User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Ksm
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1786
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 00:41:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant: grosu
Nick admin: Ksm
Motiv: 1. Tero tragea afara din baza! Am zis pe chat, domnul Ksm, nimic! Dupa i-am zis ca e degeaba si a vazut, a inceput sa vorbeasca ca acasa la el, nu stiu eu unde sta, intr-o bercarie probabil!
Ai luat admin pe bani baietica?
Dovezi: http://postimg.org/gallery/earth884/


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ksm

[Amphisbaena]



Status: Offline
(since 28-02-2019 08:10)
Joined: 08 Aug 2015
Posts: 572, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 43

Post Posted: 30-01-2016, 00:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baietica ,ai facut poze cu telefonul?
Cu ce sunt eu de vina ma ca esti tu un slab si vrei sa omori tero cand el are 1khp si arma ..si tu 100hp si knife?
si in plus,de unde stiu ca tu nu minti ? ..poate tero nu a tras afara si tu vrei sa ii dau slay aiurea?
si baietica sa ii spui cui te`a incaltat azi dimineata .
am luat admin pe nasturi,nu pe bani .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 01:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-a mai zis cineva, nu ti-am zis doar eu! Si stai linistit ca nu aveam niciun motiv sa zic doar asa sa ii dai tu slay lu ala!
In fine, aici e vorba de aerele tale de vedeta!


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 30-01-2016, 01:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
1. Tero tragea afara din baza!

Tero ala de care zici tu ca datea din baza,era cu totu' alta mancare de peste.
Un player de la Terorristi s-a deconectat si un Counter-Terorrist i-a luat locu' iar prin urmare acel Counter-Terorrist era la inceputu' mapei afara si de aia tragea in ceilalti pentru ca devenise Terorrist.

Iar pentru asta nu se acorda slay asa cum cereai tu.
De aia nici @Ksm nu a raspuns cereri tale.
Eu unul nu vad de ce nu si-ar lua aparerea in fata ta dupa ce i-ai zis ca "e degeaba" ? -

Nu va mai sensibilizati asa si victimizati ca nu prea suport,dat fiind ca admini in cauza nu au nici-o vina.
Aveti grija cu reclamatiile pe viitor.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 01:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vad de ce te bagi cand tu erai afk! Nu va mai tineti partea chiar asa!

Si nu e cum zici tu, e cum zic eu! Nu sa deconectat niciun player, tero tragea afara din baza, nu ma joc dr de ieri, crede-ma!


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CreTzu98

[Psycho]



Status: Offline
(since 26-10-2017 21:23)
Joined: 08 Dec 2015
Posts: 397, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 109.2
Votes: 12

       
Post Posted: 30-01-2016, 01:30:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum in ''dovada'' ta arata cum ii comentezi aiurea lui ksm.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 01:33:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce "dovada" in ghilimele? Consideri ca nu e una buna? Nu prea vad de ce nu as comenta cand sunt jignit(si aia nu se prea poate numi comentat)! Daca esti admin nu inseamna ca esti mai presus de player! Un admin nu are voie sa vorbeasca asa! Esti admin ca sa ajuti server-ul, nu ca sa iti dai aere!
Si cand esti admin nu merge cu "oricum"! Nu mai cautati motive pentru prietenul vostru ksm!


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 30-01-2016, 01:52:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Nu vad de ce te bagi cand tu erai afk! Nu va mai tineti partea chiar asa!

Dragul meu,eu asistam la cearta voastra,nu eram AFK. -

Era deathrun_astro,tero era fix in spatele meu tragea in voi din locu' in care pleaca Counters.
Stiu ce s-a intamplat in detaliu intre voi si pe mapa.

Eu unul nu caut scuze nimanui zic doar ca te bagi ca musca-n lapte in unele chestii pe care nu le poti duce la final.

Cum am mai zis si repet pentru switch-ul ala dintre Terorrist si Counter cand un Terorrist se deconecteaza iar Counter ii i-a locu' nu se da slay iar asta anuleaza primu' motiv pentru care tu ai facut reclamatie.
Ramane doar ca tu ai inceput sa bati apropo la @Ksm ca nu e bun ca admin,aici cum pledezi?


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 02:07:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce sa nu pot duce chestiile astea la final?

