User
Pass
2FA
 
 

reclamatie bubblegirl
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3451
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 18:51:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am luat llama aiurea, intr-o zi de duminica, pe la ora 18:30 bubblegirl se trezeste sa-mi dea llama pentru ca am zis "in2 ii sefu lor" pentru ce mi-a dat nush, in fraza aia nu-i nici-o injuratura sau o jignire si in plus eu credeam ca in2 ii sefu vostru adik ala care tine serveru. Apropo am screenshot ca dovada. Bubblegirl incearca sa fii mai calma , nu-i problema mea ca tu esti mai uratica in realitate si se ia lumea de tine , nu trebuie sa te razbuni pe mine. Si in plus am insinuat ca in2 e sefu tau pentru ca ai procedat ca si el cu llama adik l-ai dat de ciuda -




Era sa uit , dupa ce mi-a dat llama mi-a picat netu , dupa care am intrat iar pe server si m-am trezit si cu ban 30 de minute , lol.







In2 , crek ai ce-l mai mic grad , daca doar atata ai putut sa-mi oferi o statistica cu gradele adminilor ,eu vreau sa-mi rezolvi problema , sa se ia masuri.



Last edited by Hack.? on 20-12-2009, 18:56:53; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
In2ition

[Globul de cristal]



Status: Offline
(since 30-04-2018 18:33)
Joined: 28 Aug 2006
Posts: 11769, Topics: 315
Location: Galati

Reputation: 1842.7
Votes: 199

Post Posted: 20-12-2009, 18:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Lista-cu-adminii-de-pe-server-update-10-12-09-t26268.html

Sa-ti faci o idee cu gradele de pe server
Nu ma mai pomeni cand nu sunt pe server, voi sughita -

edit : acum poti sa folosesti post reply daca a postat cineva dupa tine, nu mai da numai edit


We stop looking for monsters under the bed when we realize they're inside of us.

nr913 wrote:
no really, dacã nu era așa țãrancã, și dacã era în bucurești, o luam de nevastã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 19:00:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine , deci ocupate de problema mea , pentru asta esti aici -



Dar ce tacere s-a asternut dupa ce ti-am zis sa te ocupi de problema , desii buna idee mai bine lasi pe cineva mai mare in grad , imi e teama ca poate nu o sa te descurci.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 20-12-2009, 19:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am dat eu llama dragul meu,Mim a dat...asa ca sal -

@ ti-a picat netul dupa llama ?- ..termina cu vrajeala asta de 2 bani,cine crezi ca te crede ?! Ai dat retry dupa llama,meritai ban permanent,nu 30 de minute .MiM a fost prea indulgent -


"Happiness is like a butterfly;the more you chase it,the more it will elude you,but if you turn your attention to other things,it will come and sit softly on your shoulder"


Last edited by bubblegirl on 20-12-2009, 19:11:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 19:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici macar n-ai curaju sa recunosti ? stiu ca in screenshoturi nu arata cine a dat , dar macar sa te vada toti de ce esti in stare si mai si minti -



Aha deci acuma apelezi la faptu ca am fost admin , am fost trial , deci nu stiam multe si daca ar fi fost sa fac ceva isit din comun adik sa ma iau de in2 ca nu stie sa admineze atunci imediat mi se zicea "vezi ca esti doar trial".



N-ai de unde sa stii tu daca a fost vrajeala sau nu, am postu in care v-am zis frumos ca mi-a picat netu deci vreau un rezultat si mersi apropo ca ai dat vina pe MiM , o sa schimb topicu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 20-12-2009, 19:15:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adica tu chiar ne crezi prosti? ti-a picat netul imediat dupa llama si ti-a si revenit intrun minut,este ?
@ nu am dat vina pe MiM,pot sa iau vina de partea mea daca asta doresti.
@ esti un frustrat ! nu esti in stare sa tii un admin,drept urmare ai ramas fara.deal with it !


