User
Pass
2FA
 
 

reclamatie bubblegirl
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3440
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 20:17:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[KiLL^z0r] wrote:
hack iti cam merge gura ieri pe 35hp_2 cand te-a intrebat unu de ce nu mai ai admin tu repede dai vina pe in2 si pe mine
cine nu crede uitati dovada si tot tu ai zis ca imi faci si mie reclamatie si m-am uitat pe forum dar nu am vazut nimic in schimb ii faci lui bubble pentru nimic daca nu erai sigur nu mai face reclamatii degeaba


//SeaGer: editeaza-ti condump-ul si posteaza doar chatul. nu faci kilometrii de consola pe forum. mersi



M-ai zisese Catalin ala o injuratura dar vad ca nu apare, ca nu faceam eu atata dambla doar pentru "pisamas".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[^L3gumA^]-gOgOshAr

[SINNERS]



Status: Offline
(since 18-09-2012 12:02)
Joined: 12 May 2009
Posts: 528, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 184.7
Votes: 6

Post Posted: 20-12-2009, 20:17:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hack, mai lasa-ne, nu vezi ca esti singur impotriva tuturor? nu iti da de gandit ca noi toti iti reprosam cate ceva? chiar crezi ca doar tu ai dreptate?


esti "ciudos"(ca sa te citez) ca ti-au scos adminu, si acum incerci sa faci o reclamatie pt orice lucru neinsemnat(cum l-ai amenintat si pe kilzor ca ii faci reclamatie)


de fapt am scris: "ce bine imi pare ca i-au scos adminul"--> asta este parerea mea. nu vreau s-o dau in alte descrieri pt ca nu asta e scopul, sa ne jignim.



pe server intrii ca sa te simti bine, daca tu asa te simti bine prin reclamatii si frustrari, da-i inainte !!! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Berkley^^^

[Prototype]



Status: Offline
(since 28-03-2011 08:04)
Joined: 16 Jul 2007
Posts: 1330, Topics: 64
Location: Undeva in lumea mea :-s

Reputation: 166.1
Votes: 19

Post Posted: 20-12-2009, 22:15:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai frate , esti chiar penibil ?? ti-ai pierdut adminu si incepi sa faci gura aiurea ?? eram si eu pe 35_hp , daca nu va calmam ajungeati si mai departe , potoliti-va , vezi ca deja ai ajuns sa fii urat de toata lumea . Incearca sa joci cu hud_saytext 1 si poate o sa inveti sa te calmezi , ca altfel nu vad cum o sa mai joci pe srv asta -


One ShoT , One Kill , One NaMe ..... Berkley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 20-12-2009, 23:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai bine ma acuma toti scrieti cate ceva de mine , de ce nu ati scris si cand mi-au facut mie reclamatie? sustinand si punctu meu de vedere sa-l averizati voi pe in2 sau pe killzor ca pana la urma daca nu as fi intrat atunci pe server codatu ala ar fii jucat pana ajungea primu in top.
In fine, daca vreti sa incetez, o sa incetez.
Si seager in legatura cu faptu ca ma bate forumu, eu no sa-mi cresc copii jucand counterstrike.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 20-12-2009, 23:39:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate sunt niste reguli simple intr-o comunitate destul de mare pe care trebuie sa le respecti. forumul nu are absolut nici o treaba cu jucatul. ti s-a zis de nenumarate ori sa respecti niste reguli de postat simple. iar incercarea ta de a ma ataca la faza cu copiii sa stii ca nu ti-a reusit. ia zi-mi: cat de des m-ai vazut pe serverul meu? sau pe oricare alt server? se pare ca jucatul pentru tine inseamna mult mai mult decat vrei tu sa crezi. tu esti cel care face tam-tam pe forum, nu noi. deci probabil tu o sa fi ala care-si creste copii pe servere de cs.

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 21-12-2009, 08:45:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Odata ce nu prea stiu sa postez pe forum , ii clar ca nu prea ma treaba nici cu jocurile.

Cat de des ? lol ...
(Reputatie: 227.6
Voturi: 36 ) ma intrebi pe mine cat de des ? In plus la varsta care o ai tu ii deajuns sa intrii cat intrii acuma , deci... nu mai fi asa mandru de tine ca nu esti mai bun ca nici care de aici , esti invatat cu forumul bravo , crek asta vreai sa auzi.



