User
Pass
2FA
 
 

CARNI - FX(supliment pt slabit)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message1901
w8 <m3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 15:28)
Joined: 15 Sep 2015
Posts: 121, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 18
Votes: 10

 
Post Posted: 31-10-2015, 10:28:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://nutriline.ro/produse-pentru-slabit/carni-fx-20-pachete
ce parere aveti despre asta? e buna de slabit aproximativ 15kg/luna?
am 1.75 si 110 kg, vreau sa dau jos cam 15kg pe luna(stiu ca e mult dar voi trage din greu)
vreau pana la craciun sa am aproximativ ~80kg, voi merge la sala + ca voi vorbi cu doamna doctorita despre o cura foarte dura de slabit
multumesc pt ajutor anticipat
@cm.punky @heroine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandrub

[fanu]



Status: Offline
(since 06-10-2017 09:22)
Joined: 04 Nov 2014
Posts: 10597, Topics: 988
Location: Rãdãuti, Suceava

Reputation: 591.2
Votes: 763

 
Post Posted: 31-10-2015, 12:54:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Încearcã un gfx 8 mai bine.


REP GRATIS!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
w8 <m3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 15:28)
Joined: 15 Sep 2015
Posts: 121, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 18
Votes: 10

 
Post Posted: 31-10-2015, 14:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vreau pana la 60 lei maxim, nu dau mai mult de atata momentan

placa de baza: GIGABYTE h81m-s1
placa video: GIGABTE GeForce GTX750 ti
ramii: kingston 4gb 1600 mhz
procesor: i3 4360 3,70ghz

mouse: v7ma a4tech bloody
tastatura: intex
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-10-2015, 15:05:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot mi-ai activat casuta iti raspund dar eu nu folosesc suplimente deloc si nici nu am folosit oricum iti dau un sfat si daca vrei sa urmezi metoda mea ma poti contacta pe privat pentru ca sunt detalii importante ce nu le impartasesc cu oricine, deci vrei sa dai jos 15kg pe luna dar fara sa investesti prea mult... nu exista asa ceva, am auzit ca daca tot cumperi ceva macar sa fie de calitate, asta pentru sanatatea ta.

Eu din experienta proprie am reusit sa dau jos 10 kg in 2 luni care si asa spun eu ii foarte mult! o sa ai efecte secundare nu prea placute cum ar fi senzatie de gol in stomac, lipsa energiei, depresie sau stare de nervozitate, am folosit metoda lui Elliot Hulse care spune chiar el ii singura metoda naturala in care poti da jos maxim 10-15kg in 2 luni deci fara suplimente, daca esti interesat de program PM me si te anunt de pe acum ca drumul tau nu ii usor dar prin metoda corecta iti poate schimba stilul de viata fara sa iti dai seama.


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HeRoInE

[The Real Slim Shady]



Status: Offline
(since 24-01-2019 19:53)
Joined: 18 Aug 2011
Posts: 8913, Topics: 678
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 803.2
Votes: 297

Post Posted: 02-11-2015, 20:52:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sau dacã ești dispus sa te folosești de suplimente, nu te da pe carnitina. Ce ești tu boss,fata? -). Îți recomanda aminolichid. Nu mai îmi aduc aminte de la ce firma era (parcã whey) dar gãsești și la 60-70 de lei. Nu mai stiu ce efect a abut asupra mea dar am slabit destul de mult incat m-am spetiat si am inceput sa bag in mine la loc,mai ceva ca un porc. Dar,cum a zis și punky,nu poți doar cu 60 de lei sa iti faci un corp dupã care sa saliveze toate fetițele. Cu un buget de 150-200 de lei + dieta te-ai scos cu un corp fibrat,abdomen tonifiat pe care o sa poatã juca pasaricile X și 0 -)). Multã bafta. Tine minte,abdomene și alergare multa dacã vrei sa arzi calorii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 09-11-2015, 01:36:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La 1.75 si 110kg esti o bila care se rostogoleste la cea mai mica panta. Dupa ce ca odata cu obezitatea apar nu stiu cate boli, tu vrei sa mai si bagi ***** in tine ca sa nu te ajute cu nimic, dar sa iti frece sanatatea pe viata?

Tu ai nevoie de motivatie pentru regim si sport. Doctorul te va ajuta cu regimul, iar sala cu sportul. Iti zic doar ca nu ai voie dulciuri, mancaruri prajite, grasimi si mai taie din paine. E simplu. Ca sport clar trebuie sa ajungi la performanta sa alergi juma de ora in fiecare zi. Fara scuze. Multi zic ca rad de ei cei care ii vad ca alearga, asa ca se trag pe cur si baga un LoL sau un Wow mai bine. Oricum rad doar cand te vad, iesi din comfort zone. Alearga si razi tu de ei cand vei arata de 10 ori mai bine.