"Happiness is like a butterfly;the more you chase it,the more it will elude you,but if you turn your attention to other things,it will come and sit softly on your shoulder"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
In2ition

[Globul de cristal]



Status: Offline
(since 30-04-2018 18:33)
Joined: 28 Aug 2006
Posts: 11769, Topics: 315
Location: Galati

Reputation: 1842.7
Votes: 199

Post Posted: 20-12-2009, 19:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu ai vazut in linkul ala rangurile? - Eu nu am acces la consola serverului, loguri, etc
slabi ( owneri )
Code:

- Devils -
Closed
John
klesk
SeaGer
raZna
Freakz * shaggy


eu sunt doar cel mai avansat admin -
- Forsakens -
W. (in2)


We stop looking for monsters under the bed when we realize they're inside of us.

nr913 wrote:
no really, dacã nu era așa țãrancã, și dacã era în bucurești, o luam de nevastã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clyde

[newbie]



Status: Offline
(since 08-09-2015 19:01)
Joined: 19 Aug 2009
Posts: 451, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 166.8
Votes: 4

 
Post Posted: 20-12-2009, 19:22:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hack, faci din tantar armasar. Ti-a dat llama probabil pentru comentariile ironice pe care le faci la adresa adminilor (in special despre in2). Nu mai retin exact ce ai zis dar stiu ca nu-i prima oara de cand ai ramas fara admin.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 20-12-2009, 19:25:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hack.? wrote:
Am luat llama aiurea, intr-o zi de duminica, pe la ora 18:30 bubblegirl se trezeste sa-mi dea llama pentru ca am zis "in2 ii sefu lor" pentru ce mi-a dat nush, in fraza aia nu-i nici-o injuratura sau o jignire si in plus eu credeam ca in2 ii sefu vostru adik ala care tine serveru. Apropo am screenshot ca dovada. Bubblegirl incearca sa fii mai calma , nu-i problema mea ca tu esti mai uratica in realitate si se ia lumea de tine , nu trebuie sa te razbuni pe mine. Si in plus am insinuat ca in2 e sefu tau pentru ca ai procedat ca si el cu llama adik l-ai dat de ciuda -




Era sa uit , dupa ce mi-a dat llama mi-a picat netu , dupa care am intrat iar pe server si m-am trezit si cu ban 30 de minute , lol.







In2 , crek ai ce-l mai mic grad , daca doar atata ai putut sa-mi oferi o statistica cu gradele adminilor ,eu vreau sa-mi rezolvi problema , sa se ia masuri.

esti vreun frumos de harap alb? sau cum vine asta? de cate ori am fost pe sv am incercat sa te invat cate ceva... si tu ce faci? vii si arunci cu noroi in alti ca ti-ai pierdut tu adminu?
daca chiar iti picase netu stateai 5 min pe bara. nu intrai imediat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[KiLL^z0r]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2011 15:30)
Joined: 17 Jul 2009
Posts: 138, Topics: 25
Location: Bucuresti

Reputation: 197.3
Votes: 7

Post Posted: 20-12-2009, 19:29:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hack iti cam merge gura ieri pe 35hp_2 cand te-a intrebat unu de ce nu mai ai admin tu repede dai vina pe in2 si pe mine
cine nu crede uitati dovada si tot tu ai zis ca imi faci si mie reclamatie si m-am uitat pe forum dar nu am vazut nimic in schimb ii faci lui bubble pentru nimic daca nu erai sigur nu mai face reclamatii degeaba


//SeaGer: editeaza-ti condump-ul si posteaza doar chatul. nu faci kilometrii de consola pe forum. mersi



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 20-12-2009, 19:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

killzor de ce nu postezi numai chatul? e greu sa citesti atata logul

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 19:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frustrata ai fost tu pentru ca mi-ai dat llama aiurea, eu am afirmat ceva ti-am mai zis odata si iti mai zic inca o data am crezut ca in2 e sefu vostru , dupa ce mi-a aratat in2 rankurile m-am convins ca asa ii deci mi-ai dat llama din senin fara nici-un motiv. As dorii sa se ia masuri.