Last edited by Hack.? on 21-12-2009, 08:53:43; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MiM

[Labil psihic]



Status: Offline
(since 28-02-2014 19:21)
Joined: 18 Aug 2009
Posts: 366, Topics: 20
Location: UMF Carol Davila Facultatea de Medicina Dentara...

Reputation: 130.4
Votes: 22

Post Posted: 21-12-2009, 08:51:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baaaaaa....gataa....jneb00n?revin in 2 minute cu consola..ca am salvat chatul...eram sigur ca se va intampla asa ceva -
eu ti-am dat si llama si ban -

nu am postez toata consola ci doar ce este relevant : http://www.speedyshare.com/files/19900759/condump034.txt -asta e toata consola pt necredinciosi -


*DEAD* Ianys : - uu in2 ma supara rau
MiM : de ce?
MiM : el e mai nap asa
Hack.? : ai grija sa nu te iei de el ca o sa iei ban
Hack.? : ii sefu lu astia..
Ianys : da ban aiurea si scheme sa strice calc
Hack.? : -
] amx_llama hack
[AMXX] You Llamed Hack.?
Hack.? : v-am zis
* Hack.? changed name to Llama
*DEAD* MiM : poate inveti sa taci pe viitor
*DEAD* MiM : si sa nu mai comentezi aiurea
Llama dropped
Llama has left the game
(ADMINS) bubblegirl : retry dupa llama -
(ADMINS) MiM : cine ia dat unllama?
*SPEC* Llama : am dat print screen
*DEAD* bubblegirl : ai dat retry?-
(ADMINS) bubblegirl : a dat retry -
]amx_ban llama 30
[AMXX] Client "Llama" banned
Llama has left the game



P.S. Pt cei care nu stiu, faza cu 'in2 e sefu lor' are referire la kkt ala de faza pe care a facut-o hack cand ia scos Seager adminul...dak aparea mai stiu eu ce pulifrici si zicea asta asa din senin ma durea la bascheti...




*Opening the door for a lady is not optional, and will never go out of style.*


Last edited by MiM on 21-12-2009, 09:16:35; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hack.?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 22:13)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 9

 
Post Posted: 21-12-2009, 08:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine MiM , uite-te mai sus ce am scris si vezi daca gasesti vre-un motiv pentru care mi-ai dat llama si ban.
Oricum ai venit cam tarziu , nush dc va stresati atata ca oricum nu va face nimik.


Na si ala ce ii motiv de llama + ban ? in caz ca nu te-ai uitat in toata consola vezi ca n-am dat retry mi-a picat netu , scrie in consola si am si screenshoturi.

Adik ai ciuda pe mine deaia mi-ai dat llama + ban fara motiv , nU ? la aia te referi cu "P.S" (dak aparea mai stiu eu ce pulifrici si zicea asta asa din senin ma durea la bascheti... ) si in plus nush de ce te oftici si te ataci asa cand iti zic ca in2 e sefu tau ca dupa rank chiar ii mai mare ca voi. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MiM

[Labil psihic]



Status: Offline
(since 28-02-2014 19:21)
Joined: 18 Aug 2009
Posts: 366, Topics: 20
Location: UMF Carol Davila Facultatea de Medicina Dentara...

Reputation: 130.4
Votes: 22

Post Posted: 21-12-2009, 09:55:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai posteaza screenshoturile...ca apar in consola ta nu a mea 'bai inteligentule'.
amigo...concluzia e ca esti bolnav -
gl&hf




*Opening the door for a lady is not optional, and will never go out of style.*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 21-12-2009, 10:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hack.? wrote:
In plus la varsta care o ai tu ii deajuns sa intrii cat intrii acuma , deci... nu mai fi asa mandru de tine ca nu esti mai bun ca nici care de aici , esti invatat cu forumul bravo , crek asta vreai sa auzi.

deja incepi cu alte insulte si mi-e ca te taxez. macar stii ce varsta am eu? habar nu ai iti zic eu. topic closed. si nu mai imi da mesaj privat ca nu ma intereseaza.


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 21 December 2009 08:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-10-2024, 21:23:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x