In primul rand, mapa degeaba o zici ca poti sa iti dai seama si din poze!
In al doilea rand putea sa ti-o zica ksm!
In al treilea rand, ti-am mai spus ca a tras in mine din baza,m-a omorat chiar, dupa ce am terminat mapa(aici vrei sa ma faci prost pe fata de tot insisti pe treaba cu switch-u)!
In al patrulea rand, recunosc, poate nu erai afk, doar ca de 5-6 ture nu dadeai niciun semn si nici cateva runde dupa treaba asta a mea cu ksm!
In al cincelea rand, eu nu m-am certat cu ksm, el sa cam certat cu mine!
In al saselea rand, crede-ma ca nu imi place sa fiu luat de prost din cauza ca sunteti prieteni si bineinteles acum o sa spui dinou ca tu ai fost prezent la conversatia mea cu ksm si normal ca cineva te va crede si iti va crede afirmatia deoarece esti vechi pe server si ai grade, impotriva mea care am facut reclamatia degeaba!
Si in ultimul rand, crede-ma ca nu imi place nici mie sa imi pierd vremea asa degeaba, stiu ce e o reclamatie si nu o fac de mere, de pere. Nu as avea niciun motiv sa fac asta, deoarece asta a fost prima mea conversatie cu ksm, din cate se pare nu una foarte reusita!
Si un admin, cum am specificat mai sus, nu ar trebuii sa vorbeasca asa. Facand referire la ultima fraza, da, ksm nu e prea bun ca admin!
In fine, acum Bogdan face cum crede el, am spus ce era de zis, eu am incheiat!


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Apollo500

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2016 16:08)
Joined: 21 Jan 2016
Posts: 66, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -76.3
Votes: 6

Post Posted: 30-01-2016, 12:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grosu ce ai facut tu e o reclamatie inutila pozele tale arata doar ca te certai cu ksm mda .. ai putea si tu ksm sa vorbesti mai frumos si uite cine imi dadea mie lecti de gramatica.

CONTRA RECLAMATIE E DEGEABA.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 12:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apollo500 wrote:
Grosu ce ai facut tu e o reclamatie inutila pozele tale arata doar ca te certai cu ksm mda .. ai putea si tu ksm sa vorbesti mai frumos si uite cine imi dadea mie lecti de gramatica.

CONTRA RECLAMATIE E DEGEABA.


Adminii nu au voie sa posteze la reclamatiile altora , decat in cazul in care au fost prezenti pe server si pot veni cu detalii referitoare la incident (insotite de dovezi) !

Nu vad de ce te bagi si tu ca musca in lapte...
Si reclamatia nu e degeaba, un admin nu ar trebui sa aiba un limbaj de genul lui, eu i-am facut reclamatia pentru limbaj!

P.S: Lectii! cu 2 de i


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clipe123

[MucificatoR]



Status: Offline
(since 15-12-2016 08:10)
Joined: 29 Sep 2015
Posts: 441, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 61.5
Votes: 5

 
Post Posted: 30-01-2016, 14:08:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

grosu,citeste regulamentul
adminii eu dreptul de a da pro si contra la reclamatii
contra la reclamatia ta




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 30-01-2016, 14:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
In al patrulea rand, recunosc, poate nu erai afk, doar ca de 5-6 ture nu dadeai niciun semn si nici cateva runde dupa treaba asta a mea cu ksm!


Nu vad de ce as raspunde si sa stric toata "discutia" voastra..despre talentul la deathrun si toate cele.

Code:
In al treilea rand, ti-am mai spus ca a tras in mine din baza,m-a omorat chiar, dupa ce am terminat mapa(aici vrei sa ma faci prost pe fata de tot insisti pe treaba cu switch-u)!


Fie ca tine,dar ce spui tu aici ca te-a omorat cand erai la sfarsitul mapei si voiai sa intri,acolo pur si simplu Terorristu' te-a pandit cand sa cobori si te-a omorat,nu vad nimic in neregula sa dau slay.

Code:
Si un admin, cum am specificat mai sus, nu ar trebuii sa vorbeasca asa. Facand referire la ultima fraza, da, ksm nu e prea bun ca admin!


Parerea ta despre admini nu am nimic cu ea,nu ma intereseaza mai bine zis,insa un admin vorbeste cum crede el de cuviinta si cum vrea,nimeni nu are dreptu' sa ne limiteze vocabularul nici macar Bogdan,noi vorbim/comportam cu playeri de pe server in functie de caracteru' lor.

