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-03-2016 14:41)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 1004, Topics: 79
Location: Cancerous Hideout

Reputation: 5.4
Votes: 55

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-08-2015, 12:21:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ 1. Daca iti pui casuta cu numele guildei cred si eu ca se activeaza asa des .

2.IF NO1 CARES WHY ARE YOU POSTIN HERE IN THE FIRST PLACE YOU *** DUMBASS . Btw daca nu te fute grija atunci de ce te fute grija defapt ? Wtf m8 do you even read what you post ?

3. Omu vorbea in general dar vad ca tie nu prea iti functioneaza creierul cum trebuie . Te contrazici singur si nici macar nu sti sa citesti ce scrie cineva sau in ce context scrie ...

Oh si doar ca sa te enervez o sa scriu "Aeon Nox" in fiecare post doar ca sa te enervez si sa iti demonstrez ca nu ai ce sa imi faci daca iti activez casuta pentru ca nu e nickname-ul tau .




Discord (Remix) - Eurobeat Brony

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jurgul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2020 20:55)
Joined: 11 May 2011
Posts: 180, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 79.8
Votes: 8

 
Post Posted: 25-08-2015, 12:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bem fiecare cate o cana cu apa rece si eventual ne dam si-o palma, in ideea ca se calmeaza spiritele ? Hai sa fim adulti. Thanks peeps.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 25-08-2015, 12:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jurgul wrote:
Bem fiecare cate o cana cu apa rece si eventual ne dam si-o palma, in ideea ca se calmeaza spiritele ? Hai sa fim adulti. Thanks peeps.


Nu am nimic cu guilda,felicitari pentru kill. Am doar ceva cu rebuturile (ca cel care a postat inaintea ta) care se dau interesante. Scuze de posturi. Good luck in continuare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 25-08-2015, 12:53:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba, atata drama pe forumul asta -
Dar macar cand te trezesti ai ce sa citesti, ba Shodane incearca si tu sa nu mai faci atat flame, te pisi pe ei de bosi ca is doar niste pixeli, daca ai 2 neuroni in cap faci fiecare boss.
Nvm, hai ca ies si eu afara..
V-am pacalit , ma pun sa cresc monku. -
Zzeuss Sorry for Shodan, e mai nebun el la faza asta cu guildele de pe server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shodan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-03-2016 14:41)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 1004, Topics: 79
Location: Cancerous Hideout

Reputation: 5.4
Votes: 55

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-08-2015, 12:56:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ Kappa si tu si ala nu cititi tot ce scriu

"And for his guild teammates that will come ... That was a ***' joke because the player i replied to was feeling down . We know you have Realm First . We know you killed it first try and we are not denying it so stop being so ... idk proud ?? i guess yeah you are too ***' proud to take a joke . "




Discord (Remix) - Eurobeat Brony

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
diuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2022 13:16)
Joined: 21 Jun 2013
Posts: 147, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 182.2
Votes: 14

Post Posted: 25-08-2015, 14:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ks18492 wrote:
Shodan wrote:



Sti cat de trist mi se pare ca postul ala e vechi de cateva zile si tu acuma ai venit cu scuza "am vazut cam tarziu" ?


Ok.

Shodan wrote:
Nu inteleg ce e porcaria asta si la voi si la cealalta guilda ca membrii sa isi puna casuta cu numele guildei . O sa iti activez casuta cat de mult vreau atata timp cat nu e numele tau sau al unei persoane pentru ca acea casuta nu e facuta ca sa vezi cine iti pomeneste guilda pe forum . Si nu inteleg ce te FUTE (inb4 warn) grija pe tine de ce scrie acest "cartof" . Now go *** yourself ! THANK YOU !

Tocmai ca niste randomi ca si tine sa nu vorbeasca *****,ai scos un timp mai bun ? Felicitari,no one cares about timers. Si uite ca ma FUTE grija cand unii ca tine mananca *****.

diuss wrote:

Am picat mai repede sau mai greu decat "nu stiu ce guilda".


Felicitari,sa-mi lasi si tu adresa sa-ti trimit o nuca.

Last post here. Poti sa-mi dai PM daca ai vreo problema.



Sa imi lasi tu adreasa sa iti trimit 2 chiftele. Poti sa dai PM la un doctor daca ai probleme.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
plies

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2016 14:17)
Joined: 10 May 2012
Posts: 407, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 217.4
Votes: 16

 
Post Posted: 25-08-2015, 16:13:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diuss e gras!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Next    


The time now is 18-04-2024, 02:28:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x