Acum motivatie. 99% esti virgin si asa vei ramane. Daca printr-un miracol nu esti, ori ai o balena la activ care s-a plictisit de tine dupa o noapte, ori o prostituata platita cu 50 de lei care nu avea dinti in gura. Vei avea probleme grave de sanatate si vei muri mult mai repede decat un slabanog ca mine.
In viata asta ori ai succes, ori nu ai. Daca vrei sa ai trebuie sa fii dispus sa faci ce altii nu fac. Talentul e zero. Doar cu talent poti fi cel mult un mediocru. Ceea ce diferentiaza clasele aici e munca. Munceste ca sa ai ce vrei. Daca nu era asa greu toti erau bazati, deci ia-le faþa prin efort. Prin abtinut de la dulciuri de iti cad balele pe tine, jogging pana simti ca pici pe jos, febra musculara zilnic la genul ca ai nevoie sa iti ridici mana stanga cu mana dreapta si invers, iar cel mai important persoane care rad de o balena ca incearca sa slabeasca. E ca spirtul de il pui pe rana, doare, dar dezinfecteaza. Invata sa iti placa durerea asta.

Repet, nu ai nevoie de suplimente care sa iti afecteze ficatul. Slabitul se face natural, la fel ca ingrasatul.

Daca mai vrei sfaturi (despre orice si imi e cu putina sa zic ceva ok) da-mi un PM si te ajut cu placere. Voi fi mai sincer decat am fost mai sus. Nu ai nevoie de o mangaiere ci de o palma peste ochi ca iti fi viata.

P.S. la ce greutate ai pregateste-te sa ti se lase pielea. Banuiesc ca esti micut deci ai un avantaj. Ai o sansa. Daca nu, operatie. E un pret mic pentru stilul de viata pe care l-ai avut sa ajungi la greutatea aia.


Every day above ground is a good day.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2015, 16:14:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ratra destul de dur zic eu si asa ii e greu ca trebuie sa faca fatza la privirile altora
@w8 <m3 Eu am slabit 20kg in 2 luni ,nu am fost la sala ,nu am tinut o dieta sau nush ce suplimente
1.am mancat mai putin ,te opresti inainte sa te saturi(e mai complicat de explicat)
2.faceam exercitii zilnice cam cate 1 ora ,1 ora jumatate ,dar sa fie facute serios ,abdomene,flotari,ridicari de greutati si bineinteles incalzirea de inainte
3.mancare cu cat mai putina grasime/ulei
4.trebuie sa ramai pe acelasi drum ,nu azi faci exercitii ,apoi 3 zile nu faci sau te apuci iar de mancat orice gasesti in cale ,cu timpul te obinuiesti cu stilul asta si odata ce vezi si vizibil ca ai slabit ,chiar vei fi ambitionat sa continui



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
winckler

[Copilul cu barbã]



Status: Offline
(since 15-08-2021 11:50)
Joined: 06 Aug 2010
Posts: 2659, Topics: 74
Location: Nu din Vaslui,oricum.

Reputation: 150.5
Votes: 172

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-11-2015, 16:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am slabit 20kg in 4 luni prin EXERCITII,prin renuntarea la paine,cartofi prajiti si combinatii d'astea cartofi-carne etc...

Suplimentele sunt doar o poveste,cele de slabit bineinteles...

Ai putea sa consumi ceai verde,cel mai n1 'supliment',dar citeste efectele adverse.

Ryang stie ce zice.

Ratra a scris parca vrea sa te invete ce e smecheria,ce e scoala vietii si cum se fura o magura.

ps: nu mai asculta melodii romanesti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
w8 <m3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 15:28)
Joined: 15 Sep 2015
Posts: 121, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 18
Votes: 10

 
Post Posted: 06-12-2015, 21:53:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

well, rsp si eu dupa mult timp.
am renuntat la prostiile astea, am luat lipox si ma durut la inima dupa ele
dar de 1 luna si 1 saptamana fac sala, deja se cunoaste destul de bn bicepsu, si la abdomen am redus mult burta, dar ma rog... beu cate 5 litri de suc cola pe zi
paine nu mananc acasa, doar la sc cand imi cumpar sandwish
atata tot
+ca, cu alergatu e mai greu acuma ca e frig afara si banda de alergare nu am, doar ce fug la educatie cand joc fotbal..


placa de baza: GIGABYTE h81m-s1
placa video: GIGABTE GeForce GTX750 ti
ramii: kingston 4gb 1600 mhz
procesor: i3 4360 3,70ghz

mouse: v7ma a4tech bloody
tastatura: intex
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lOl ^_*, 09 January 2016 14:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 27-04-2024, 19:20:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x