Code:
In al saselea rand, crede-ma ca nu imi place sa fiu luat de prost din cauza ca sunteti prieteni si bineinteles acum o sa spui dinou ca tu ai fost prezent la conversatia mea cu ksm si normal ca cineva te va crede si iti va crede afirmatia deoarece esti vechi pe server si ai grade, impotriva mea care am facut reclamatia degeaba!


Hmff...vechi zici tu,pai da oarecum sunt vechi ca admin pe server pentru ca am stiut sa imi fac treaba si nu prea cred ca cineva din staff imi da dreptate in lipsa de dovezi,asta o spun cert,fiindca tinem cont de asa-zisu-l regulament inainte de prietenie cand vine vorba de server.

Code:
In primul rand, mapa degeaba o zici ca poti sa iti dai seama si din poze!
In al doilea rand putea sa ti-o zica ksm!


Nu era nevoie sa imi zica nimic @Ksm,am vazut clar "aventura" voastra.
De era cazul unui slay il aplica el sau eu,dar nu a fost apoi tu te umflai in pene la el ca nu isi face treaba,concluzie...oftica ca te-a omorat Terorristu' si ai plans repede la @Ksm ca de ce nu ii da slay.

Pa.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 30-01-2016, 15:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca mai am grad pe server,asa ca o sa imi permit sa comentez si eu aici.

Code:


16.Nu stresati adminii cu mesaje de genul: "de ce nu-ti faci treaba?" sau "tu nu vezi ca X ... ?" sau "schimba mapa" ; etc.[gag 10 min] Folositi comanda say_team @ pentru mesaje care sunt directionate catre admini. Daca acestia in mod repetat refuza sa va ajute, puteti posta pe forum si masurile aferente vor fi luate. Aici intra si faza "Ai reclamatie" sau "Vrei reclamatie ?" ; etc. [gag 10 min/kick/ban 30 min]

~
grosu98 wrote:
Am citit regulamentul general?: L-am citit! Edit: Ca sa nu mai fie discutii de regulament, l-am citit in mare, nu am stat sa citesc tot deoarece stiu tot ce tine de dr, asa ca nu mai dramatizati pe treaba asta!

Sper ca ai inteles,altfel o sa fiu nevoit sa iti desenez


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grosu98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2017 09:09)
Joined: 22 Jan 2016
Posts: 22, Topics: 4
Location: Alba-Iulia

Reputation: -25.3
Votes: 3

   
Post Posted: 30-01-2016, 19:31:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clipe, eu zic sa citesti tu regulamentul!


Jony tata, lasa vrajeala, erai afk! Nu cred ca ai stat tu 20 de minute on si nu ai miscat deloc, decat cand mureai la spawn!
Din cate stiu tero nu are voie sa traga afara, din moment ce tu nu ai intrat la el! Nu e vorba de oftica ca ma omorat, ca nu a fost nici primul nici ultimul!

Code:
Parerea ta despre admini nu am nimic cu ea,nu ma intereseaza mai bine zis,insa un admin vorbeste cum crede el de cuviinta si cum vrea,nimeni nu are dreptu' sa ne limiteze vocabularul nici macar Bogdan,noi vorbim/comportam cu playeri de pe server in functie de caracteru' lor.


Aici tin sa te contrazic! Daca esti admin si un player vorbeste urat cu tine, nu cred ca te apuci sa faci si tu la fel sau chiar mai rau, pentru treaba asta sa inventat comanda "amx_gag"!

Code:
Nu era nevoie sa imi zica nimic @Ksm,am vazut clar "aventura" voastra.
De era cazul unui slay il aplica el sau eu,dar nu a fost apoi tu te umflai in pene la el ca nu isi face treaba,concluzie...oftica ca te-a omorat Terorristu' si ai plans repede la @Ksm ca de ce nu ii da slay.


Nu am plans la ksm ca nu ii da slay, din cate "stii" tu care nu ai fost afk! I-am zis sa ii dea slay, nu mi-a raspuns, si dupa cand i-am zis ca e degeaba a inceput sa ma jigneasca si sa aibe un limbaj neadecvat unui admin!
Din moment ce doi playeri am zis acelasi lucru`, trebuia sa intrebe si el care e problema, pentru ca deaia are admin!


Domnule Chriss, te bagi si tu degeaba. Stai linistit ca nu am stresat niciun admin sa dea slay sau sa-i zic ca nu-si face treaba, aici e cu totul alta mancare de peste!


Respectã și vei fi respectat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JonSnow, 14 August 2016 19:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 07-05-2024, 21:45:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x