Clyde , te rog nu te baga , tu ma stii cum is eu defapt. Voi chiar credeti ca cineva face ceva fara vre-un motiv sau se comporta aiurea fara motiv ????
Clyde tu ma stii altfel deci n-are rost sa te bagi , nu crek team deranjat vreodata si daca chiar vrei sa mentionezi ceva dute la "reclamatie hack" si scrie ce crezi tu acolo trecand peste faptu ca am fost prost ca am injurat , scrie adevaru si din punctu tau de vedere.


-----



Killzor am vazut acolo la un moment dat ziceai "asta deja ma enerveaza" , ce aveai de gand sa-mi dai ban cum i-a dat gogoshar la TOPOR pentru o jignire ?- Lasa-ma te rog si cu gogoshar , dovezi n-am la afirmatia de mai sus dar imi permit sa o mentionez odata ce : cititi ce a zis bubble





(admins chat) a zis Gogoshar ca "abea asteptam sa-i scoata la hack adminu" dc oare a zis asta ? pentru ca m-am luat de el atunci cand i-a dat ban la TOPOR in loc de llama ce trebuia si s-a simtit prost ca si in2 de altfel pentru ca mi-am permis sa-i corectez si daca chiar are bose sa posteze si sa-mi dea dreptate , daca NU CUMVA MA CONSIDERA UN DUSMAN , asta tot voi ati zis-o ca va consider dusmani.



A si apropo.... tu dc ai mai postat acuma faza aia ? ii ceva de genu , esti fumator , maica-ta nu stie , pana la urma afla cineva si te ameninta ca te spune , tu fugi repede ii spui inainte sa apuce ala sa-i spuna pentru ca te gandesti ca o sa fie mai rau daca afla de la ala.


 
Staff message (ion):
 
+1 warn, dublu-post


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 20-12-2009, 19:50:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti penibil,cu cat postezi mai mult cu atat te afunzi mai mult.
adminul are dreptul sa aleaga intre llama si ban pe minute,probabil jignirea a fost destul de grava din moment ce Gogosar a ales sa ii dea ban lui TOPOR...asa ca tu nu ai dreptul sa ii comentezi lui decizia.

si,in orice caz...aici este vorba despre o reclamatie catre mine(desi nu trebuia).nu are rost sa ii luam la rost pe Gogosar sau pe Killzor.Daca ai ceva de imparit si cu ei fa-le si lor reclamatie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 19:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu crek tu bati campi , uite-te putin cine a postat inafara de Hack.?, bubblegirl si seager !!! Incearca sa faci diferenta dintre o injuratura si o jignire cauta in dictionar daca nu stii .

bubblegirl wrote:
esti penibil,cu cat postezi mai mult cu atat te afunzi mai mult.
adminul are dreptul sa aleaga intre llama si ban pe minute,probabil jignirea a fost destul de grava din moment ce Gogosar a ales sa ii dea ban lui TOPOR...asa ca tu nu ai dreptul sa ii comentezi lui decizia.(ba da am dreptu odata ce vine si posteaza unde nu-i fierbe lui oala doar ca sa isi apere "Faraonu".)

si,in orice caz...aici este vorba despre o reclamatie catre mine(desi nu trebuia).nu are rost sa ii luam la rost pe Gogosar sau pe Killzor.Daca ai ceva de imparit si cu ei fa-le si lor reclamatie.

(aia ii opinia ta ce trebuia sau nu sa fac , nu tu decizi)

//SeaGer: frate da' pe tine te bate forumul rau de tot. cand copiezi postul cuiva ii dai quote!!!



Last edited by Hack.? on 20-12-2009, 20:09:52; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 20-12-2009, 20:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad foarte bine cine a mai postat si imi mentin punctul de vedere . -
Am treburi mai importante de facut decat sa iti dau tie explicatii,oricum nu ai sa le intelegi niciodata.O sa intre si MiM maine sa te lamureasca ce si cum a fost cu llama,pana atunci iti urez o seara buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 21 December 2009 08:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 19-10-2024, 23:25:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x